اشتراک گذاری

تعمیر درب یخچال سامسونگ

تعمیر درب یخچال سامسونگ، یکی از سرویس های تخصصی نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ می باشد. تمامی یخچال ها، چه یخچال معمولی و چه یخچال های ساید بای ساید و دو قلو از یک یا دو درب برخوردار می باشند. درب یخچال از خروج سرما جلوگیری می کند و از سوی دیگر، از ورود گرد و غبار و ذرات دیگر به داخل دستگاه نیز ممانعت به عمل می آورد. خرابی هایی که برای درب یخچال به وجود می آید متفاوت است و شامل خرابی لولاها، خرابی لاستیک درب، زنگ زدگی و پوسیدگی و شکستگی درب می شود.

با توجه به نقش مؤثر درب در عملکرد یخچال، خرابی این بخش از دستگاه می تواند باعث بروز مشکلاتی برای دستگاه شود که از جمله می توان به سرد نکردن یخچال، فاسد شدن مواد غذایی، خالی شدن گاز یخچال، خاموش نشدن لامپ، آسیب دیدن کمپرسور و برفک زدن یخچال اشاره کرد. از این نظر در صورت بروز مشکل در قسمت های مختلف درب، باید در اسرع وقت برای رفع مشکلات آن اقدام کرد. در ادامه مطلب به تعمیر برخی از اجزای درب یخچال سامسونگ اشاره می کنیم.

تعمیر درب یخچال سامسونگ

تعمیر لولای درب یخچال سامسونگ

لولا در قسمت های پایین و بالای درب قرار گرفته و علاوه بر وصل کردن درب به یخچال، امکان باز و بست مناسب آن را نیز فراهم می کند. خرابی لولاها یکی از رایج ترین خرابی های مربوط به درب یخچال می باشد. در صورت خرابی لولاها معمولاً درب یخچال یا بسته نمی شود و یا اینکه به طرز مناسبی لبه های یخچال را پوشش نمی دهد. فرسودگی لولا، شکستگی و تنظیم نبودن آن، برخی از خرابی های مرتبط با لولا می باشند. چنانچه مشکل لولا مربوط به تنظیم نبودن آن باشد در این صورت نیازی به تعمیر درب یخچال سامسونگ نیست و با تنظیم پیچ های لولا مشکل برطرف می شود. اما شکستگی و فرسودگی لولا از مشکلاتی است که تنها با تعویض لولای درب برطرف می شوند.

تعمیر فرورفتگی درب یخچال سامسونگ

جا به جایی های غیراصولی و برخورد اجسام به درب یخچال باعث ایجاد فرورفتگی هایی بر روی آن می شود. این فرورفتگی ها گاهی سبب می شود درب یخچال سامسونگ به درستی بسته نشود. هر چند که وجود آنها، به طور قابل توجهی زیبایی دستگاه را کاهش می دهد. باید توجه داشت که در برخی از مواقع امکان تعمیر فرورفتگی درب یخچال با استفاده از دستگاه های پیشرفته و خاص امکان پذیر است. اما اگر میزان فرورفتگی زیاد بوده و یا در قسمت های کناری درب باشد در این صورت امکان تعمیر درب یخچال سامسونگ وجود ندارد و بهترین کار، تعویض کلی درب می باشد.

تعویض لاستیک درب یخچال سامسونگ

از عواملی که باعث بسته نشدن درب یخچال فریزر یا چفت نشدن آن می شود، خرابی لاستیک یا درزگیر است.  لاستیک درب یخچال که در تمامی مدل ها وجود دارد، دور تا دور درب یخچال را فراگرفته و با خاصیت آهن ربایی خود باعث می‌شود که درب یخچال محکم به بدنه چسبیده و از خروج هوای سرد جلوگیری شود. چنانچه لاستیک درب خراب شود، درب کاملا با بدنه کیپ نمی شود و کاربر معمولاً در بخشهایی از دستگاه شاهد جمع شدن برفک خواهد بود. در چنین شرایطی باید برای تعمیر درب یخچال سامسونگ اقدام کرده و لاستیک آن را تعویض کنید.

نمایندگی تعمیر درب یخچال سامسونگ

نمایندگی یخچال سامسونگ با بیش از دو دهه تجربه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ، تخصصی ترین خدمات را به هموطنان عزیز ارائه می کند. واحد تعمیرات نمایندگی سامسونگ، با تیمی مجرب و کارآزموده در تمامی ایام هفته و در هر ساعت از ایام روز آماده پذیرش درخواست های شما عزیزان می باشد. تعمیر کمپرسور، تعمیر موتور یخچال، شارژ گاز، تعمیر درب، تعمیر برد الکتریکی یخچال، تعویض ترموستات و تعمیر المنت از مهمترین خدمات ارائه شده در این مرکز می باشند. چنانچه متقاضی هر یک از این خدمات می باشید کافی است با شماره تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید. کارشناسان در اسرع وقت تعمیرکاران را به محل مورد نظر شما اعزام می کنند.

بازسازی درب یخچال سامسونگ

خدمات تخصصی تعمیر درب یخچال سامسونگ

درب یخچال ممکن است به دلایل مختلف دچار آسیب شود. این آسیب ها می تواند هم در ظاهر و هم کاربری درب مشکل ایجاد کنند. برای مثال برخی ایرادات منجر به بسته نشدن درب می شوند و برخی دیگر باعث خراب شدن رنگ، یا فرورفتگی های روی درب می شوند. اما جای نگرانی وجود ندارد، شما می توانید به راحتی خدمات تخصصی تعمیر درب یخچال سامسونگ را از نمایندگی مجاز این برند دریافت کنید. این خدمات با کیفیت بالا ارائه می شوند و هزینه انجام ان ها به مراتب از خرید درب نو پایین تر است. ضمن اینکه به دلیل نبود قطعات جانبی کافی در کشور، یافتن درب نو هم چالش های خود را به همراه دارد.

در ادامه به تخصصی ترین خدمات تعمیر یخچال درمورد ایرادات درب آن می پردازیم:

بازسازی کامل درب یخچال ساید سامسونگ

اگر در حین جا به جایی یا به دلیل عمر زیاد یخچال، درب آن دچار ایراد شده باشد، بدون شک نیاز به بررسی متخصصان دارد. خصوصاً توصیه می کنیم ایراداتی که باعث باز ماندن درب یخچال می شوند را در اسرع وقت پیگیری کنید. این ایراد می تواند موجب خروج سرما، در نتیجه کار بیشتر موتور و فرسایش آن به مرور زمان شود. ضمن اینکه برخی آسیب ها موجب از بین رفتن بخشی از رنگ بدنه می شوند که نیاز به بازسازی کامل دارد. این کار با حضور تکنسین در محل انجام خواهد گرفت و یخچال را به حالت اول برخواهد گرداند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیر درب یخچال ساید سامسونگ و بازسازی کامل آن، می توانید با تکنسین مشورت کنید. در صورت لزوم ممکن است نیاز به تعمیر لاستیک درب یخچال هم باشد تا مشکلات باز و بسته شدن به طور کامل رفع شوند. 

 تعمیر قری درب یخچال سامسونگ

قر شدن درب یخچال ظاهر بدی به آن می دهد، ضمن اینکه ممکن است نشان از ایرادی در سیستم کلی یخچال داشته باشد. به این ترتیب باید به خوبی پیگیری شود تا مشخص شود که درب در چه وضعیتی قرار دارد. این ایراد با اقدامات صافکاری درب یخچال به سادگی قابل رفع است. حتی اگر درب یخچال به این دلیل دچار خرابی رنگ یا کارایی قفسه های داخل درب شده باشد هم به کارایی اولیه باز خواهد گشت.

تعمیر فرورفتگی درب یخچال سامسونگ

در تعمیر درب یخچالی که دچار فرورفتگی شده است، از ابزارهای به خصوصی برای اعمال نیرو به بخش آسیب دیده و بیرون کشیدن آن استفاده می شود. سپس بررسی خواهد شد که آیا ایرادی در ناحیه آسیب دیده باقی مانده است یا خیر. این فرورفتگی اگر با ضربه سنگین ایجاد شده باشد، ممکن است به قسمت های داخلی و سیستم چرخش سرمایش هم آسیب زده باشد. به این ترتیب تعمیر درب یخچال هم بعد ظاهری و هم بعد فنی خواهد داشت.

رفع پوسیدگی درب یخچال سامسونگ

رفع پوسیدگی درب یخچال فریزر سامسونگ

ممکن است با جستجو در مورد پوسیدگی درب یخچال فریزر، به روش های خانگی برخورد کنید که به استفاده از موادی مانند سرکه و جوش شیرین اختصاص دارد. توصیه اکید ما این است که از استفاده از این مواد بپرهیزید؛ چرا که ممکن است رنگ درب را از بین ببرند. برعکس روش هایی که تکنسین تعمیر درب یخچال سامسونگ انجام خواهد داد، در زمانی کوتاه و با کیفیت بالا، مشکل را حل خواهند کرد. اگرچه ممکن است مواد شیمیایی جایی در این روش ها داشته باشند، اما چون تعمیرکار دانش محاسبه غلظت و مقدار آن ها را دارد، ایراد را به راحتی و بدون آسیب جدید رفع خواهند شد. در نهایت هم رنگ بدنه بازسازی شده و یخچال شما مانند روز اول خواهد شد.

رفع پوسیدگی جای لولای درب یخچال سامسونگ

پوسیدگی جای لولای درب یخچال و خود آن، یکی از ایرادات جدی در این دستگاه ها است که اگر به آن بی توجهی شود بدون شک عملکرد درب را مختل خواهد کرد. برای مثال این پوسیدگی ممکن است باعث شکستن لولا شود که یعنی دیگر قادر به نگه داشتن درب نخواهد بود. اگر لولا سالم باشد و فقط اطراف و نگهدارنده های آن پوسیده باشند، درب بازسازی شده و مشکل رفع خواهد شد. در غیر این صورت ممکن است  لولا هم تعویض شود. در هر حال تعمیر درب یخچال با مشکل پوسیدگی جای لولا، به راحتی انجام می شود.

3.7/5 (4 امتیاز)

یک پاسخ

  1. با سلام وخسته نباشید رویه داخلی درب فریزر سامسونگ که به صورت تخم مرغی می باشد رو تعویض می کنید آخه از ۳ قسمت ترک خورده -ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *