اشتراک گذاری

تعمیر فلت تلویزیون سامسونگ

یکی از اشکالات مشاهده شده در تلویزیون‌های امروزی، به ویژه در صورت آبخوردگی تلویزیون، خرابی فلت است. در صورت بروز اشکال در این بخش از دستگاه، نمایش تصویر در مانیتور تلویزیون با اشکال مواجه شده و انتقال تصاویر و داده‌ها به این بخش از دستگاه با اشکال مواجه می‌گردد.

در بخش‌های آتی برخی از شایع‌ترین علل ایجاد کننده اشکال در فلت تلویزیون سامسونگ و شیوه تعمیر آن با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد. در صورت بروز اشکال در این بخش از دستگاه می‌توانید تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر فلت تلویزیون را با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ و یا به صورت تعمیر در محل تلویزیون دریافت نمایید.

تعمیر فلت تلویزیون سامسونگ در محل

دلایل خرابی فلت تلویزیون سامسونگ

یکی از علل بوجود آورنده اشکال در فلت تلویزیون سامسونگ و البته سایر برندهای تلویزیون، آبخوردگی این بخش از دستگاه است. با ورود مایعات به این بخش از دستگاه (که در نقش یک ماده رسانا ظاهر می شوند) پین های فلت های های انتقال دهندۀ اطلاعات تصویر، که در زیر قاب و سطح جلوئی تلویزیون قرار دارند، دچار اتصالی می‌شوند و عملکرد این بخش را دچار اختلال می‌سازند.

در صورتی که خرابی پیش آمده در فلت های تلویزیون به همین میزان باقی بماند، تعمیر آن با ترمیم برد آدرس و فلت های آبخورده امکان‌پذیر خواهد بود. در غیراینصورت، یعنی در صورتی که خرابی پیش آمده به بخش‌های دیگر سرایت کرده باشد و منجر به خرابی خود فلت های، خطوط ارتباطی فلت های و آی سی پردازنده شود، تعمیر فلت های تلویزیون سامسونگ دیگر امکان‌پذیر نیست و تنها راه باقی مانده تعویض فلت های پنل تلویزیون LED و LCD سامسونگ است. در صورت مشاهده اشکال در این بخش از دستگاه خود می‌توانید تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر و بهسازی را با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ و یا به صورت تعمیر در محل تلویزیون دریافت نمایید.

تعویض فلت تلویزیون سامسونگ

تعمیر و تعویض فلت تلویزیون سامسونگ

فلت تلویزیون در واقع یک کابل ارتباطی است که آی سی پردازشگر در وسط آن قرار گرفته است. در ورودی فلت، اطلاعات تصویر از برد آدرس و در بخش خروجی فلت، اطلاعات تصویر پردازش شده برای خطوط مختلف تصویر قرار گرفته است. اتصال فلت ها در هر دو بخش، -یعنی بخش اتصال به برد آدرس و بخش اتصال به پنل- به صورت باندینگ است.

از همین رو در صورت نیاز به تعویض و یا تعمیر فلت تلویزیون سامسونگ ، این کار صرفاً با استفاده از بندینگ ماشین های پیشرفته قابل انجام خواهد بود. از همین رو توصیه می‌شود در صورت اطمینان از خرابی فلت، جهت تعمیر و تعویض فلت های تلویزیون خود تنها به مراکز مجاز و استاندارد تعمیر تلویزیون سامسونگ مراجعه نمایید.

مزیت دریافت خدمات از مراکز پیشرفته تعمیر تلویزیون آن است که در چنین مراکزی، در وهله نخست نوع اشکال پیش آمده در دستگاه و شدت آن توسط روشهای تخصصی عیب‌یابی تشخیص داده می‌شود و در ادامه پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و یا تعویض قطعات تلویزیون آغاز می‌گردد. ضمن آنکه تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون مشمول گارانتی است.

تعمیر تلویزیون در محل

تعمیرکاران اعزام شده جهت تعمیر تلویزیون در محل، گروهی از مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر می‌باشند که به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر قادر به عیب‌یابیِ کارشناسی و تخصصی تلویزیون و تعمیر آن می‌باشند. بنابراین در صورتی که تلویزیون شما به هر دلیل دچار افت عملکرد و خرابی شده است اما امکان جابجایی و انتقال آن را به تعمیرگاه ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات سرویس تعمیر در محل تلویزیون است.

جهت استفاده از سرویس تعمیر تلویزیون در محل کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در سایت مرکزی نمایندگی سامسونگ با ما تماس بگیرید. کارشناسان «سرویس تعمیر در محل تلویزیون» بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر تلویزیون را آغاز می‌کنند.

کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن اقدام نماید. آرشیو قطعات جانبی، با توجه به مدل ذکر شده از مشتری، مجموعه‌ای از قطعات اصلی و اورجینال همان مدل از تلویزیون است.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *