اشتراک گذاری

لوله کشی توکار کولر گازی سامسونگ

شرکت بزرگ سامسونگ به عنوان یک غول صنعتی در زمینه های مختلفی فعالیت میکند که یکی از این زمینه ها تولید و فروش  کولر های گازیست. کولرهای گازی سامسونگ با ظرفیت سرمایش بالا و طراحی های خاص حاصل فکر مهندسان کره ای بوده که به بازار عرضه میشود. نمایندگی سامسونگ  با به خدمت گرفتن نیرو های متخصص و حرفه ای مراحل نصب این کالای خانگی را پس از فروش بر عهده میگیرد. یکی از قسمت های مهم ، لوله کشی توکار کولر گازی است که نمایندگی سامسونگ در محل مورد نظر خریدار اقدام به نصب مینماید. از جمله مواردی که نمایندگی سامسونگ در مراحل نصب لوله کشی توکار رعایت کرده و انجام میدهد میتوان به نصب لوله های رابط کولر گازی ، کابل فرمان ، لوله درین(لوله آب) اشاره کرد که با دانش کاربردی پس از طراحی نحوه استتار، لوله ها نصب میشوند.

لوله کشی توکار کولر گازی سامسونگ

لوله کشی توکار کولرگازی چیست؟

لوله کشی توکار کولر گازی چیست ؟ امروزه انواع دستگاه های خنک کننده زیر مجموعه ایرکاندشن ها و کولر ها، هر ساله با نو آوری شرکت ها وارد بازار میشوند. علاوه بر اصل کار که تهویه محیط هست؛ ایمنی سطح کار چه در طول ساخت ساختمان چه پس از آن به امری غیر قابل اجتناب تبدیل شده است که توجه مستقیم به این امور به یکی ازباید ها در ساختمان سازی و معماری بنا ها تبدیل شده است.

چرا لوله کشی توکار کولر گازی سامسونگ؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت: زیرا لوله کشی توکار کولر گازی راه حلی ایمن و بسیار کاربردی به حساب می آید. برای مثال: در روش لوله کشی توکار کولر گازی لوله ها از ضربه ، خط و خش ، رطوبت های خارجی و… در امان میمانند و به واسطه همین امنیت بالا و احتمال خرابی در پایین ترین سطح ممکن قرار میگیرد.

از نظر دیگر، اساسا این روش برای داشتن نمای زیبا تر طراحی شده و به وجود آمد. لوله کشی توکار کولر گازی نیز از این جهت تفاوتی با شیوه های دیگر توکار نداشته و یکی از مهم ترین دلایل وجود آن زیبایی نمای نهایی ساختمان است. اما لوله کشی توکار کولر گازی سامسونگ  در کنار مزایا معایبی نیز دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

خرابی های احتمالی سیستم لوله کشی توکار کولرهای گازی

آسیب دیدن لوله های مسی در لوله کشی توکار:

یکی از مشکلات احتمالی اولیه و خرابی ها در نصب و لوله کشی توکار کولر گازی سامسونگ ، شکستن لوله های مسی در روند تکمیل ساختمان است. به دلیل این که، در بعضی نواحی(یونیت ها داخلی) طبق اصول، لوله ها باید بیرون دیوار نصب شوند که فاصله ای 60 سانتی متری از سطح دیوار دارند که اکثرا به خاطر همین موضوع در مراحل بعد تکمیل ساختمان مانند گچ کاری امکان شکستن یا آسیب دیدن چنین لوله هایی بالا میرود.

امکان ریختن آب از محل لوله درین درلوله کشی توکار:

یکی دیگر از مشکلات احتمالی مسدود شدن لوله درین(لوله آب) است که بر اثر رعایت نکردن نکاتی از جمله : نپوشاندن سر و ته لوله با درپوش های مخصوص که موجب انسداد لوله و ریختن آب درین از دریچه اصلی و امکان آسیب دیدن کاغذ دیواری یا رنگ دیوار و… میشود.

نکات مهم در انجام لوله کشی توکار کولر گازی سامسونگ

نکاتی مهم و عمومی در نصب و لوله کشی توکار کولر گازی وجود دارد که باید رعایت بشوند، برای مثال باید نصاب و لوله کش کولر با لوله کش ساختمان در حال ساخت هماهنگ باشد که لوله های مسی در تضاد لوله درین(لوله آب) نصب نشوند. دیگر نکته مهم مهار کردن درست لوله ها ، کنترل صحیح در هنگام و بعد از اتمام کار برای نریختن مصالح ساختمانی روی لوله های مسی و درین ، پیشگیری از شکستگی و ضرب دیدگی با استفاده کردن از رابط های زانویی و مقاوم است.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در منزل

نمایندگی سامسونگ برای آن دسته از دستگاه ها که امکان تعمیر در مرکز ندارند، واحد تعمیرات در محل را راه اندازی نموده است. در صورتی که کاربر کولرگازی یا اسپلیت سامسونگ هستید، می توانید خدمات تخصصی در زمینه ی تعمیر کولرگازی سامسونگ در منزل و در محل را در خواست نمایید. روند کار به این صورت است که شما با نمایندگی سامسونگ تماس می گیرید و درخواست خود را مبنی بر تعمیر کولر گازی سامسونگ در محل و یا در منزل ثبت می نمایید.

کادر تعمیر کاران کولرگازی در اسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام شده و خدمات تخصصی در زمینه ی تعمیرات کولر گازی سامسونگ را ارائه خواهند داد. سرویس کولر گازی، شارژ گاز کولر گازی، تعمیر یا تعویض موتور کولرگازی، بررسی مشکلات کمپرسور کولر گازی و رفع آن ها، رفع مشکلات نشتی آب از کولرگازی از جمله خدماتی هستند که توسط نمایندگی تعمیرات کولرگازی به شما کاربران گرامی ارائه می شود.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *