اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ

یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس هایی که کاربران لپ تاپ می توانند با حضور در نمایندگی سامسونگ دریافت نمایند، سرویس های مرتبط با بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ است. ریکاوری اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ در این مرکز به دلیل استفاده از دستگاه pc3000 با بهترین کیفیت و با تضمین بازیابی کامل اطلاعات و داده‌های از دست رفته انجام می‌پذیرد.

کارشناسان فعال در مرکز بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ، از دو ویژگی «تخصص علمی» و «تعهد اخلاقی» برخوردارند تا کاربران گرامی بی‌هیچ دغدغه در این مرکز حضور یافته و اطلاعات از دست رفته هارد خویش را ریکاوری نمایند. «تخصص علمی» کارشناسان مرکز ریکاوری اطلاعات ضامن ریکاوری کلیه اطلاعات هارد و «تعهد اخلاقی» آنان ضامن امنیت و حفظ اصول محرمانگی کاربران است.

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ

هزینه بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ

هزینه بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ با توجه به نوع سرویس مورد نیاز و سطح خرابی پیش آمده متفاوت است. برای مثال هزینه بازیابی اطلاعات در هاردهای سوخته و دارای مشکل بدسکتوری بسیار بالاتر از هاردهای سالم است. زیرا ریکاوری اطلاعات هاردهای سوخته و دارای اشکال، زمان، تجهیزات و تخصص بالاتری را می طلبد.

بدسکتوری بالا و هنگ کردن هارد، ایرادات ماژولی و دیتکت نشدن هارد، ریکاوری هارد فرمت یا حذف و دیلت شده، ریکاوری هارد صدادار، بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده، تعمیر یا تعویض برد هارد سوخته، کند بودن و گیر کردن هارد اکسترنال و … برخی از مواردی هستند که کار ریکاوری اطلاعات را دشوارتر و به تبع آن هزینه بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ را بیشتر می سازند.

نکته دیگر آنکه تخصص و توانایی مرکزی که جهت بازیابی اطلاعات به آن مراجعه می شود نیز تأثیر شایانی در بالا یا پایین بودن هزینه بازیابی اطلاعات دارد. برای مثال هزینه بازیابی در مرکزی که از پیشرفته ترین تجهیزات ریکاوری نظیر pc3000 استفاده می کند با هزینه سایر مراکز که از دستگاه های ایمیج گیر چینی استفاده می کنند بسیار متفاوت خواهد بود.

ریکاوری اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ

ریکاوری هارد لپ تاپ سامسونگ با مشکل آسیب‌دیدگی

در ارتباط با سطح آسیب هارد و بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در تمامی آسیب ها، ضربه وارد شده به دستگاه نقش مهمی را ایفا می کند. بر خلاف بینش رایج که ضربه فقط شامل ضربات محکم افتادن و … است در این نوع هاردها هرگونه ضربه ضعیف مانند بستن در لپ تاپ، تکان خوردن کیس کامپیوتر خانگی و حتی جا به جایی های لپ تاپ ها می تواند باعث خرابی هاردها شود. بد نیست بدانید که تأثیر ضربه وارده بر هارد در هنگام روشن بودن هارد چندین برابر بیشتر خواهد بود و کار کردن با هارد در چنین شرایطی می تواند شرایط را به مراتب برای هارد بدتر کند.

به همین دلیل توصیه می شود در صورت خرابی هارد و نیاز به بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ اگر واقعا اطلاعات ارزشمندی روی هارد دارید قبل از بدتر شدن شرایط هارد و بالا رفتن درصد خرابی حتما به مراکز معتبر و افراد با دانش کافی مراجعه کنید چون در غیر این صورت ممکن است اطلاعات شما برای همیشه از دست برود. به طور کلی می توان سطح خرابی هارد و امکان بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ آن را به سه سطح تقسیم کرد که شرح این سه سطح در بخش ذیل آورده خواهد شد.

حالت اول در بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ

حالت اول این است که هارد شما خراب شده و اطلاعات در دسترس نیست لیکن خرابی دستگاه به شدتی نیست که خواندن اطلاعات ممکن نباشد. در این حالت می توان با استفاده از دستگاههای مخصوص و روش های پیچیده به نحوی به اطلاعات دسترسی پیدا کرد و بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ را به سرانجام رساند. چه بسا در این حالت هارد نیز به حالت اولیه بازگردد و به اصطلاح تعمیر شود و یا اینکه فقط اطلاعات بازیابی شود.

حالت دوم در ریکاوری اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ:

در حالت دوم ممکن است هارد به حدی آسیب دیده باشد که اطلاعات روی سطح هارد حتی با دستگاه هم قابل خواندن نباشد ولی سطح هارد سالم باشد. در این شرایط می توان با استفاده از یک هارد مشابه به اصطلاح هارد را جراحی کرد و پس از اینکه اطلاعات قابل خواندن شد هارد را به دستگاه وصل کرد و اطلاعات را بازخوانی کرد و بر روی یک حافظه سالم و مطمئن ذخیره کرد. در این حالت نیز امکان بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ وجود دارد.

حالت سوم در ریکاوری هارد لپ تاپ سامسونگ:

در حالت سوم ممکن است هارد به حدی آسیب دیده باشد که هم امکان خواندن اطلاعات نباشد و هم اینکه سطح هارد آسیب دیده باشد که در این حالت متاسفانه هیچ کاری برای بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ نمی توان انجام داد و اطلاعات با هیچ روشی قابل بازیابی نخواهند بود.

نگهداری هارد و نکات مرتبط با آن

با توجه به ساختار و عملکرد هارد و فاصله بسیار اندک میان هد و پلاتر می توان به حساسیت بالای هارد در مواجه با ضربه ها و تکان های احتمالی (به علت فاصله بسیار کم پلاتر با هد) پی برد. بنابراین، پیشگیری از ضربات و تکان های احتمالی، نخستین راه جهت افزایش عمر مفید هارد است.

بد نیست بدانید که احتمال آسیب هارد لپ تاپ، به دلیل قابلیت جابجایی مداوم این دستگاه، بسیار بالاتر است. جابجایی مداوم این دستگاه امکان ضربه و تکان وارد شده به آن را چندین برابر می سازد؛ بنابراین رعایت نکات مرتبط با نگهداری از این دستگاه بایسته تر است. برخی از نکات مرتبط با نگهداری این دستگاه جهت افزایش عمر مفید هارد در بخش زیر ارائه می گردد. نکات زیر توسط کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ گرداوری و تدوین شده اند:

  • بهتر است حتی الامکان از جابجایی این دستگاه به ویژه در زمان روشن بودن آن خودداری شود.
  • درب لپ تاپ هیچ گاه محکم بسته نشود. (به ویژه در صورتی که لپ تاپ روشن است)
  • همیشه یک نسخه پشتیبان از اطلاعات موجود بر روی هارد را تهیه کرده و نزد خود نگه دارید تا در صورت بروز خرابی در هارد و مشکلات آن، اطلاعات مورد نیازتان را از دست ندهید.

مرکز تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ منحصر به سرویس خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه را شامل می گردد. دارندگان این دستگاه می توانند در صورت مواجهه با هر گونه اختلال و ناکارامدی در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات لپ تاپ Samsung مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ و انواع بوردهای الکترونیکی در این مرکز با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیر و بازیابی اطلاعات به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد. شایان ذکر است مدیریت این مجموعه به دلیل اطمینان از تعهد و تخصص کارشناسان فعال در این مجموعه تمامی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ انجام شده در این مرکز از جمله بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ را ضمانت و گارانتی نموده است.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌محور، ویژگی‌های منحصر به فردی را در زمینه ارائه خدمات فراهم ساخته است و از این‌ طریق توانسته رضایت هموطنان را بیش از پیش جلب نماید. نمایندگی سامسونگ چه در عرضه محصولات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری تعدادی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است و به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مراکزی است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی نزدیک سازد.

حوزه‌ی فعالیت نمایندگی سامسونگ، تعمیر و فروش انواع محصولات سامسونگ از جمله موبایل، تبلت، لپ تاپ (بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ)، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… می‌باشد. واحدهای تعمیرات سامسونگ در بخش زیر معرفی می گردند.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *