اشتراک گذاری

تعمیر لباسشویی سامسونگ

به منظور آشنایی با نحوه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، پیشنهاد می دهیم ادامه این مقاله را مطالعه کنید. ما با همکاری کارشناسان مجرب تعمیرات لباسشویی، نکات کاربردی را راجع به نحوه تعمیرات این دستگاه به شما ارائه می دهیم. لازم است بدانید که نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ، یک مجموعه تخصصی و حرفه ای است که کلیه خدمات و سرویس های مربوط به تعمیر انواع ماشین های لباسشویی این برند را به کاربران ارائه می دهد.

همکاران ما ضمن استفاده از تجهیزات پیشرفته، ماشین لباسشویی شما را عیب یابی کرده و اقدامات لازم را برای رفع مشکلات آن انجام می دهند. برای آشنایی با روند تعمیرات لباسشویی سامسونگ و نحوه بهره مندی از خدمات نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران، به ادامه مطلب توجه کنید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

نمایندگی لباسشویی سامسونگ

نمایندگی لباسشویی سامسونگ، تخصصی ترین خدمات را در زمینه تعمیر انواع مدل های این دستگاه به کاربران ارائه می دهد. همکاران ما با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی در خدمت کاربران هستند تا ضمن ارائه سرویس های با کیفیت، تمامی مشکلات لباسشویی را برطرف کنند. جهت دریافت خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ، با نمایندگی لباسشویی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. کارشناسان به شما مشاوره رایگان داده و در صورت تمایل شما، درخواست تعمیرات را ثبت می کنند تا خدمات مورد نظر در کوتاه ترین زمان به شما ارائه شوند.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل

برای تعمیر ماشین های ظرفشویی ، نیاز به متخصص با تجربه در این زمینه دارید. پس آچارتان را زمین گذاشته، به جای آن تلفن را برداید و با همکاران ما در بخش تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل تماس بگیرید. تعمیر این وسیله چیزی نیست که بتوانید بدون تجربه از پس آن بر بیایید. اقدام شما تنها باعث آسیب رساندن بیشتر به ماشین می شود.

تعمیرکاران ما با تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل نگرانی جا به جایی لباسشویی به تعمیرگاه را برای شما رفع می کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات تعمیرات را به نتیجه می رسانند. تمامی سرویس های مربوط به تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل، با بالاترین سطح کیفیت ارائه می شود. به علاوه هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ با کمترین قیمت، اهرم رقابتی است که ما را از سایر مراکز تعمیراتی متمایز می سازد. همین امر افزایش رضایت مشتریان از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ را به همراه داشته است.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ

حتما برای شما هم دغدغه است که هزینه تعمیرات لباسشویی تان چقدر می شود. تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران، پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه حدودی ترمیم را اعلام می کنند. قیمت اعلام شده، با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات و دلایل بروز مشکل در دستگاه تخمین زده می شود. تعمیرکار اول تعیین می کند که علت ایراد موجود در ماشین لباسشویی چیست.

پس از آن، تکنسین تعیین می کند که برای رفع ایراد، نیاز به انجام چه اقداماتی است. تعمیر هریک از قطعات هزینه مشخصی دارد و پاکسازی فیلترها هم زیاد گران تمام نمی شود. هزینه تعمیرات لباسشویی samsung زمانی بالا می رود که یک یا چند قطعه تعویض شوند. چون در این شرایط، قیمت قطعه جدید هم به هزینه نهایی تعمیرات اضافه می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا در نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران، به شکل تخصصی و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود. ماشین های درب از بالا از نظر عملکردی تقریبا شبیه سایر مدل ها هستند و برخی از قطعات آنها تفاوت دارد.

با این حال مشکلاتی همچون تخلیه نکردن، نچرخیدن دیگ، سر و صدای زیاد، روشن نشدن، نشتی آب ماشین لباسشویی، خرابی موتور و … در این مدل ها هم مشاهده می شود. تیم تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل، پس از مراجعه به آدرس شما و بررسی و عیب یابی دستگاه، قطعات آسیب دیده را تعمیر یا تعویض می کنند تا این مشکلات برطرف شوند.

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

سرویس و خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک، تعمیر و تعویض قطعات معیوب، ترمیم ایرادهای عملکردی دستگاه، رفع مشکل نشت آب، ترمیم روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه، رفع مشکل تمیز نشدن لباسها، رفع لرزش ماشین لباسشویی، رفع مشکل وجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه، تعمیرات هیدرواستات، رفع مشکل جوش آمدن آب در ماشین لباسشویی، برطرف کردن صداهای غیر عادی، تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام، ترمیم یا تعویض موتور، تعویض قطعات از رده خارج با نمونه های اورجینال، نصب صحیح و اصولی انواع ماشین لباسشویی، تعمیرات در محل و … بخشی از خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به شمار می روند.

رفع خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

از جمله دیگر خدمات واحد تخصصی تعمیرات لباسشویی سامسونگ، رفع ارورهای این دستگاه است. کدهای خطای ماشین های لباسشویی در واقع نوعی هشدار هستند که خرابی برخی قطعات یا ایجاد مشکل در روند کاری آنها را گزارش می دهند. اصولا لباسشویی زمانی کد خطا صادر می کند که در بسته نشده باشد یا عملکردهای مختلف دستگاه به درستی انجام نشوند. کارشناسان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به خوبی می دانند که هریک از ارورهای این دستگاه نشان دهنده چه مشکلی است و چطور باید آن را برطرف کرد.

تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ

وظیفه شیر برقی لباسشویی کنترل میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی، در حین شستشو است. شیرهای بکاررفته در ماشین‌های لباسشویی به طور کلی مشتمل بر دو قسم شیر برقی آب سرد و شیر برقی آب گرم هستند که البته ماشین‌های لباسشویی‌ امروزی تنها یک شیر برقی آب سرد دارند. (در این مدل از ماشین های لباسشویی آب گرم مورد نیاز جهت شستشوی البسه نه از طریق ورودی شیر آب گرم، بلکه از طریق گرم کردن آب توسط هیتر تأمین می‌شود).

خرابی شیر برقی لباسشویی عموماً در شیر آب سرد و به دلیل یخ‌زدگی‌ آب موجود در مسیر آن اتفاق می‌افتد. در این وضعیت آب موجود در در لوله‌ها یخ زده، منبسط می‌شود و باعث ایجاد نشتی در شیر برقی می گردد. متقاضیان سرویس های مرتبط با این دستگاه می‌توانند با مراجعه به این مرکز و یا از طریق تماس با واحد پشتیبانی نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ، تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، فروش و ترمیم از جمله تعویض و تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ را دریافت نمایند.

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

یکی از مشکلات رایج در ماشین های لباسشویی، خرابی موتور آن ها می باشد. به هنگام خرابی موتور هیچ یک از اجزای داخلی لباسشویی قادر به فعالیت نبوده و در نتیجه دستگاه کاملا بلااستفاده می گردد. بروز اشکال و خرابی در موتور لباسشویی معمولاً با صدایی مثل وزوز همراه است. این صدا هنگامی شنیده می‌شود که موتور شروع به کار می‌کند. تشخیص این مسئله که تعمیر موتور ماشین لباسشویی امکان‌پذیر است یا خیر؛ نیازمند بررسی عملکرد کلی دستگاه و قطعات مرتبط با موتور می باشد.

نچرخیدن ماشین و شسته نشدن لباس‌ها، خشک نشدن لباس‌ها و نیز بروز اشکال در هر چرخه ی شستشو از جمله نشانه‌هایی هستند که با مشاهده ی آن ها می‌توان احتمال داد که موتور ماشین لباسشویی دچار اختلالات ساختاری است. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ با اعمال مراحل ریزبینانه ی عیب یابی، تمامی عیوب مرتبط با موتور لباسشویی سامسونگ را شناسایی کرده و فرآیند تعمیر و یا تعویض این قطعه را براساس پارامترهای استاندارد انجام خواهند داد.

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

برد قطعه ی مهمی در هر سیستم دیجیتالی از جمله لباسشویی است که نقش قلب تپنده ی دستگاه را ایفا می کند. در صورت خرابی برد کلیه ی برنامه های از پیش تنظیم شده ی ماشین لباسشویی مختل خواهد شد. از کارافتادگی پنل جلویی لباسشویی و یا خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار از علائم اصلی وجود اختلالات ساختاری در بخش برد این دستگاه است. در این راستا گزینش نمایندگی رسمی سامسونگ به عنوان درگاهی جهت بازیابی کارکرد برد لباسشویی مناسب ترین انتخاب است.

خاطرنشان می نماییم که کلیه ی مراحل مرتبط با تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در نمایندگی رسمی سامسونگ براساس پارامترهای استاندارد و اصولی انجام می شوند. این نمایندگی با به کارگیری دانش به روز تعمیرکاران ماهر خود و استفاده از قطعه های اورجینال مشابه در فرآیند تعویض قطعات، تمامی اختلالات فنی لباسشویی های سامسونگ را در سطح کیفی بالایی مرتفع می سازد.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل

ریست ماشین لباسشویی سامسونگ

سامسونگ برند قدرتمندی در طراحی و تولید انواع دستگاه های مدرن و کاربردی است. لباسشویی های سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با ارائه ی قابلیت های فراوان می توانند سال های زیادی بدون نقص فعالیت کنند. اما این قابلیت های فراوان مصون از خرابی نبوده و در اثر عوامل مخرب دچار اختلال می گردد. گاهی در اثر ولتاژ نامناسب، بار لباس بیش از حد یا قطع و وصل شدن برق شهری، ماشین لباسشویی از ادامه کار باز مانده و متوقف می شود. در این صورت ریست کردن لباسشویی سامسونگ می تواند راه حل ساده ای برای به کار افتادن دوباره ی لباسشویی باشد. البته این روش در صورتی کاربرد خواهد داشت که ایراد دستگاه ناشی از آسیب دیدگی ساختار قطعات آن نباشد.

برخی از مدل های لباسشویی دکمه ی ریست دارند. در چنین حالتی به راحتی می توانید با فشردن دکمه ی مورد نظر دستگاه را ریست نمایید. مدل های فاقد این دکمه را نیز باید با استفاده از کلید اتصال برق دستگاه ری استارت کرد. در صورت تداوم اختلالات ماشین لباسشویی پس از ریست، انجام اقداماتی تعمیراتی این تجهیزات ضروری می باشد. نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ همواره آماده ی خدمت رسانی جهت بازیابی کامل کارکرد ماشین های لباسشویی سامسونگ است.

تعمیر المنت لباسشویی سامسونگ

المنت لباسشویی سامسونگ وظیفه گرم کردن آب موجود در این دستگاه را برعهده دارد. شکل ظاهری این قطعه، معمولاً در تمامی مدل‌ها و برندها مشابه است اما توان آن با توجه به قدرت ماشین لباسشویی متفاوت است. در صورت خرابی المنت ماشین لباسشویی، آبِ گرم مورد نیاز دستگاه تأمین نخواهد شد که این مسئله در نهایت به کیفیت شستشوی لباس آسیب خواهد زد. خرابی المنت را می‌توان از طریق ارور ظاهر شده در پنل یا خوب شسته نشدن لباس ها متوجه شد.

شما کاربران گرامی در صورت نیاز به سرویس‌های مرتبط با تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان مرکز تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید. کارشناسان این مرکز بلافاصله پس از تماس شما، هماهنگی‌های لازم را انجام داده و جهت تعمیر دستگاه شما در محل حضور می‌یابند.

تعمیر سوئیچ درب لباسشویی سامسونگ

میکروسوئیچ یا سوئیچ درب، یکی از اساسی ترین اجزای لباسشویی می باشد که با نقش امنیتی خود، باز و بسته بودن درب دستگاه را کنترل می کند. خرابی میکروسوئیچ می تواند مانع از بسته شدن درب سیستم شود و کارایی کلی لباسشویی را از میان ببرد.

برای تعمیر میکروسوئیچ لباسشویی سامسونگ، باید درب دستگاه باز شده، لاستیک آن جدا شود و سپس فنر بیرونی دور درب آزاد گردد. اگر فرسودگی در این بخش از لباسشویی غیر قابل تعمیر باشد، کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آن را با نمونه سازگار با مدل لباسشویی مورد نظر تعویض می نمایند تا سیستم کاری ماشین لباسشویی بازیابی شود.

تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ

جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ از آن دست قطعاتی است که خوشبختانه، در صورت خرابی، امکان تعویض و تعمیر آن وجود دارد. خرابی های پیش آمده در محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی سامسونگ از آن روست که این قطعه ممکن است در طول زمان ساییده پاره و یا دچار آلودگی‌های بیش از اندازه شود. در چنین شرایطی می بایست نسبت به تعویض محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی اقدام کرد و نمونه جدیدی را جایگزین قطعه استهلاک یافته کرد.

البته تعویض محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است به دلیل وجود نشتی در این قطعه نیز ضروری گردد. توصیه می گردد امور مرتبط با تعمیر و تعویض محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی به سرویس کارهای متخصص در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی محول شود تا دستگاه پس از تعمیر، کیفیت نخستین خود را بازیابد و دچار خرابی های پیش بینی نشده نشود. تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این بخش از دستگاه از طریق تماس با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ قابل دریافت است.

تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ

پمپ تخلیه آب یکی از اجزای حیاتی ماشین لباسشویی سامسونگ است. این پمپ در  تخلیه آب کثیف از لباسشویی نقش دارد. اگر این قطعه با مشکل مواجه شود، ممکن است با مسائلی مانند نشت آب یا تاخیر در فرآیند شستشو روبه‌رو شوید. اگر این قطعه به درستی کار نکند، باعث مشکلات جدی شده و به قطعات دیگر ماشین لباسشویی آسیب وارد می کند.  تعمیر پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی سامسونگ موجب می شود تا عملکرد صحیح دستگاه حفظ شود.  

کاربران می توانند در صورت نیاز به تعمیر پمپ تخیله در انواع ماشین لباسشویی سامسونگ از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان مرکز تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید. کارشناسان این مرکز بلافاصله پس از تماس شما، هماهنگی‌های لازم را انجام داده و جهت تعمیر ماشین های لباسشویی سامسونگ در محل حضور می‌یابند.

سوالات متداول کاربران لباسشویی سامسونگ

علت صدای ناهنجار و غیر عادی لباسشویی سامسونگ به هنگام کار چیست؟

بروز صداهای ناهنجار و بسیار بلند لباسشویی در هنگام کار یکی مشکلات رایج و آزار دهنده ای است که گاهی غیرقابل تحمل می شود. این مسئله برخلاف تصور اشتباه کاربران چندان ارتباطی به برند سازنده ی لباسشویی ندارد. عواملی چون نصب نادرست دستگاه، از کار افتادن فنرها، ناکارآمدی موتور، شکستن وزنه های تعادل، نفوذ آب به داخل بلبرینگ، خرابی مجموعه دیگ و اجزای آن و … در تولید صداهای ناهنجار لباسشویی نقش دارند. با حضور در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ می توانید طی مدت زمان کوتاهی از دردسرهای مرتبط با هر یک از اختلالات ذکر شده رهایی بیابید.

چرا لباسشویی سامسونگ قادر به شستن لباس های درون سطل نیست؟

نچرخیدن ماشین لباسشویی و شسته نشدن لباس‌ها، خشک نشدن آن ها و نیز بروز اختلالات فنی در هر چرخه ی شستشو از جمله نشانه‌هایی هستند که با مشاهده ی آن ها می‌توان به خرابی موتور لباسشویی شک کرد. موتور مهم ترین و البته گران قیمت ترین بخش ماشین لباسشویی سامسونگ است. بنابراین نحوه ی تعمیر آن بسیار با اهمیت است. کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تمامی عیوب مرتبط با موتور لباسشویی را شناسایی کرده و فرآیند تعمیر و یا تعویض این قطعه را براساس پارامترهای استاندارد انجام خواهند داد. خاطرنشان می نماییم که پروسه تعویض با نمونه های اورجینال و مشابه شکل می گیرد تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال دستگاه نگردد.

چرا لباسشویی سامسونگ لباس ها را خشک نمی کند؟

خشک نکردن لباسشویی سامسونگ مشکل رایجی است که با تحویل لباس های شسته شده ی کاملا خیس نمایان می شود. این مشکل در راستای خرابی المنت هیتر، از کارافتادگی ترموستات، اختلالات فیلترهای ماشین لباسشویی، خرابی پمپ تخلیه، برد اصلی و موتور لباسشویی رخ می دهد.

اینکه دقیقا خشک نکردن لباس ها در لباسشویی بر اساس کدام خرابی ایجاد شده است، نیازمند اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه تحت نظر کارشناسان و تکنسین های ماهر می باشد. پیشنهاد می کنیم از سرویس های تعمیر در محل استفاده کنید. این سرویس ها به بهترین شکل ممکن در نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ ارائه می شوند. کارشناسان اعزامی وضعیت لباسشویی معیوب را به صورت جامع بررسی کرده و ایرادات ریز و درشت دستگاه را برطرف می نمایند.

علت آبگیری نادرست لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

آبگیری نادرست و کند لباسشویی دارای دلایل جزیی و فنی بسیاری است. امکان دارد تنها درب لباسشویی را به خوبی بسته نشده باشد. به هر حال ایرادات مرتبط با تایمر، سوئیچ فشار، قفل درب دستگاه، شیر ورودی آب و یا حتی شیلنگ ورودی سیستم با ناکارآمدی لباسشویی در فرآیند آبگیری نمایان می شوند.

البته بهتر است پیش از هر اقدامی از فشار آب ساختمان نیز اطمینان حاصل کنید. به طور کلی ترمیم خرابی هایی که به آبگیری نادرست ماشین لباسشویی اختصاص می یابند، خارج از توان کاربران عادی هستند. بازیابی کارایی اولیه ی هر یک از لباسشویی های Samsung را به دست کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ بسپارید.

چرا به تازگی لباسشویی سامسونگ به هنگام شستن لباس ها تکان های شدیدی می خورد؟

لرزش غیر عادی و نامتداول و تکان های شدید لباسشویی به هنگام شستن لباس ها می تواند نگرانی های بسیاری ایجاد کند. برای جلوگیری از این مشکل تنها راه حلی که به ذهن کاربر می رسد، عدم روشن کردن دوباره ی لباسشویی است. اما علت اصلی لرزش لباسشویی باید شناسایی شود تا بتوانید به راحتی دوباره از لباسشویی خود استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که لباسشویی های سامسونگ سر و صدای بسیار ناچیزی دارند و به هیچ عنوان با لرزش های شدید فعالیت نمی کنند. بنابراین هر حرکتی از لباسشویی سامسونگ غیر عادی تلقی می شود و باید مورد توجه قرار گیرد.

حجم نامناسب لباس ها، تنظیم نبودن پایه های لباسشویی، اختلالات فنرها و کمک فنرهای درونی و مشکلات موجود در تسمه ی لباسشویی باعث تکان های غیر عادی لباسشویی سامسونگ می شوند. اگر حجم لباس زیادی داخل لباسشویی قرار نمی دهید، اما لباسشویی لرزش شدیدی در حین کار دارد؛ با ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس حاصل فرمایید. تکنسین های نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ لرزش نامتداول لباسشویی را متوقف خواهند کرد.

آیا جرم گیری طول عمر قطعات لباسشویی را افزایش می دهد ؟

بله جرم گیری باعث می شود لباسشویی شما سالم تر مانده و کم تر و دیرتر نیاز به تعمیرات پیدا کند.

آیا لباسشویی نیاز به سرویس دوره ای دارد؟

درمورد سرویس دوره ای لباسشویی، تعویض فیلتر اقدامی است که باید جدی گرفته شود. به این ترتیب ، بله. لباسشویی سالانه نیاز به سرویس دارد.

نحوه تعمیر لباسشویی سامسونگ

اطلاع از دانش و فناوری های به کار رفته در  دستگاه های شست و شوی جدید در تعمیر لباسشویی سامسونگ بسیار مهم است. مثلا یک تعمیرکار حرفه ای به خوبی می داند که ماشین لباس شویی های اوتومات در محوری مشخص مخزن را به چرخش در می آورند تا با گذر آب از الیاف لباس ها با سرعت بالا، لباس ها شست و شو داده شوند.

لازم است بدانید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ، به علت نوع سیستم و تکنولوژی خاص آن قطعا نیازمند حضور تعمیرکار متخصص لباس شویی هستید. لذا توصیه می کنیم در صورت بروز مشکل بلافاصله با مرزک تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن متخصصان تعمیر کار لباس شویی در محل شما حاضر شوند و برای تعمیر لباسشویی سامسونگ اقدامات ازم را انجام دهند.

اهمیت تعمیر لباسشویی سامسونگ

در حال حاضر ماشین های لباسشویی موجود در بازار به دو شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بوده و نوع نیمه اتوماتیک نیز به دو صورت دو قلو (قسمت شستشوی لباس + قسمت خشک کن لباس ) و نوع ساده (سطلی ) در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. در تعمیر لباسشویی سامسونگ توجه به مدل ماشین لباسشویی بسیار مهم است. تعمیر ماشین لباسشویی ممکن است در ظاهر پیچیده به نظر آید، اما به راحتی در مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ انجام می شود و هر گونه نگرانی در این رابطه را برای کاربر محو می کند.

سطح بالای کیفیت خدمات ارائه شده در نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران و تجهیز بخش های مختلف این مرکز به آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، باعث شده که این مجموعه مورد اعتماد و رضایت کاربران قرار بگیرد. همکاران ما ضمن عرضه آخرین محصولات این کمپانی، مشاوره های تخصصی فروش را نیز به مشتری های محترم ارائه می دهند.

تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ

در تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ از میان قطعات ریز و درشت موجود در این دستگاه، تلاش نمایید تا توجه ویژه‌ای به قطعاتی چون محفظه پودر ماشین لباسشویی، فیلتر ماشین لباسشویی، حلقه لاستیکی ماشین لباسشویی و محفظه داخلی ماشین لباسشویی داشته باشید. چرا که امکان انباشت آلودگی در این قطعات در قیاس با سایر قطعات ماشین لباسشویی بالاتر است.

برای اطلاع از روش خارج کردن محفظه پودر ماشین لباسشویی و تمیز کردن آن توصیه می‌شود، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه نمایید. در ارتباط با فیلتر ماشین لباسشویی نیز توصیه می‌شود با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی، تمیزکردن آن را آغاز نمایید. برای تمیز کردن حلقه لاستیکی‌ای موجود در ورودی لباسشویی، توصیه می‌شود پس از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی این حلقه لاستیکی را با یک پارچه تمیز، خشک نمایید.

محفظه داخلی ماشین نیز قطعه مهم دیگری است که در تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ باید به آن توجه شود. برای تمیز کردن محفظه داخلی ماشین لباسشویی سامسونگ و ضدعفونی کردن آن، می‌توان از جوش شیرین یا قرص‌های تمیز کننده ماشین لباسشویی استفاده کرد. در صورت بروز اشکال در هر یک از این قطعات می‌توانید از طریق تماس با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید.

تعمیر لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ

ماشین لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ در مدل های مختلف در بازار موجود است و کاربران زیادی به دلیل بهره بهره مندی از امکان بیشتر این ماشین لباسشویی را انتخاب می کنند. تعمیر لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ یکی از خدمات تخصصی و حرفه‌ای است که نمایندگی رسمی سامسونگ در ایران ارائه می‌دهد. این خدمات شامل عیب یابی، سرویس و تعمیر قطعات فابریک و اورجینال، رفع خطاها و کدهای خطا، و راهنمایی و مشاوره در مورد نحوه استفاده صحیح از دستگاه می‌شود. 

شما می توانید با مراجعه به سایت رسمی سامسونگ یا تماس با شماره تلفن  با نزدیک‌ترین مرکز خدمات مجازما ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین می‌توانید از خدمات آنلاین زودکمک برای درخواست خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل استفاده کنید. با انتخاب نمایندگی سامسونگ، شما مطمئن خواهید بود که دستگاه شما با بهترین کیفیت و ضمانت تعمیر می شود.

خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ 

برای دریافت خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ با شماره 1662 تماس بگیرید. کارشناسان ما ضمن مشاوره رایگان 24 ساعته . در صورتی که مشکل ساده باشد، شمارا در جهت حل مشکل راهنمایی می کنند. و در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، شما را برای دریافت خدمات پس از گارانتی سامسونگ راهنمایی می کنند. 

خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ

دیگر خدمات تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

 • عیب یابی آی سی های برد فرمان
 • تعمیر مدار تغذیه لباسشویی سامسونگ
 • آشنایی با پنل ها و بردهای فرمان لباسشوئی
 • رمز گشایی کدهای خطا روی پنل لباسشویی سامسونگ
 • اجرای تنظیمات برنامه ریزی IC ماشین لباسشویی سامسونگ
 • تعمیر، تعویض و تست قطعات مکانیکی
 • نصب لباسشویی سامسونگ و برطرف کردن اشکالات نصب
 • تعمیر قطعات الکترونیک SMD که روی مدار لباسشویی سامسونگ است
 • بررسی مدل های مختلف لباسشویی سامسونگ از لحاظ توانایی و تکنولوژی
 • معرفی اجزای تشکیل دهنده ماشین لباسشویی و طریقه کارایی هر یک از آن ها به مشتری

تعمیرات سامسونگ

مرکز تعمیرات سامسونگ با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و دستگاه های عیب یابی مدرن، به راحتی می تواند همه ایرادات در انواع محصولات سامسونگ را شناسایی کند و برای برطرف سازی و ترمیم آنها در مسیر درست قرار بگیرد. این مرکز پس از برگزاری آزمون های سخت و تخصصی، تعدادی از برترین کارشناسان و تکنسین های ارشد حوزه الکترونیک و مکانیک را در مجموعه خود جمع کرده است تا بدین ترتیب بتواند در ارائه برترین خدمات تعمیراتی از همه رقبای خود پیشی بگیرد.

نمایندگی سامسونگ

مرکز نمایندگی سامسونگ با کادری ویژه و متخصص در حوزه فروش محصولات سامسونگ، فعالیتی گسترده و وسیع دارد. این مرکز در تمام مراحل خرید دستگاه در کنار و همراه مشتری خواهد بود و با راهنمایی های سازنده، تلاش می کند بهترین دستگاه را متناسب با نیاز کاربر پیشنهاد دهد.

4.7/5 (17 امتیاز)

۲ پاسخ

 1. سلام .یک دستگا ماشین لباسشویی ۷ کیلویی مدل j1460AC دارم مدتی است ماده روی مدار های برد کم کم ذوب واززیرجعبه مدار روی بدنه مریزه پایین . خیلی هم چسپ ناک است . نمایندگی آمد بازکرد، بعد ازیک هفته آورد ولی باز هم همونطور است .

  1. درود دوست عزیز،
   پریزی که دستگاه به آن متصل است را بررسی کنید ممن است ایراد از نوسان برق ورودی باشد. اگر مشکلی از این بابت وجود ندارد با شماره ۱۶۶۲ تماس بگیرید، تکنسین های مجموعه راهنمایی های تخصصی را به شما ارائه خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *