اشتراک گذاری

گوشی لایو دمو چیست؟

اگر تاکنون برای خرید گوشی به فروشگاه ها و نمایندگی های مختلف مراجعه کرده باشید، شاهد گوشی هایی برای تست کارایی مدل های گوناگون تلفن های همراه بوده اید. این گوشی های متصل به میز نمایندگی ها را می توان در دست گرفت و قابلیت هایشان را تست کرد. چنین موبایلی با عنوان گوشی لایو دمو live demo شناخته می شود.

در واقع گوشی live demo نمونه کاملی از سیستم فنی گوشی اصلی می باشد. در این میان مهم ترین تفاوتی که وجود دارد، ناتوانایی گوشی لایو دمو در ارتباط با سیم کارت است. عموما این دسته از موبایل ها با قیمت کمتری نسبت به نمونه ی اصلی به فروش می رسند. با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی بیشتر ویژگی های گوشی های live demo بپردازیم.

گوشی لایو دمو

ویژگی های گوشی لایو دمو

همان طور که گفته شد، گوشی لایو دمو تمامی قابلیت های نمونه های اصلی خود را به جز قدرت استفاده از ویژگی های سیم کارت ارائه می دهد. بنابراین برای استفاده از گوشی live demo باید به کارگیری اینترنت دیتای سیم کارت، برقراری تماس، دریافت و ارسال اس ام اس و هر آنچه که برای شکل گیری نیازمند آنتن دهی سیم کارت است را فراموش کرد. اما از طرفی می توانید به راحتی توسط این نوع گوشی ها را به وای فای متصل کنید و از قابلیت های اینترنت بی سیم در اجرای برنامه ها و اپلیکیشن های نیازمند اینترنت بهره ببرید. قابلیت های دوربین گوشی و ضبط و پخش صدا نیز از دیگر ویژگی هایی می باشد که به راحتی با گوشی لایو دمو قابل دسترس است.

آیا می توانیم گوشی لایو دمو سامسونگ بخریم؟

پس از شناسایی ویژگی های گوشی لایو دمو و البته قیمت مقرون به صرفه ی آن ممکن است بر خرید چنین گوشی هایی تمایل یافته باشید. آنچه که مسلم است عدم آکبند بودن گوشی دموست. در مسیر خرید موبایل های دمو باید توجه داشته باشید که این سیستم ها به عنوان نمونه روی پیشخوان فروشگاه بوده اند، شاید اپ خاصی روی آن ها نصب نشده باشد، اما افراد گوناگونی آن را در دست گرفته و کمی با قابلیت های موجود در آن کار کرده اند.

از طرفی برای استفاده مطلوب از گوشی لایو دمو باید همواره یک وسیله ی دیگر همراهتان باشد که برای گوشی فرکانس های اینترنتی ایجاد کند. مودم های جیبی در این راستا انتخاب خوبی هستند. این موارد ذکر شده در مورد گوشی های دمو تمامی برندهای مطرح دنیای موبایل از جمله گوشی های سامسونگ صادق می باشند. گوشی لایو دمو سامسونگ یا دیگر برندها را باید گوشی دوم خود در نظر بگیرید. اما این امر جلودار بسیاری از متقاضیان و علاقه مندان گوشی های سامسونگ نیست. چراکه با دسترسی به وای فای می توان از تمام قابلیت های جذاب گوشی های لایو دمو سامسونگ استفاده کرد.

آیا گوشی ریجستر نشده جز گوشی های لایو دمو به شمار می رود؟

گوشی ربجستر نشده نیز مانند گوشی لایو دمو موجود در پیشخوان فروشگاه ها، قادر به برقراری ارتباطات مرتبط با سیم کارت نیست. با موبایل رجیستر نشده شما نمی توانید از امکانات مبتنی بر سیم کارت استفاده کنید، مگر آنکه آن را رجیستر کنید. اما نگران نباشید در بازار چنین گوشی هایی را تحت عنوان گوشی دمو نمی فروشند. برای اطمینان خاطر از عدم فروش گوشی های ریجستر نشده به جای نمونه های اصلی آن ها پیشنهاد می شود هنگام خرید گوشی در حضور فروشنده، سیم کارت را داخل موبایل قرار دهید. زمانی که پیامکی از جانب سامانه همتا برای تلفن همراه مورد نظر ارسال شد با دقت آن را بخوانید و گوشی را رجیستر کنید.

نمایندگی فروش و تعمیرات موبایل سامسونگ

امروزه موبایل های هوشمند کمپانی محبوب سامسونگ به دلیل برخورداری از تنوع ساختاری بالا و کیفیت مناسب به وسیله ای جدایی ناپذیر از زندگی بسیاری از مردم بدل شده اند. به جرات می توان گفت گوشی های سامسونگ تکنولوژی و صنعت ساخت گوشی های موبایل را با تحول بسیاری روبرو کرده اند. این گستردگی در پیشرفت، باعث شده گوشی ها در انواع بسیاری به بازار راه یابند. در این راستا نمایندگی موبایل سامسونگ در دو حوزه ی فروش و خدمات پس از فروش، فعالیت شایانی دارد.

این نمایندگی علاوه بر عرضه ی نسخه های به روز و مدرن موبایل های سامسونگ به تعمیر کلیه ی عیوب سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های سامسونگ می پردازد. خاطرنشان می نماییم که تکنیک های کاربردی کارشناسان واحد تعمیرات نمایندگی موبایل سامسونگ باعث شکل گیری فرآیند تعمیرات در حداقل زمان و با کمترین خطای احتمالی شده و دستگاهی بی نقص را به ارمغان می آورد.

4/5 (2 امتیاز)