اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ظرفشویی سامسونگ (Samsung)

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل . ثبت درخواست آنلاین نصب و سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل. در واحد تعمیر ظرفشویی سامسونگ همه آنچه که یک ماشین ظرف شویی برای تعمیر  یا سرویس نیاز داشته باشد، فراهم است.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر لوازم خانگی، تعمیر ظرفشویی سامسونگ است که توسط تیمی از خبره ترین و مجرب ترین کارشناسان در نمایندگی سامسونگ ارائه می گردد. متقاضیان این سرویس می توانند با حضور در این مرکز، و یا با یک تماس تلفنی، تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر ظرفشویی سامسونگ را دریافت نمایند.در مرکز تعمیر ظرفشویی Samsung نه تنها عیوب ایجاد شده در ظرفشویی ها مرتفع می گردد بلکه به دلیل اِعمال گردگیری ها، تنظیمات تخصصی و عملیات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه بازیابی می گردد و ظرفشویی های تعمیر شده، بدل به دستگاهی نو و بی عیب و نقص می گردند.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ یکی از خدماتی است که در واحد تعمیرات لوازم خانگی نمایندگی رسمی سامسونگ انجام می شود. این دستگاه یکی از دستگاه هایی است که کم کم جای خود را در خانه ها باز کرده است و به طبع آن به سرویس ها و خدمات نصب و راه اندازی و بهبود کیفیت نیاز دارد. در واحد تعمیر ظرفشویی سامسونگ همه آنچه که یک ماشین ظرف شویی برای تعمیر و سرویس نیاز داشته باشد، فراهم است. تعمیرکاران این حوزه تنها در بخش اختصاصی خود فعالیت دارند و در این حوزه از تخصص بسیار بالایی برخوردار هستند.

5/5 - (22 امتیاز)
تعمیر ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ظرفشویی سامسونگ اگر چه ادعای بسیاری از تعمیرگاه های فعال در سطح شهر است، اما متقاضیان این سرویس می بایست توجه داشته باشند که خدمات مرتبط با تعمیر ظرفشویی سامسونگ را صرفاً از نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز دریافت نمایند. در غیر اینصورت خدماتی که به آنها ارائه می شود نه تنها از کیفیت لازم برخوردار نخواهد بود بلکه ممکن است به دلیل عدم مهارت و تخصص آن تعمیرگاه، بروز اشکالات دوچندان در دستگاه را سبب گردد.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی سامسونگ یکی از مراکز مجاز فعال در سطح کشور است که تمامی خدمات ارائه شده خود را به همراه گارانتی و ضمانت به متقاضیان عرضه می دارد. کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل سالها سابقه، بر ساختار و عملکرد کلیه دستگاههای سامسونگ تسلط یافته و توانایی آن را دارند تا عیوب و اشکالات پیش آمده در آنها را به بهترین نحو مرتفع سازند. در فرآیند تعمیر لوازم خانگی سامسونگ به دلیل پیاده سازی برخی سرویس های نهایی و گردگیری های قطعات، دستگاه عمر دوباره یافته و کیفیت نخستین خویش را باز می یابد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل

بسیاری از کاربران موقع خرابی ماشین ظرفشویی‌شان نگران جابجا کردن دستگاه هستند. بیرون آوردن ماشین از محفظه و باز کردن اتصالات آن کار راحتی نیست. از طرفی وزن برخی از مدل های این دستگاه بالاست و جابجایی آن مشکلات خاص خود را دارد. احتمال ضربه خوردن و آسیب دیدگی ماشین در حین جابجایی هم بسیار بالاست. بنابراین بیشتر کاربران به دنبال این هستند که ماشین ظرفشویی شان را در منزل تعمیر کرده و آن را به مرکز تعمیرات نبرند. راه اندازی سرویس تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در منزل خدمتی است که مرکز سخت افزار ایران در راستای رفع دغدغه های کاربران انجام داده است.

برای دریافت این خدمات کافی است با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در این مجموعه تماس گرفته و درخواست سرویس در محل ظرفشویی Samsung را به ثبت برسانید. تیم پشتیبانی این مرکز اطلاعات لازم را در خصوص نحوه دریافت این سرویس به شما ارائه خواهند داد. سرویس در محل ماشین ظرفشویی سامسونگ خدمات کاربردی را در جهت رفع مشکلات و ایرادهای این دستگاه به کاربران ارائه می دهد. رفع مشکلاتی نظیر تمیز نشدن ظروف، بوی بد دستگاه، روشن نشدن، عدم تخلیه آب، وجود برق در بدنه، کارنکردن کلیدها، لرزش دستگاه در هنگام کار، بروز صداهای ناهنجار و غیر عادی هنگام کار، باز یا بسته نشدن درب، نشت آب یا کف و مواردی از این دست را نیز باید به فهرست خدمات تعمیر ظرفشویی Samsung در محل اضافه کرد.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در منزل

سرویس و خدمات تخصصی تعمیر ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از محصولات پرفروش و البته با کیفیت این کمپانی است که مورد استفاده بسیاری از کاربران خانگی است. اگر چه در ماشین های ظرفشویی سامسونگ، نوین ترین تکنولوژی ها و فناوری ها –هم در ساخت قطعات و هم در برنامه های شستشو- بکار گرفته شده است اما در این محصول نیز امکان بروز خرابی، به هر دلیل –دستکاری های کاربر، نوسانات برق و .. – وجود دارد. بروز خرابی در ماشین ظرفشویی سامسونگ به هر دلیل که اتفاق بیفتد، بهترین راه برای تعمیر آن، مراجعه به مراکز مجاز و استاندارد این حوزه است.

برخی از رایج ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ برطرف می‌گردد عبارت است از تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی، تعویض هیتر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض واشر در ماشین ظرفشویی، تعویض ترموستات، تعویض محفظه مواد شوینده و …. . در بخش های اتی به مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ خواهیم پرداخت.

تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ

علل بسیاری می تواند سبب روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ گردد که برخی از انها عبارت است از: خرابی یا مشکل در میکروسویچ درب، تایمر یا برد کنترل، کلید‌های انتخاب، رله‌ی استارت موتور، فیوز حرارتی و موتور محرک. در بخش های آتی به هر یک از این موارد به اختصار پرداخته خواهد شد تا بتوان ضمن عیب یابی صحیح، آنها را برطرف ساخت.

میکروسویچ یا قلاب قفل درب ماشین ظرفشویی

نخستین بخشی که می بایست در تعمیر ظرفشویی سامسونگ و مشکل روشن نشدن آن مورد توجه قرار گیرد میکروسویچ یا قلاب قفل درب است. وظیفه‌ی قلاب درب بسته نگه داشتن درب هنگام برنامه شستشو است و اینکه از نشت آب به بیرون جلوگیری کرده و همچنین میکروسویچ قفل درب را فشار می‌دهد تا برق برد کنترل وصل شود. اگر درب درست بسته نشود میکروسویچ فعال نخواهد شد و یا اگر میکروسویچ معیوب باشد کنترل ماشین ظرفشویی برقی دریافت نمی‌کند و در نتیجه روشن نمی‌شود.

تعویض شیر برقی ظرفشویی سامسونگ

یکی از قطعات مهم که در ماشین های ظرفشویی استفاده می شود، شیربرقی می باشد که وظیفه ی رساندن آب به داخل دستگاه را بر دوش می کشد. شیربرقی انواع متفاوتی دارد که در مدل‌های مختلف ظرفشویی استفاده می گردد. این قطعه دارای یک بوبین و یک سوزن و مجرای عبور است که ورود آب و قطع جریان آن را به ماشین ظرفشویی شکل می دهد. هنگامی که برق بوبین شیر برقی قطع باشد، سوزن تحت تاثیر وزن خود و نیز فلزی که در پشت آن قرار دارد، مجرای عبور آب را می‌بندد. زمانی که جریان برق وصل شود نیز بوبین با ایجاد یک میدان مغناطیسی باعث القای خاصیت آهن ربایی به هسته شده که در نتیجه سوزن را بالا کشیده و شیر برقی باز خواهد شد.

بنابراین در صورتی که شیربرقی خراب باشد، آب به داخل دستگاه نرسیده و یک خطای مشخص در صفحه نمایش ظرفشویی نشان داده می شود. از نشانه های خرابی شیربرقی نشتی آب از قسمت زیرین دستگاه است. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در مدت زمان کوتاهی فرآیند تعویض شیر برقی انواع ظرفشویی های برند محبوب سامسونگ را انجام داده و سیستم کاری این تجهیزات را در سطح کیفی بالایی بازیابی می نماید.

کلیدهای انتخاب ظرفشویی سامسونگ

بخش دیگری که در تعمیر ظرفشویی سامسونگ و رفع مشکل روشن نشدن آن می بایست مورد تجه قرار گیرد، بخش کلیدهای انتخابی است. همانگونه که می دانید کلیدها برای انتخاب نوع برنامه و انجام تنظیمات هستند و کنترل عملکرد دستگاه توسط آنها انجام می شود. پیش از باز کردن ماشین ظرفشویی بهتر است از حسن عملکرد کلیدها اطمینان حاصل شود. کلیدها به برد کنترل وصل هستند و برای دسترسی به آن‌ها باید برد که در پنل جلویی یا درب قرار دارد خارج شود. برای آزمایش کلیدها باید نقشه مدار برد را داشته باشد. قبل از این تست برق را قطع کنید.

موتور داریو ماشین ظرفشویی سامسونگ

دومین بخش که می بایست در تعمیر ظرفشویی سامسونگ مورد توجه قرار گیرد موتور داریو است. موتور درایو همان بخشی است که که آب را برای شستشو ظروف به گردش در می‌آورد. در ماشین های ظرفشویی همانگونه که می دانید برق از تایمر یا برد الکترونیکی و در اتصال با رله‌ی استارت به موتور می‌رسد. اگر ماشین ظرفشویی بعد از اینکه که رله‌ی استارت برق را به موتور رساند روشن نشد، یعنی موتور داریو معیوب است. برای اطمینان از خرابی این بخش، سیم‌پیچ‌های موتور را با مولتی متر امتحان کنید. اگر صدای بلند و گوش خراشی از موتور می‌آید یعنی موتور خراب است و باید عوض شود.

فیوز حرارتی ظرفشویی سامسونگ

فیوز حرارتی در قسمت بالای مجموعه برد کنترل قرار دارد و دو سیم به آن وصل هستند. فیوز حرارتی برای محافظت از برد کنترل مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی فیوز خراب شده باشد، برق برد قطع خواهد بود و ماشین ظرفشویی کلاً روشن نخواهد شد. بنابراین در صورت روشن نشدن ماشین ظرفشویی بهتر است این بخش از آن  را تست نمایید. برای بررسی فیوز حرارتی باید با برداشتن قسمت داخلی درب به برد دسترسی پیدا کرده و دو سیم متصل به فیوز را جدا کنید. رسانندگی فیوز را با مولتی‌متر اندازه بگیرید. اگر فیوز هیچ رسانندگی نداشت باید تعویض شود. تعمیرات مرتبط با یان بخش و سایر بخش های فوق می بایست توسط تعمیرکاران زبده و مجرب انجام پذیرد.

رله‌ی استارت موتور ظرفشویی

رله استارن موتور بخش دیگری است که در تعمیر ظرفشویی سامسونگ می بایست به آن توجه شود. رله‌ی استارت برای اعمال برق به سیم‌پیچ‌های استارت موتور تا زمانی که موتور شروع به کار کند استفاده می‌شود. اگر برد کنترل برق موتور را تأمین می‌کند ولی موتور شروع به چرخش نمی‌کند ممکن است رله‌ی استارت خراب شده باشد. رله معمولاً به موتور وصل شده و می‌توانید رسانندگی آن را با مولتی‌متر بر اساس نقشه سیم‌کشی ماشین ظرفشویی امتحان کنید. بهتر است تعمیرات مرتبط با رله استارت توسط تعمیرکاران مجرب حوزه تعمیر ظرفشویی انجام شود.

تایمر یا کنترل الکترونیکی ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی دیگر از بخش هایی که می توان در تعمیر ظرفشویی سامسونگ به آن مراجعه کرد بخش تایمر یا کنترل الکترونیکی است. در شرایطی که با روشن کردن دستگاه، صدای موتور تخلیه شنیده نشود علت می‌تواند از تایمر یا کنترل الکترونیک باشد. در مدل‌های تایمر دستی، تایمر برق موتور پمپ، شیر برقی، مدار هیتر و موتور پمپ تخلیه را در چرخه‌های منظم کنترل می‌کند. تایمر دارای چندین اتصال الکترونیکی است و با یک موتور کوچک کار می‌کند که همه آن‌ها داخل محفظه‌ی تایمر قرار دارند.

آشنایی با ارورهای ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارور E14: اعلام می کند که دمای ظرفشویی بیشتر از ۸۰ درجه سانتی گراد شده است.


ارور  E4: عدم وجود آب در دستگاه را گزارش می دهد.


ارور E5 یا SE: کند شدن عملیات تخلیه آب را اعلام می کند.


ارور E9: این ارور زمانی صادر می شود که سطح آب ظرفشویی بسیار پایین باشد.


ارور HE: وجود ایراد در برخی قطعات داخلی را گزارش می دهد.


ارور OE: این کد زمانی به نمایش در می آید که آب دستگاه سرریز می کند.

مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی سامسونگ

پاسخ به سوالات رایج تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیرات لوازم خانگی

مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ با بهره مندی از سال‌ها تجربه و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات سامسونگ را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. سرویس و تعمیر محصولات سامسونگ در این مرکز محدود به محصولی خاص نیست و تمامی لوازم خانگی و الکترونیکی این برند اعم از یخچال، لباسشویی، تعمیر ظرفشویی سامسونگ، کولر گازی، تلویزیون سامسونگ و … را شامل می‌گردد.

کارشناسان مرکز لوازم خانگی سامسونگ با تمرکز بر محصولات این برند خوش‌نام و واکاوی تعداد بیشماری از آنها، تسط بالایی بر ساختار این دستگاه ها یافته اند به گونه‌ای که عیب‌ یابی هر یک از آنها را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند.

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

تعمیرات سامسونگ

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات سامسونگ محدود به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات کمپانی سامسونگ –از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ – را شامل می گردد از همین رو شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات محصولات سامسونگ را دریافت دارید و دستگاه های معیوب خویش را تعمیر و ترمیم نمایید. با توجه به تنوع و گوناگونی موجود در محصولات ارائه شده از سوی کمپانی سامسونگ، در پارت های ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات سامسونگ نیز این تنوع و گوناگونی مشاهده می شود.

به عبارتی دیگر در مرکز تعمیرات سامسونگ خدمات مرتبط با هر محصول در پارت جداگانه و به دست کارشناسان همان حوزه  ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با  واحد تعمیرات سامسونگ  و خدمات ارائه شده در ان به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی سامسونگ(تنها نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ)

نمایندگی سامسونگ با سال‌ها تجربه در امر تعمیر و فروش محصولات شرکت سامسونگ، همواره انتخاب نخست مشتریان بوده است. حوزه‌ی فعالیت نمایندگی سامسونگ، تعمیر و فروش انواع محصولات سامسونگ از جمله موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… می‌باشد. تمامی این خدمات توسط برترین کارشناسان و مهندسین کشور به صورت فوق‌تخصصی و حرفه‌ای ارائه می‌گردد. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت نمایندگی سامسونگ در امر خدمات‌رسانی گشته است.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وبسایت قابل پیگیری است.

[bsf-info-box icon=”Defaults-barcode” icon_size=”25″ icon_color=”#1e73be” icon_style=”circle” icon_color_bg=”#f2f2f2″ read_more=”more” link=”url:http%3A%2F%2Fsamsung-service.ir%2F%25d9%2585%25d8%25ad%25d8%25b5%25d9%2588%25d9%2584%25d8%25a7%25d8%25aa-%25d9%2586%25d9%2585%25d8%25a7%25db%258c%25d9%2586%25d8%25af%25da%25af%25db%258c-%25d9%2585%25d8%25ac%25d8%25a7%25d8%25b2-%25d8%25b3%25d8%25a7%25d9%2585%25d8%25b3%25d9%2588%25d9%2586%25da%25af%2F|title:%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA%20%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF||” read_text=”اطلاعات بیشتر” pos=”square_box” box_min_height=”60″ box_border_style=”solid” box_border_width=”2″ box_border_color=”#1e73be” box_bg_color=”#efefef”]محصولات سامسونگ[/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”Defaults-question” icon_size=”25″ icon_color=”#1e73be” icon_style=”circle” icon_color_bg=”#f2f2f2″ read_more=”more” link=”url:http%3A%2F%2Fsamsung-service.ir%2F%25d8%25b3%25d9%2588%25d8%25a7%25d9%2584%25d8%25a7%25d8%25aa-%25d9%2585%25d8%25aa%25d8%25af%25d8%25a7%25d9%2588%25d9%2584-%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b1%25d8%25a7%25d8%25aa-%25d8%25aa%25d8%25ae%25d8%25b5%25d8%25b5%25db%258c-%25d8%25b3%25d8%25a7%25d9%2585%25d8%25b3%25d9%2588%25d9%2586%25da%25af%2F|title:%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%20%D9%85%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84%20%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF||” read_text=”اطلاعات بیشتر” pos=”square_box” box_min_height=”60″ box_border_style=”solid” box_border_width=”2″ box_border_color=”#1e73be” box_bg_color=”#efefef”]سوالات متداول سامسونگ[/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”Defaults-newspaper-o” icon_size=”25″ icon_color=”#1e73be” icon_style=”circle” icon_color_bg=”#f2f2f2″ read_more=”more” link=”url:http%3A%2F%2Fsamsung-service.ir%2F%25d8%25a7%25d8%25ae%25d8%25a8%25d8%25a7%25d8%25b1-%25d9%2585%25d8%25b1%25da%25a9%25d8%25b2-%25d8%25aa%25d8%25ae%25d8%25b5%25d8%25b5%25db%258c-%25d8%25b3%25d8%25a7%25d9%2585%25d8%25b3%25d9%2588%25d9%2586%25da%25af%2F|title:%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF||” read_text=”اطلاعات بیشتر” pos=”square_box” box_min_height=”60″ box_border_style=”solid” box_border_width=”2″ box_border_color=”#1e73be” box_bg_color=”#efefef”]اخبار سامسونگ[/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”Defaults-list-alt” icon_size=”25″ icon_color=”#1e73be” icon_style=”circle” icon_color_bg=”#f2f2f2″ read_more=”more” link=”url:http%3A%2F%2Fsamsung-service.ir%2F%25d9%2585%25d9%2582%25d8%25a7%25d9%2584%25d8%25a7%25d8%25aa-%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b1%25da%25af%25d8%25a7%25d9%2587-%25d8%25aa%25d8%25ae%25d8%25b5%25d8%25b5%25db%258c-%25d8%25b3%25d8%25a7%25d9%2585%25d8%25b3%25d9%2588%25d9%2586%25da%25af%2F|title:%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%20%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF||” read_text=”اطلاعات بیشتر” pos=”square_box” box_min_height=”60″ box_border_style=”solid” box_border_width=”2″ box_border_color=”#1e73be” box_bg_color=”#efefef”]مقالات سامسونگ[/bsf-info-box]

۲ دیدگاه. Leave new

  • سلام. وقت بخیر. نمایندگی سامسونگ رامسر واقعا مزخرف و بدون تخصص و فقط مدعیه. چهارساله یک ظرفشویی مدل d162 رو گذشتیم برای تعمیر واتروال و موتور واتروال- ولی حتی نتونست ارور اعلامی دستگاه رو تفسیر کنه و هر دفعه فقط میگفت باید از تهران استعلام بگیرم که ارور چیه. ارور e7 میداد که سرچ کردم مال همون موتور واتروال بود. هنوزم درست نشده. لطفا در تعیین نماینده در شهرستانها به هارت و پورت و ادعای افراد نگاه نکنید. اعتبار شرکت سامسونگ رو میبرن. با تشکر-

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1 × 5 =