اشتراک گذاری

نصب کولر گازی سامسونگ

اگر به تازگی یکی از انواع کولر گازی سامسونگ را خریداری کرده اید، مطلب امروز را از دست دهید. در این مطلب، نکات جامع و کاربردی را در خصوص نصب و راه اندازی این دستگاه به شما ارائه خواهیم داد. باید بدانید که جدای از برند و کیفیت ساخت، نحوه نصب صحیح کولرگازی در کیفیت کار آن تاثیر بسیاری دارد. اگر فرایند راه اندازی و نصب به درستی انجام شده باشد، دستگاه به بهترین شکل شروع به کار کرده و طول عمر بیشتری خواهد داشت.

اما چنانچه در هریک از مراحل نصب کولر گازی سامسونگ خطایی رخ دهد، باید منتظر بروز مشکلات جدی در نحوه کار این محصول باشید. برای اطمینان از درست انجام شدن مراحل نصب این دستگاه می توانید از تیم کارشناسی نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. در ادامه، شما را با نکات کاربردی و مهم نصب کولر گازی سامسونگ آشنا خواهیم کرد.

راهنمای نصب کولر گازی سامسونگ

راهنمای نصب کولر گازی Samsung  که توسط جمعی از کارشناسان تعمیر تخصصی کولر گازی تدوین شده است، نکات کامل و راهبردی را در این خصوص شامل می شود. بر اساس این راهنما، شما باید پیش از هر کاری، یک محل مناسب برای نصب پنل های داخلی و خارجی انتخاب کنید. محل قرارگیری پنل داخلی روی دیوار است و بسیار مهم است که استحکام کافی داشته باشد. در غیر این صورت، ممکن است پنل بیفتد و صدمات جبران ناپذیری ببیند.

پنل خارجی هم باید در جایی نصب شود که هوای کافی در آن جریان داشته باشد. هوا به کندانسور کمک می کند که وظایف خود را به بهترین شکل انجام دهد. بهترین جای نصب این پنل، داخل بالکن است. همچنین در راهنمای نصب کولر گازی سامسونگ ، به این نکته اشاره شده که لوله ها باید با رعایت شیب مناسب نصب شوند. به این ترتیب، آب در آنها به راحتی جریان پیدا کرده و مشکلی در روند تخلیه ایجاد نخواهد شد.

طریقه نصب کولر گازی samsung

پس از آماده کرده محل نصب کولر گازی سامسونگ ، نوبت به نصب پنل داخلی می رسد. ایمن سازی پایه ها را با استفاده از تراز بسنجید و سپس پنل را سوار کنید. دقت کنید که قسمت داخلی، به دور از منابع حرارتی نصب شود. در مرحله بعد، باید واحد و کاور (پوشش) دستگاه برداشته و اتصالات الکتریکی بررسی شوند. شما باید مطمئن شوید که اتصالات و کابل ها با میزان مصرف دستگاه تطابق کامل دارند.

در مرحله بعد، لوله ها را وصل کنید و در نهایت، پنل خارجی را در بالکن نصب کنید. اما این تازه شروع کار است و شما باید دستگاه را شارژ کنید. کولرگازی های وکیوم فاقد گاز هستند و باید گاز فرئون با استفاده از مناسب ترین روش ، به داخل آنها تزریق گردد. به این ترتیب نصب کولر گازی Samsung به پایان رسیده و شما می توانید دستگاه را امتحان کنید.

شارژ کولر گازی سامسونگ

شارژ کولر گازی سامسونگ ، یک عملیات بسیار مهم و حساس است که باید به صورت کامل و بی نقص انجام گردد. برای شارژ کولر گازی روش های مختلفی وجود دارد. تنها تکنسین های تعمیر هستند که می توانند تشخیص دهند کدام روش برای شارژ دستگاه مناسب تر است. همانطور که اطلاع دارید، کاهش سطح گاز یا تمام شدن آن، روند تبرید دستگاه را با اختلالات جدی مواجه خواهد ساخت.

از طرفی این مساله، موجب افزایش مصرف برق نیز خواهد شد. لذا شارژ گاز باید در اسرع وقت انجام شود تا چنین مشکلاتی بروز پیدا نکند. تیم تعمیر کولر گازی سامسونگ در محل با استفاده از ترازو یا گیج مانوفیلد و نیز آمپرمتر، دستگاه شما را شارژ می کنند. شارژ گاز، آخرین مرحله نصب کولر گازی سامسونگ است و امکان عمکلرد بی نقص این دستگاه را فراهم می سازد.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ، خدمات مربوط به فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات این کمپانی چند منظوره را به کاربران محترم ارائه می دهد. این مرکز به واسطه تلاش شبانه روزی کارکنانش در طول سالهای اخیر توانسته در جلب رضایت شما کاربران گرامی موفق عمل کند. همکاران ما در این نمایندگی تلاش می کنند با سرلوحه قرار دادن اصول مشتری مداری، رضایت هرچه بیشتر شما را فراهم سازند.

فروش جدیدترین محصولات لوازم خانگی، ماشین های اداری، گوشی، تبلت، کامپیوتر، دوربین، تجهیزات جانبی و … سامسونگ به صورت اورجینال، تعمیرات تخصصی محصولات سامسونگ و نیز سرویس های گسترده ی پس از فروش، عمده خدماتی هستند که در نمایندگی samsung به کاربران ارائه می گردد.

امتیاز شما به این نوشته