اشتراک گذاری

آموزش فعال سازی VoLTE در گوشی های سامسونگ

در این مقاله شما را با نحوه فعال سازی VoLTE در گوشی های سامسونگ آشنا می کنیم. جالب است بدانید کهVoLTE   اختصاری از عبارت Voice over LTE به معنی انتقال صدا با استفاده از فناوری LTE است. یعنی تکنولوژی VoLTE بر پایه LTE  ایجاد شده تا صدای تولید شده، کیفیت بالاتری داشته باشد.

این قابلیت در گوشی هایی که از 4G پشتیبانی می کنند، قابل اجراست. در ادامه ضمن آموزش فعال سازی VoLTE در گوشی های سامسونگ، نکاتی را در مورد این فناوری و مزایای استفاده از آن بررسی می کنیم. چنانچه برای استفاده از VoLTE در موبایل سامسونگ با مشکل مواجه شدید، می توانید راهنمایی های مورد نیاز را از تیم تعمیرات موبایل در نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران دریافت کنید.

آموزش فعال سازی VoLTE در گوشی های سامسونگ

مزایای فعال سازی VoLTE در گوشی های سامسونگ

اولین مزیت استفاده از VoLTE در گوشی های هوشمند، افزایش سرعت و کیفیت صداست. در واقع این قابلیت سرعتی دو برابر بیشتر از مکالمات بر بستر ۳G و ۴G برای شما فراهم می کند. VoLTE چیزی حدود ۳ برابر داده ‌هایی که از طریق ۳G و ۶ برابر داده‌هایی که از طریق ۲G منتقل می‌شوند را انتقال می ‌دهد تا صدای بسیار با کیفیتی را با گوشی خود بشنوید.

البته پیش شرط فعال سازی VoLTE در گوشی های سامسونگ و سایر برندها، پشتیبانی سیم کارت از این قابلیت است. مزیت دیگر استفاده از قابلیت VoLTE در موبایل، عملکرد فرکانس ‌هایی مانند طیف ۸۰۰MHz است. در این حالت، فرکانس‌ های بیشتری عبور می کنند و در نتیجه، تماس ها و مکالمات کیفیتی متمایز خواهند داشت. بهبود پوشش تماس، تماس ویدئویی و انتقال فایل و تصاویر، دیگر مزایای استفاده از سرویس VoLTE به شمار می روند.

کد فعال سازی volte سامسونگ در سیمکارت

برای فعال سازی VoLTE در گوشی های سامسونگ، باید بسته به اپراتور سیمکارت خود از کدهای خاصی استفاده کنید.

1. فعال سازی volte ایرانسل

اگر از ایرانسل استفاده می کنید، کد #۱۰*۴*۵۵۵* را بگیرید تا این قابلیت برای شما فعال شود. البته این اپراتور اخیرا اعلام کرد که نیازی به شماره گیری کد نیست.

کد فعال سازی volte سامسونگ در سیمکارت ایرانسل

این مقاله را از دست ندهید: مشکلات اس ام اس گوشی سامسونگ

2. فعال کردن volte همراه اول

کد فعال سازی VoLTE در موبایل سامسونگ با سیمکارت همراه اول: 

برای فعال سازی volte همراه اول  #۲۴۵۱*۱۰* را شماره گیری کنید.

کد فعال سازی volte سامسونگ در سیمکارت ایرانسل

3. کد فعال سازی volte رایتل

در حال حاضر رایتل، کدی برای فعال سازی سیستم volte ارائه نکرده است و همان پشتیبانی گوشی شما از volte کفایت می‌ کند.

3.5/5 (8 امتیاز)

۲ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *