اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ

کاربران بسیاری به مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ مراجعه کرده و از وجود مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ گلایه کرده اند. اگر تلویزیون شما نیز دچار این اشکال شده است حتما با ما هم‌عقیده هستید که نبود صدا در تلویزیون سامسونگ لذت تماشای تصویر را از بیننده می گیرد و دستگاه را عملاً بدل به یک تابلو صامت با تصاویر متحرک می کند.

اگرچه عموماً وجود مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ مربوط به برد مین است اما تشخیص دقیق و شناسایی منشاء این مشکل نیاز به بررسی کامل دستگاه و طی مراحل عیب‌یابی دارد. در صورتی که قطع صدای تلویزیون سامسونگ مربوط به مین برد دستگاه باشد می بایست این قطعه –یعنی مین برد تلویزیون سامسونگ- تعمیر و یا تعویض شود. بروز اختلال در صدای تلویزیون سامسونگ، در مواردی می تواند از بلندگوی تلویزیون باشد. البته این احتمال بسیار ضعیف است.

مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ

بررسی مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ

توصیه کارشناسان ما در بخش تعمیر مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ آن است که موارد ذکر شده در بخش زیر را پیش از مراجعه به تعمیرگاه مرکزی سامسونگ، بررسی نمایید. موارد ذکر شده در بخش ذیل، احتمالا کمک شایانی به شما در رفع مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ خواهد کرد.

  • اگر دستگاه خروجی کار نمیکند، آن را عوض کنید.
  • اگر دستگاه خروجی تنها روی تلویزیون شما کار نمی کند. تلویزیون را تعمیر کنید.
  • اگر از منبع خارجی استفاده می کنید و صدا تاخیر دارد حالت تاخیر صدا را غیر فعال کنید.
  • حالت خروجی صدا را روی تلویزیون تعریف کنید.
  • مطمئن شوید که کابل های HDMI و کابل صدا به درستی متصل شده باشند.
  • مطمئن شوید که منبع خروجی را به درستی تنظیم کرده باشید.
  • مطمئن شوید که منبع خروجی از فرمت تاویزیون پشتیبانی کند.
  • در صورت نیاز کابل را عوض کنید.
  • دستگاه خروجی صدا را عوض کنید.

رفع مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ

یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیر تلویزیون Samsung سرویس های مرتبط با تعمیر مشکلات صدا است. همانگونه که ذکر شد عموم مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ مربوط به مین برد است. جهت رفع مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ، پس از طی مراحل عیب یابی و اطمینان از خرابیِ مین برد، عملیات مورد نیاز جهت تعمیر این قطعه آغاز می گردد.

در صورتی که امکان تعمیر این قطعه وجود نداشته باشد، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه و انجام هماهنگی های مورد نیاز، مین برد دستگاه تعویض می گردد. در صورتی که بررسی های کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ درستی عملکرد مین برد را تأیید نماید، سایر قطعات دستگاه نظیر پاور، بلندگو و … مورد آزمایش قرار می گیرند تا در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض گردند. شایان ذکر است کلیه خدمات مرتبط با تعمیر مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ در این مرکز، با ارائه گارانتی و ضمانت انجام می پذیرد.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

وجود برترینهای تکنولوژی در تلویزیون های سامسونگ – سبب گشته است تا اجرای عملیات تعمیر بر روی این دستگاه ها نیازمند حضور مهندسانی باتجربه، شکیبا، متخصص و البته کاردان گرد. جهت حصول این امر مدیریت مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ با برگزاری آزمونهای متعدد و آنالیز تعداد بیشماری از مهندسان متقاضی، برترین های این حوزه را به همکاری فراخوانده است و با تهیه پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات تعمیر برای این تیم، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات مرتبط با تعمیرات تلویزیون سامسونگ گشته است.

مدیریت مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود تمامی عملیات اجرا شده در این سازمان را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز نظیر خدمات مرتبط با تعمیر مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ از بالاترین سطح کیفی ممکن برخوردار باشند. چنانکه به اذعان بسیاری از همکاران نیز، مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ یکی از پیشروترین و بهترین مراکزی است که در زمینه ارائه خدمات مرتبط با تعمیرات تلویزیون مشغول به‌کار و فعالیت است.

نمایندگی سامسونگ - سرویس در محل سامسونگ

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

کارشناسان نمایندگی سامسونگ به دلیل تسلط بر تمامی ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری محصولات سامسونگ قادر به رفع تمامی عیوب ایجاد شده در دستگاه های این برند می‌باشند. کارشناسان این مرکز به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر، با نوین‌ترین متدهای تعمیرات سامسونگ آشنایی داشته و می‌توانند هرگونه نقص و خرابی ایجاد شده در محصولات سامسونگ را به تعمیر و بازیابی کنند.

آنچه که در این میان مکمل حضور کارشناسان گشته است وجود ابزارآلات تخصصی است؛ ابزاری که برای کارشناسان، امکان پیشبرد در عملیات تعمیر و کنترل سیستم‌ها را فراهم می سازد. مدیریت مرکز تعمیرات سامسونگ مجموعه‌ای از تخصصی‌ترین ابزارآلات تعمیر را در اختیار کارشناسان خود نهاده و با تلفیق این دو بخش –یعنی کارشناسان متخصص و ابزارآلات پیشرفته- مجموعه ای فراهم آورده است که توانایی رفع تمامی عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را دارند. واحدهای تخصصی تعمیرات سامسونگ در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

امتیاز شما به این نوشته