اشتراک گذاری

مرتب سازی کانال های تلویزیون

پس از خریداری و تهیه تلویزیون، نخستین کاری که می‌بایست توسط کاربر انجام پذیرد، جستجو و مرتب سازی کانال های تلویزیون است. مرتب کردن کانال های تلویزیون شامل مواردی چون  حذف کانال های ناخواسته، ویرایش نام سرویس ها یا تغییر ترتیب کانال های دیجیتال ذخیره شده در تلویزیون است.

اگر شما نیز جزو آن دسته از کاربرانی هستید که به تازگی اقدام به تهیه یک دستگاه تلویزیون کرده‌اید و در مرتب سازی کانال های تلویزیون به مشکل برخورده‌اید می‌توانید با مراجعه بخش های بعد، آموزش های مرتبط با این کار را دریافت نمایید. در صورتی که در روند مرتب سازی کانال ها با مشکل مواجه شدید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

مرتب سازی کانال های تلویزیون

آموزش مرتب سازی کانال های تلویزیون سامسونگ

جهت مرتب سازی کانال های تلویزیون – کانال های دیجیتال تلویزیون- مسیر زیر را دنبال نمایید:

  1. دکمه HOME را فشار دهید، سپس تنظیمات، تنظیم کانال، تنظیم دیجیتال، موج یابی دیجیتال، ویرایش فهرست برنامه را انتخاب کنید.
  2. در این مرحله از مرتب سازی کانال های تلویزیون می‌بایست برنامه‌ای را که می‌خواهید به موقعیت جدید انتقال دهید، انتخاب کنید.
  3. موقعیت جدیدی که می‌خواهید برنامه منتخب را به آن انتقال دهید انتخاب نمایید.
آموزش مرتب سازی کانال های تلویزیون سامسونگ

نکته مهم در مرتب سازی کانال های تلویزیون سامسونگ

در زمان ارسال شبکه ها از فرستنده های تلویزیونی یک شماره شناسایی به ترتیب، به هر شبکه اختصاص داده می شود؛ برای مثال به شبکه یک، شماره یک، به شبکه دو، شماره 2 الی آخر…. . در صورتی که کاربر بخواهد به همان ترتیب کانال های تلویزیون را دریافت کند، کافی است تا در منو دستگاه مبدل دیجیتال -تنظیمات گیرنده دیجیتال-، گزینه «مرتب سازی بر اساس LCN “یا sort by LCN» را انتخاب کند.
باید توجه داشت که برخی از دستگاه‌های مبدل، فاقد این گزینه هستند. در این گونه دستگاه‌ها می‌بایست مرتب سازی کانال های تلویزیون به صورت دستی انجام شود. البته گزینه دیگری نیز به نام LCN روشن یا خاموش هم وجود دارد که درآنجا LCN روشن را انتخاب کنید.

بیشتر بدانید: کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با سال‌ها تجربه در امر تعمیر و فروش محصولات شرکت سامسونگ، همواره انتخاب نخست مشتریان بوده است. حوزه‌ی فعالیت نمایندگی samsung، تعمیر و فروش انواع محصولات سامسونگ از جمله موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… می‌باشد.

وجه اشتراک کلیه پارت‌های ارائه دهنده خدمات در نمایندگی سامسونگ همکاری با خبره‌ترین کارشناسان و استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات دو حوزه فروش و تعمیرات سامسونگ است. تمامی این خدمات توسط برترین کارشناسان و مهندسین کشور به صورت فوق‌تخصصی و حرفه‌ای ارائه می‌گردد. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت نمایندگی سامسونگ در امر خدمات رسانی گشته است.

1.5/5 (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید