اشتراک گذاری

تعمیر جت پمپ ظرفشویی سامسونگ

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

قبل از آنکه درباره تعمیر جت پمپ ظرفشویی سامسونگ صحبت کنیم، بهتر است اطلاعاتی در مورد این قطعه و کارکردهای آن در ظرفشویی داشته باشید. جت پمپ ظرفشویی، کنترل آب ورودی به ظرفشویی را بر عهده دارد که کارکرد ماشین را با کیفیت و با مصرف انرژی کمتر کامل می‌کند. جت پمپ یکی از قسمت‌های اصلی ماشین ظرفشویی سامسونگ است که چرخش و فشار آب را به صورت کاملا دقیقی کنترل می کند .

در برخی از مدل‌های جدید ظرفشویی سامسونگ، جت پمپ و هیتر آب با هم یک قسمت را تشکیل می‌دهند. این موضوع سبب شده که گرم کردن با سرعت بالاتری انجام شود و در نتیجه انرژی کمتری مورد استفاده قرار بگیرد. با این اوصاف اگر جت پمپ خراب شود، در واقع بخش بزرگی از عملکرد ظرفشویی سامسونگ از دست می‌رود. تحت این شرایط باید نسبت به تعمیر جت پمپ ظرفشویی سامسونگ اقدام کرد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_image image=”5858″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

خرابی جت پمپ ظرفشویی شامل چه مواردی می‌شود؟

در خرابی و از کار افتادن جت پمپ ظرفشویی سامسونگ، عوامل مختلفی مؤثر هستند. شکستگی پروانه جت پمپ، یکی از عواملی است که در صورت وقوع، به کل جت پمپ آسیب می‌رساند. سوختگی سیم پیچ، از دیگر شکل‌های خرابی جت پمپ است. در صورت سوختن سیم پیچ، تعمیر جت پمپ ظرفشویی سامسونگ هزینه‌بر می‌شود. قفل شدن جت پمپ از بارزترین نوع خرابی جت پمپ ظرفشویی است. در این صورت ظرفشویی عملکرد خود را از دست داده و با خطاهای مشخصی همراه است. توجه داشته باشید اگر نازل یا خود جت پمپ کثیف باشد، آب با شدت مناسبی وارد ظرفشویی نمی‌شود. در این شرایط شستشو معمولاً با کیفیت نامناسبی صورت می‌گیرد. تمیز کردن جت پمپ و متعلقات آن، به رفع این مشکل کمک می‌کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تعمیر جت پمپ ظرفشویی سامسونگ یا تعویض آن؟

اگرچه تعمیر جت پمپ ظرفشویی در این مرکز قابل انجام می‌باشد اما توصیه کارشناسان همواره این است که جت پمپ تعویض شود. تعمیر جت پمپ معمولاً در همه شرایط امکان پذیر نیست و ممکن است با موفقیت همراه نباشد. فرآیند تعمیر و یا تعویض جت پمپ ظرفشویی سامسونگ تنها به دست متخصصان مربوطه انجام می‌شود و نیاز به ابزارهای ویژه‌ای دارد. تعمیرکاران برای تعمیر، با باز کردن پرچ موتور، دو پوسته آن را از هم جدا می‌کنند.

پس از آن بلبرینگ‌ها را بیرون کشیده و سایر قطعات را نیز بازرسی می‌کنند. کاسه نمد، پره آب پاش و هیتر (درصورت همراه بودن آن با جت پمپ) دیگر قطعاتی است که باید با نهایت دقت از جت پمپ جدا شود. این فرآیند تنها می‌تواند توسط کسانی انجام شود که علاوه بر شناخت کافی از جت پمپ، دقت لازم را نیز در روند تعمیر به کار ببرند تا موجب صدمات بیشتر به آن نشوند. بنابراین توصیه می‌گردد جهت تعمیر جت پمپ ظرفشویی سامسونگ به نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع ظرفشویی سامسونگ فعالیت دارد. در این نمایندگی همچنین تعمیر انواع مدل‌های ظرفشویی سامسونگ صورت می‌گیرد. از فعالیت های قابل توجه در این مرکز، خدمات سرویس در محل می‌باشد. روند استفاده از سرویس ظرفشویی در محل به این صورت است که، مشتریان با نمایندگی تماس گرفته و درخواست خود را به اطلاع کارشناسان می‌رسانند. پس از آن، تکنسین‌های فنی جهت سرویس و یا تعمیر ظرفشویی مورد نظر، به محل متقاضی اعزام شده و در همانجا اقدامات لازم را برای رفع مشکل دستگاه انجام می‌دهند. با استفاده از این روش نه تنها در وقت و هزینه مشتریان صرفه جویی می‌شود بلکه از آسیب‌های احتمالی حمل و نقل دستگاه نیز جلوگیری به عمل می‌آید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *