اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • انتشار ناگهانی آپدیت اندروید 10 برای گلکسی نوت 10 سامسونگ

انتشار ناگهانی آپدیت اندروید 10 برای گلکسی نوت 10 سامسونگ

این هفته یک کاربر خوش شانس به طور بسیار تصادفی با آپدیت پایدار اندروید 10 برای گوشی Galaxy Note 10  خود روبه رو شد. در صورتی که هنوز مراحل تست این به روزرسانی تکمیل نشده است. در حال حاضر آپدیت پایدار اندروید 10 برای گوشی های خانواده ی گلکسی اس 10 در دسترس قرار گرفته است،اما کاربران گلکسی نوت 10 همچنان باید منتظر آپدیت جدید باشند. با این وجود همان طور که ذکر گردید، یک کاربر زودتر از موعود به آپدیت پایدار این نسخه از اندروید دست یافته است.

گوشی مورد نظر ورژن آنلاک شده ای از کانادا است که از خدمات اپراتور بلاروسی MTS استفاده می کند. این در حالی است که هیچ یک از کاربران این گوشی در کانادا و یا بلاروس قادر به استفاده از این آپدیت اندروید 10 برای گلکسی نوت 10 سامسونگ نمی باشند وحتی بتای one UI 2.0 نیز در این دو کشور اجرا نگشته است.

آپدیت اندروید 10 گلکسی نوت 10

ارور یا شانس دستیابی به آپدیت اندروید 10 ؟

شرکت سامسونگ در پاسخ به آپدیت اندروید 10 برای گلکسی نوت 10 سامسونگ اعلام کرد که این آپدیت مسلما همچنان نیاز به بررسی و تست های فراوانی برای گوشی نوت 10 دارد و این امر تنها بیشتر شباهت به یک سیستم دارای ارور دارد تا یک گوشی خاص و به روز شده ‚ هرچند به نظر می رسد این گوشی طبق نظر کاربر آن تاکنون هیچ گونه اختلالی را در طی عملیات های متفاوت پردازشی در جهت کارکرد روزانه ی خود نشان نداده است و این موضوع مسبب این بوده است که سایر کاربران نوت 10 بی قرارتر از همیشه منتظر آپدیت جدید و تفاوت های چشم گیر آن باشند.

پیشنهاد سایت: آپدیت گوشی سامسونگ

آپدیت رسمی اندروید 10 برای گلکسی نوت 10 سامسونگ

پیش از این کمپانی کره ای نیز سابقه ی انتشار اتفاقی آپدیت را داشته است، ولی این به معنای عرضه ی رسمی آن در آینده ی نزدیک نخواهد بود. چرا که برای سامسونگ Galaxy Note 10 پیش از نسخه ی آپدیت پایدار، تعِداد نسبتا زیادی بتا در نظر گرفته شده که در ابتدا نوبت به اجرای آن ها می رسد. طی گفته های قبلی سامسونگ تعداد این بتاهای گفته شده به 7 عدد می رسد. این در حالی است که گلکسی نوت 10 در هفته ی گذشته سومین آپدیت بتا را پشت سر گذاشت. در نتیجه می توان پیش بینی کرد که پیش از انتشار آپدیت آپدیت اندروید 10 برای گلکسی نوت 10 سامسونگ ، دست کم دو الی چهار نسخه ی بتای دیگر را شاهد خواهیم بود.

نمایندگی مجاز سامسونگ

آپدیت اندورید 10 در Galaxy Note 10 ، از جدیدترین خبرهای کمپانی سامسونگ است. ما در نمایندگی مجاز سامسونگ  ، بخشی را به بررسی جدیدترین خبرهای کمپانی سامسونگ اختصاص داده ایم. در این بخش می توانید در جریان تازه ترین خبرهای شرکت سامسونگ قرار بگیرید. همچنین در صورت نیاز به خدمات تعمیرات محصولات سامسونگ نظیر تعمیرات تلویزیون سامسونگ، لوازم خانگی ، گوش و تبلت های سامسونگ می توانید از خدمات ما در واحدهای تعمیرات تخصصی ، نمایندگی سامسونگ بهره مند شوید.

5/5 (1 امتیاز)