اشتراک گذاری

ریکاوری گوشی سامسونگ

ریکاوری گوشی سامسونگ در نمایندگی Samsung مرکز سخت افزار ایران به شکل تخصصی و بر اساس نوین ترین متدهای روز دنیا انجام می شود. همکاران ما برای ریکاوری انواع گوشی های هوشمند، از نرم افزارها و دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند تا کاربران به بیشترین حجم از دیتاهای حذف شده دسترسی داشته باشند. چنانچه فایل های گوشی شما به دلایلی همچون ویروسی شدن و … حذف شده اند، کافی است با  تیم تعمیر موبایل سامسونگ تماس بگیرید تا مراحل ریکاوری گوشی سامسونگ را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام دهند.

ریکاوری گوشی سامسونگ با بهترین نرم افزارها

هزینه ریکاوری گوشی سامسونگ  

عوامل زیادی در تعیین هزینه بازیابی اطلاعات گوشی های هوشمند تاثیرگذار هستند. روش و اقدامات لازم برای ریکاوری گوشی سامسونگ، با توجه به نوع رم و دیگر عوامل، متفاوت است. همچنین حجم یا ظرفیت هارد، نوع خرابی هارد موبایل، مدت زمان صرف شده جهت عملیات بازیابی اطلاعات، هزینه قطعات مصرف شده جهت تعمیر هارد و مواردی از این دست نیز در تعیین هزینه ریکاوری موبایل موثر هستند. برای برآورد دقیق تر قیمت بازیابی اطلاعات موبایل سامسونگ، باید گوشی و تمامی موارد ذکر شده با دقت بررسی شوند.

نکات مهم بازیابی اطلاعات موبایل سامسونگ

چند نکته بسیار مهم و در عین حال ساده وجود دارد که اگر آنها را به درستی رعایت کنید، شانس ریکاوری حجم بیشتری از اطلاعات را خواهید داشت. دقت کنید که هرگونه پردازش جدید در موبایل، می تواند مانع از بازگشت اطلاعات و حتی آسیب دیدگی گوشی شود. اگر اطلاعات شما در حافظه خود گوشی ذخیره شده اند، حتی برقراری تماس هم می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. در صورت استفاده از مموری کارت هم بهتر است تماسی با گوشی برقرار نکرده و اطلاعات جدیدی به آن اضافه نکنید. بهترین و مطمئن ترین کار این است که پس از پاک یا فرمت شدن اطلاعات، گوشی را خاموش کرده و هیچ کار جدیدی با آن انجام ندهید.

نکته دیگر مربوط به برنامه هایی است که برای ریکاوری اطلاعات گوشی طراحی شده اند و بسیاری از کاربران از آنها استفاده می کنند. برای استفاده از این برنامه ها باید در حوزه بازیابی اطلاعات، مهارت داشته و با نحوه استفاده از نرم افزار هم آشنایی کامل داشته باشید. بروز خطا در روند اجرای این برنامه می تواند به قیمت از بین رفتن اطلاعات و عدم بازیابی آنها تمام شود. بهترین کار این است که به محض پاک شدن اطلاعات ذخیره شده در گوشی خود، از یک تعمیرکار مجرب برای ریکاوری گوشی سامسونگ کمک بگیرید.

آیا می توان از نرم افزارها برای ریکاوری موبایل استفاده کرد؟

بسیاری از کاربران برای بازیابی اطلاعات موبایل خود از نرم افزارهای مخصوص ریکاوری استفاده می کنند. نرم افزارهایی همچون recuva و EaseUS MobiSaver for Android که به صورت ویژه برای ریکاوری اطلاعات دیوایس های هوشمند طراحی شده اند و مزایا و معایب خاص خود را دارند. اما آیا می توان از این اپ ها برای ریکاوری گوشی سامسونگ استفاده کرد؟ باید بدانید که برنامه های ریکاوری، قابلیت های مختلفی دارند؛

اما در عین حال، کار کردن با آنها پیچیده است. یعنی بر خلاف ادعاهای موجود، نمی توان به راحتی این نرم افزارها را اجرا کرد و اطلاعات و دیتاهای پاک شده را بازگرداند. در واقع فقط افرادی می توانند به درستی از این نرم افزارها استفاده کنند که دانش فنی و مهارت بالایی در زمینه ریکاوری دارند. بنابراین حتی در صورت نیاز به استفاده از برنامه های ریکاوری هم بهتر است از کارشناسان مجرب بازیابی اطلاعات موبایل کمک بگیرید.

روش های ریکاوری گوشی سامسونگ

در این بخش به بررسی چند نمونه از روش های بازیابی اطلاعات گوشی می پردازیم. استفاده از دستگاه اولین و مطمئن ترین روش برای بازیابی اطلاعات است. مراکز متخصص با استفاده از دستگاه pc 3000 می توانند تمام اطلاعات شما را بازیابی کنند. با استفاده از این دستگاه کلیه ی اطلاعات از دست رفته بازگردانی می شوند. این دستگاه قدرتمند ترین دستگاه شناخته شده برای بازیابی اطلاعات می باشد و می تواند تمامی اطلاعات از دست رفته را در کوتاه ترین زمان بازیابی کند.

نرم افزار ها از دیگر روش های بازیابی اطلاعات هستند و می توانند تنها بخشی از اطلاعات را بازیابی کنند. لازم به ذکر است که بازیابی اطلاعات از طریق نرم افزار علاوه بر آنکه در اغلب موارد به صورت ناقص انجام می شود حتی تصاویر بازیابی شده را نیز به درستی نمایش نمی دهد. همچنین امنیتی که دستگاه های بازیابی اطلاعات دارند در سطح بالاتری از نرم افزار ها قرار دارد. توجه داشته باشید حفظ امنیت اطلاعات موبایل در استفاده از نرم افزار های بازیابی تضمین شده نیست. اما در صورتی که شما برای بازیابی اطلاعات گوشی خود به واحد تعمیر موبایل مراجعه کنید حفاظت از حریم خصوصی و اطلاعات موجود در دستگاه برای شما تضمین خواهد شد.

بازیابی اطلاعات موبایل سامسونگ در کمترین زمان

ریکاوری گوشی چه اهمیتی دارد؟

اهمیت ریکاوری گوشی به دلیل نگرانی ها و دردسر هایی که برای کاربران ایجاد می کند بسیار اهمیت دارد. برای اغلب کاربران اطلاعات ذخیره شده در گوشی شامل اسناد مهم آن ها بوده و به همین علت دسترسی مجدد به آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به هنگام بروز این اتفاق، مراجعه به واحد تعمیر موبایل به منظور بازگرداندن تمامی اطلاعات از دست رفته  امری ضروری است.

به یاد داشته باشید در صورتی که با از دست رفتن اطلاعات مطالب جدیدی به گوشی وارد نشود، امکان بازیابی درست اطلاعات بیشتر شده و کاربر مجددا می تواند به تمام فایل های مورد نظر خود دسترسی داشته باشد. پس اولین قدم برای بازیابی اطلاعات از دست رفته جلوگیری از ورود اطلاعات جدید می باشد.

خدمات بخش بازیابی اطلاعات موبایل سامسونگ

بازیابی اطلاعات گوشی در تمامی مواردی که در ادامه به آن ها اشاره شده است امکان پذیر است:

  • بازیابی اطلاعات گوشی در صورت فرمت شدن
  • بازیابی اطلاعات گوشی در صورت ریست شدن
  • بازیابی گوشی در صورت شکستگی گوشی
  • بازیابی گوشی در صورت نفوذ مایعات به داخل آن
  • ریکاوری گوشی به دلیل ویروسی شدن
  • بازیابی اطلاعات گوشی در صورت حذف اطلاعات از حافظه ی داخلی
  • ریکاوری اطلاعات گوشی سوخته
  • ریکاوری در صورت فراموشی پسوورد گوشی
  • ریکاوری در صورت ضربه خوردن گوشی

نکته مهم: در گوشی های سامسونگی که سیستم عامل آن ها اندروید 8 و جدیدتر است، امنیت در سطح بسیار بالاتری نسبت به گذشته قرار دارد. به همین دلیل هم امکان بازیابی اطلاعات در این دستگاه ها وجود ندارد. شما باید توجه داشته باشید که از اطلاعات هم خود، نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل، به آن ها دسترسی داشته باشید.

معرفی نرم افزارهای بازیابی اطلاعات موبایل

هنگام انتخاب نرم افزار بازیابی اطلاعات موبایل، مهم است که عواملی مانند سازگاری با دستگاه، انواع داده هایی که می توانید بازیابی کنید، و قیمت را در نظر بگیرید. این عملیات بهتر است توسط کارشناس انجام شود. لازم به ذکر است از اندروید 8 به بعد به دلیل امنیت بالا امکان بازیابی اطلاعات گوشی وجود ندارد.

نرم افزار iMyFone D-Back Android Data Recovery

iMyFone D-Back Android Data Recovery  یک نرم افزار قدرتمند بازیابی اطلاعات است که می تواند انواع داده ها را از دستگاه های اندرویدی بازیابی کند، از جمله عکس ها، فیلم ها، مخاطبین، پیام ها، اسناد، و غیره. این نرم افزار از طیف گسترده ای از دستگاه های اندرویدی از جمله Samsung، Huawei، Xiaomi، Oppo، Vivo و غیره پشتیبانی می کند.

اپلیکیشن Tenorshare UltData

Tenorshare UltData یک برنامه بازیابی اطلاعات همه کاره است که می تواند داده ها را از دستگاه های اندرویدی، iOS و ویندوز بازیابی کند. این برنامه می تواند انواع داده ها را بازیابی کند، از جمله عکس ها، فیلم ها، مخاطبین، پیام ها، اسناد، و غیره. Tenorshare UltData از برندهای  Samsung، Huawei، Xiaomi، Oppo، Vivo و غیره پشتیبانی می کند.

برنامه بازیابی اطلاعات گوشی  DroidKit

DroidKit  یک  برنامه بازیابی اطلاعات موبایل است که می توانید  در انواع دستگاه های اندرویدی از آن استفاده کنید، اطلاعات از دست رفته  از جمله عکس ها، فیلم ها، مخاطبین، پیام ها، اسناد، و غیره توسط این برنامه بازیابی می شوند. این برنامه نیز از دستگاه های اندرویدی از جمله  Samsung، Huawei، Xiaomi، Oppo، Vivo و غیره پشتیبانی می کند.

اپلیکیشن بازیابی موبایل اندرویدی MiniTool

MiniTool Mobile Recovery for Android  یک نرم افزار بازیابی اطلاعات رایگان است که می تواند انواع داده ها را از دستگاه های اندرویدی بازیابی کند، از جمله عکس ها، فیلم ها، مخاطبین، پیام ها، اسناد، و غیره. اگر از گوشی های  اندرویدی از جمله Samsung، Huawei، Xiaomi، Oppo، Vivo  استفاده می کنید، این برنامه برای شما مفید است.

تعمیر گوشی سامسونگ

تعمیر گوشی سامسونگ در واحدی مجزا از سایر واحد های تعمیراتی سامسونگ فعالیت می کند. تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات نرم افزار و سخت افزار گوشی در این واحد ارائه می شود. دسترسی این واحد به انواع ابزار و قطعات نیز سبب شده تا فرآِیند تعمیرات با سرعت بالایی انجام شود. همچنین کاربران می توانند در صورتی که به ریکاوری گوشی نیاز داشتند به واحد تعمیر موبایل مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. تعویض قطعات انواع گوشی موبایل سامسونگ در واحد تعمیرات موبایل انجام می شود. در  صورتی که یکی از قطعات داخلی و یا قطعات خارجی گوشی موبایل شما دچار سAوختگی، شکستگی و یا آسیب دیدگی شده است، می توانید به واحد تعمیر موبایل مراجعه کرده و آن را با یک قطعه ی اصلی جایگزین کنید.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با هدف ارائه ی بهترین خدمات به کاربران، سرویس های فروش و تعمیرات را در بالاترین سطح کیفی ارائه می کند. نمایندگی مجاز سامسونگ با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و امکانات در واحد تعمیرات سامسونگ سرویس دهی می کند. بهره مندی از متخصصان حرفه ای و مجرب سبب شده تا تعمیرات انواع محصولات سامسونگ در این واحد امکان پذیر باشد.

بهره مندی مشاوران نمونه در واحد فروش نیز زمینه ی خریدی آگاهانه را برای مشتریان فراهم کرده است. مشتریان می توانند به منظور دریافت راهنمایی های لازم برای خرید محصولات مورد نیاز خود به مشاوران نمایندگی رسمی سامسونگ مراجعه کنند. نمایندگی سامسونگ یکی از مجموعه هایی است که تحت نظر مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند.

3.7/5 (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *