اشتراک گذاری

تعمیر کولر گازی سامسونگ

یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی در ایام تابستان، کولر گازی است که زندگی در دمای بالا را برای ما کمی مطلوب تر و آسان تر می کند. گاه دمای هوا در ایام تابستان، به ویژه در مناطق گرمسیر، تا بدان جا افزایش می یابد که تحمل خاموشی این دستگاه و یا خرابی آن حتی برای دقایقی اندک ممکن نیست. همگی ما در انتخاب دستگاههای برودتی وسواس ویژه ای به خرج می دهیم تا بهترین و کارامدترین دستگاه را تهیه کنیم. یکی از شرکت های معروف و پیشرو در ارائه تجهیزات برودتی، در طول چند سال اخیر، سامسونگ بوده است که تولیدات آن هم به دلیل تنوع و هم به دلیل کیفیت بالا مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

اما کولرهای این برند نیز ، همچون سایر کولرهای گازی، به دلیل عدم توجه کاربران به سرویس های دوره ای و یا نکات مهم در نگهداری از آنها، گاه دچار خرابی و اختلال می گردند. در این میان، آنچه که مهم است تعمیر کولر گازی سامسونگ به شیوه ای اصولی و استاندارد است. تا هم قطعه معیوب و مشکل پیش آمده در آن تعمیر گردد و هم از بروز اختلالات دوچندان در دستگاه پیشگیری شود. مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ یکی از مجموعه های فعال در حوزه تعمیر و سرویس دوره ای کولر های گازی سامسونگ است که در این راه از همکاری با تعمیرکارانی مجرب و تجهیزاتی پیشرفته بهر برده است. در بخش های آتی با مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ و سرویس های ارائه شده در آن بیشتر آشنا می شویم.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

نصب کولر گازی سامسونگ

برای نصب کولر گازی سامسونگ به صورت صحیح و بی نقص، باید به نکاتی از قبیل: ایمن سازی جایگاه، شیب مناسب لوله ها، نصب درست اتصالات الکتریکی، اتصال صحیح لوله ها، انتخاب جای مناسب برای پنل خارجی و …. توجه کنید. شاید برایتان جالب باشد بدانید که بیشتر موارد مراجعه کاربران به نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ، بروز مشکلاتی است که ناشی از رعایت نکردن همین موارد هستند.

برای پیشگیری از وقوع این اختلالات، فرایند نصب کولرگازی Samsung در مرکز سخت افزار ایران، با استفاده از دستگاه ها و ابزار پیشرفته و توسط تیم مجرب انجام می شود. همکاران ما وقتی از استحکام پایه ها مطمئن شدند، پنل داخلی را نصب و لوله و اتصالات مربوطه را نیز وصل می کنند. در نهایت، پنل خارجی در محلی مناسب نصب شده و شارژ کولر گازی سامسونگ انجام می گردد. بعد از این، می توانید دستگاه را تست کرده و در صورت سالم بودن، به راحتی از آن استفاده کنید.

واحد تعمیر کولر گازی سامسونگ

یکی از واحدهای موجود در نمایندگی سامسونگ، واحد تعمیر کولر گازی سامسونگ است که به ارائه تخصصی ترین سرویس ها و خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی و ترمیم این دستگاه می پردازد. متقاضیان هر یک از سرویس های ارائه شده توسط این واحد می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت و یا با مراجعه حضوری به این مرکز، درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس و تعمیر کولر گازی را ثبت نمایند.

بلافاصله پس از ثبت درخواست، کارشناسان مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ به محل مورد نظر اعزام شده و سرویس های تخصصی مورد نیاز را بر روی دستگاه اعمال می نمایند. مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی سامسونگ با تجهیز فضای خویش به حضور زبده ترین کارشناسان توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران خویش ارائه نموده و تمامی نیازهای آنان را برطرف سازد. صبر و شکیبایی کارشناسان در حین کار و ارائه‌ راهنمایی ‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایل موفقیت این مجموعه در حیطه خدمات ‌رسانی بوده‌ است.

سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ

سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ در صورتی که توسط کارشناسان انجام پذیرد علاوه بر کاهش هزینه های جاری، بالاترین بهره‌وری را با خود به همراه خواهد داشت. سرویس این محصول به ویژه با شروع فصل گرما اهمیت ویژه می یابد زیرا گرمای این فصل برای بسیاری از هموطنان تنها با استفاده از کولر گازی قابل تحمل میگردد.

اما توصیه های کارشناسان در باب تعمیر کولر گازی سامسونگ چیست؟ در ابتدای فصل تابستان می‌بایست ابتدا کولرها را سرویس کرده و چنانچه نیازی به تعمیر داشته باشند آن‌ها را ترمیم و تعمیر نمود. کارشناسان توصیه می‌کنند سرویس و تعمیرات کولر گازی سامسونگ به دست یک سرویس کار مجاز انجام شود تا از بروز خطرات احتمالی پیشگیری شود؛

اگر در جستجوی یک تعمیر کار متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی Samsung هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات کارشناسان ما بهره‌مند گردید. کارشناسان ما به دلیل سال‌ها کار با این محصولات و تعمیر کولرهای گازی سامسونگ، قادر به رفع و بهسازی تمامی اشکالات موجود در این تجهیزات می‌باشند.

شارژ گاز کولر گازی سامسونگ

یکی از مهم ترین اقداماتی که در طول فرایند تعمیر کولر گازی سامسونگ انجام می شود، شارژ گاز این دستگاه است. همانطور که مطلع هستید، اساس کار کولر گازی و اسپلیت، استفاده از گازی به نام فریون است. چنانچه مقدار این گاز در دستگاه کم شده و یا تمام شود، کارکرد دستگاه نیز با مشکل مواجه خواهد شد و حتی ممکن است قطعات آن از کار بیفتند. آنچه در شارژ گاز کولر گازی سامسونگ اهمیت دارد و سطح کیفی این فرایند را به میزان چشمگیری افزایش می دهد، انتخاب بهترین روش شارژ و نیز استفاده از ابزار و مواد با کیفیت است.

اگر روش انتخابی با مدل دستگاه تناسب نداشته و یا کیفیت مواد مصرف کم باشد، کولرگازی شما عملکرد مطلوبی نخواهد داشت. همکاران ما در نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران، ضمن رعایت این نکات، شارژ گاز را به بهترین شکل انجام خواهند داد. گفتنی است شارژ گاز کولر گازی سامسونگ در محل انجام شده و در هزینه و زمان شما صرفه جویی خواهد شد.

خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر ترموستات کولر گازی سامسونگ

یکی از مهم ترین قطعات داخلی کولرگازی های امروزی ترموستات آن هاست. این قطعه وظیفه ی تنظیم دما را بر عهده دارد.  در واقع ترموستات  با همکاری کمپرسور، دمای محیط را افزایش یا کاهش داده و آن را به دمای دلخواه کاربر می‌رساند. این بخش از کولرگازی در صورت کاهش دمای محیط و سرد شدن هوا، جریان برق ورودی به کمپرسور را قطع می‌کند تا از ادامه ی کار آن و کاهش دما جلوگیری کند و بالعکس؛ به هنگام افزایش دمای محیط، جریان برق ورودی کمپرسور را برقرار می‌کند تا  کمپرسور شروع به کار ‌کند و فرآیند خنک‌سازی دمای محیط از سر گرفته شود.

هرگونه خرابی در روند کاری ترموستات می تواند بر روند کاری کمپرسور کولرگازی نیز تاثیر منفی بگذارد و در نتیجه عدم فعالیت کولر گازی گردد. بنابراین نحوه تعمیر ترموستات کولر گازی امر مهمی است که نیازمند مهارت و تجربه ی تعمیرکاران مجرب این حوزه می باشد. نمایندگی تعمیر کولرگازی  سامسونگ ضمن به کارگیری دانش به روز تکنسین های خود کلیه ی امور مرتبط با بازیابی و تعمیر ترموستات کولرگازی را در بالاترین سطح کیفی ممکن انجام می دهد.

رفع نشتی کولر گازی سامسونگ

به عنوان یکی از مهم ترین فرایندها در تعمیر کولر گازی سامسونگ ، باید به رفع نشتی آن اشاره کنیم. در اثر ترک خوردن لوله های کولر، گاز فرئون به بیرون نشت پیدا کرده و مشکلاتی را ایجاد می نماید. میزان زیاد این گاز، می تواند سلامتی کاربران را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین این مساله موجب کاهش سرمای دستگاه شده و به مرور زمان، قطعات را نیز درگیر خواهد کرد. از طرفی نشتی گاز، منجر به افزایش مصرف برق کولرگازی نیز خواهد شد. باید بدانید تنها تعمیرکاران مجرب لوازم خانگی قادر به تشخیص درست محل نشتی کولر و برطرف کردن آن هستند. رفع نشتی کولر گازی سامسونگ ، پس از پیدا کردن محل دقیق نشتی و با توجه به شدت آسیب دیدگی انجام خواهد شد.

تعمیر کمپرسور کولرگازی سامسونگ

کمپرسور، یکی از قطعات مهم کولرگازی است تا جایی که آن را شاخص کار دستگاه می دانند. این قطعه گاز را از اواپراتور مکش کرده و به سمت کندانسور هدایت می کند و با این کار، در چرخه خنک سازی دستگاه نقش دارد. باید بدانید که کمپرسور گاز یک دستگاه مکانیکی است که فشار گاز را افزایش داده و حجم آن را کاهش می‌ دهد. اگر در میزان سرمای دستگاه اختلالی مشاهده کردید، حتما کمپرسور را بررسی کنید. تعمیر کمپرسور کولرگازی سامسونگ معمولا امکان پذیر است؛ اما در شرایطی که میزان آسیب دیدگی بالا باشد، این قطعه با یک کمپرسور جدید و اورجینال جایگزین می گردد.

تعمیر فن کولرگازی samsung

قطعه ای در کولر گازی وجود دارد که فن نامیده شده و با استفاده از یک موتور کوچک، فرایند تولید باد را در ستگاه کنترل می کند. موتور فن، از چندین خازن تشکیل شده که اگر از کار بیفتند، فن را دچار مشکل می کنند. برای تعمیر فن کولرگازی Samsung ، این خازن ها تعویض می شوند. البته گاهی هم این کار بی فایده بوده و موتور فن به کلی تعویض خواهد شد. تعویض فن، آخرین راه حلی است که همکاران ما در نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ برای رفع مشکلات این قطعه اجرا می نمایند. پس از تعویض فن، چرخه تولید باد به حالت عادی باز می گردد و شما می توانید مثل روز اول، از کولر خود استفاده نمایید.

تعویض کمپرسور کولر گازی

یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ، سرویس های مرتبط با تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی است. اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی سامسونگ کاملا تخصصی بوده و باید اصولی انجام شود. انجام غیراصولی این کار، تبعاتی چون تولید صدای کمپرسور، کوتاه شدن عمر دستگاه و کاهش بازدهی دستگاه را در پی خواهد داشت. شما کاربران گرامی در صورت بروز خرابی در این بخش از دستگاه خویش می توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید و سرویس های مربوطه را ظرف مدت زمانی اندک دریافت نمایید. در تعویض و تعمیر کمپرسور کولر گازی مراحل زیر طی می شود:

 • جداسازی کمپرسور
 • شستشو با گاز ازت
 • قطع کردن برق کولر گازی
 • خالی کردن گاز داخل کولر گازی
 • شارژ گاز کولر گازی سامسونگ
 • جداسازی لوله های ارتباطی دستگاه
 • جداسازی موتور کولر گازی توسط کارشناسان مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ
 • جاسازی موتور جدید کولر و وصل کردن اتصالات جداشده و جوشکاری دقیق آنها

سرویس های تخصصی مرکز تعمیرات کولر گازی سامسونگ

 • تعمیر کولرگازی اینورتر سامسونگ
 • تعمیر شیر برقی (تعویض شیربرقی)
 • تعویض کمپرسور کولرگازی اینورتر و معمولی
 • تعمیر برد کولرگازی معمولی و کولرگازی اینورتر
 • نصب کولرگازی و سرویس کولرگازی سامسونگ
 • لوله‌کشی توکار جهت نصب کولرگازی سامسونگ
 • تأمین تمام قطعات کولرگازی (اینورتر ومعمولی) سامسونگ
 • تعمیر موتور فن (تعویض موتور برقی) در مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ
 • جابجایی کولر کولرگازی توسط کارشناسان مرکز تعمیر کولرگازی سامسونگ
 • نشت‌یابی و شارژ گاز کولرگازی سامسونگ توسط کارشناسان مرکز تعمیر کولرگازی سامسونگ
 • تعمیر کولرگازی سامسونگ
 • شارژ گاز R۲۲ کولرگازی معمولی
 • تعمیر کولرگازی اینورتر سامسونگ
 • سرویس و تعمیر کولرگازی سامسونگ
 • سرویس سالیانه کولرگازی و کولرگازی
 • تعمیر و تعویض برد کولرگازی سامسونگ
 • تعمیر و تعویض کمپرسور کولرگازی سامسونگ
 • ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب کولرگازی سامسونگ
 • شارژ گاز کولرگازی سامسونگ در مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ
 • شارژ گاز R۴۱۰ کولرگازی اینورتر در مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ

ضرورت تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

شاید در ابتدای راه اندازیِ کولر، نیاز چندانی به سرویس کولر گازی سامسونگ نباشد لیکن با گذشت عمر مفید آن، یکی از ضرورت هایی خواهد بود که عدم توجه به آن آسیب جدی به دستگاه را وارد می سازد. کاربران این دستگاه آگاهی دارند که منظور از تعمیرات، تمامی سرویس هایی است که به بهبود عملکرد کولرگازی کمک می کنند و صرفاً به عملیات تعمیر و تعویض یک قطعه از دستگاه منحصر نمی گردد.

تعهد به سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ در دوره ‌های مشخص و سیکل‌ های معین سبب می‌ گردد تا ضمن پیشگیری از برخی خرابی ‌ها، میزان مصرف انرژی برق توسط این دستگاه نیز به حداقل میزان ممکن برسد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به سرویس های دوره ای و تعمیر کولر گازی سامسونگ از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با توجه به تعداد بالای کاربران محصولات این کمپانی در بازارهای داخلی کشور و به تبع آن، نیاز به خدمات فروش و تعمیر محصولات این کمپانی در تلاش است تا با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، رضایت بیش از پیش کاربران را فراهم آورد. نمانیدگی سامسونگ ضمن همکاری با گروهی از مهندسان جوان و متخصص، پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزات روز دنیا را فراهم آورده است تا خدمات ارائه شده در این مرکز، بهره‌مند از برترین تکنولوژی و تخصص روز دنیا گردند.

حضور کارشناسان کارآزموده و مجرب، بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر، پیاده‌سازی اصول مشتری‌مدار، رعایت ضوابط و استانداردهای جهانی در دو حوزه فروش و تعمیر سامسونگ، پیگیری درخواست‌ها و شکایات مشتریان گرامی و .. برخی از اصول جاری در این مرکز می‌باشند که سبب پیشروی نمایندگی سامسونگ در امر خدمت رسانی گشته‌اند. 

واحدهای تعمیرات سامسونگ در بخش زیر معرفی گشته اند.

5/5 (13 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *