اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ

آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ یکی از مباحث آموزشی است که توسط نمایندگی رسمی سامسونگ و در ساختمان آموزش این نمایندگی به کاربران و علاقه مندان ارائه می شود. آل این وان ها یا رایانه های یکپارچه، دستگاه هایی هستند که ساختاری جداگانه از لپ تاپ ها و رایانه های رومیزی دارند. فضای کمتری اشغال می کنند و تمام قطعات و اجزای یک رایانه را در خود جای داده اند.

بروز مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در این دستگاه دور از ذهن نیست. در آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ تمام ظرافت ها و حساسیت هایی که این دستگاه دارد، به کاربر گوشزد می شود و داوطلب آموزش را به خوبی با مشکلات مختلف دستگاه و علل آنها آشنا می کند تا او بتواند به موقع و بهنگام ایراد را شناسایی و رفع نماید.

آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ

مباحث آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ

 • آموزش نحوه تعمیر و تعویض انواع چیپ Northbridge , Southbridge , VGA
 • آموزش روش رفع مشکلات مدار SOUND
 • آموزش تعمیر مدار LAN
 • آموزش ترمیم مدار RTC در آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ
 • آشنایی با شیوه رفع مشکلات مدار CLOCK
 • آموزش روش رفع مشکلات مدار تامین کننده ولتاژ CPU
 • آموزش تعمیر هارد دیسک ( مکانیکی و الکترونیکی )
 • آموزش رفع بدسکتور در آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ
 • آموزش کار با برنامه های بازیابی اطلاعات آل این وان سامسونگ
 • آموزش روش های باز کردن قفل Bios
 • آشنایی با مراحل به روز رسانی انواع بایوس
 • آموزش تعویض چیپ گرافیگ در آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ
 • آموزش تعمیر و تعویض تعمیرات و تعویض LCD و LED آل این وان سامسونگ
 • آموزش تعمیرات پاور آل این وان سامسونگ

دوره های آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ

کارشناسان واحد تعمیرات آل این وان سامسونگ اینگونه صلاح دیده اند که دوره های آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ در دو بخش مقدماتی و پیشرفته برگزار شود. در هر بخش مجموعه ای از اطلاعات کامل و لازم برای شناسایی قطعات و کشف ایرادات و اختلالات به کاربر ارائه می شود. این دوره ها توسط اساتید مجرب آموزش داده می شود. دوره مقدماتی بیشتر حول محور مفاهیم تئوری است و دوره پیشرفته کار در تعمیرگاه ها به صورت عملی است.

دوره مقدماتی آموزش تعمیرات آل این وان سامسونگ

در دوره مقدماتی همان طور که اشاره کردیم مباحث تئوری و نظری به داوطلب ارائه می شود. اینکه به طور کلی ساختار یک آل این وان یا رایانه یکپارچه چگونه است و چه طور سر هم شده است، برای شناخت ایرادات و اختلالات احتمالی لازم و ضروری است. در این دوره از آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ تمام اجزا و قطعات داخلی آل این وان به صورت ریز به ریز به داوطلب شناسانده می شود. کارایی هر قطعه توضیح داده می شود و داوطلب را برای ورود به دوره پیشرفته و عملی آماده می کند.

دوره پیشرفته آموزش تعمیر آل این وان سامسونگ

در دوره پیشرفته داوطلب هر آنچه که در دوره مقدماتی به صورت نظری آموزش دیده است، به صورت عملی و در کارگاه های تعمیراتی تجربه خواهد کرد. تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری آل این وان سامسونگ در این دوره با توجه به دانش کافی که داوطلب به دست آورده است، برطرف خواهد شد. داوطلبان با نظارت کارشناسان و اساتید حاضر در تعمیرگاه ایرادات و مشکلات یک دستگاه معیوب را ریشه یابی می کنند و از مسیر درست تعمیر را عملیاتی می سازند. این دوره برای تجربه آموزی کاربر بسیار موثر است.

نمایندگی سامسونگ در تهران

نمایندگی سامسونگ در تهران در خدمت تمام کاربران این برند خوش نام و پر طرفدار در ایران است. در این نمایندگی امکانات و تسهیلاتی بسیار گسترده و وسیع در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات سامسونگ در اختیار کاربران قرار می گیرد. این امکانات و تسهیلات به گونه ای است که هر سطحی از نیاز کاربران را تامین خواهد کرد.

نمایندگی سامسونگ در تهران با همکاری مرکز سخت افزار ایران تمام تلاش خود را می کند تا رضایت کامل کاربران خود را به دست آورد. به همین منظور امکاناتی درخور و شایسته برای کاربران سامسونگ تدارک دیده است که بسیار کاربردی و مفید هستند. هر کاربر این فرصت ویژه را دارد که با بهره مندی از این امکانات و تسهیلات، خریدی متمایز داشته باشد و از خدمات پس از فروش متمایز تر استفاده کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با نمایندگی سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته