اشتراک گذاری

تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 بد نیست نگاهی به ساختار کلی این دستگاه و مشخصات آن داشته باشیم. تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450، همانگونه که در نام آن آمده، یک تلویزیون 32 اینچی است. این تلویزیون چیزی حدود 12 کیلوگرم وزن دارد و ابعاد آن بدون پایه 85 در 531 میلی متر در 798  است.

با توجه به ابعاد این دستگاه، این مدل تلویزیون مناسب برای استفاده در اتاق و نیز سالن‌های کوچک است. خروجی صدای این دستگاه 10W×2 است و قدرت تفکیک آن 1360×768@60Hz است. به طور کلی تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 دستگاهی جمع و جور  فاقد امکانات است که می‌تواند برای آن گروه از کاربرانی که قصد خرید یک دستگاه ساده و کاربردی را دارند، مناسب باشد.

در بخش‌های آتی برخی از شایع‌ترین مشکلات مربوط به این دستگاه شرح داده خواهد شد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید.

تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450

خدمات تخصصی تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450

برخی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 در این بخش مورد اشاره واقع شده و شیوه رفع آنها توضیح داده خواهد شد. کاربران این دستگاه می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری به نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه مشمول گارانتی و ضمانت است.

صدا نداشتن تلویزیون با وجود خوب بودن تصویر:

در صورت مواجهه با این اشکال گزینه‌ی بلندگوی تلویزیون را در منوی صدا روی روشن تنظیم کنید. در صورت تداوم مشکل صدا، از وصل بودن کابل های صوتی دستگاه خارجی به پریزهای ورود صدا مطمئن شوید. به علاوه گزینه‌ی خروج صدای دستگاه متصل شده را کنترل نمایید. توجه داشته باشید هنگامی که HDMI به تلویزیون وصل است ممکن است لازم باشد گزینه صوتی دستگاه خارجی را به HDMI تغییر دهید.

در صورتی که از کابل DVI به HDMI استفاده می کنید، استفاده از یک کابل صوتی جداگانه ضروری است. در صورت عدم رفع مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ با کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلویزیون تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم جهت رفع تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 را دریافت نمایید.

تحریف شدن تصاویر تلویزیون:

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در حین کار با این دستگاه با آن مواجه شوید مشکل تحریف شدن تصاویر تلویزیون است. در غالب موارد آنچه که سبب بروز این اشکال می‌شود، فشردگی محتویات تصاویر به نمایش درآمده است. این مشکل به ویژه در زمانی ایجاد می‌شود که تصاویر متحرک فشرده‌ای نظیر مسابقات ورزشی و یا فیلم های پرتحرک نمایش داده می‌شوند.

مورد دیگری که ممکن است سبب بروز این اشکال شود، پایین بودن سطح سیگنال است. توجه داشته باشید که به وجود آمدن این مشکل ارتباطی به آنتن تلویزیون ندارد. با این وجود می‌توانید جهت اطمینان آنتن تلویزیون را بررسی کنید. در صورت عدم رفع مشکل ایجاد شده با کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلویزیون تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم جهت رفع تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 را دریافت نمایید.

ضعیف بودن رنگ و روشنایی تلویزیون:

یکی دیگر از اشکالات احتمالی مشاهده شده در این مدل ازتلویزیون ضعیف بودن رنگ و روشنایی تلویزیون است. برای رفع این اشکال توصیه می‌شود گزینه‌های مربوط به تصویر را در منوی تلویزیون تنظیم کنید. (گزینه‌های تصویر، حالت، رنگ، روشنایی و وضوح). علاوه بر این، گزینه صرفه جویی در مصرف انرژی را در منوی تنظیمات تنظیم نمایید.

از تنظیم مجدد تصویر برای مشاهده تنظیمات پیش فرض تصویر استفاده کنید. برای این کار به MENU رفته و بخش تصویر و تنظیم مجدد تصویر را انتخاب کنید. در صورت عدم رفع مشکل ایجاد شده با کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلویزیون تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم جهت رفع تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 را دریافت نمایید.

روشن شدن خودبخودی تلویزیون:

در صورتی که تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 به طور خودکار روشن می‌شود توصیه می‌شود موارد درج شده در این بخش را بررسی نمایید. نخست فعال بودن یا نبودن تایمر خواب را چک کنید. در صورتی که تلویزیون را به کامپیوتر وصل کرده اید، تنظیمات برقی کامپیوتر را کنترل کنید. علاوه بر این بررسی کنید که سیم برق متناوب به طور محکم به پریز روی دیوار و تلویزیون وصل شده باشد.

در صورتی که برای حدوداً 10 تا 15 دقیقه سیگنالی با اتصال آنتن/کابل وجود نداشت، تلویزیون خاموش خواهد شد. در صورت عدم رفع مشکل ایجاد شده با کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلویزیون تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم جهت رفع تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 را دریافت نمایید.

خدمات تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 در محل

تعمیرکاران اعزام شده جهت تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل LA32B450 در محل در محل گروهی از مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر می‌باشند که به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر قادر به عیب‌یابیِ کارشناسی و تخصصی تلویزیون سامسونگ و تعمیر آن می‌باشند. بنابراین در صورتی که تلویزیون سامسونگ شما به هر دلیل دچار افت عملکرد و خرابی شده است اما امکان جابجایی و انتقال آن را به تعمیرگاه ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات سرویس تعمیر در محل تلویزیون سامسونگ است.

جهت استفاده از سرویس تلویزیون سامسونگ در محل کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در سایت مرکزی نمایندگی سامسونگ با ما تماس بگیرید. کارشناسان سرویس «تعمیر در محل تلویزیون سامسونگ» بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر تلویزیون را آغاز می‌کنند.

نمایندگی رسمی سامسونگ در کرج

نمایندگی رسمی سامسونگ در کرج ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، تعویض قطعات، بهسازی، ترمیم، و فروش محصولات سامسونگ به مراجعان است. متقاضیان سرویس‌های مذکور می‌توانند به نمایندگی رسمی Samsung در کرج مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را دریافت نمایند.

خدمات ارائه شده در این نمایندگی منحصر به سرویس یا محصولی خاص نیست و کلیه تولیدات این برند، اعم از لپ تاپ، موبایل، تبلت، تلویزیون، پرینتر و … را شامل می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی سامسونگ در کرج، چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر مشمول گارانتی و ضمانت است.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *