تعمیر موبایل Samsung

تعمیر موبایل Samsung در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که با تمرکز بر ساختار این محصول، شایع ترین اشکالات فنی و نرم افزاری آن را استخراج نموده و بدین واسطه، کارامدترین روشهای تعمیر موبایل Samsung را شناسایی کرده اند. بهره‌مندی مرکز تعمیر موبایل Samsung از یک آرشیو جامع –که دربردارنده کلیه قطعات اورجینال سخت‌افزاری موبایل سامسونگ است- سبب گشته است تا کاربران و مراجعان گرامی با یک بار حضور در این مرکز و صرف مدت زمانی اندک، بتوانند اشکالات پیش آمده در دستگاه خویش را مرتفع سازند.

مهندسان ما در نمایندگی تعمیرات موبایل پس از ارائه‌ی مشاوره‌های اولیه، در کمترین زمان ممکن، بدون نقص و به بهترین شکل ممکن، نسبت به تعمیر و بازسازی دستگاه های معیوب اقدام می نمایند. مجهز بودن این مرکز به مرکز پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، تست، کالیبراسیون و کنترل کیفیت تلفن همراه، مسئولیت پذیری بالای کارشناسان و کارمندان در قبال نگهداری صحیح قطعات گوشی و در نهایت حفظ و امانتداری اطلاعات مشتریان سبب گشته تا این مجموعه در طول سالهای اخیر بدل به انتخاب نخست تمامی کاربرانی گردد که به هر روی نیاز به دریافت خدمات مرتبط با تعمیر موبایل Samsung گشته اند.

مرکز تخصصی تعمیر موبایل samsung

نمایندگی مجاز تعمیر موبایل Samsung

تعمیر موبایل Samsung با توجه به گستردگی و کاربری بالای این محصول در درون کشور، ادعای بسیاری از فعالان این حوزه است، لیکن آنچه در این میان حائز اهمیت بسیار است، توجه به انجام تعمیرات موبایل سامسونگ در یک مرکز مجاز و استاندارد است که اختلالات ایجاد شده در این دستگاه را منطبق بر استانداردهای بین‌المللی رفع و حل نماید. عدم توجه به برخی عوامل، نظیرِ مجاز یا غیرمجاز بودنِ یک مرکز تعمیرات موبایل، حضورِ کارشناسان کاربلد یا مبتدی، بهره‌مندی مرکز تعمیر موبایل Samsung از ابزارآلات تخصصی یا قدیمی و مستهلک و مواردی از این دست ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری برای مراجعه ‌کننده در پی داشته باشد.

مراکز غیرمجاز تعمیرات موبایل، غالباً، تعهدی نسبت به تعمیرات انجام شده ندارند و در صورت بروز خطا در فرآیندِ تعمیر موبایل  خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانند. بنابراین نخستین اقدام جهت تعمیر موبایل حضور در یک مرکز مجاز و معتبر است. فارغ از مدارک و گواهینامه‌های موجود در یک مرکز تعمیر موبایل Samsung ، مشاهده برخی عوامل می‌تواند قوت‌قلبی برای اعتماد به آن مرکز باشد؛ برخی از این نشانه‌ها و عوامل عبارتند از:

  • در یک مرکز مجاز تعمیر موبایل Samsung ، پیش از اقدام به تعمیر -به‌ویژه اگر نیاز به تعویض برخی از قطعات دستگاه و یا اجرای برنامه‌های نرم‌افزاری باشد- می‌بایست تمامی عملیات مورد نیاز به اطلاع مشتری رسانده شود و عملیات تعمیر پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه آغاز گردد.
  • یک مرکز تعمیر موبایل Samsung می‌بایست حتی‌الامکان از تعویض قطعات دستگاه خودداری ورزد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.
  • کارشناسان فعال در یک مرکز تعمیر موبایل Samsung مجاز می‌بایست مجرب و دارای مدارک بین‌المللی و فنی این کار باشند.
  • یک مرکز مجاز در زمینه تعمیر موبایل می‌بایست پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر را نیز بر اساس استانداردهای بین‌المللی در اختیار داشته باشد.
  • نمایندگی مجاز تعمیر موبایل Samsung می‌بایست نسبت به تمامی خدمات ارائه شده متعهد بوده و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر خویش را گارانتی و ضمانت نماید.

تعمیر ویبره موبایل Samsung

ویبره قابلیتی در گوشی است که شما را از زنگ خوردن و اعلان های گوشی آگاه می کند. این قطعه دارای یک موتور لرزشی است که از طریق نرم افزاری فعال شده و در مواقع اعلان ها شروع به فعالیت می کند. چنانچه متوجه کار نکردن ویبره شوید، ممکن است به دو دلیل این اتفاق روی داده باشد. اختلال در نرم افزار گوشی اولین عامل کار نکردن ویبره است. از این رو ابتدا باید به تنظیمات دستگاه رفته و از فعال بودن یا غیرفعال بودن آن مطمئن شوید. در مرحله بعد، بروز رسانی سیستم و یا ریست کردن آن می تواند مشکل ویبره را برطرف کند. در صورتی که مشکل ویبره با اقدامات فوق رفع نشود، در مرحله آخر باید ویبره دستگاه تعمیر و یا تعویض شود.

تعمیر ویبره موبایل Samsung

تعمیر ال سی دی موبایل Samsung

ال سی دی را شاید بتوان مهمترین و گران ترین بخش تلفن همراه به شمار آورد. این قطعه متشکل از چند بخش شامل ال سی دی، تاچ و محافظ ال سی دی است. مهمترین مشکلی که برای این قطعه می تواند اتفاق بیفتد، شکستگی و ترک خوردگی است. متأسفانه در این حالت امکان تعمیر ال سی دی وجود ندارد اما اگر شکستگی تنها شامل تاچ یا محافظ صفحه باشد،

می توان با تعویض این دو قطعه مشکل را برطرف کرده و هزینه بیشتری برای تعویض LCD صرف نکرد. تکنسین های تعمیر موبایل Samsung در وهله هدف خود را بر تعمیر ال سی دی می گذارند تا مشتریان متقبل هزینه های بیشتری نشوند.

تعمیر سوکت شارژ موبایل Samsung

سوکت شارژ قطعه ای است که هم امکان شارژ دستگاه را فراهم می کند و هم از طریق آن می توان موبایل را به کامپیوتر، لپ تاپ یا وسایل دیگر متصل کرده و داده ها را انتقال دهید. این سوکت به برد موبایل متصل می شود. مهمترین خرابی های پیش آمده برای این قطعه در اثر استفاده نامناسب از آن و جا زدن غیر اصولی کابل شارژ اتفاق می افتد.

شارژ نشدن دستگاه و عدم برقراری اتصال با کامپیوتر، از مهمترین نشانه های خرابی سوکت شارژ است. خوشبختانه امکان تعمیر و تعویض این سوکت در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ وجود دارد. تکنسین ها با استفاده از تجهیزات پیشرفته این قطعه را تعمیر می کنند.

تعمیر میکروفن موبایل Samsung

یکی از مهم ترین پارامترهای موجود در تعمیر موبایل  Samsung، انجام صحیح روند عیب یابی است. انجام درست این بخش از فرآیند تعمیر سبب می گردد تا اشکال ایجاد شده به درستی تشخیص داده شود و تعمیرکار به حوزه های نامرتبط ورود پیدا نکند. در ارتباط با عیب یابی صحیح در روند تعمیر موبایل Samsung باید توجه داشت که این کار می بایست صرفاً به دست تعمیرکاران این حوزه انجام شود. زیرا این کار، نیازمند تجهیزات و تخصص خاص خود است.

در هر حال جهت تست میکروفن (یا همان کپسول دهنی) می توان از مولتی‌متر اهم استفاده کرد. در این صورت باید از یک طرف، اهم نماش داده شده کم و از طرف دیگر اهم نمایش داده شده زیاد باشد. مقدار اهم نمایشی کپسول دهنی معمولاً بین ۵۰۰ اهم الی ۳ کیلو اهم است.

در صورتیکه این میزان از ۵۰۰ اهم کمتر و یا از ۳ کیلو اهم بیشتر باشد، قطعه میکروفون خراب است. البته از تست دیود نیز می‌توان برای تست میکروفون استفاده کرد. در این حالت، مشابه تست دیود، مولتی‌متر را بر روی تست دیود قرار دهید. در این وضعیت از یک طرف باید نمایش عدد بر روی نمایشگر مولتی‌متر صورت پذیرد و از طرف دیگر نباید نمایش عدد داشته باشیم. یعنی از یک طرف هدایت کرده و از طرف دیگر هدایت نمی‌کند. همانگونه که ذکر شد انجام تعمیر میکروفن موبایل Samsung یک کار تخصصی است و می بایست صرفاً به دست تعمیرکاران این حوزه انجام پذیرد.

تعمیر تاچ پد موبایل Samsung

 اگر در طول روزهای اخیر متوجه این موضوع شده اید که صفحه نمایش موبایل یا همان تاچ پد گوشی تان در پاسخگویی به فرمان ها کند عمل می کند می توانید این مشکل را با فعال سازی GPU 2D Rendering مرتفع سازید. این راهکار را می توانید در گوشی هایی با سیستم عامل اندرویدی پیاده سازید و شاهد رفع مشکل کار نکردن تاچ پد گوشی تان باشید. برای فعال کردن این گزینه مسیر Settings → Developer Options را طی کنید. در صورتی که این بخش را مشاهده نمی کنید ابتدا باید Developer Options را فعال نمایید.

برای فعال کردن Developer Options می بایست مسیر Settings->About Phone را طی کنید و روی گزینه Build number هفت مرتبه ضربه بزنید. استفاده از GPU 2D Rendering انتقال فرمان ها را سریع تر می کند و سبب میشود ضربه ها و لمس های کاربر روی صفحه نمایش یا تاچ اسکرین اندروید سریع تر ثبت شود. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره های تخصصی می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان مرکز تعمیر موبایل Samsung واحد تعمیرات تاچ موبایل تماس بگیرید.

تعمیر موبایل Samsung

نمایندگی Samsung و واحدهای تعمیرات Samsung

نمایندگی Samsung در ایران امکانات خویش را همگام با موفقیت‌های اخیر کمپانی سامسونگ – در ارائه محصولاتی با تکنولوژی‌های نوین و طراحی‌های منحصربه‌فرد – توسعه بخشیده و در تلاش است تا با حرکت رو به جلو، رضایت بیش از پیش کاربران سامسونگ را کسب نماید. کارشناسان نمایندگی  Samsungدر ایران تمام توان خویش را به کار بسته اند تا ارائه‌دهندۀ خدماتی در خور و شایسته نام این برند باشند. کاربران گرامی محصولات سامسونگ می توانند با حضور در نمایندگی سامسونگ و مراجعه به پارت تخصصی دستگاه خویش – نظیر پارت تعمیر موبایل Samsung – تخصصی ترین خدمات مرتبط را دریافت نمایند.

حوزه‌ی فعالیت نمایندگی سامسونگ در ایران فروش، آموزش تعمیرات و تعمیرات گوشی سامسونگ، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور سامسونگ و… است. واحدهای تعمیرات سامسونگ در بخش زیر معرفی می گردند.

برخی از خدمات تعمیر موبایل samsung

برطرف کردن مشکل هنگ و ریست در گوشی samsung
تعمیر معایب میکروفن موبایل samsung
تعمیر عدم کارکرد دوربین موبایل samsung
تعمیر مموری کارت موبایل samsung
تعمیر عدم کارکرد ویبره موبایل samsung
تعمیر موبایل samsung در صورت عدم کارکرد تاچ
تعمیر عدم کارکرد ال سی دی موبایل samsung
تعمیر عدم کارکرد بلوتوث موبایل samsung
تعمیر موبایل samsung در صورت عدم کارکرد USB
تعمیر مشکلات آنتن دهی و شناسایی نشدن شبکه موبایل samsung
مشکل عدم خواندن سیم کارت در گوشی های samsung

تعمیر و رفع ایراد مشکلات بلوتوث موبایل samsung
رفع ایراد مشکلات سیم کارت و برطرف کردن
رفع ایراد مشکل ویبره موبایل samsung
رفع ایراد مشکل پرش صفحه نمایش موبایل samsung
رفع ایراد مشکل باطری موبایل samsung
رسوب زدایی موبایل samsung با تینر فوری
رسوب زدایی موبایل samsung با اولتراسونیک
شوک دادن باطری موبایل samsung
تست تغذیه قطعات موبایل samsung
تست افت ولتاژ موبایل samsung
تست صدای اسپیکر موبایل samsung
تعمیر موبایل samsung

تعمیرات  موبایل سامسونگ | تعمیرات موبایل samsung

تعمیر Samsung Galaxy Note II N7100 – ۱۶GB
تعمیر Samsung Galaxy Note Edge SM-N915F
تعمیر Samsung Galaxy Win I8552 Dual
تعمیر Samsung Galaxy Note 3 Neo SM-N750
تعمیر Samsung Galaxy S4 Black Edition GT-I9500
تعمیر Samsung Rex 70 S3802 Dual SIM
تعمیر Samsung Galaxy Core 2 Duos G355H
تعمیر Samsung Galaxy Ace 4 DUOS SM-G313HU
تعمیر Samsung Galaxy E5 SM-E500H Dual SIM
تعمیر Samsung Galaxy E7 SM-E700H Dual sim
تعمیر Samsung I9295 Galaxy S4 Active
تعمیر Samsung Galaxy S4 Mini LaFleur GT-I9192 Dual SIM

تعمیر Samsung Galaxy S6 Edge 64GB SM-G925F
تعمیر Samsung Galaxy S3 Neo I9300I Dual SIM
تعمیر Samsung Galaxy S4 I9500 – ۱۶GB
تعمیر Samsung Galaxy Note 5 32GB Dual SIM SM-N920CD
تعمیر Samsung Galaxy S4 I9500 – ۱۶GB – Pink Twilight with Gold
تعمیر Samsung Galaxy S6 DUOS 32GB SM-G920FD
تعمیر Samsung Galaxy S5 SM-G900H – ۱۶GB
تعمیر Samsung Galaxy Note 4 N910H – ۳۲GB
Samsung Galaxy Note 3 N900 – ۳۲GB
تعمیر Samsung Galaxy Star Plus S7262 Dual SIM
تعمیر Samsung Galaxy Grand 2 G7102 Dual SIM

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وب سایت قابل پیگیری و مطالعه است.

لینک مفید

تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ایسوس / تعمیرات موبایل ایسر / تعمیرات موبایل فوجیتسو / تعمیرات موبایل لنوو / تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل سامسونگ / تعمیرات موبایل پاناسونیک /تعمیرات موبایل شارپ / تعمیرات موبایل ال جی / تعمیر موبایل ایسوس / تعمیر موبایل ایسر / تعمیر موبایل اپل / تعمیر موبایل فوجیتسو / تعمیر موبایل هواوی / تعمیر موبایل لنوو / تعمیر موبایل ال جی / تعمیر موبایل سامسونگ / تعمیر موبایل شارپ / تعمیر موبایل سونی / تعمیر موبایل پاناسونیک / تعمیر موبایل کیوسرا /

نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور / نمایندگی اصلی کولر گازی / مرکز سخت افزار ایران /نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ / نمایندگی اصلی ماشین های اداری /  نمایندگی اصلی تعمیرات موبایل / نمایندگی اصلی تعمیرات تبلت / تعمیر موبایل / تعمیر گوشی / تعمیرات گوشی / تعمیرات موبایل /

نمایندگی سامسونگ / نمایندگی samsung/نمایندگی موبایل سامسونگ / نمایندگی موبایل samsung/نمایندگی گوشی سامسونگ / نمایندگی گوشی samsung/نمایندگی رسمی گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی رسمی گوشی موبایل samsung/نمایندگی اصلی گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی اصلی گوشی موبایل samsung/نمایندگی تعمیرات گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی تعمیرات گوشی موبایل samsung/نمایندگی تعمیر گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی تعمیر گوشی موبایل samsung/نمایندگی تعمیرات تخصصی گوشی موبایل سامسونگ / نمایندگی تعمیرات تخصصی گوشی موبایل samsung