تعمیر موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ می‌بایست با رعایت پارامترهای خاص انجام پذیرد تا از آسیب به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری کرده و  بازیابی کیفیت اولیه آن را سبب گردد. اما پرسش ما آن است که آیا پارامترهای مجاز و استاندارد در تعمیر موبایل سامسونگ در همه تعمیرگاه‌های موبایل اجرا می‌گردند؟ پاسخ این سوال متأسفانه منفی است. غالب تعمیرکاران فعال در این مراکز، بی‌هیچ دانش تخصصی و آکادمیک و صرفاً با تکیه بر تجربه‌های پیشین خود در تعمیرات گوشی، نسبت به تعمیر موبایل سامسونگ اقدام ‌می‌نمایند؛ از این‌رو اغلب قریب به اتفاق این تعمیرات، منجر به خرابی مجدد دستگاه و چه بسا دوچندانی نقص آن‌ها می‌گردد.

از همین روست که کارشناسان تعمیر موبایل توصیه می‌کنند که در صورت بروز نقض در هرکدام از موبایل‌های سامسونگ، می‌بایست این محصولات را تنها به مراکز مجاز و استاندارد بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را ندارند، بپرهیزید. تعمیرات موبایل سامسونگ توسط افراد غیر متخصص و در مراکز غیرمجاز علاوه بر تحمیل هزینه‌های دوچندان به شما و وارد کردن صدمات جبران ناپذیر به دستگاه، ممکن است امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از میان ببرد.

تعمیر موبایل سامسونگ

مرکز تعمیر موبایل سامسونگ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل و استفاده از به‌روزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات مورد نیاز گوشی‌های سامسونگ را با قطعات اورجینال و هزینه مصوب به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد. واحد تعمیر موبایل سامسونگ به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارد. تمامی عملیات تعمیر موبایل سامسونگ در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌های سازنده صورت می‌پذیرد. کارشناسان مرکز تعمیر موبایل سامسونگ با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری هریک از محصولات، توانایی آن را دارند تا هریک از موبایل‌های معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند.

مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ

مرکز تعمیر موبایل سامسونگ

مرکز تعمیر موبایل سامسونگ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل و استفاده از به‌روزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات مورد نیاز گوشی‌های سامسونگ را با قطعات اورجینال و هزینه مصوب به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد. واحد تعمیر موبایل سامسونگ به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارد. تمامی عملیات تعمیر موبایل سامسونگ در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌های سازنده صورت می‌پذیرد.

کارشناسان مرکز تعمیر موبایل سامسونگ با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری هریک از محصولات، توانایی آن را دارند تا هریک از موبایل‌های معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند.

پاسخگوی شما در نمایندگی سامسونگ هستیم

آدرس : تهران ستارخان بین شادمهر و بهبودی کوچه نجاری پلاک ۱۸ طبقه همکف

شماره های تماس : ۶۶۵۱۰۵۱۰ ( خط ویژه )

ساعات کاری : شنبه الی چهارشنبه ۱۸ – ۹ پنج شنبه ۱۵ – ۹

واحد تعمیرات مانیتور سامسونگ

واحد تعمیرات مانیتور سامسونگ

واحد تعمیرات Desktop سامسونگ

واحد تعمیرات Desktop سامسونگ

رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در واحدهای تخصصی مرکز تعمیر موبایل سامسونگ

از آنجا که اختلالات ایجاد شده در موبایل سامسونگ ممکن است سخت افزاری، نرم افزاری و یا تلفیقی از هر دو باشد، مرکز تعمیر موبایل سامسونگ با پارت‌بندی‌های تخصصی، این امکان را فراهم ساخته است تا کارشناسان نرم افزاری و سخت افزاری تعمیرات مورد نیاز را در پارت‌های تخصصی اجرایی سازند. کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل و استفاده از به‌روزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات مورد نیاز موبایل‌های سامسونگ را با قطعات اورجینال و هزینه مصوب به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد. واحد تعمیر موبایل سامسونگ به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارد. تمامی تعمیرات موبایل سامسونگ در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌های سازنده صورت می‌پذیرد.

نمایندگی سامسونگ و اخبار مرتبط

حوزه‌ی فعالیت نمایندگی سامسونگ، تعمیر و فروش انواع محصولات سامسونگ از جمله موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… می‌باشد. نمایندگی سامسونگ با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌محور، ویژگی‌های منحصر به فردی را در زمینه ارائه خدمات فراهم ساخته است و از این‌ راهرو توانسته رضایت هموطنان را بیش از پیش جلب نماید. نمایندگی سامسونگ چه در عرضه محصولات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری تعدادی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است و به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مراکزی است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی نزدیک سازد.

کارشناسان ما در نمایندگی سامسونگ به دلیل حضور پیوسته در کارگاه‌ها و همایش‌های تخصصی سخت‌افزاری و نرم افزاری -که با حضور اساتید بین‌المللی این حوزه برگزار می‌گردند- از جدیدترین اخبار و محصولات سامسونگ آگاهی دارند و در تلاشند تا آن‌ها را با شما به اشتراک بگذارند.  شما کاربران گرامی می‌توانید جهت اطلاع از آخرین اخبار مرتبط با محصولات سامسونگ به بخش زیر مراجعه کرده و آگاهی‌های خویش را به‌روز رسانی کنید.

پاسخگویی به پرسش‌های متداول در زمینه تعمیر موبایل سامسونگ

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار و استفاده از به‌روزترین تجهیزات الکترونیکی، قادر به رفع کلیۀ اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل های سامسونگ هستند. واحد تعمیرات سامسونگ به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع به هموطنان گرامی دارد و در این راستا اقدام به تدوین مقالاتی درباره اشکالات رایج در موبایلهای سامسونگ و شیوه رفع آنها نموده است. جهت دسترسی به پرسش‌ها و مقالات تدوین شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر موبایل سامسونگ می‌توانید به بخش زیر مراجعه نموده و از راهنمایی‌های تخصصی مهندسان مرکز تعمیر موبایل سامسونگ بهره‌مند گردید. مقالات این بخش مرتبط با اشکالات رایج پیش آمده در موبایل های سامسونگ، پرسش های مطرح گشته از سوی کاربران و … هستند.

تعمیر موبایل سامسونگ
تعمیرات موبایل samsung
تعمیرات موبایل سامسونگ
تعمیر موبایل samsung

معرفی جدیدترین محصولات سامسونگ در نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ جهت آشنایی شما کاربران گرامی با جدیدترین محصولات سامسونگ، فضایی از وب‌سایت خویش را به معرفی آن‌ها اختصاص داده است. از این پس شما می‌توانید با مراجعه به بخش زیر با جدیدترین محصولات این کمپانی پرطرفدار اعم از تبلت‌ها، گوشی‌ها، لپ‌ تاپ‌ها، تلویزیون‌ها و … آشنا شوید. با ورود هر یک از محصولات سامسونگ، کارشناسان و متخصصان ما با آنالیزهای تخصصی خویش، اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری آن را استخراج کرده و از طریق بخش زیر در اختیار شما قرار می‌دهند.

نمایندگی سامسونگ چه در امر عرضه محصولات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری تعدادی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است و به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مراکزی است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی نزدیک سازد.

مقالات

خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیر موبایل سامسونگ

 • بازیابی تنظمیات کارخانه سازنده گوشی در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ
 • تست و بهینه‌سازی ولتاژ موبایل
 • انجام مشاوره‌ در زمینه قطعات سخت‌افزاری و سیستم نرم‌افزاری
 • اصلاح نواقص موجود در دوربین‌ موبایل سامسونگ
 • تعمیر و اصلاح کارت حافظه موبایل سامسونگ
 • تعمیر نواقص میکروفن و اسپیکر
 • تعویض و یا تعمیر صفحه نمایش موبایل سامسونگ
 • برطرف‌سازی مشکلات هنگ موبایل سامسونگ
 • ریست کردن موبایل سامسونگ
 • تعمیر USB موبایل سامسونگ
 • تست اسپیکر گوشی و اصلاح مشکلات آن
 • تعمیر و اصلاح ایراد مشکلات بلوتوث موبایل سامسونگ
 • اصلاح مشکلات ویبره موبایل سامسونگ
 • برطرف کردن مشکل پرش در صفحه نمایش
 • رفع مشکلات آنتن‌دهی موبایل
 • رفع مشکلات سیم کارت در مرکز تعمیر موبایل سامسونگ
 • تعمیر و یا تعویض باتری
 • انجام تست‌های مربوط به تغذیه قطعات
 • فلش، فارسی‌سازی و نصب نرم افزار
 • رسوب‌زدایی با اولتراسونیک
 • شو‌سازی در باطری موبایل سامسونگ
 • برطرف کردن مشکل عدم خواندن سیم کارت از سوی گوشی در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ

نمایندگی تعمیرات تخصصی گوشی موبایل samsung / نمایندگی تعمیر تخصصی گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی تعمیر تخصصی گوشی موبایل samsung / نمایندگی خدمات پس از فروش گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی خدمات پس از فروش گوشی موبایل samsung / نمایندگی رسمی فروش گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی رسمی فروش گوشی موبایل samsung / نمایندگی اصلی فروش گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی اصلی فروش گوشی موبایل samsung / فروش گوشی موبایل سامسونگ با گارانتی اصلی / فروش گوشی موبایل samsung با گارانتی اصلی

نمایندگی سامسونگ / نمایندگی samsung / نمایندگی موبایل سامسونگ / نمایندگی موبایل samsung / نمایندگی گوشی سامسونگ / نمایندگی گوشی samsung / نمایندگی رسمی گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی رسمی گوشی موبایل samsung / نمایندگی اصلی گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی اصلی گوشی موبایل samsung / نمایندگی تعمیرات گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی تعمیرات گوشی موبایل samsung / نمایندگی تعمیر گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی تعمیر گوشی موبایل samsung / نمایندگی تعمیرات تخصصی گوشی موبایل سامسونگ

لینک های مفید :

نمایندگی تعمیرات تبلت / نمایندگی تعمیرات موبایل / تعمیرتبلت ایسوس /  تعمیرات گوشی سونیتعمیرات تبلت ایسوس / تعمیرات تبلت سامسونگ   / تعمیر تبلت ایسوس / تعمیرات موبایل سامسونگ / تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ال جی / تعمیرات موبایل هوآوی / نمایندگی اچ تی سی / تعمیرات گوشی اچ تی سی / تعمیرات موبایل ایسوس / تعمیرات تبلت ایسوس / نمایندگی هوآوی / تعمیرات گوشی سامسونگ / تعمیرات تبلت سامسونگ / نمایندگی تعمیرات سامسونگ / نمایندگی تعمیرات سونی / تعمیرات گوشی سونی / نمایندگی تعمیرات اپل / تعمیرات موبایل / تعمیرات تبلت   / نمایندگی تعمیرات سامسونگ 

نمایندگی ایسر / نمایندگی اپل / تعمیرات اپل / تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ایسوسنمایندگی کیوسرا / نمایندگی دل / نمایندگی فوجیتسو / نمایندگی اچ پی / تعمیرات گوشی هواوی / تعمیرات موبایل ایسوس / تعمیر موبایل اپل / تعمیر موبایل هواوینمایندگی کونیکا مینولتا / نمایندگی ال جی / نمایندگی لنوو / نمایندگی ریکو / نمایندگی سونی / نمایندگی شارپ / نمایندگی توشیبا / نمایندگی زیراکس / نمایندگی ایکس ویژن /  نمایندگی پاناسونیک / بازیابی اطلاعات / مرکز سخت افزار ایران