اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

ریکاوری گوشی

با پیشرفت تکنولوژی قابلیت های بسیاری به گوشی های موبایل اضافه شد که یکی از آن ها امکان مشاهده و ذخیره ی انواع فایل های مختلف مثل فیلم ، عکس ، موسیقی و حتی اسناد می باشد. در بعضی مواقع مثل خیس شدن گوشی ، ضربه خوردن این دستگاه و… اطلاعات ذخیره شده در آن را تحت تاثیر قرار داده و دسترسی به آن ها را توسط کاربر ناممکن می کند.

به یاد داشته باشید در صورتی که اطلاعات به هر دلیلی از سیستم گوشی حذف شد و یا دسترسی به آن محدود شد تنها به واحد تعمیر موبایل سامسونگ مراجعه کنید. واحد تعمیرات موبایل با بهره مندی از مجهز ترین امکانات و دستگاه ها می تواند تمامی اطلاعات از دست رفته را بازیابی کند.  در ادامه به بررسی روش های ریکاوری گوشی و اهمیت بازیابی اطلاعات موبایل می پردازیم.

ریکاوری گوشی سامسونگ

روش های ریکاوری گوشی سامسونگ

در این بخش به بررسی چند نمونه از روش های بازیابی اطلاعات گوشی می پردازیم. استفاده از دستگاه اولین و مطمئن ترین روش برای بازیابی اطلاعات است. مراکز متخصص با استفاده از دستگاه pc 3000 می توانند تمام اطلاعات شما را بازیابی کنند. با استفاده از این دستگاه کلیه ی اطلاعات از دست رفته بازگردانی می شوند. این دستگاه قدرتمند ترین دستگاه شناخته شده برای بازیابی اطلاعات می باشد و می تواند تمامی اطلاعات از دست رفته را در کوتاه ترین زمان بازیابی کند.

نرم افزار ها از دیگر روش های بازیابی اطلاعات هستند و می توانند تنها بخشی از اطلاعات را بازیابی کنند. لازم به ذکر است که بازیابی اطلاعات از طریق نرم افزار علاوه بر آنکه در اغلب موارد به صورت ناقص انجام می شود حتی تصاویر بازیابی شده را نیز به درستی نمایش نمی دهد.  همچنین امنیتی که دستگاه های بازیابی اطلاعات دارند در سطح بالاتری از نرم افزار ها قرار دارد. توجه داشته باشید حفاظت از اطلاعات در استفاده از نرم افزار های بازیابی تضمین شده نیست. اما در صورتی که شما برای بازیابی اطلاعات گوشی خود به واحد تعمیر موبایل مراجعه کنید حفاظت از حریم خصوصی و اطلاعات موجود در دستگاه برای شما تضمین خواهد شد.

ریکاوری گوشی

ریکاوری گوشی چه اهمیتی دارد؟

اهمیت ریکاوری گوشی به دلیل نگرانی ها و دردسر هایی که برای کاربران ایجاد می کند بسیار اهمیت دارد. برای اغلب کاربران اطلاعات ذخیره شده در گوشی شامل اسناد مهم آن ها بوده و به همین علت دسترسی مجدد به آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به هنگام بروز این اتفاق، مراجعه به واحد تعمیر موبایل به منظور بازگرداندن تمامی اطلاعات از دست رفته  امری ضروری است. به یاد داشته باشید در صورتی که با از دست رفتن اطلاعات مطالب جدیدی به گوشی وارد نشود، امکان بازیابی درست اطلاعات بیشتر شده و کاربر مجددا می تواند به تمام فایل های مورد نظر خود دسترسی داشته باشد. پس اولین قدم برای بازیابی اطلاعات از دست رفته جلوگیری از ورود اطلاعات جدید می باشد.

خدمات بخش بازیابی اطلاعات موبایل

بازیابی اطلاعات گوشی در تمامی مواردی که در ادامه به آن ها اشاره شده است امکان پذیر است:

  • بازیابی اطلاعات گوشی در صورت فرمت شدن
  • بازیابی اطلاعات گوشی در صورت ریست شدن
  • بازیابی گوشی در صورت شکستگی گوشی
  • بازیابی گوشی در صورت نفوذ مایعات به داخل آن
  • ریکاوری گوشی به دلیل ویروسی شدن
  • بازیابی اطلاعات گوشی در صورت حذف اطلاعات از حافظه ی داخلی
  • ریکاوری اطلاعات گوشی سوخته
  • ریکاوری در صورت فراموشی پسوورد گوشی
  • ریکاوری در صورت ضربه خوردن گوشی

تعمیر گوشی سامسونگ

تعمیر گوشی سامسونگ در واحدی مجزا از سایر واحد های تعمیراتی سامسونگ فعالیت می کند. تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات نرم افزار و سخت افزار گوشی در این واحد ارائه می شود. دسترسی این واحد به انواع ابزار و قطعات نیز سبب شده تا فرآِیند تعمیرات با سرعت بالایی انجام شود. همچنین کاربران می توانند در صورتی که به ریکاوری گوشی نیاز داشتند به واحد تعمیر موبایل مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. تعویض قطعات انواع گوشی موبایل سامسونگ در واحد تعمیرات موبایل انجام می شود. در  صورتی که یکی از قطعات داخلی و یا قطعات خارجی گوشی موبایل شما دچار سوختگی، شکستگی و یا آسیب دیدگی شده است، می توانید به واحد تعمیر موبایل مراجعه کرده و آن را با یک قطعه ی اصلی جایگزین کنید.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با هدف ارائه ی بهترین خدمات به کاربران، سرویس های فروش و تعمیرات را در بالاترین سطح کیفی ارائه می کند. نمایندگی مجاز سامسونگ با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و امکانات در واحد تعمیرات سامسونگ سرویس دهی می کند. بهره مندی از متخصصان حرفه ای و مجرب سبب شده تا تعمیرات انواع محصولات سامسونگ در این واحد امکان پذیر باشد.

بهره مندی مشاوران نمونه در واحد فروش نیز زمینه ی خریدی آگاهانه را برای مشتریان فراهم کرده است. مشتریان می توانند به منظور دریافت راهنمایی های لازم برای خرید محصولات مورد نیاز خود به مشاوران نمایندگی رسمی سامسونگ مراجعه کنند. نمایندگی سامسونگ یکی از مجموعه هایی است که تحت نظر مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند خدمات رسانی نمایندگی سامسونگ، به این بخش مراجعه نمایید.

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
امتیاز شما به این نوشته