اشتراک گذاری
 • خانه
 • آموزش
 • تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی s10 به همراه فیلم آموزشی

تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی s10 به همراه فیلم آموزشی

 • دلیل پرش تصویر یا تغییر رنگ صفحه نمایش Samsung Galaxy S10 چیست؟
 • چرا باتری سامسونگ S10 زود خالی می‌شود؟
 • چرا موبایل S10 سامسونگ شارژ نمی‌شود؟
 • دلیل خاموش شدن خودکار سامسونگ گلکسی S10 چیست؟
 • علت وصل نشدن S10 به وای فای و بلوتوث چیست؟

تمامی این سوالات از رایج‌ترین مشکلاتی هستند که کاربران سامسونگ گلکسی S10 با آن دسته و پنجه نرم می‌کنند. برخی از این مشکلات منشا نرم‌افزاری دارند و برخی دیگر به دلیل بروز مشکلات سخت‌افزاری در گوشی به وجود می‌آیند؛ با این وجود برای پیدا کردن دلیل اصلی بروز هر مشکلی در موبایل S10 سامسونگ لازم است که این گوشی مورد عیب‌یابی دقیق قرار بگیرد؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که درصورت بروز هر مشکلی برای این گوشی، عیب‌یابی و تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی S10 را به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ بسپارید؛ تا تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق، منشا مشکل آن را پیدا کرده و برطرف کنند.

تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی s10

خدمات تعمیر موبایل Samsung Galaxy S10

تعویض تاچ و ال سی دی موبایل S10

آسیب‌دیدگی نمایشگر موبایل S10 سامسونگ، دو حالت دارد؛ یا تاچ و ال سی دی گوشی بعد از وارد شدن ضربه به آن‌ها با وجود ایجاد ترک بر روی صفحه‌نمایش، بدون هیچ مشکلی کار می‌کنند یا تاچ و ال سی دی بعد از وارد شدن ضربه و فشار شدید به آن‌ها به طور کامل از کار می‌افتند.

در حالت اول که تاچ و ال سی دی بدون هیچ مشکلی کار می‌کنند، یعنی اینکه ترک‌های ایجاد شده بر روی نمایشگر موبایل به دلیل شکستن شیشه محافظی است که در کارخانه بر روی مجموعه تاچ و ال سی دی پرس شده است؛ اما در حالت دوم که تاچ و ال سی دی از کار می‌افتند به این معناست که دچار آسیب‌دیدگی شدیدی شده‌اند و نیاز به تعویض دارند. در این حالت بهتر است به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید تا تکنسین‌های این مرکز با سرعت و دقت بالایی به تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی S10 بپردازند و تاچ و ال سی دی این گوشی را تعویض کنند.

تعویض اسپیکر سامسونگ گلکسی S10

 • علت ضعیف بودن صدای بلندگو گوشی چیست؟
 • دلیل کم شدن صدای گوشی چیست؟
 • چرا بلندگوی گوشی صدای خش خش می‌دهد؟
 • چرا صدای بلندگوی گوشی کاملا قطع شده است؟

بروز هر یک از این مشکلات نشان می‌دهد که برای بلندگوی گوشی S10 سامسونگ مشکلی به وجود آمده است که گاهی‌اوقات به دلایل نرم‌افزاری است؛ اما اکثر اوقات به دلیل نفوذ گرد و غبار و رطوبت به داخل بلندگوی گوشی است؛ به گونه‌ای که اگر صدای بلندگوی گوشی به طور کامل قطع شده باشد، احتمال بروز مشکل نرم‌افزاری وجود دارد که در این حالت بهتر است یک بار گوشی خود را ریستارت کنید؛ اما اگر بلندگوی گوشی خش خش می‌کند یا صدای آن خیلی ضعیف شده است به احتمال زیاد رطوبت و گرد و غبار وارد آن شده است؛

درصورتی که گرد و غبار به داخل بلندگوی گوشی نفوذ کرده باشد احتمال اینکه بتوان آن را با کمی تمیزکاری به حالت اولیه‌اش بازگرداند وجود دارد؛ اما اگر آب به داخل بلندگوی گوشی نفوذ کرده باشد، راهی جز تعویض آن وجود ندارد. اگر شما هم از گوشی S10 سامسونگ استفاده می‌کنید و با چنین مشکلاتی در آن مواجه شده‌اید، بهتر است عیب‌یابی، تعمیر و تعویض بلندگوی این گوشی را به تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ که تخصص ویژه‌ای در تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی S10 دارند بسپارید.

تعمیر دوربین گلکسی S10 سامسونگ

 • دلیل کرش کردن دوربین موبایل و تیره بودن عکس‌ها چیست؟
 • چرا لنز دوربین صدا می‌دهد؟
 • دلیل فوکوس نکردن دوربین یا فوکوس خود به خود آن چیست؟
 • علت خارج شدن گوشی از حالت دوربین به صورت خودکار چیست؟

اکثر اوقات اختلالات نرم‌افزاری هستند که در عملکرد دوربین گوشی مشکل به وجود می‌آورند؛ برای مثال زمانی که گوشی به صورت خودکار از حالت دوربین خارج می‌شود، مشکل نرم‌افزاری است و می‌توان با یک ریستارت ساده این مشکل را برطرف کرد؛ اما زمانی که دوربین گوشی دائما کرش می‌کند و عکس‌های تیره می‌گیرد یا زمانی که لنز آن صدا می‌دهد، دیگر خبری از مشکل نرم‌افزاری نیست و باید لنز دوربین را تعویض کرد تا این مشکلات برطرف شود.

تعویض گلس LCD گوشی S10

همانطور که اشاره کردیم زمانی که ضربه و فشاری به ال سی دی گوشی وارد شده و ترک‌هایی بر روی آن ایجاد می‌شود؛ درحالیکه تاچ و ال سی دی بدون هیچ مشکلی کار می‌کنند، به این معناست که گلس ال سی دی موبایل شکسته است و خوشبختانه هیچ آسیبی به تاچ و ال سی دی آن وارد نشده است. منظور از گلس ال سی دی، آن گلسی نیست که آن را به عنوان لوازم جانبی از فروشگاه‌های موبایل خریداری می‌کنید؛ بلکه منظور شیشه محافظی است که بر روی مجموعه تاچ و ال سی دی در کارخانه پرس می‌شود تا از تاچ و ال سی دی در برابر ضربه محافظت کند؛

با این وجود اگر شما هم از گوشی S10 سامسونگ استفاده می‌کنید و با چنین مشکلی در آن مواجه شده‌اید، می‌توانید تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی S10 و تعویض گلس ال سی دی آن به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ بسپارید. تکنسین‌های این مرکز از دستگاه لمینت گلس برای تعویض گلس ال سی دی گوشی‌های موبایل سامسونگ استفاده می‌کنند؛ که تنها مراکز تعمیراتی معتبر مجهز به چنین دستگاهی می‌باشند.

بازیابی اطلاعات هارد Samsung Galaxy S10

متاسفانه زمانی که ضربه و فشار زیادی به گوشی وارد می‌شود نه تنها امکان دارد که تاچ و ال سی دی آن بشکنند بلکه موجب می‌شود که هارد موبایل نیز در اثر ضربه با مشکل مواجه شود و ؛ به همین دلیل هم اطلاعات که در حافظه داخلی موبایل ذخیره شده‌اند از بین بروند. اگر گوشی شما هم پس از وارد شدن ضربه به آن، بوت نمی‌شود یا تمامی عکس‌ها و فیلم‌هایی که بر روی گوشی ذخیره کرده بودید، پاک شده‌اند و باز نمی‌شوند یعنی که هارد موبایل شما آسیب دیده است.

در این حالت تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ درصورت امکان اطلاعات هارد موبایل را بازیابی کرده و آن را تعمیر می‌کنند؛ اما اگر امکان تعمیر هارد موبایل وجود نداشته باشد، پس از بازیابی اطلاعات آن به تعویض هارد موبایل می‌پردازند.

فیلم آموزش تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی S10

اگر از گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 استفاده می‌کنید و با مشکلی در آن مواجه شده‌اید؛ اما دوست دارید خودتان این گوشی را مورد عیب‌یابی و تعمیر قرار دهید یا اینکه خودتان قطعه معیوب شده آن را تعویض کنید، می‌توانید فیلم آموزش تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی S10 را مشاهده کنید. در این فیلم آموزشی علاوه‌بر آشنایی با قطعات این گوشی، با نحوه عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن نیز آشنا خواهید شد.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *