اشتراک گذاری

تعمیر موبایل سامسونگ

 نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ با بررسی مشکلات موبایل سامسونگ، تعمیرات را با قطعات اصل و اورجینال انجام داده و هزینه ای مناسب طبق تعرفه ی اتحادیه اخذ می نماید. مشکلات ال سی دی موبایل سامسونگ، مشکلات هارد موبایل ، آی سی شارژ موبایل سامسونگ، ایرادات وای فای سامسونگ، قفل جیمیل ، یا قفل اف ار پی و… رایج ترین مشکلات گوشی های سامسونگ هستند که گریبان‌گیر کاربران می‌شوند؛

اما جای نگرانی نیست، چراکه درصورت بروز هر مشکلی برای گوشی سامسونگ چه نرم‌افزاری و چه سخت‌افزاری، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید. خوشبختانه نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ شعبه‌های متعددی در کلان‌شهرهای کرج و تهران دارد که می‌توانید به هر یک از آن‌ها مراجعه کرده و از خدمات این مرکز استفاده کنید.

هزینه تعمیرات گوشی سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ در تهران

آیا موبایل سامسونگ روشن نمی‌شود؟ هنگ می‌کند؟ یا دائم ریستارت می‌شود؟ هر مشکلی که برای موبایل سامسونگ شما به وجود آمده باشد، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید. اگر در تهران سکونت دارید هم می‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های این مرکز در مناطق مختلف تهران مراجعه کنید و هم می‌توانید از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل توسط نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

شعبه‌های نمایندگی رسمی موبایل سامسونگ در تهران در مناطق سعادت‌آباد، چیتگر، میرداماد، فرجام، ستارخان، پیروزی، ولیعصر و امیرآباد قرار دارند. با این وجود در هر کجای این کلان‌شهر که باشید می‌توانید با خیال راحت از خدمات نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ استفاده کنید.

تعمیر موبایل سامسونگ در غرب تهران

اگر در غرب تهران ساکن هستید و با مشکلی در موبایل سامسونگ مواجه شده‌اید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در غرب تهران از خدمات عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری موبایل سامسونگ بهره‌مند شوید. شعبه نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در غرب تهران در منطقه ستارخان قرار دارد که شعبه مرکزی این مجموعه نیز به حساب می‌آید.

شعبه مرکزی نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در تهران نه تنها خدمات تعمیرات موبایل سامسونگ را به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهد بلکه این خدمات را به کاربران شهرستانی موبایل سامسونگ نیز ارائه می‌دهد. به گونه‌ای که کاربران موبایل سامسونگ که در شهرستان سکونت دارند، می‌توانند موبایل معیوب شده خود را به این شعبه ارسال کنند تا مورد عیب‌یابی و تعمیرات قرار گرفته و درنهایت توسط کارشناسان نمایندگی موبایل سامسونگ به درب منزل آن‌ها در شهرستان ارسال گردد.

تعمیر موبایل سامسونگ در شرق تهران

یکی دیگر از شعبه‌های نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در تهران که مراجعه حضوری و استفاده از خدمات این مرکز را برای کاربران شرق تهران آسان‌تر کرده است، شعبه نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در منطقه پیروزی تهران است. درصورتی که از کاربران موبایل‌های سامسونگ هستید که در شرق تهران سکونت دارید و به هر دلیلی با مشکلی در این دستگاه مواجه شده‌اید و به خدمات تعمیر موبایل سامسونگ نیاز دارید، می‌توانید به شعبه نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در منطقه پیروزی مراجعه کنید.

تکنسین‌های این مرکز موبایل معیوب شده شما را تحویل گرفته آن را مورد عیب‌یابی قرار داده و پس از تشخیص مشکل اصلی آن، به تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ می‌پردازند. درنهایت با تست و بررسی دقیق این دستگاه از رفع مشکل آن مطمئن شده و آن را مانند روز اول، بدون هیچ‌گونه مشکلی در اختیار شما قرار می‌دهند.

تعمیر گوشی سامسونگ در شمال تهران

اگر از کاربران موبایل سامسونگ هستید که در شمال تهران سکونت دارید و با مشکل نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری در موبایل سامسونگ مواجه شده‌اید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در شمال تهران از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ بهره‌مند شوید.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در شمال تهران دارای شعبه‌های مختلفی در مناطق تجریش، سعادت‌آباد، فرجام و میرداماد می‌باشد. البته همانطور که می‌دانید شعبه‌های فرجام و میرداماد نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در شمال شرقی تهران قرار دارند. با این وجود کاربران شمال تهران می‌توانند بدون هیچ‌گونه محدودیتی به نزدیک‌ترین شعبه این مرکز نسبت به محل سکونتشان در شمال تهران مراجعه کنند.

تعمیرات موبایل سامسونگ در جنوب تهران

خوشبختانه نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در تهران خدمات عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری موبایل سامسونگ را به تمامی کاربران تهرانی در هر منطقه از تهران که باشند از شمال گرفته تا جنوب این کلان‌شهر ارائه می‌دهد.

همانطور که اشاره کردیم نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در مناطق مختلف شمال، شرق و غرب تهران شعبه دارد که کاربران تهرانی می‌توانند به راحتی با مراجعه به هر یک از این شعبه‌ها از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات موبایل سامسونگ توسط این مرکز بهره‌مند شوند. کاربرانی که در جنوب تهران نیز سکونت دارند، می‌توانند علاوه‌بر مراجعه حضوری به یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، موبایل معیوب شده خود را جهت تعمیرات به شعبه مرکزی نمایندگی موبایل سامسونگ در تهران ارسال کنند.

تعمیر موبایل سامسونگ در کرج

اگر در کرج سکونت دارید و به دنبال مرکز معتبری می‌گردید تا از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات موبایل سامسونگ استفاده کنید ما به شما نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در کرج را معرفی می‌کنیم. شعبه این مرکز در منطقه شاهین‌ویلا کرج قرار گرفته است.

نمایندگی رسمی موبایل سامسونگ نه تنها خدمات عیب‌یابی و تعمیرات انواع مدل‌های موبایل سامسونگ را به کاربرانی که به صورت حضوری به این مرکز مراجعه می‌کنند، ارائه می‌دهد بلکه این خدمات را به تمامی کاربران کرجی در اقصی نقاط این استان از جهانشهر گرفته تا گلشهر، مهرشهر، فردیس، ملارد، هشتگرد و … نیز ارائه می‌دهد.

تعمیر موبایل سامسونگ در تهران، کرج و شهرستانها

تعمیر گوشی سامسونگ در نمایندگی سامسونگ

آیا گوشی سامسونگ شما اخیرا دچار مشکل شده و به درستی کار نمی کند؟ در این صورت باید برای عیب یابی و تعمیر آن از تکنسین های مجرب تعمیرات موبایل سامسونگ کمک بگیرید. تعمیر گوشی های سامسونگ هم مثل دیگر برندها، در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری انجام می شود که هریک در بر گیرنده ترمیم و رفع بخشی از مشکلات دستگاه هستند.

ایرادهای نرم افزاری موبایل با انجام اقداماتی همچون ویروس کشی، بازیابی اطلاعات، حل مشکل کاهش سرعت اجرای برنامه ها، نصب و بروز رسانی برنامه ها، بروز رسانی سیستم عامل، تعمیر هنگ کردن، رفع مشکل کرش کردن، ترمیم فرمت شدن، رفع مشکلات مربوط به اتصال به اینترنت و آنتن دهی و … برطرف می شوند. تعمیر و تعویض ال سی دی، تعویض گلس، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر قاب، تعمیر آبخوردگی، تعمیر و تعویض تاچ، تعمیر اسپیکر و میکروفن، تعمیرات تخصصی شارژر، تعمیر و تعویض فلت نمایشگر و اقداماتی از این دست هم با هدف تعمیرات سخت افزاری گوشی Samsung انجام می شوند.

تعمیر انواع موبایل سامسونگ در محل

این امکان برای کاربران فراهم شده است که ، از خدمات پذیرش و تحویل موبایل سامسونگ در محل استفاده کنند. در این سرویس کارشناس مربوطه به آدرس موردنظر شما اعزام شده، گوشی معیوب شده را تحویل گرفته و به واحد تعمیرات منتقل می کند؛ درنهایت نیز پس از اتمام تعمیرات موبایل سامسونگ، این گوشی را در درب منزل به شما تحویل می دهد. با استفاده از این سرویس نیازی به مراجعه حضوری برای تعمیر موبایل سامسونگ نیست؛ از این‌رو می‌توانید در زمان و هزینه خود به صورت چشم‌گیری صرفه‌جویی کنید و به راحتی گوشی تعمیر شده خود را تحویل بگیرید.

تعمیر گوشی سامسونگ در محل

هزینه تعمیر موبایل سامسونگ

هزینه تعمیرات موبایل سامسونگ یا هر برند دیگری، بستگی به این دارد که گوشی چقدر آسیب دیده باشد. مثلا اگر قطعاتی سوخته باشند یا به دلیل شکستن نیاز به تعویض داشته باشند، باید قیمت قطعه جدید را هم مد نظر قرار داد. قطعاتی مثل ال سی دی، آن هم اورجینال، گران هستند و هزینه تعمیرات را افزایش می دهند. ایرادات نرم افزاری معمولا کم هزینه تر هستند و لازم نیست مبلغ زیادی برای رفع آنها پرداخت کنید.

کارشناس ما در نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران، اول گوشی شما را عیب یابی می کند تا نوع و شدت خرابی مشخص شود. سپس با توجه به این که پروسه تعمیر چقدر زمان می برد و نیاز به چه ابزار یا قطعاتی دارد، هزینه را به صورت تقریبی به شما اعلام می کند. با این حال ممکن است در حین تعمیر، نیاز به اقدامی پیش بینی نشده باشد و به تبع آن، هزینه تعمیر موبایل Samsung هم بیشتر شود.

مدت زمان تعمیرات موبایل سامسونگ

بسیاری از کاربران وقتی به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ مراجعه می کنند، می خواهند بدانند که تعمیر گوشی شان چه مدت طول می کشد. این مسئله بستگی به اقداماتی دارد که برای ترمیم موبایل  انجام می شوند. اگر نیاز به تعویض قطعاتی مثل lcd، باتری و … باشد، فرایند مدت زمان تعمیرات موبایل  سامسونگ بین یک تا دو روز به طول خواهد انجامید. البته در صورتی که گوشی در انتظار قطعه باشد، یعنی قطعه مورد نظر موجود نبوده و همکاران آن را سفارش دهند، بازه زمانی تحویل گوشی بیشتر خواهد بود. اگر گوشی شما با مشکلاتی مثل خاموش شدن و … درگیر است، بین 4 تا 5 روز زمان میبرد تا همکاران ما آن را ترمیم نموده و به شما تحویل دهند.

تعمیرات موبایل سامسونگ

سرویس تعمیرات موبایل سامسونگ

سرویس تعمیرات موبایل سامسونگ، شامل تمام اقداماتی است که برای برطرف کردن ایرادات عملکردی این دستگاه انجام می شوند. این فرایند از زمان رسیدن گوشی به دست تعمیرکار شروع شده و با تست دستگاه و اطمینان از برطرف شدن مشکل گزارش شده، پایان می یابد. در طول عملیات تعمیر گوشی سامسونگ، بخش های مرتبط با ایراد یا ایرادات دستگاه بررسی می شوند. مثلا اگر گوشی خاموش می شود، باتری، مین برد و آی سی شارژ عیب یابی می گردند. پس از آن که مشخص شد ایراد از کدام قطعه است، آن بخش به فراخور شدت آسیب دیدگی، تعمیر و یا تعویض می گردد. به این ترتیب مشکل حل شده و کاربر می تواند مثل روز اول از موبایل خود استفاده کند.

تعمیرات نرم افزاری گوشی سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ می‌بایست با رعایت پارامترهای خاص انجام پذیرد تا از آسیب به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری کرده و  بازیابی کیفیت اولیه آن را سبب گردد. اما پرسش ما آن است که آیا پارامترهای مجاز و استاندارد در تعمیرات موبایل سامسونگ در همه تعمیرگاه‌های موبایل اجرا می‌گردند؟ پاسخ این سوال متأسفانه منفی است. غالب تعمیرکاران فعال در این مراکز، بی‌هیچ دانش تخصصی و صرفاً با تکیه بر تجربه‌های پیشین خود در تعمیرات گوشی، نسبت به تعمیر موبایل سامسونگ اقدام ‌می‌نمایند؛ از این‌رو اغلب قریب به اتفاق این تعمیرات، منجر به خرابی مجدد دستگاه و چه بسا دوچندانی نقص آن‌ها می‌گردد.

از این رو اکیداً توصیه می‌شود در صورت بروز اشکال در گوشی مورد استفاده‌تان صرفاً به نمایندگی تعمیرات موبایل Samsung مراجعه نمایید و از تحویل دستگاه خود به سایر مراکز غیرمجاز خودداری نمایید. بد نیست بدانید که سرویس‌های تخصصی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انجام شده در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بر اساس استانداردهای جهانی، توسط خبره‌ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر است. ضمن آنکه تعویض قطعات موبایل تنها با استفاده از نمونه‌های اورجینال و پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه است.

رفع مشکل CPU موبایل سامسونگ

خاموش شدن ناگهانی موبایل سامسونگ، هنگ کردن دائم گوشی سامسونگ به ویژه هنگام بالا آمدن این دستگاه و … همه از نشانه‌های خرابی CPU این دستگاه می‌باشند. یکی از مهم‌ترین اجزاء موبایل سامسونگ CPU آن است که از چندین و چند هسته تشکیل شده است که با یکدیگر به اجرای محاسبات سنگین و سبک می‌پردازند. درواقع زمانی که کاربر چندین اپلیکیشن را بر روی گوشی خود اجرا می‌کند هر یک از هسته‌های پردازنده به پردازش یک اپلیکیشن می‌پردازند و بار پردازشی CPU بین تمامی اپلیکیشن‌های باز بر روی گوشی تقسیم می‌شود. به همین دلیل است که ما می‌توانیم چندین برنامه بر روی موبایل خود باز کنیم و بین آن‌ها جابجا شویم. در کل می‌توان گفت که نقش CPU در موبایل انجام عملیات‌های پردازشی و محاسبات است.

مهم‌ترین عاملی که موجب خرابی CPU موبایل می‌شود، گرمای بیش از حد است. درواقع گرمایی که از کار کردن پردازنده نشأت می‌گیرد، توسط فن موبایل مهار می‌شود تا آسیبی به CPU وارد نشود. درصورتی که فن موبایل خراب شود، گرمای پردازنده مهار نشده و به آن آسیب وارد می‌شود. اگر شما هم با چنین علائمی در موبایل سامسونگ مواجه شده‌اید، بهتر است عیب‌یابی آن را به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید. تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق مشکل CPU موبایل را پیدا کرده و آن را تعمیر می‌کنند اما اگر کار از تعمیر پردازنده گذشته باشد چاره‌ای جزء تعویض آن نخواهند داشت.

تعمیر دکمه پاور موبایل سامسونگ

از رایج‌ترین دلایل خرابی دکمه پاور موبایل سامسونگ می‌توان به وارد شدن ضربه به دستگاه، شکستگی آن یا آب خوردگی موبایل سامسونگ اشاره کرد. از این‌رو در برخی مواقع می‌توان با تعمیر دکمه پاور گوشی سامسونگ مشکل آن را برطرف کرد اما گاهی اوقات میزان آسیب وارد شده به قدری است که تعمیرکاران مجبور به تعویض دکمه پاور این دستگاه می‌شوند. نمایندگی موبایل سامسونگ به عنوان حرفه‌ای‌ترین مرکز در زمینه تعمیر موبایل سامسونگ، خدمات مربوط به تعویض یا تعمیر دکمه پاور را به کاربران ارائه می‌دهد. از این‌رو اگر شما هم با مشکلاتی در دکمه پاور گوشی خود مانند: سفت شدن دکمه پاور یا عمل نکردن آن مواجه شدید، تعمیر یا تعویض این قطعه را به نمایندگی رسمی سامسونگ بسپارید.

تعمیر و تعویض باتری موبایل سامسونگ

برای تشخیص زمان تعویض باتری موبایل سامسونگ –والبته سایر برندهای گوشی- روشهای متعددی وجود دارد. در این میان، برخی نشانه‌های خرابی باتری، آسان و به راحتی قابل تشخیص و برخی دیگر دشوارترند. توصیه می‌شود جهت پیشگیری از خراب شدن باتری، توصیه‌های ذکر شده از سوی کارشناسان جهت افزایش عمر این قطعه را جدی بگیرید.

به یاد داشته باشید که باتری‌ها زباله نیستند، پس آن‌ها را در سطل‌های زباله‌های قابل بازیافت قرار دهید تا در مراکز بازیافت از آن‌ها استفاده شود. حقیقت آن است که در صورت خرابی باتری گوشی سامسونگ، کار چندانی نمی‌توان جهت تعمیر موبایل سامسونگ آن انجام داد و این قطعه از گوشی می‌بایست تعویض شود.

البته در گام نخست، برخی اقدامات نرم افزاری نظیر کالیبره کردن باتری، شارژ و دی‌شارژ باتری، ریست گوشی و مواردی از این دست اجرا می‌شود تا تعمیر باتری موبایل سامسونگ در صورت امکان با برخی اقدامات نرم افزاری انجام شود. اما در نهایت، و در صورتی که روش‌های نرم افزاری جهت تعمیر باتری موبایل سامسونگ کارامد نبود، راهی جز تعویض باتری گوشی باقی نخواهد بود. در تعویض باتری گوشی به این نکته توجه کنید که نمونه جایگزین حتی‌الامکان اورجینال و یا دارای کیفیت خوبی باشد.

تعمیر دوربین گوشی سامسونگ

یکی از مهم‌ترین قطعات موبایل‌ها که محل قرارگیری آن به گونه‌ای است که بیشتر در معرض آسیب‌دیدگی وجود دارد، دوربین موبایل است. گاهی اوقات افتادن گوشی از ارتفاع یا وارد شدن ضربه به آن می‌تواند، موجب بروز شکستگی در دوربین موبایل شود که در این صورت امکان تعمیر آن وجود نداشته و باید دوربین گوشی را تعویض کرد؛ البته گاهی اوقات هم بروز یکسری مشکلات نرم‌افزاری موجب از کار افتادن دوربین گوشی می‌شود که در این صورت با بررسی منشأ نرم‌افزاری بروز این مشکل و برطرف کردن آن می‌توان دوربین گوشی را تعمیر کرد. تکنسین‌های نمایندگی رسمی سامسونگ با عیب‌یابی دقیق دوربین موبایل سامسونگ با تعمیر یا تعویض آن، مشکلات به وجود آمده برای دوربین گوشی سامسونگ را برطرف می‌کنند.

تعمیر میکروفن گوشی سامسونگ

یکی از مهم ترین نکات در تعمیر میکروفن گوشی، تست میکروفن است. این کار با استفاده از مولتی متر برای اندازه گیری مقدار اهم انجام می شود. جالب است بدانید که در جریان تست میکروفن، اهم نمایش داده شده باید از یک طرف زیاد و از طرف دیگر، کم باشد. مقدار نرمال اهم نمایشی کپسول دهنی یا همان میکروفن، عموما بین ۵۰۰ اهم تا ۳کیلو اهم است. حال اگر مولتی متر در تست میکروفن گوشی سامسونگ، اهم کمتر از ۵۰۰ و یا بیشتر از ۳کیلو اهم را نشان دهد، می توان پی به خرابی این قطعه برد. لازم به ذکر است که برای تعمیر میکروفن گوشی سامسونگ می توان از روش های دیگری همچون تست دیوید استفاده کرد، که کاربرد آن تشخیص خرابی کپسول دهنی گوشی سامسونگ است.

تعمیر برد موبایل سامسونگ

برد موبایل همانند مادربرد لپ تاپ و کامپیوتر، بخش اصلی دستگاه بوده که از طریق آن تمامی قطعات، پردازش‌های مورد نظر را انجام می‌دهند. به عبارت دیگر تمامی قطعات با برد در ارتباط بوده و این قطعه اطلاعات هر بخش را به آنان انتقال می‌دهد. هرگونه اختلال در مین برد گوشی می‌تواند عملکرد کلی دستگاه را با مشکل مواجه کند. روی برد قطعات مختلفی قرار دارند که می‌توان به آی سی تغذیه، هارد، پردازنده، چیپست و غیره اشاره کرد.

عوامل مختلفی ممکن است باعث بروز مشکل در این قطعات شده و تعمیر برد را به دنبال داشته باشند. ضربه خوردن گوشی و نفوذ رطوبت به داخل دستگاه دو دلیل اصلی در خرابی برد است. همچنین نوسانات الکتریکی نیز در برخی از مواقع اثر نامطلوبی روی برد گذاشته و باعث اختلال در بخش‌های مختلف آن می شود. در چنین حالاتی تعمیر برد امری اجتناب ناپذیر است. متخصصان با استفاده از دستگاه های پیشرفته اقدام به تعمیر برد موبایل خواهند کرد.

تعمیر ال سی دی-گوشی سامسونگ

تعویض اسپیکر موبایل سامسونگ

انباشته شدن گرد و غبار، نفوذ آب به داخل بلندگو و ضربه خوردن دستگاه، از دسته عواملی است که باعث خرابی بلندگوی موبایل می شوند. ممکن است در اثر این عوامل، صدای دستگاه قطع شده و یا کیفیت آن به شدت کاهش پیدا کند. بروز هریک از این حالات نیازمند بررسی دقیق دستگاه و عیب یابی اسپیکر می باشد. اگر بلندگو آسیب چندانی ندیده باشد و مشکل تنها در اتصالات آن به مین برد اتفاق افتاده باشد، در این صورت با تعمیر بخش آسیب دیده مشکل آن برطرف می گردد.

اما چنانچه میزان خرابی آن بالا بوده و یا اسپیکر کارایی خود را از دست داده باشد در این صورت باید بلندگو تعویض شود. تعویض بلندگو از جمله تعمیرات تخصصی موبایل محسوب است که نیازمند تجهیزات و ابزارآلات خاصی است. در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ، تعویض بلندگو با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با بهره گیری از قطعات فابریک انجام می شود.

تعمیر  ال سی دی گوشی سامسونگ

یکی از خدماتی که جهت تعمیرات موبایل سامسونگ ، در نمایندگی Samsung انجام می شود تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ می باشد. به منظور رفع مشکلات ال سی دی گوشی مهندسان ماهری در این مرکز، مشغول فعالیت می باشند. وجود ابزارآلات پیشرفته ی تعمیر در این مرکز موجب شده که این مهندسان، به شکل تخصصی تری اقدام به عیب یابی و تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ کنند.

شایان ذکر است ، جهت تعمیر و تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ، چنانچه لازم باشد، تعویض این قطعه نیز انجام می گردد. آن چه در تعویض ال سی دی گوشی اهمیت ویژه ای دارد جایگزینی آن با قطعه ی اصل و اورجینال می باشد. متخصصین  مرکز تعمیرات موبایل به تمامی اصول مهم در تعمیر و تعویض قطعات گوشی مسلط هستند.

تعمیر تاچ موبایل سامسونگ

شکستگی و خرابی تاچ گوشی سامسونگ از آن دست اتفاقات شایعی است که ممکن است برای کاربران گوشی های سامسونگ پیش آید. اگر گوشی سامسونگی شما از فاصله زیاد به زمین بخورد و یا ضربه سنگینی به آن وارد شود، علاوه بر اتفاقات جانبی دیگر، احتمال شکستگی ال سی دی و تاچ در آن بالاست.

اگر تاچ گوشی سامسونگ دچار شکستگی شود و یا از کار بیفتد، ضروری است که بلافاصله اقدامات مورد نیاز جهت تعویض و یا تعمیر تاچ گوشی سامسونگ انجام پذیرد. زیرا تاچ در چنین محصولاتی، رابط میان کاربر و دستگاه است و در صورتی که خراب گردد، گوشی عملاً بی‌استفاده شده و از کار می افتد.

دارندگان گوشی های تلفن همراه سامسونگ می توانند در صورت مواجه با مشکل کار نکردن تاچ گوشی همراه شان به مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کرده و اشکال پیش آمده را مرتفع سازند. مرکز تعمیر موبایل سامسونگ به دلیل برخورداری از آرشیو جامعی از قطعات موبایل سامسونگ در طول سالهای اخیر با حذف واسطه ها، برترین کیفیت را با کمترین هزینه به کاربران تلفن های همراه ارائه نموده است.

تعمیر هارد موبایل سامسونگ

هارد موبایل سامسونگ حساس‌ترین قطعه این دستگاه نسبت به ضربه است. بنابراین وارد شدن ضربه شدید به موبایل سامسونگ موجب خرابی هارد این دستگاه می‌شود. البته آبخوردگی و نوسان برق هم دیگر عواملی هستند که موجب خرابی هارد موبایل می‌شوند. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ خدمات بازیابی اطلاعات از دست رفته هارد موبایل سامسونگ و همچنین بازیابی اطلاعات هارد سوخته این دستگاه را به کاربران ارائه می‌دهد.

از نشانه‌های خرابی هارد موبایل سامسونگ می‌توان به خاموش شدن گوشی، ریستارت شدن مداوم این دستگاه و هنگ کردن آن اشاره کرد. حتی در گاهی اوقات خرابی هارد موبایل موجب بالا نیامدن گوشی و متوقف شدن آن بر روی لوگوی سامسونگ می‌شود. در صورتی که با هر یک از این مشکلات در موبایل سامسونگ مواجه شدید بهتر است این دستگاه را جهت عیب‌یابی و تعمیر هارد به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید.

تعویض گلس موبایل سامسونگ

یکی از خدمات نمایندگی موبایل سامسونگ ، تعویض گلس گوشی سامسونگ است. آسیب های وارد شده به گلس موبایل ممکن است به گونه ای باشد که چاره ای جز تعویض گلس نداشته باشیم. ازین رو نمایندگی موبایل سامسونگ آرشیوی جامع از گلسِ انواع مدل های موبایل سامسونگ را فراهم نموده  تا در صورت بروز مشکل در گلس موبایل ، از گلس اورجینال جهت تعویض استفاده نماید.

از آن جا که روزانه شاهد مراجعه ی افراد بسیاری به نمایندگی موبایل سامسونگ جهت تعویض گلس هستیم ، به کاربران گرامی توصیه می کنیم جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به صفحه نمایش موبایل  از گلس های محافظ که در بازار موجود است، استفاده نمایند. این امر ضمن مراقب از گوشی سامسونگ ، از رسیدن آسیب جدی به صفحه نمایش موبایل جلوگیری به عمل خواهد آورد.

به هر روی ، در صورتی که صفحه نمایش گوشی شما آسیب دیده، بدون هیچ گونه نگرانی می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی موبایل سامسونگ تماس بگیرید. تعمیرکاران موبایل سامسونگ پس از عیب یابی اولیه ، با توجه به مدل گوشی شما ، اقدام به تعمیر یا تعویض گلس موبایل سامسونگ خواهند نمود.

تعمیرات گوشی سامسونگ

اگر شما کاربران گرامی نیز دارنده یکی از گوشی‌های سامسونگ هستید و در طول روزهای اخیر متوجه بروز اشکال و ناکارامدی در دستگاه خود شده‌اید، می‌توانید با مراجعه به تخصصی‌ترین مرکز تعمیر موبایل سامسونگ ، اشکالات پیش آمده در دستگاه خود را مرتفع نمایید.

البته در صورتی که اشکال پیش امده در دستگاه شما حاد نبوده و یا مرتبط با بخش نرم افزاری دستگاه است، می‌توانید با مراجعه به بخش مقالات، روش‌های تعمیر موبایل سامسونگ و برطرف‌سازی آن را مشاهده نمایید. شایان ذکر است در این بخش، آموزش‌های مرتبط با بخش تعمیرات سخت افزاری موبایل نیز ارائه شده است که برای همکاران محترم و یا کاربرانی که ابزار و مهارت این کار را دارند، سودمند خواهند بود.

تعمیرات نرم افزاری موبایل سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ علاوه بر خدمات سخت افزاری به ارائه خدمات نرم افزاری به شما همونان عزیز می پردازد. مشکلاتی که در گوشی ها و تبلت ها به وجود می آید به دو دسته نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می شود. تمام مشکلات در موبایل و تبلت به مسائل سخت افزاری منتهی نمی شوند.

وجود کارشناسان متخصص در حوزه تعمیرات نرم افزاری موبایل باعث ارائه خدمات منحصر به فردی به شما عزیزان شده است. این کارشناسان دارای مدارک بین المللی بوده و پاسخگوی انواع نیازهای نرم افزاری موبایل و تبلت ها هستند. در صورت بروز مشکل نرم افزاری در موبایل سامسونگ خود به نمایندگی موبایل سامسونگ مراجعه کنید.

تعمیرات موبایل سامسونگ

آدرس نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در تهران

شاید برایتان سوال باشد که آدرس نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در تهران کجاست؟ خوشبختانه نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ در تهران شعبه‌های مختلفی دارد که امکان مراجعه به این مرکز را برای تمامی کاربران تهرانی آسان می‌کند. به گونه‌ای که نمایندگی موبایل سامسونگ در مناطق مختلف تهران از شمال گرفته تا غرب، شرق و جنوب شعبه دارد. شعبه‌ مرکزی نمایندگی مجاز تعمیر موبایل سامسونگ در منطقه ستارخان قرار دارد و سایر شعبه‌های این مرکز نیز در مناطق سعادت‌آباد، فرجام، میرداماد، تجریش، پیروزی و ولیعصر قرار گرفته‌اند.

با این وجود هر یک از کاربران موبایل سامسونگ در هر کدام از مناطق تهران که سکونت داشته باشند، می‌توانند بدون محدودیتی به نزدیک‌ترین شعبه نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ نسبت به محل سکونتشان مراجعه کرده و از خدمات این مرکز استفاده کنند. آدرس دقیق هر یک از شعبه‌های مذکور در صفحه تماس با ما همین وب سایت قرار داده شده است.

رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در واحدهای تخصصی مرکز تعمیر موبایل سامسونگ

از آنجا که اختلالات ایجاد شده در موبایل سامسونگ ممکن است سخت افزاری، نرم افزاری و یا تلفیقی از هر دو باشد، مرکز تعمیر موبایل سامسونگ با پارت‌بندی‌های تخصصی، این امکان را فراهم ساخته است تا کارشناسان نرم افزاری و سخت افزاری تعمیرات مورد نیاز را در پارت‌های تخصصی اجرایی سازند. کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل و استفاده از به‌روزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات مورد نیاز موبایل‌های سامسونگ را با قطعات اورجینال و هزینه مصوب به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.

واحد تعمیر موبایل سامسونگ به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارد. تمامی تعمیرات موبایل سامسونگ در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌های سازنده صورت می‌پذیرد.

سوالات کاربران گوشی سامسونگ

در کرج هم نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ دارین؟

سلام دوست گرامی. بله. نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ در منطقه شاهین ویلای کرج واقع شده و به تمام نقاط استان البرز سرویس دهی میکنه. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از آدرس و شماره تماس این مرکز به صفحه تعمیر موبایل سامسونگ در کرج مراجعه کنین.

شما تعویض ال سی دی موبایل هم انجام میدین؟ تضمینی دارین که قطعه اصل استفاده کنین؟

بله دوست عزیز. بعد از بررسی گوشی و در صورت نیاز، lcd تعویض میشه. ما برای تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ و سایر قطعات گوشی، تنها از قطعات یدکی اورجینال استفاده میکنیم. بنا به مورد تعمیراتی، به شما ضمانت نامه معتبر ارائه میشه و میتونین مشکلات احتمالی رو در مدت زمان مشخص شده پیگیری کنین.

سلام دلیل این که گوشی بعد از یه مدت دیر شارژ میشه چیه؟ بهم گفتن باید باتری رو عوض کنم درسته؟

با سلام به شما دوست عزیز. دیر شارژ شدن گوشی سامسونگ مساله ایه که دلایل مختلفی داره و گوشی، شارژر و باتری باید بررسی بشن. اگه ایراد از باتری باشه ممکنه نیاز به تعویض باتری موبایل سامسونگ باشه. اما گاهی هم کابل شارژ یا پورت USB مشکل دارن. البته وجود برنامه های زیاد روی گوشی و باز بودن چند برنامه به صورت هم زمان هم سرعت شارژ شدن موبایل رو کاهش میدن. بهتره برای اطمینان از تیم تعمیر موبایل Samsung کمک بگیرین.

گلکسی a10 سامسونگ دارم. تا حالا هیچ مشکلی نداشته ولی مدتیه که پشت هم خاموش و روشن میشه. علتش چیه؟

سلام دوست عزیز. ما مقاله ای جامع در مورد خاموش و روشن شدن گوشی سامسونگ داریم که میتونین مطالعه کنین. معمولا علت بروز این مشکل، وجود یک سری ناهماهنگی های نرم افزاری هست. به خصوص اگه اخیرا برنامه جدیدی نصب کردین که بعدش گوشیتون مدام خاموش و روشن میشه، ممکنه ایراد از اون برنامه باشه. گاهی هم به دلیل کارکرد زیاد گوشی و اجرای هم زمان چند برنامه، قطعات داغ میکنین و موبایل به صورت خودکار خاموش و روشن میشه تا قطعات داخلی آسیب نبینن. در غیر این صورت بهتره گوشی رو به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بیارین تا توسط تکنسین های ما بررسی بشه. چون ممکنه باتری خراب شده باشه که باید خیلی زود تعمیر و در صورت نیاز، تعویض بشه.

سلام وقتتون بخیر. گوشی سامسونگ من چند روز پیش افتاد تو آب البته زود خشکش کردم. ولی چند ساعت بعد کلا خاموش شد و هرکاری میکنم روشن نمیشه. تعمیر میشه؟ لطفا نگین که باید قیدشو بزنم!

سلام دوست عزیز. تعمیر گوشی آبخورده بستگی به شدت آسیب دیدگی قطعات گوشی داره. به طور کلی وقتی گوشی توی آب میفته باید سریع خاموشش کنین و هیچ کاری باهاش انجام ندین. به این ترتیب جلوی انتقال جریان الکتریکی و سوختن برد و نمایشگر گرفته میشه. اگه با گوشی کار کردین، متاسفانه ممکنه آب وارد قطعات داخلیش شده باشه و حتی برد سولفاته شده باشه. تیم تعمیرات موبایل سامسونگ در خدمت شما هستن تا ضمن بررسی گوشی، عملیات تعمیر آبخوردگی موبایل سامسونگ رو انجام بدن.

سلام من یه اتفاق عجیب برام افتاده خیلی نگرانم کرده. گوشی سامسونگ من چند روز پیش یهو خاموش شد و دیگه هر کاری کردم روشن نشد. خیلی نگرانم که سوخته باشه یا دیگه درست نشه. لطفا راهنماییم کنین.

سلام دوست عزیز. مشکل روشن نشدن گوشی سامسونگ به دلایل مختلفی ایجاد میشه و اگه گوشیتون توی آب نیفتاده یا ضربه نخورده، زیاد جای نگرانی نیست. پشت گوشی رو بررسی کنین و در صورت بادکردگی باتری، هرچه زودتر برای تعویض باتری موبایل سامسونگ خودتون اقدام کنین. در غیر این صورت ممکنه کلید پاور از کار افتاده باشه و نیاز به تعمیر یا تعویض این قطعه باشه.

اگه همکارای ما تشخیص بدن که نمایشگر موبایلتون آسیب دیده، اقدام به تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ یا تعویض این قطعه میکنن. همچنین ممکنه ایراد از برد باشه که با تعمیر برد موبایل سامسونگ یا تعویض اون، مشکل حل میشه. قبل از هر کاری گوشی رو به شارژ بزنین و اگه همچنان روشن نشد، به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ مراجعه کنین تا تکنسین های ما اقدامات لازم رو انجام بدن.

یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنین. گوشی سامسونگ گلکسی اس7 من جدیدا هنگ میکنه. مخصوصا وقتی میخوام یه سری برنامه ها رو باز کنم کلا قفل میشه و تا خاموش و روشنش نکنم درست نمیشه. باید چیکار کنیم؟؟؟

سلام دوست عزیز. هنگ کردن گوشی های سامسونگ دلایل زیادی داره. ممکنه برنامه های زیادی نصب کرده باشین که باعث شده حافظه پر بشه و سرعت اجرای برنامه ها پایین بیاد.

اگه نرم افزارها یا سیستم عامل قدیمی باشن هم ممکنه گوشی هنگ کنه. حتی ممکنه گوشیتون ویروسی شده باشه که باید تخصصی تر بررسی بشه. میتونین مقاله هنگ کردن موبایل سامسونگ رو مطالعه کنین و در صورت نیاز، به نمایندگی سامسونگ مراجعه کنین تا کارشناس های تعمیرات موبایل، گوشیتون رو تخصصی تر بررسی کنن.

پرسش و پاسخ تعمیر موبایل سامسونگ

خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیر موبایل سامسونگ

 • تعمیر USB موبایل سامسونگ
 • ریست کردن موبایل سامسونگ
 • تعمیر نواقص میکروفن و اسپیکر
 • تست و بهینه‌سازی ولتاژ موبایل
 • تست اسپیکر گوشی و اصلاح مشکلات آن
 • تعمیر و اصلاح کارت حافظه موبایل سامسونگ
 • برطرف‌سازی مشکلات هنگ موبایل سامسونگ
 • اصلاح نواقص موجود در دوربین‌ موبایل سامسونگ
 • تعویض و یا تعمیر صفحه نمایش موبایل سامسونگ
 • انجام مشاوره‌ در زمینه قطعات سخت‌افزاری و سیستم نرم‌افزاری
 • بازیابی تنظمیات کارخانه سازنده گوشی در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ
 • تعمیر و یا تعویض باتری
 • رسوب‌زدایی با اولتراسونیک
 • رفع مشکلات آنتن‌دهی موبایل
 • فلش، فارسی‌سازی و نصب نرم افزار
 • شو‌سازی در باطری موبایل سامسونگ
 • انجام تست‌های مربوط به تغذیه قطعات
 • اصلاح مشکلات ویبره موبایل سامسونگ
 • برطرف کردن مشکل پرش در صفحه نمایش
 • تعمیر و اصلاح ایراد مشکلات بلوتوث موبایل سامسونگ
 • رفع مشکلات سیم کارت در مرکز تعمیر موبایل سامسونگ
 • برطرف کردن مشکل عدم خواندن سیم کارت از سوی گوشی در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ و واحدهای تخصصی تعمیرات سامسونگ

تمامی محصولاتِ ساخته شده درکمپانی سامسونگ، نظیر ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال‌های ساید‌بای‌ساید، تلویزیون ال‌سی‌دی، تلویزیون ال‌ای‌دی، یخچال فریز، مایکروفر (ماکروفر، مایکروویو) و دیگر تجهیزات الکترونیکی (تلفن همراه، لپ‌تاپ و… ) در صورت نیاز به تعمیر، می‌بایست به متخصصان این حوزه سپرده شوند.

کارشناسان فعال در حوزه تعمیر می‌بایست علاوه بر آشنایی با عملکردِ کلی هریک از دستگاه‌ها، اطلاعات جامعی نیز در باب قطعات ریز و درشت این تجهیزات و کارکرد هر یک داشته باشند. دارا بودن چنین مهارت‌هایی، یعنی تسلط بر ویژگی‌های فنی یک دستگاه، موجب می‌شود تا در هنگام بروز نقص و عیب در دستگاه، علتِ این نقص به سرعت شناسایی شده و اقدامات لازم جهت رفع آن انجام گیرد. جهت آشنایی با خدمات واحدهای تخصصی نمایندگی سامسونگ روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

نمایندگی سامسونگ و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ

نمایندگی سامسونگ جهت آشنایی شما کاربران گرامی با جدیدترین محصولات سامسونگ، فضایی از وب‌سایت خویش را به معرفی آن‌ها اختصاص داده است. از این پس شما می‌توانید با مراجعه به بخش زیر با جدیدترین محصولات این کمپانی پرطرفدار اعم از تبلت‌ها، گوشی‌ها، لپ‌ تاپ‌ها، تلویزیون‌ها و … آشنا شوید. با ورود هر یک از محصولات سامسونگ، کارشناسان و متخصصان ما با آنالیزهای تخصصی خویش، اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری آن را استخراج کرده و از طریق بخش زیر در اختیار شما قرار می‌دهند.

نمایندگی سامسونگ چه در امر عرضه محصولات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری تعدادی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است و به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مراکزی است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی نزدیک سازد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی سامسونگ و مقالات نمایندگی موبایل سامسونگ

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار و استفاده از به‌روزترین تجهیزات الکترونیکی، قادر به رفع کلیۀ اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل های سامسونگ هستند. نمایندگی موبایل سامسونگ به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع به هموطنان گرامی دارد و در این راستا اقدام به تدوین مقالاتی درباره اشکالات رایج در موبایل های سامسونگ و شیوه رفع آنها نموده است.

جهت دسترسی به پرسش‌ها و مقالات تدوین شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر موبایل سامسونگ می‌توانید به بخش زیر مراجعه نموده و از راهنمایی‌های تخصصی مهندسان نمایندگی سامسونگ بهره‌مند گردید. مقالات این بخش مرتبط با اشکالات رایج پیش آمده در موبایل های سامسونگ، مقالات تعمیرگاه تخصصی سامسونگ، پرسش های مطرح گشته از سوی کاربران و مواردی از این دست هستند

تعمیرات  موبایل سامسونگ

تعمیر Samsung Galaxy Note II N7100 – ۱۶GB
تعمیر Samsung Galaxy Note Edge SM-N915F
تعمیر Samsung Galaxy Win I8552 Dual
تعمیر Samsung Galaxy Note 3 Neo SM-N750
تعمیر Samsung Galaxy S4 Black Edition GT-I9500
تعمیر Samsung Rex 70 S3802 Dual SIM
تعمیر Samsung Galaxy Core 2 Duos G355H
تعمیر Samsung Galaxy Ace 4 DUOS SM-G313HU
تعمیر Samsung Galaxy E5 SM-E500H Dual SIM
تعمیر Samsung Galaxy E7 SM-E700H Dual sim
تعمیر Samsung I9295 Galaxy S4 Active
تعمیر Samsung Galaxy S4 Mini LaFleur GT-I9192 Dual SIM

تعمیر Samsung Galaxy S6 Edge 64GB SM-G925F
تعمیر Samsung Galaxy S3 Neo I9300I Dual SIM
تعمیر Samsung Galaxy S4 I9500 – ۱۶GB
تعمیر Samsung Galaxy Note 5 32GB Dual SIM SM-N920CD
تعمیر Samsung Galaxy S4 I9500 – ۱۶GB – Pink Twilight with Gold
تعمیر Samsung Galaxy S6 DUOS 32GB SM-G920FD
تعمیر Samsung Galaxy S5 SM-G900H – ۱۶GB
تعمیر Samsung Galaxy Note 4 N910H – ۳۲GB
Samsung Galaxy Note 3 N900 – ۳۲GB
تعمیر Samsung Galaxy Star Plus S7262 Dual SIM
تعمیر Samsung Galaxy Grand 2 G7102 Dual SIM

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران متشکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها خدمات مرتبط با یکی از محصولات و دستگاه های الکترونیکی، خانگی و ارتباطی پرکاربرد موجود در بازار به کاربران ارائه می گردد. کاربران دستگاه هایی نظیر فتوکپی، پرینتر، تلفن های همراه، تبلت ها، ویدئو پروژکتورها، کولرهای گازی و مواردی از این دست می توانند با مراجعه به این مرکز ضمن بهره مندی از پیشرفته ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی هر یک، از مشاوره ها و راهنمایی های تخصصی کارشناسان حاضر در این مرکز بهره مند گردند.

نکته شایان ذکر در این میان، استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب در حین تعمیر است. در این مجموعه آرشیوی جامع از تمامی قطعات قابل تعویض دستگاه ها وجود دارد تا در صورت نیاز، قطعه معیوب در کمترین زمان و بی هیچ فوت وقتی تعویض گردد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به وب سایت مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات تبلت / نمایندگی تعمیرات موبایلتعمیرات موبایل سامسونگ / تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ال جی /

تعمیرات موبایل / تعمیرات تبلت / نمایندگی ایسر / نمایندگی اپل / تعمیرات اپل / تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ایسوس / نمایندگی کیوسرا / نمایندگی دل / نمایندگی فوجیتسو / نمایندگی اچ پی / نمایندگی کونیکا مینولتا / نمایندگی ال جی / نمایندگی لنوو / نمایندگی ریکو / نمایندگی سونی / نمایندگی شارپ / نمایندگی توشیبا / نمایندگی زیراکس /  نمایندگی پاناسونیک / بازیابی اطلاعات

تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ایسر / تعمیرات موبایل فوجیتسو / تعمیرات موبایل لنوو / تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل سامسونگ / تعمیرات موبایل پاناسونیک /تعمیرات موبایل شارپ / تعمیرات موبایل ال جی / تعمیر موبایل ایسوس / تعمیر موبایل ایسر / تعمیر موبایل اپل / تعمیر موبایل فوجیتسو  / تعمیر موبایل لنوو / تعمیر موبایل ال جی / تعمیر موبایل سامسونگ / تعمیر موبایل شارپ / تعمیر موبایل سونی / تعمیر موبایل پاناسونیک / تعمیر موبایل کیوسرا /

نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور  / مرکز سخت افزار ایران /نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ / نمایندگی اصلی ماشین های اداری /  نمایندگی اصلی تعمیرات موبایل / نمایندگی اصلی تعمیرات تبلت / تعمیر موبایل / تعمیر گوشی / تعمیرات گوشی / تعمیرات موبایل 

5/5 (1 امتیاز)

۲۱۳ پاسخ

 1. گوشیم روش آب ریخته یه خرده و تاچش دیگه کار نمیکنه ولی صفحه روشن میشه هیچ مشکلیم نداره شارژم میشه ولی تاچ اصلا کار نمیکنه خاموش روشنم میشه لطفا راهنمایی کنید

   1. سلام بنده یه گوشی a3 دارم که الان در آن رنگ پخش شده است همچنین لمس هم کار نمیکند میشود راهنمایی کنید که مشکل از کجاست و قیمت احتمالی تعمیر آن چقدر می باشد

  1. سلام دوست عزیز. تمامی شعب مورد تایید هستند. آدرس شعب ها ، هم قسمت منوی سایت و هم فوتر سایت هستش.
   شماره تلفن تماس : ۰۲۱۵۴۱۱۴

   1. سلام دوست عزیز. گوشی رو ریست فکتوری کنید مشکل حل میشه . البته با این کار کل اطلاعات پاک می شه. یک بک آپ از اطلاعاتتون تهیه کنید

 2. سلام گوشی من S& edge هست که با پر شدن حافظه هنگ میکرد ولی ایندفعه به کلی خاموش شد و تعمیرات شهرمون،زاهدان نتونستن تعمیرش کنن.امکانش هست که گوشی رو به شعب ،پست یا تیپاکس کنم؟خواهشا هر راهی که ممکنه بگید تا گوشیم درست شه!!

  1. سلام دوست عزیز، تعمیر گوشی سامسونگ در زاهدان به صورت غیر حضوری انجام میشه. میتونین گوشی رو به نمایندگی سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران ارسال کنین تا همکاران ما اونو عیب یابی و تعمیر کنن. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه نمایندگی سامسونگ در شهرستانها مراجعه کنید.

  2. سلام، من نوت ۵ دارم گوشیم نو بود سه سال پیش از دستم افتاد ال سی دی گوشی سوخت گذاشتمش کنار، الان میخوام استفاده کنم ارزش داره تعویض کنم یا دیگه فاقد ارزش هست این گوشی. چون مبلغ تعویض کمی بالا بود
   ممنون

   1. سلام گوشی من سامسونگ a20 هست گوشی بنده اندروید ۹ هست و اندروید جدید براش نمیاد باید چیکار کنم؟

 3. سلام متاسفانه ال سی دی گوشی A50 بنده شکست و همراه ال سی دی فینگر پرینت هم آسیب دید . ال سی دی تعویض کردم ولی فینگرش حتی با تعویض قطعه درست نشد .. ایا واقعا دیگه فینگر درست نمیشه یا متخصصین شما قادر به تعمیر ان هستند؟

 4. سلام.من گوشیم سامسونگ a20 هست.متاسفانه به دلیل فشاری که بهش وارد شده بود تو جیبم یکم خم شده.چطوری باید مشکل خم شدگی گوشی رو برطرف کنم؟اصلا درست میشه؟

  1. سلام دوست عزیز. گوشی رو جهت تست و عیب یابی به یکی از نمایندگی های مرکز سخت افزار ایران بیارید.

 5. سلام
  من اشتباهی سوزن سیم کارت وارد میکروفون تبلت کردم
  میخواستم ببینم امکان آسیب به میکروفون وجود داره؟
  تبلت Galaxy Tab s5e

  1. سلام گوشی a30ضربه خورده و روشن نمیشه ال س دی مشکل پیش اومده میخواستم بپرسم چقدر زمان میبره تعمیرش محدود هزینه؟

 6. با درود و خسته نباشید بنده تبلت سامسونگ galaxy not10.1 2014دارم که گلس آن ترکهای زیادی داره ولی تاچ وال سی دی آن سالمه آیا گلس این مدل وجودداره وقابل تعویض هستش وسوال دوم قاب پشت دستگاه وباطری وشارژرآن موجوده یاخیر باسپاس

 7. سلام خسته نباشید
  من گوشیم j3 2016 هستش
  باتریش باد کرده بود عوض کردم
  بعد یه مدت دوباره باتریش باد کرد و ۳_۴ بار تا الان باتریشو عوض کرد یعنی یه ۴-۵ ماه کار میکنه دوباره باد میکنه از شارژر خود سامسونگ هم استفاده میکنم و گوشیمم زیاد تو شارژ نمیمونه اما نمیدونم مشکلش چیه
  تعمیرات هم بردم نتونستن تشخیص بدن فقط باتری عوض میکردن
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام ، باید از باطری اورجینال استفاده کنید. به دلیل فیک بودن باتری ها باد می کنن . متاسفانه باتری اورجینال در بازار موجود نیست

  1. سلام مدتیه گوشی A20 من حافظه ش پر میشه در حالیکه هیچی داخلش نیست تمام کش تلگرام و اینستا هم پاک میکنم فرقی نمیکنه هیچ برنامه ای هم داخلش ندارم تا حالا مجبور شدم چند بار برش گردونم به تنظیمات کارخانه خستم کرده لطفا راهنمایی بفرمایید

 8. سلام من شهر کرمانشاه هستم می خواستم بدونم که آیا هارد گوشیJ4 pulasدارین یا نه اگه دارین من ممنون میشم

  1. سلام گوشی بنده a3 هستش…. چند وقتیه یهو آنتن جفت سیمکارتش میره و همزمان با این اتفاق صداهاش بطور کامل قطع میشه…. بعد چند ساعتم دوباره درست میشه…

 9. سلام گوشی من بازگشت به حالت کارخانه زدم بعد ازمن جیمیل خواست جیمیلم رو وارد کردم وارد گوشی که شد دیدم از ۳۲ گیگابایت حافظ داخلی۸ زده بود الان کل حافظ گوشیه من ۸ گیگابایت هست

  1. سلام خسته نباشید.
   من یه حافظه خارجی(رم)خریدم.کلی عکس و فیلم و اهنگ داشتم..از حافظه گوشیم انتقال دادم به رَم. ولی عکسام پاک شدن.مشکل از چیه؟
   میشه عکسارو برگردوند؟

 10. سلام من گوشیم رو الان یه هفته س بردم شعبه مرکزی خبری نیست زنگ میزنیم هی امروز و فردا میکنن بدون گوشی لَنگ گذاشتن ما رو آدم هزار تا کار ضروری داره با گوشی معلوم نیست تحویل بدن یا نه

  1. سلام دوست عزیز. شماره رسید و شماره تماستون رو به ایمیل موجود در صفحه ی تماس با ما ارسال بفرمایید جهت بررسی

 11. سلام من galaxy note10 plus دارم،کلید های کم و زیاد صدا از جاشون در اومدن،برای تعمیرش باید چیکار کنم و یا به کجا مراجعه کنم

  1. سلام دوست عزیز. تشریف بیارید جهت تعمیرات موبایل آدرش شعبه ی مرکزی : ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، کوچه ی نجاری پلاک ۱۸ ادرس سایر شعب رو هم می تونید در صفحه ی تماس با ما مشاهده کنید

 12. سلام
  من دو روز پیش ال سی دی گوشیم رو عوض کردم و دوربین جلوی گوشیم تاز نشون میده متاسفانه مجبور شدم در جای دیگری تعویض کنم، امکانش هست راهنماییم کنید که چه اتفاقی افتاده و چیکار میشه کرد؟

 13. سلام، من کرمان هستم گلس صفحه من شکسته چون گوشی من نوت۸ هست میترسم بدم اینجا درست کنن چون میگن تعویض گلس امکان خرابی ال سی دی هم وجود داره، چیکار کنم میتونم برای شما تهران بفرستم؟ هزینه تعویض چقدر میشه؟

   1. سلام.بنده یک گوشیa8 2016 دارم که چند وقت پیش توی آب افتاد.چندجایی بردمش برای تعمیر ک گفتن برد گوشی سوخته.آیا بردش پیدا میشه جایی؟شما خودتون موجود دارین بردشو؟

 14. سلام خسته نباشید ببخشید من گوشیمj8هست گوشیم باصفحه به زمین خورده علاوه بر گلسشی کوچولو بغل ال سی دیشم شکسته ولی رنگ صفحه اصن پخش نشده حالا خاستم ببینم باید ال سی دیشو عوض کنم یا گلس ال سی دیش؟؟؟؟؟موجودم دارید؟؟؟؟؟

   1. با سلام. مشکلم رو سند کردم ولی منتشر نشد ظاهرا که به جوابم برسم. گوشی من مدل j7 نور گوشیو که کم میکنم نور ال سی دی پر پر میزنه ولی نور رو که یکم زیاد میکنم اکی میشه میخواستم بدونم مشکل از چیه ایا از آی سی یا ال سی دیه؟

 15. سلام وقت بخیر
  کلید ولوم پایین دستگاه من (a7 2017) بر اثر ضربه داخل رفته و گیر کرده.
  خاموش روشن که شد گزینه ی safe mode فعال شده.
  تمامی راه های خاموش کردن safe mode رو انجام دادم حتی تنظیمات کارخانه هم زدم ولی باز این گزینه فعاله.
  اگر میشه راهنمایی کنید.
  و هزینه تعمیر کلید ولوم رو هم بگید.

 16. با درود/گوشی من سامسونگ ۷۲۶۲هستش یک مدت هنگ میکرد و ریست میشد و بعد از چند ماه یک روز صحفه کاملا سفید شد و هیچ تصویری نداشت و فقط نور سفید بعدش باطری را جدا کردم خاموش شد و دیگه روشن نشد ایا این قابل تعمیره ؟چون قدیمی هست میخوام بدونم هزینه تعمیرش حدود چقدر هست؟؟….در ضمن یک گوشی سامسونگ گلکسی s2هم خریدم مشکلی نداره ولی برخی مواقع که داده های گوشی را روشن میکنم و در حالت ۳gهستش گوشی خاموش و مجدد روشن میشه و بالا میاد البته این ایراد برخی مواقع در عرض ۱ساعت ممکنه تا ۳تا ۴بار اتفاق بیفته ولی برخی مواقع هم اصلا اینطور نمیشه و فقط هنگام استفاده در حالت ۳gاین مشکل پیش میاد .ممنون میشم به سوالاتم جواب بدید

  1. سلام دوست عزیز. متاسفانه خدمات برای این مدل قدیمی نداریم
   در ادامه ی سوالتون در مورد اس ٢ حداقل مال ٨ سال پیشه و ۴ جی نداره مدل دقیقش چیه

 17. سلام من گوشیم گلکسی اس ۹ پلاس هست موقع که صدا سر اسپیکر میزارم صدام برای طرف مقابل نمیره و همچین در تماس های تصویری صدام نمیره احتمال میدادم میکروفون بالایی سوخته باشه ولی مدارش مشکل داره چون توی شهرستانی که هستم میکروفون تعویض کرد و گفت مشکل از میکروفون گوشی نیست . من می‌خوام بیام تهران برای تعمیر ولی نمیتونم چند روز بمونم و گوشی رو چند روز تحویل بدم آیا امکان این هست چند ساعته یا یک روزه گوشی رو تعمیر کنید ؟

  1. سلام دوست عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تعمیرات با شماره ۰۲۱۵۴۱۱۴ تماس بگیرید.

 18. سلام من گوشیم j5 2016 هست این دیروز خاموش شد و میزنم توی شارژ شارژ نمیکنه فقط علامت شارژ رو داره درصد نمیاد روشن میشه ولی تا علامت سامسونگ می مونه و بعد علامت شارژ و انتن میاد خاموش میشه و هی باید باطری رو در بیارم تا روشن شه سمت چپ بالای گوشی هم خیلی داغ میکنه

  1. سلام خسته نباشید ببخشید من گوشیمj8هست گوشیم با کنار صفحه به زمین خورده گلس محافظ و ال سی دیش شکسته ولی تاچ و بقیه چیزاش کار می کنه حالا خاستم ببینم باید ال سی دیش عوض کنم تاچ عوض باید بشه؟ هزینه اش چطوره؟؟؟

   1. سلام سلامت باشید، گلس می زنیم براش هزینه ها در زمان مراجعه و قبل از اغاز تعمیرات ، خدمتتون اعلام می شه

 19. سلام خسته نباشید وقتی با گوشیم میخوام با کسی مکالمه داشته باشم باید حتما رو بلندگو باشه تا بتونم حرف بزنم، رو حالت معمولی صدایی رد و بدل نمیشه و نمیشه اصلا مکالمه کرد
  مدل گوشیم سامسونگ J7 Prime 2 هستش میخوااستم ببینم آیا هزینه زیادی داره واسم بدم شعبه شما برای تعمیر؟

  1. درود و سپاس از همراهی شما. ریست فکتوری کنید گوشی. حواستون باشه که با این کار کل اطلاعات پاک می شه قبلش از اطلاعاتتون بکاپ تهیه کنید. اگر مشکل با ریست حل نشد تشریف بیارید برای عیب یابی و تعمیرات

 20. با سلام . مدل گوشی من جی ۷ وقتی نور گوشی رو کم میکنم ال سی دی نورش پر پر میزنه ولی وقتی نورشو یکم میبرم بالا اکی میشه مشکل از کجاست ایا قابل تعمیر هست؟ راهنمایی کنید اگه قابل حل است تا بفرستم خدمتتون گوشی رو . از بهبهان تشکر

 21. سلام من گوشی گلکسی نوت ۲دارم .خیلی هم ازش راضی بودم.چند روز پیش بعد گزاشتن مموری ؛پاور رو که زدم روشن بشه فقط برفک روی ال سی دی اومد و گوشی روشن نشد.مشکل چی هست؟وامکان تعمییر در صورت خرابی هارد هست؟

  1. سلام من یک گوشی سامسونگ نوت ۵ دارم صفحه نمایش در اثر گرما سیاه شده فکر کنم جوهرش ریخته آیا درست میشه؟ و حدود هزینه چقدر هست؟ آیا ارزش تعمیر داره؟

    1. سلام من گوشیم ای سون هست وقتی زنگ میزنم به کسی صدای کسی رو نمیشنوم باید انگشتم و بزارم رو دکمه زیاد کردن نگر دارم تا صدای طرف مقابل را بشنوم چیکار باید بکنم کمکم میکنید

  1. سلام دوست عزیز به دلیل تحریم ها نمایندگی سامسونگ در ایران وجود ندارد و هیچ شرکتی از سوی کمپانی سامسونگ در ایران مشغول فعالیت نیست. مرکز سخت افزار ایران با اخد مجوز رسمی از اتحادیه صنعت و معدن خدمات تخصصی تعمیر محصولات سامسونگ را ارائه می نماید

  2. سلام گوشی سامسونگ مدل A7 سال ۲۰۱۸هست ازروی طاقچه افتاد زمین الان کل صفحه رنگی شده ضربه گیر داشت روشن میشه برنامه داره ولی صفحه رنگی تمام شده ممنون میشم از راهنمای

   1. سلام وقت بخیر. تاچ و ال سی دی شکسته . می تونید جهت تعویض تاچ ال سی دی به یکی از شعب ما مراجعه کنید

 22. سلام وقت بخیر
  گوشی مدل galaxy j5 2016 (j510f) چند ماهی هست ک خاموش شده
  الان میخوام تعمیرش کنم
  با پاوربانک درحال شارژ بود ک خاموش شد و دیگه روشن نشد
  چند جا برای تعمیر بردم گفتن آی سی شارژ سوخته
  شما تعمیر میکنید این مدل رو با این مشکل؟
  هزینه ش حدودا چقدر میشه و چقدر زمان میبره؟
  تشکر

 23. سلام خسته نباشید من گوشیمa50 هست آی سی صوتش دچار مشکل شده اصلا صداش در نمیاد زنگ که میخوره صدا ندار موقع صحبت هم نه صدا میاد نه میره بعد الان تماس که میگیرم بعد از ۱۵ثانیه یکدفعه آنتن میره تلفن قطع میشه بعد آنتن برمیگرده میشه راهنمایی کنید آیا مشکل پرش آنتن از آی سی صوت هست یا اونم یه مشکل دیگه هست ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام دوست عزیز مشکل از IC صوتی هست. موجود داریم ام بدون گارانتی است و امکان بازگشت دارد چون نسخه اصلی نیست

 24. سلام گوشی من a50s میخوام با سوزن خود گوشی سیم کار را از گوشی خارج کنم ولی درب جا سیم کارتی باز نمیشه با سوزن آیا راهکاری هست که مشکلم حل بشه ؟ گوشیمو برج ۱۰ سال ۹۸ گرفتم ایا شامل گارانتی میشه؟ آدرس غرب تهرانم لطف کنید قرار بدین

 25. سلام گوشی من a50s میخوام با سوزن خودگوشی سیم کار را از گوشی خارج کنم ولی درب جا سیم کارتی باز نمیشه با سوزن آیا راهکاری هست که مشکلم حل بشه ؟ گوشیمو برج ۱۰ سال ۹۸ گرفتم ایا شامل گارانتی میشه؟ آدرس غرب تهرانم لطف کنید قرار بدین

  1. سلام دوست عزیز میتونید دستگاه رو برای تعمیر بیارید. متاسفانه شامل گارانتی نمیشه. جهت گرفتن آدرس با ۰۲۱۵۴۱۱۴ تماس بگیرید.

 26. سلام خسته نباشید. گوشی من مدل A8 پلاس هست ، شارژ گوشیم تموم وخاموش شد بعدش که به شارژر وصل کردم دیگه نه شارژ میشه ونه روشن. میخواستم بدونم مشکلش چی میتونه باشه. ممنون

 27. سلام بنده یه گوشی a3 دارم که الان در آن رنگ پخش شده است همچنین لمس هم کار نمیکند میشود راهنمایی کنید که مشکل از کجاست و قیمت احتمالی تعمیر آن چقدر می باشد

 28. سلام. من گوشی j7 2016 دارم، گوشی من زمانی که میخوام گوشی رو قفل کنم و دکمه پاور رو که میزنم اول صفحه کاملا قرمز میشه و بلافاصله بعدش قفل میشه. میخواستم بدونم مشکل از کجاست… خیلی ممنون

   1. سلام من گوشیم ای سون هست وقتی زنگ میزنم به کسی صدای کسی رو نمیشنوم باید انگشتم و بزارم رو دکمه زیاد کردن نگر دارم تا صدای طرف مقابل را بشنوم چیکار باید بکنم کمکم میکنید

 29. سلام مهندس جااان گوشی,من s7ایج هسش ال سی,دیش شکسته ولی,کار میکنه میخوام یه ال سی دی بگیرم ولی,میترسم اصل نباشه تو شهر ما هم نمایندگی سامسونگ نیست,شما ادرس تمایندگی تونو میدین من بفرسم اونجا شنا تهویض,کنید بفرسیت؟؟

  1. سلام دوست عزیز خدمات رسانی به شهرستان از طریق ارسال کالا به شعبه مرکزی تهران انجام میشه برای راهنمایی جهت ارسال کالا با شماره ۰۲۱۵۴۱۱۴ تماس بگیرید و بدون هماهنگی اقدام به ارسال نکنید.

 30. سلام خسته نباشید
  خراب بودن جای سوزن سیم کارت قابل تعمیر هست؟(جای سیم کارت خارج نمیشه)
  ایمیل هم ارسال کردم براتون
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 31. سلام یه گوشی نوت ۳ دارم که گاهی بدون مشکل کار می کنه و چند روز درست هست اما گاهی خاموش میشه و روشن نمیشه. و گاهی هم روشن میشه و با یه تکان خاموش میشه . باتری مشکلی نداره چون تو یه نوت ۳ دیگه چک کردم. امکان هست راهنمایی کنید

 32. سلام وقت بخیر.من تبلت گلگسی tab s دارم و ی چند وقتی هست که حالت جرقه صفحش خاموش میشه.شارژش۱۰۰درصدهست وقتی یکم باهاش کارمیکنم زود میاد پایبن شارژش مثلا به۷۰ویهو صفحش حالت جرقه میزنه وخاموش میشه…باتریش هم یه بار دادم عوض کردن ولی فایده نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام دوست عزیز جهت اطلاع از موجودی و قیمت ها با ۰۲۱۵۴۱۱۴ تماس بگیرید

 33. سلام.گوشی من سامسونگ گلکسی جی تری هست زمانی ک میخوام وارد اینترنت بزنم دو دایره سفید بالای نوار اعلانات هست.وانتن کلا قطع میشه ومیزنه عدم اتصال شبکه .وزمانی ک از نت خارج میشم بعداز مدتی ب حالت عادی برمیگرده.همه کارهم کردم ولی نتیجه ای نداد.لطفاراهنمایی کنید

   1. سلام
    گوشی S6 من به سختی و خیلی کند شارژ میشه.
    به تعمیرکار نشون دادم گفتن بازکردن باعث میشه قاب نگه دارنده گوشی آسیب ببینه و بعدا در کارکردش اختلال ایجاد بشه.امکانش هست بدون مشکل و عوارض سوکت تعمیر بشه؟

 34. سلام و عرض ادب
  من گوشی اس ۶ دو سیم دارم
  متاسفانه دیروز تا ۸۸ درصد شارژ داشت من گوشی رو روشن کردم که صفحه کلا سفید شد و بعد لوگو چشمک زن سامسونگ چند دقیقه روی صفحه بود و بعد گوشی اومد بالا اما هنگ بود
  مجددا ریستارت کردم که دیگه روشن نشد و فقط برفک طوسی اومد و دوباره خاموش شد
  ممنون میشم راهنمایی کنین
  با سپاس

 35. سلام ببخشید من گوشیم مشکل پیدا کرده میخواستم بدونم میتونید راهنماییم کنید گوشی من سامسونگ a10s وقتی میزنم ب شارژ خاموشش میکنم میزنم شارژ بشه بعد خود گوشی وسط شارژ شدن ب یکباره روشن میشه میخواستم بدونم اشکال از کجاست و اینکه این ب گوشی اسیب میزنه یا نه؟

 36. سلام من گوشیه گلکسی نوت ۸ دارم و وقتی کسی به من زنگ میزند یا وقتی به کسی زنگ میزنم خود به خود روی بلندگو میرود و حتی دکمه ی بلند گو هم خاموش هست ولی صدا روی بلند گو پخش میشود اگر راهنمایی کنید که کاری کنم که دیگر روی بلند گو نرود ممنون میشوم ????

   1. لطف کنید اطلاعات برگشتن به تنظیمات کارخانی یا فرمیت یا پاک کردن حافظه ی داخلی دستگاه برام ارسال کنید .

    1. سلام دوست عزیز قسمت تنظیمات دستگاه گزینه ریست رو بزنید و برای پاک کردن حافظه داخلی از قسمت مدیریت فایل ها حافظه داخلی گزینه حذف رو بزنید

 37. سلام من گوشیم a7 2018 هست گوشی از دستم افتاد صفحش سیاه شد ، ایا ال سی دی یا خلاصه هر قطعی باشه میش شما اورجینال موجود هست،و میخوام باطری اورجینال اصلی بندازم ایا موجود دارین،؟؟

 38. سلام
  گوشی سامسونگ جی ۵ دارم که حافظه داخلی دستگاه پر شد .رم ۳۲ براش گذاشتم .وهمه پوشها داخل دستگاه حذف کردم ولی هنوز حافظه پر برام می زنه .لطفا وخواهشا راهنمایی کنید

 39. رم برای گوشی گذاشتم ۳۲ گیگ و تمام پوشه ها وفیلمها وعکسهای داخل گوشی حذف کردم هچی نداره ولی مدیریت هوشمند گوشی می ۹۹ درصد حافظه ی داخلی دستگاه پر شده هی میرم قسمت کاوش حذف می کنم در برنامها ولی باز تکار میسه

 40. سلام گوشی من( J3 (2016 هستش الان چند روزه آنتن نداره بعد مینویسه عدم اتصال به شبکه یا فقط تماس اضطراری.اگه میشه راهنمایی کنید ایراد از کجاس.

 41. سلام وقت بخیر خوبین ببخشید من گوشیم سامسونگ نوت ۱۰ هس بعدش اینکه یه وقت مشکل آنتن دهی داشت رو شبکه آنتن مینوشت فقط گلوبال رو هر اپراتوری میخواستم بزنم نمی رفت فقط رو گلوبال فعال بود و تغییر داده نمیشد بعدش دیگه فرستادم برام باش زدن اونش درست شد الان آنتن نمیده و موقعیت مکانش کار نمیکنه ک بخوام از جی پی اس یا برنامه های دیگه که نیاز به موقعیت مکانی دارن استفاده کنم علامت مکان فعال میشه ولی کار نمیکنه جواب نمیده

  1. سلام دوست عزیز منطقه ی دستگاه مشکل داره. تعمیرات انجام می شه اما ریسک خاموشی وجود داره

 42. سلام من گوشیم a50. هست. خودکار ریست میشه فلش کردم ولی درست نشد گفتن مشکل ازcpu. هست. ایا درست میشه؟ و اینکه من شهرستانم میتونم واستون پست کنم؟

 43. سلام وقتتون بخیر . گوشی من a50 هست. بصورت خودکار ریست میشه . فلش کردم درست نشد گفتن مشکل از cpu هست. من شهرستانم لرستان. میتونم براتون پست کنم؟

 44. گوشی من سامسونگA01 هست.اندرویدش ۱۰ بود بروز رسانی کردم ۱۱ شد.از وقتی ۱۱ شد وسط بازی از بازی بیرونم میکنه.جوری که روزی هزار بار خودمو نفرین میکنم که این چه غلطی بود که کردم.من در بابل سکونت دارم.جان عزیزتون یه راه حل بدید.سپاسگزارم.دستگاه رو به حالت کارخانه با دستگاه واسم درآوردند ولی چیزی اتفاق نیافتاد

 45. سلام من ی موبایل a20 دارم و سامسونگ اکانت روش فعال شدع و پسوردش از یادم رفته نمتونم اونو پاک کنم لطفا بگین چطور ان را پاک کنم بدون پاک شدن اطلاعات موبایل

 46. سلام من یه A70 دارم بدلیل انداختن غیر اصولی گلس معمولی
  و فشار دادن بیش از حد شخص تعمیرکار هنگام نصب گلس معولی یه مقدار کوچیک ترک روی قاب اصلی افتاده
  آیا قاب قابل تعویض است یا خیر؟
  اگر قابل تعویض میباشد خطری برای تاچ اصلی وجود دارد؟

 47. سلام وقت بخیر گوشی من a6 هست وقتی خاموش روشن میشه تا چند ساعت نت و آنتن نداره هفته گذشته گوشی خاموش روشن شد نت و آنتن اومد اما جایی زنگ میزنم نمیگیره کسی هم به من زنگ میزنه در دسترس نیست مشکلش چیه؟

 48. سلام گوشی من a21s و خاموشش کرده بودم و ۲۰ دیقه بعد روشن کردمش وقتی روشن شد تاچ کار نکرد دیگه و وقتی دکمه پاور رو فشار میدم صفحه گوشی تند تند خاموش روشن میشه
  چیکار کنم؟
  نمیتونم ریست کنم چون بعضی اطلاعات هستند که دیگه برگشته نمیشن و بخاطرشون کلی پول پرداخت کردم

  1. سلام دوست عزیز دستگاه باید توسط کارشناس بررسی و عیب یابی شود ولی احتمال زیاد مشکل سخت افزاری هست

 49. سلام یک گوشی A51دارم الان متوحه شدم یک ترک ریزافتااده روی عرض گوشی ولی گوشی هیچ چیزش عوض نشده مثل قبل کارمیکتد به نظرشماچه قسمتی ازگوشی خراب شده ؟

 50. سلام گوشی a31 دارم مشگل براش پیش اومد تعمیرش کردم و از وقتی که درست شده وقتی ک عکس یا فیلم میگیرم خیلی تار و بی کیفیته میخواستم بدونم مشکل از چیه مشکل قبلی ربطی ب دوربین نداشت مربوط ب قسمت شارژ و انتن دهیش میشد

  1. سلام دوست عزیز باید توسط کارشناس برسی شود اگر با سرویس دوربین درست نشد دوربین باید تعویض شود

 51. درود و عرض ادب
  نمایندگی تعمیرات در شیراز هم وجود دارد؟ یا میشود گوشی برای تعمیر به تهران ارسال کرد؟
  گلکسی نوت ۹ دارم وبصورت روت شده خریدم و الان میخوام آنروت کنم و برخی از تعمیرکارها میگن ممکن هست در آنروت کردن برای گوشی مشکل پیش بیاد و گوشی دیگه بالا نیاد
  همچنین لوازم جانبی گوشی مثل شارژر و کابل شارژ و قلم اورجینال گلکسی نوت ۹ لازم دارم و امکان سفارش آن وجود دارد؟
  اگر امکان دارد راهنمایی بفرمایید
  سپاسگذارم

  1. سلام دوست عزیز. دستگاهتون رو برای تعمیر به یکی از شعب تهران ما ارسال کنید. جهت راهنمایی بیشتر، با شماره ۰۲۱۵۴۱۱۴ تماس بگیرید.

 52. سلام
  بنده گوشی نوت ۵ دارم مدتی باطری زود تموم میکنه . باطریش باید عوض بشه یانه ممنون میشم راهنمایی کنید باطری اصل تو بازار است یانه

 53. سلام من کوشی سامسونگ ACE3 یا S7272 دارم و صفحه لمسی آن از کار افتاده. آیا صفحه امسی این نوع گوشی را موجود دارید؟

 54. سلام و احترام

  موبایلم افتاد تو آب ـ( بیست سانت زیرآب. یک دقیقه طول کشید )

  الان همه چیزش سالمه فقط تاچش کار نمیکنه. ( زنگ میخوره. صفحه نمایشش روشن و عالی. پردازشش خوبه چون آلارم ها و یادآورها رو به موقع نشون میده فقط تاچش کار نمیکنه)

  درست میشه؟ مشکلش فقط از تاچ هست یا ممکنه عمیقتر باشه؟

  سپاس

 55. سلام من گوشی j5 رو تنظیمات کارخانه زدم بعد از اینکه روشن شد زده زبان را انتخاب کنید بعد به وای فای وصل شد و بعد گفته باید قوانین سامسونگ رو بپذیری وبعد از آن در حال اتصال میاد که هر چی صبر میکنم حدود سه ساعت صبر کردم ولی وارد مرحله بعدی نمیشه کمکم کنید

 56. سلام خسته نباشید گوشی من ۰۲آ هست مدت دو ساعت تو جوب آب افتاده . الان روشن میشه خاموش میشه هی . تعمیر میشه ؟

 57. سلام
  من گوشی A50S دارم و الان خاموش شده و شارژ نمیشد. یکبار شارژ شد و بعد شارژش از ۱۵ درصد اومد پایین دیگه شارژ نشد.چندبار اینجوری شده بود لی بعد از مدتی شارژ میشد.الان ۲۲ روزی هست که خاموشه.
  اداپتور و کابل رو با گوشی A50S دیگه امتحان کردم ولی باز هم روشن نشد
  ممنون از لطفتون

 58. سلام ببخشید گوشی من سامسونگ a21s هست و صفحه اش خاموش روشن میشه و تاچش عمل نمیکنه برای خاموش کردن چیکار کنیم خاموش بشه؟؟

 59. سلام خسته نباشید.note8 دارم .قسمت بالای گوشی تاچش از کار افتاده (۱/۳ بالا).lcd مشکلی نداره و حتی با قلم هم تاچ اون قسمتها موردی نداره.فقط با انگشت کار نمیکه اما قسمتهای پایین lcd درست هست.مشکل از کجاست؟

 60. سلام مدل گوشی من a30sهستش و یه مدته زوم دوربین از کار افتاده و همه عکسها تاره ، به نظرتون مشکل از کجاست و اگر قراره دوربین عوض و یا تعمیر بشه هزینه اش چقدره؟

 61. سلام من بادز پرو دارم وقتی اهنگ میزارم چند ثانیه اول اهنگ خش خش میکنه بعد درست میشه
  مشکلش چیه با ریست درست میشه ؟؟

  1. سلام دوست عزیز، خراب شدن یا اتصالی هندزفری یکی از دلایل اصلی مشکل خش خش در هندزفری است لازم است وجود شکستگی، ایراد و خراش در گوشی هندزفیری را بررسی کنید.سپس باید توسط تکنسین متخصص بررسی شود.

 62. سلام وقت بخیر
  گوشی نوت۹ دارم با وجود اینکه میگن ضد آب هست
  داشتم زیر آب فیلم میگرفتم که گوشیم خاموش شد. گوشی هم خودم نو خریدم و از اول پیش خودم بود، تعمیر هم نرفته بود. ولی در کل خراب شد و روشن نمیشه

  چون شهرستان هستم، بردم تعمیر نتونستن درست کنن
  میخواستم بدونم چند درصد احتمال میدید درست بشه؟ و اینکه کدوم نمایندگی ببرم به نظر شما

  ممنون

 63. سلام خسته نباشید.ممنونم از پاسخگویی و مشاوره ی خودتان.بنده یک گوشی سامسونگ A20s دارم .و گوشی اصلا ضربه و صدمه ی فیزیکی نخورده و زمانیکه بازی گوشی کم شد خواستم بزارم شارژ صفحه گوشی را قفل کردم و زدم توشارژ اما دیگه صفحه روشن نشد.زنگ میخوره ولی صفحه سیاه هستش.آیا امیدی هست درست بشه.خیلی حیاتیه ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. کاربر گرامی، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و بررسی تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره های سایت تماس گرفته همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

 64. سلام دوست عزیز. خواهش میکنم
  موبایل سامسونگ شما باید توسط تکنسین های نمایندگی گوشی سامسونگ عیب یابی شود.

 65. با سلام
  گوشی سامسونگ اس ۹ دارم
  به شارژ که میزدم خیلی خیلی کند شارژ می شد
  الان خاموش شده و دیگه روشن نمیشه

  مشکل از کابل شارژ هم نیست چون کابل شارژ گوشی های دیگه را شارژ میکنه

  چه کار باید بکنم
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز جهت دریافت راهنمایی کامل با شماره ذکر شده در سایت تماس بگیرید. تا کارشناسان ما راهنمایی لازم رو خدمتتون ارائه بدن

 66. سلام خسته نباشید. گوشی رو زده بودم شارژ اما گویا شارژ نمیکرد تا آخر به نه درصد رسید و بعدش گوشی خاموش شد و دیگه هر چی با شارژ های مختلف زدم شارژ، شارژ نمیکنه اصلا علامت شارژ نمیاد صفحه خاموشه. امکان داره مشکل بیشتر از چی باشه؟ یه جا بردم گفتن احتمال خیلی زیاد سی پی یو هست آیا اگه اینطوره تعمیر میشه یا تعویض؟ و هزینه تعمییر یا تعویض سی پی سو حدودا چقدر میشه؟ و چقدر حدود زمان میبره؟ و آیا بعد از تعمییر سی پی یو گوشی در حد چقدر وقت کار میکنه؟ ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید.

 67. سلام وقت بخیر. ببحشید من میخواستم گ.شی سامسونگم را بفروشم، آیا امکان ریکوری عکس ها و فیلم ها بعد از فلش کردن و reset factory وجود داره؟ چکار میتونم کنم که به هیچ عنوان قابل ریکاوری نباشه؟

 68. سلام، وقت بخیر و خدا قوت
  گوشی من گلکسی A8 هست و وقتی ۹۰ درصد شارژ داره یکباره شارژش صفر و خاموش میشه، میخواستم ببینم میشه تعمیرش کرد یا نه و اینکه می ارزه براش هزینه ش کنم

 69. سلام. من یک گوشی M32 سامسونگ دارم. دیشب بعد از بروزرسانی پشت سر هم داره ریستارت میشه منم اطلاعات مهمی دارم که نمیخوام پاک بشه. آیا روشی هست که بشه بدون حذف اطلاعات گوشی منظورم عکس و فیلم و صوتی ها است. بدون حذف اینا درستش کرد. میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *