اشتراک گذاری

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل . ثبت درخواست آنلاین نصب و سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل. در واحد تعمیر ظرفشویی سامسونگ همه آنچه که یک ماشین ظرف شویی برای تعمیر یا سرویس نیاز داشته باشد، فراهم است.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر لوازم خانگی، تعمیر ظرفشویی سامسونگ است که توسط تیمی از خبره ترین و مجرب ترین کارشناسان در نمایندگی سامسونگ ارائه می گردد. متقاضیان این سرویس می توانند با حضور در این مرکز، و یا با یک تماس تلفنی، تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر ظرفشویی سامسونگ را دریافت نمایند.در مرکز تعمیر ظرفشویی Samsung نه تنها عیوب ایجاد شده در ظرفشویی ها مرتفع می گردد بلکه به دلیل اِعمال گردگیری ها، تنظیمات تخصصی و عملیات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه بازیابی می گردد و ظرفشویی های تعمیر شده، بدل به دستگاهی نو و بی عیب و نقص می گردند.

 در این مقاله با نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، هزینه این کار و نحوه ترمیم و تعویض قطعات آن آشنا می شوید. همچنین برخی از رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی را بررسی کرده و راه حل های کاربردی را برای برطرف کردن آنها به شما آموزش می دهیم. شما می توانید برای دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، با نمایندگی Samsung در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارند و با تکیه بر دانش فنی و تجربه بالای خود، ماشین ظرفشویی را به بهترین شکل عیب یابی و ترمیم می کنند.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل و منزل

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ظرفشویی سامسونگ اگر چه ادعای بسیاری از تعمیرگاه های فعال در سطح شهر است، اما متقاضیان این سرویس می بایست توجه داشته باشند که خدمات مرتبط با تعمیر ظرفشویی سامسونگ را صرفاً از نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز دریافت نمایند. در غیر اینصورت خدماتی که به آنها ارائه می شود نه تنها از کیفیت لازم برخوردار نخواهد بود بلکه ممکن است به دلیل عدم مهارت و تخصص آن تعمیرگاه، بروز اشکالات دوچندان در دستگاه را سبب گردد.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی سامسونگ یکی از مراکز مجاز فعال در سطح کشور است که تمامی خدمات ارائه شده خود را به همراه گارانتی و ضمانت به متقاضیان عرضه می دارد. کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل سالها سابقه، بر ساختار و عملکرد کلیه دستگاههای سامسونگ تسلط یافته و توانایی آن را دارند تا عیوب و اشکالات پیش آمده در آنها را به بهترین نحو مرتفع سازند. در فرآیند تعمیر لوازم خانگی سامسونگ به دلیل پیاده سازی برخی سرویس های نهایی و گردگیری های قطعات، دستگاه عمر دوباره یافته و کیفیت نخستین خویش را باز می یابد.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل

بسیاری از کاربران موقع خرابی ماشین ظرفشویی‌شان نگران جابجا کردن دستگاه هستند. بیرون آوردن ماشین از محفظه و باز کردن اتصالات آن کار راحتی نیست. از طرفی وزن برخی از مدل های این دستگاه بالاست و جابجایی آن مشکلات خاص خود را دارد. احتمال ضربه خوردن و آسیب دیدگی ماشین در حین جابجایی هم بسیار بالاست. بنابراین بیشتر کاربران به دنبال این هستند که ماشین ظرفشویی شان را در منزل تعمیر کرده و آن را به مرکز تعمیرات نبرند. راه اندازی سرویس تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در منزل خدمتی است که مرکز سخت افزار ایران در راستای رفع دغدغه های کاربران انجام داده است.

برای دریافت این خدمات کافی است با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در این مجموعه تماس گرفته و درخواست سرویس در محل ظرفشویی Samsung را به ثبت برسانید. تیم پشتیبانی این مرکز اطلاعات لازم را در خصوص نحوه دریافت این سرویس به شما ارائه خواهند داد. سرویس در محل ماشین ظرفشویی سامسونگ خدمات کاربردی را در جهت رفع مشکلات و ایرادهای این دستگاه به کاربران ارائه می دهد. رفع مشکلاتی نظیر تمیز نشدن ظروف، بوی بد ماشین ظرفشویی، روشن نشدن، عدم تخلیه آب، وجود برق در بدنه، کارنکردن کلیدها، لرزش دستگاه در هنگام کار، بروز صداهای ناهنجار و غیر عادی هنگام کار، باز یا بسته نشدن درب، نشت آب یا کف و مواردی از این دست را نیز باید به فهرست خدمات تعمیر ظرفشویی Samsung در محل اضافه کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران

برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران، نمایندگی SAMSUNG مرکز سخت افزار ایران در خدمت شماست. فرقی ندارد که ساکن کدام منطقه پایتخت هستید؛ پس از ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی، همکاران ما به آدرس شما آمده و اقدامات لازم را انجام می دهند. تیم تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، دستگاه را بررسی کرده و اجزای آن را عیب یابی می کنند. سپس قطعات آسیب دیده را بر حسب نیاز، ترمیم یا تعویض می نمایند. در نهایت، دستگاه بدون ایراد به شما تحویل داده می شود.

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران

اگر ساکن غرب تهران هستید، شعب ستارخان و سعادت آباد نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ برای سرویس دهی هرچه سریع تر و با کیفیت تر در خدمت شما عزیزان هستند. ساکنین مناطق غربی از جمله اکباتان، شهرک غرب، شهران، پونک، شهر زیبا، سعادت آباد، صادقیه و … دسترسی راحت تری به این دو شعبه دارند. البته دیگر شعب نیز به تمامی مناطق تهران خدمات رسانی می کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی سامسونگ، دارای چندین شعبه مختلف است تا دسترسی ساکنین کلیه مناطق پایتخت به خدمات مورد نظرشان راحت تر باشد. شعبه پیروزی به صورت ویژه در خدمت ساکنین مناطق شرقی تهران است. اهالی محترم محله های افسریه، پیروزی، شمس آباد، نظام آباد، نارمک، گرگان، منصورآباد، تهرانپارس، نیروهوایی، کالاد، شهرک امید، مجیدیه و حکیمیه می توانند برای تعمیر انواع ماشین ظرفشویی به نمایندگی سامسونگ در پیروزی مراجعه کنند.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران

اگر ساکن تجریش، شمیرانات، شریعتی، نیاوران و … هستید، می توانید برای دریافت خدمات تخصصی تعمیر ظرفشویی سامسونگ با کلیه شعب نمایندگی SAMSUNG تماس بگیرید. همکاران ما برای ارائه تخصصی ترین سرویس ها در کوتاه ترین زمان در خدمت شما عزیزان هستند.

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در جنوب تهران

ساکنین مشیریه، خراسان، شاپور، شوش، جوادیه، یاخچی آباد، آب منگل، خزانه فلاح، کاروان (رضویه) منیریه، خانی آباد نو، جی، یافت آباد، آذری، امیربهادر، شهرک مسعودیه، مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خزانه بخارایی، اتابک، افسریه، بازار تهران و سیروس می توانند از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در فرجام بهره مند شوند.

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در منزل

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و سایر برندها، بسته به شدت و نوع خرابی قطعات آن، هزینه متفاوتی دارد. مثلا اگر نیاز به تعویض موتور باشد، هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی Samsung بالاست. در این صورت باید قیمت قطعه جدید را نیز در هزینه نهایی تعمیرات محاسبه کنید.

اما در شرایطی که قطعاتی مثل فیلتر، کلیدها و … به میزان جزئی آسیب دیده باشند، هزینه تعمیرات ظرفشویی بالا نخواهد بود. تیم تعمیر ظرفشویی سامسونگ، پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه تعمیر آن را برآورد می کنند. البته قیمتی که به شما اعلام می شود تقریبی است و امکان افزایش یا حتی کاهش آن در پایان کار وجود دارد.

سرویس و خدمات تخصصی تعمیر ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از محصولات پرفروش و البته با کیفیت این کمپانی است که مورد استفاده بسیاری از کاربران خانگی است. اگر چه در ماشین های ظرفشویی سامسونگ، نوین ترین تکنولوژی ها و فناوری ها هم در ساخت قطعات و هم در برنامه های شستشو بکار گرفته شده است اما در این محصول نیز امکان بروز خرابی، به هر دلیل دستکاری های کاربر، نوسانات برق و … وجود دارد. بروز خرابی در ماشین ظرفشویی سامسونگ به هر دلیل که اتفاق بیفتد، بهترین راه برای تعمیر آن، مراجعه به مراکز مجاز و استاندارد این حوزه است.

برخی از رایج ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ برطرف می‌گردد عبارت است از تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی، تعویض هیتر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض واشر در ماشین ظرفشویی، تعویض ترموستات، تعویض محفظه مواد شوینده و …. . در بخش های اتی به مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ خواهیم پرداخت.

خرابی برد ظرفشویی سامسونگ

یکی از مهم ترین قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ، برد آن است. برد الکترونیکی، از قطعات مختلفی تشکیل شده است و عملکرد همه قسمت های دستگاه به دستوراتی که از این قطعه صادر می شود، بستگی دارد. اگر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ، خراب شود، عملکرد این دستگاه تحت تاثیر قرار می گیرد و ممکن است از کار بیفتد.

در این شرایط، تشخیص و اقدام به موقع برای تعمیر برد ظرفشویی سامسونگ، ممکن است بتواند این قطعه را از تعویض شدن نجات دهد و هزینه زیادی روی دست شما نگذارد. اما اگر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ، سوخته یا نیم سوز شده باشد، تنها راه رفع مشکل آن، تعویض برد است.

مشکل در هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ، در قسمت پایین محفظه، قطعه ای به نام هیتر دارد. وظیفه هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ، گرم کردن آب است. اما ممکن است در شرایطی، هیتر دستگاه دچار اشکال شود و این اشکال، با نشانه هایی مانند خوب شسته نشدن ظروف یا کد ارور خاصی ظاهر شود. در صورت وجود مشکل در این قسمت از دستگاه، باید برای عیب یابی دقیق و تعمیر ظرفشویی سامسونگ خودف از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

خراب شدن المنت کف ظرفشویی سامسونگ

المنت، یکی از قطعات مهم ماشین ظرفشویی است که با تولید گرما، باعث گرم شدن آب و شستشوی بهتر ظرف ها می شود. به همین دلیل، اگر این قطعه خراب شود، شستشوی ظرف ها ناقص انجام می شود و شما شاهد کاهش عملکرد این دستگاه خواهید کرد. برای برطرف کردن این مشکل و تعمیر ظرفشویی سامسونگ، باید حتما از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

این تعمیرکار، باید دستگاه را باز کند و المنت آن را با اهم متر تست کند. اگر جریان الکتریسیته، درست باشد، قطعات مرتبط با المنت تعمیر می شوند. اما در صورت سوختن المنت، مشکل ظرفشویی سامسونگ شما، تنها با تعویض این قطعه رفع می شود.

تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ

علل بسیاری می تواند سبب روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ گردد که برخی از انها عبارت است از: خرابی یا مشکل در میکروسویچ درب، تایمر یا برد کنترل، کلید‌های انتخاب، رله‌ی استارت موتور، فیوز حرارتی و موتور محرک. در بخش های آتی به هر یک از این موارد به اختصار پرداخته خواهد شد تا بتوان ضمن عیب یابی صحیح، آنها را برطرف ساخت.

تعمیر ماشین ظرفشویی samsung

میکروسویچ یا قلاب قفل درب ماشین ظرفشویی

نخستین بخشی که می بایست در تعمیر ظرفشویی سامسونگ و مشکل روشن نشدن آن مورد توجه قرار گیرد میکروسویچ یا قلاب قفل درب است. وظیفه‌ی قلاب درب بسته نگه داشتن درب هنگام برنامه شستشو است و اینکه از نشت آب به بیرون جلوگیری کرده و همچنین میکروسویچ قفل درب را فشار می‌دهد تا برق برد کنترل وصل شود. اگر درب درست بسته نشود میکروسویچ فعال نخواهد شد و یا اگر میکروسویچ معیوب باشد کنترل ماشین ظرفشویی برقی دریافت نمی‌کند و در نتیجه روشن نمی‌شود.

تعویض شیر برقی ظرفشویی سامسونگ

یکی از قطعات مهم که در ماشین های ظرفشویی استفاده می شود، شیربرقی می باشد که وظیفه ی رساندن آب به داخل دستگاه را بر دوش می کشد. شیربرقی انواع متفاوتی دارد که در مدل‌های مختلف ظرفشویی استفاده می گردد. این قطعه دارای یک بوبین و یک سوزن و مجرای عبور است که ورود آب و قطع جریان آن را به ماشین ظرفشویی شکل می دهد. هنگامی که برق بوبین شیر برقی قطع باشد، سوزن تحت تاثیر وزن خود و نیز فلزی که در پشت آن قرار دارد، مجرای عبور آب را می‌بندد. زمانی که جریان برق وصل شود نیز بوبین با ایجاد یک میدان مغناطیسی باعث القای خاصیت آهن ربایی به هسته شده که در نتیجه سوزن را بالا کشیده و شیر برقی باز خواهد شد.

بنابراین در صورتی که شیربرقی خراب باشد، آب به داخل دستگاه نرسیده و یک خطای مشخص در صفحه نمایش ظرفشویی نشان داده می شود. از نشانه های خرابی شیربرقی نشتی آب از قسمت زیرین دستگاه است. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در مدت زمان کوتاهی فرآیند تعویض شیر برقی انواع ظرفشویی های برند محبوب سامسونگ را انجام داده و سیستم کاری این تجهیزات را در سطح کیفی بالایی بازیابی می نماید.

کلیدهای انتخاب ظرفشویی سامسونگ

بخش دیگری که در تعمیر ظرفشویی سامسونگ و رفع مشکل روشن نشدن آن می بایست مورد تجه قرار گیرد، بخش کلیدهای انتخابی است. همانگونه که می دانید کلیدها برای انتخاب نوع برنامه و انجام تنظیمات هستند و کنترل عملکرد دستگاه توسط آنها انجام می شود.

پیش از باز کردن ماشین ظرفشویی بهتر است از حسن عملکرد کلیدها اطمینان حاصل شود. کلیدها به برد کنترل وصل هستند و برای دسترسی به آن‌ها باید برد که در پنل جلویی یا درب قرار دارد خارج شود. برای آزمایش کلیدها باید نقشه مدار برد را داشته باشد. قبل از این تست برق را قطع کنید.

موتور داریو ماشین ظرفشویی سامسونگ

دومین بخش که می بایست در تعمیر ظرفشویی سامسونگ مورد توجه قرار گیرد موتور داریو است. موتور درایو همان بخشی است که که آب را برای شستشو ظروف به گردش در می‌آورد. در ماشین های ظرفشویی همانگونه که می دانید برق از تایمر یا برد الکترونیکی و در اتصال با رله‌ی استارت به موتور می‌رسد.

اگر ماشین ظرفشویی بعد از اینکه که رله‌ی استارت برق را به موتور رساند روشن نشد، یعنی موتور داریو معیوب است. برای اطمینان از خرابی این بخش، سیم‌پیچ‌های موتور را با مولتی متر امتحان کنید. اگر صدای بلند و گوش خراشی از موتور می‌آید یعنی موتور خراب است و باید عوض شود.

فیوز حرارتی ظرفشویی سامسونگ

فیوز حرارتی در قسمت بالای مجموعه برد کنترل قرار دارد و دو سیم به آن وصل هستند. فیوز حرارتی برای محافظت از برد کنترل مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی فیوز خراب شده باشد، برق برد قطع خواهد بود و ماشین ظرفشویی کلاً روشن نخواهد شد. بنابراین در صورت روشن نشدن ماشین ظرفشویی بهتر است این بخش از آن را تست نمایید.

برای بررسی فیوز حرارتی باید با برداشتن قسمت داخلی درب به برد دسترسی پیدا کرده و دو سیم متصل به فیوز را جدا کنید. رسانندگی فیوز را با مولتی‌متر اندازه بگیرید. اگر فیوز هیچ رسانندگی نداشت باید تعویض شود. تعمیرات مرتبط با یان بخش و سایر بخش های فوق می بایست توسط تعمیرکاران زبده و مجرب انجام پذیرد.

رله استارت موتور ظرفشویی

رله استارن موتور بخش دیگری است که در تعمیر ظرفشویی سامسونگ می بایست به آن توجه شود. رله‌ی استارت برای اعمال برق به سیم‌پیچ‌های استارت موتور تا زمانی که موتور شروع به کار کند استفاده می‌شود. اگر برد کنترل برق موتور را تأمین می‌کند ولی موتور شروع به چرخش نمی‌کند ممکن است رله‌ی استارت خراب شده باشد. رله معمولاً به موتور وصل شده و می‌توانید رسانندگی آن را با مولتی‌متر بر اساس نقشه سیم‌کشی ماشین ظرفشویی امتحان کنید. بهتر است تعمیرات مرتبط با رله استارت توسط تعمیرکاران مجرب حوزه تعمیر ظرفشویی انجام شود.

تایمر یا کنترل الکترونیکی ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی دیگر از بخش هایی که می توان در تعمیر ظرفشویی سامسونگ به آن مراجعه کرد بخش تایمر یا کنترل الکترونیکی است. در شرایطی که با روشن کردن دستگاه، صدای موتور تخلیه شنیده نشود علت می‌تواند از تایمر یا کنترل الکترونیک باشد. در مدل‌های تایمر دستی، تایمر برق موتور پمپ، شیر برقی، مدار هیتر و موتور پمپ تخلیه را در چرخه‌های منظم کنترل می‌کند. تایمر دارای چندین اتصال الکترونیکی است و با یک موتور کوچک کار می‌کند که همه آن‌ها داخل محفظه‌ی تایمر قرار دارند.

آشنایی با ارورهای ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارور E14: اعلام می کند که دمای ظرفشویی بیشتر از ۸۰ درجه سانتی گراد شده است.


ارور  E4: عدم وجود آب در دستگاه را گزارش می دهد.


ارور E5 یا SE: کند شدن عملیات تخلیه آب را اعلام می کند.


ارور E9: این ارور زمانی صادر می شود که سطح آب ظرفشویی بسیار پایین باشد.


ارور HE: وجود ایراد در برخی قطعات داخلی را گزارش می دهد.


ارور OE: این کد زمانی به نمایش در می آید که آب دستگاه سرریز می کند.

پاسخ به سوالات رایج تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

چرا آب ماشین ظرفشویی گرم نمی شود؟

گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی یا ناشی از خرابی پمپ حرارتی است و یا خرابی برد را گوشزد می کند. البته همیشه هم اینطور نیست و گاهی ممکن است آب به دلیل خرابی سنسور حرارتی یا مشکلات شیر و اتصالات گرم نشود.

در هر صورت اگر آب گرم به داخل ماشین وارد نشود، ظروف به حد کافی تمیز نمی شوند. با توجه به این که احتمال خرابی برد و پمپ در این شرایط وجود دارد، بهتر است که عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی Samsung خود را به تعمیرکاران با تجربه و دوره دیده محول کنید. کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی به کاربران توصیه می کنند که با اقدامات ساده ای همچون جرم گیری و شستشوی مرتب ماشین ظرفشویی، از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنند.

چرا قرص در ماشین ظرفشویی حل نمی شود؟

قرص یا مواد شوینده در ماشین ظرفشویی، توسط قطعه ای به نام دیسپنسر رقیق می شود. اگر دیسپنسر صابون درست کار نکند، قرص در دستگاه باز یا حل نمی شود. چون درب بازکن مواد شوینده در این شرایط از کار می افتد و قرص بسته می ماند.

عوامل دیگری همچون غرق شدن قفسه، قطع شدن چرخه، کیفیت پایین مواد شستشو و خرابی کلید سوئیچ هم مانع از حل شدن قرص در ماشین ظرفشویی می شوند. با برطرف کردن هرکدام از این ایرادها، مشکل رفع شده و قرص به راحتی ماشین حل می شود. در صورت تداوم ایراد، تیم تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل برای ارائه خدمات تخصصی تر در خدمت شما عزیزان هستند.

آیا صدای ماشین ظرفشویی نشانه خرابی آن است؟

صدا دادن ماشین ظرفشویی نگران کننده است و بسیاری از کاربران آن را نشانه خرابی دستگاه می دانند. معمولا این مشکل به دلیل خرابی قطعاتی مثل یاتاقان یا حلقه های آن، بازوهای آبپاش و پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ایجاد می شود. اگر هر کدام از این اجزا درست کار نکنند، صداهایی در روند کاری ماشین ایجاد می شود. گاهی هم هیچ مشکل خاصی وجود ندارد و به دلایلی مثل نصب اشتباه، دستگاه هنگام کار صدا می دهد.

کارشناس تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، منشأ اصلی صدا را تشخیص داده و قطعات آسیب دیده را ترمیم یا تعویض می کند.

چطور بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی را از بین ببریم؟

هیچ کس دوست ندارد که ماشین ظرفشویی اش بوی نامطبوع داشته باشد. اما این اتفاق بعضا می افتد و کاربران را دچار مشکلاتی می کند. یکی از دلایل بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی سامسونگ و دیگر برندها، استفاده نکردن از دستگاه به مدت طولانی است. اگر ماشین ظرفشویی به مدت چند روز روشن نشود، فضای داخل آن بوی بد می گیرد.

همچنین اگر داخل دستگاه آلوده باشد یا مواد غذایی در آن مانده باشند و به خوبی تمیز نشده باشند، بوی ناخوشایندی در ماشین ایجاد می شود. آلودگی فیلتر با مواد غذایی هم به مرور زمان باعث بدبو شدن فضای داخلی ماشین می شود. برای برطرف کردن این بوی نامطبوع، می توانید ماشین را با محلول آب و سرکه شستشو دهید. تمیز کردن مداوم قفسه ها و فیلترها هم مانع از ایجاد بوی نامطبوع شده و به راحتی آن را از بین می برد.

ماشین ظرفشویی ظرفها را تمیز نمی کند، علت چیست؟

تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی، مشکلی نسبتا رایج است که افراد زیادی از بروز آن شکایت دارند. اصلی ترین دلیل بروز این مشکل، حجم زیاد ظروف و چیدن اشتباه آنها در سبد است. این مسئله باعث می شود که مواد شوینده به خوبی به همه جای ظروف نرسد و در نتیجه، ظروف تمیز نشوند.

گیر کردن ظروف به آب فشان، کیفیت پایین مواد شوینده، استفاده همزمان از ماده جلا دهنده و قرص های کوانتوم، تمیز نکردن ظروف و ماندن مواد غذایی در آنها، آلودگی فیلترها، خرابی موتور، خرابی پمپ شست و شو، تنظیم نادرست برنامه دستگاه، انسداد آب افشان ها، خرابی هیتر، از کار افتادن المنت، خرابی ترموستات، عدم عملکرد هیدروستات، خرابی آب شمار، از کار افتادن شیر برقی، خرابی جاپودری و عدم عملکرد صحیح جاپودری هم دیگر دلایل تمیز نشستن ماشین ظرفشویی سامسونگ محسوب می شوند. مواردی مثل نحوه چیدن ظروف، تمیز کردن مواد غذایی و … تحت کنترل خود شماست. اما در صورت خرابی قطعات، بهتر است برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ از تکنسین های دوره دیده این حوزه کمک بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ ارور میده ؟

ارورها نشانه ای از وجود مشکل در ماشین ظرفشویی هستند. در این شرایط لازم است با شماره 1662 تماس گرفته و کد ارور را گزارش دهید. در صورت نیاز به تعمیرات کارشناسان ما جهت تعمیرات به محل مورد نظر شما اعزام می شوند.

تعمیرات لوازم خانگی

مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ با بهره مندی از سال‌ها تجربه و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات سامسونگ را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. سرویس و تعمیر محصولات سامسونگ در این مرکز محدود به محصولی خاص نیست و تمامی لوازم خانگی و الکترونیکی این برند اعم از یخچال، لباسشویی، تعمیر ظرفشویی سامسونگ، کولر گازی، تلویزیون سامسونگ و … را شامل می‌گردد.

کارشناسان مرکز لوازم خانگی سامسونگ با تمرکز بر محصولات این برند خوش‌نام و واکاوی تعداد بیشماری از آنها، تسط بالایی بر ساختار این دستگاه ها یافته اند به گونه‌ای که عیب‌ یابی هر یک از آنها را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند.

تعمیرات سامسونگ

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات سامسونگ محدود به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات کمپانی سامسونگ –از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ – را شامل می گردد از همین رو شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات محصولات سامسونگ را دریافت دارید و دستگاه های معیوب خویش را تعمیر و ترمیم نمایید. با توجه به تنوع و گوناگونی موجود در محصولات ارائه شده از سوی کمپانی سامسونگ، در پارت های ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات سامسونگ نیز این تنوع و گوناگونی مشاهده می شود.

به عبارتی دیگر در مرکز تعمیرات سامسونگ خدمات مرتبط با هر محصول در پارت جداگانه و به دست کارشناسان همان حوزه  ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با  واحد تعمیرات سامسونگ  و خدمات ارائه شده در ان به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی سامسونگ (تنها نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ)

نمایندگی سامسونگ با سال‌ها تجربه در امر تعمیر و فروش محصولات شرکت سامسونگ، همواره انتخاب نخست مشتریان بوده است. حوزه‌ی فعالیت نمایندگی سامسونگ، تعمیر و فروش انواع محصولات سامسونگ از جمله موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… می‌باشد.

تمامی این خدمات توسط برترین کارشناسان و مهندسین کشور به صورت فوق‌تخصصی و حرفه‌ای ارائه می‌گردد. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت نمایندگی سامسونگ در امر خدمات‌رسانی گشته است.

4.8/5 (24 امتیاز)

۲ پاسخ

  1. سلام. وقت بخیر. نمایندگی سامسونگ رامسر واقعا مزخرف و بدون تخصص و فقط مدعیه. چهارساله یک ظرفشویی مدل d162 رو گذشتیم برای تعمیر واتروال و موتور واتروال- ولی حتی نتونست ارور اعلامی دستگاه رو تفسیر کنه و هر دفعه فقط میگفت باید از تهران استعلام بگیرم که ارور چیه. ارور e7 میداد که سرچ کردم مال همون موتور واتروال بود. هنوزم درست نشده. لطفا در تعیین نماینده در شهرستانها به هارت و پورت و ادعای افراد نگاه نکنید. اعتبار شرکت سامسونگ رو میبرن. با تشکر-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *