اشتراک گذاری

قابلیت Family Hub در سامسونگ

 قابلیت Family Hub یک تکنولوژی نوآورانه است که در یخچال های هوشمند سامسونگ معرفی شده است. این ویژگی به خانواده ها کمک میکند تا بهترین استفاده را از یخچال خود ببرند و ارتباط بهتری با آشپزی، خرید مواد غذایی، و موارد غذایی داخل یخچال خود را مدیریت کنند. Family Hub™ به آسانی به دیگر دستگاه های هوشمند سامسونگ متصل میشود و همچنین دارای الکسا (Alexa) داخلی است که به شما امکان کنترل هوشمند خانه خود را از طریق دستورات صوتی به آسانی میدهد. در ادامه این مقاله از نمایندگی سامسونگ، در مورد ویژگی های مختلف این سیستم هوشمند صحبت خواهیم کرد.

قابلیت Family Hub در یخچال سامسونگ

ویژگی های Family Hub در یخچال سامسونگ

 Family Hub™ دارای چندین ویژگی برای برنامه ریزی و سفارش غذا، سرگرمی و کنترل هوشمند است. در اینجا به این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

ویژگی های مربوط به غذا

با ویژگی Quick View، شما به سرعت میتوانید داخل یخچال خود را با کشیدن به پایین صفحه Family Hub™ مشاهده کنید. این به شما کمک میکند تا وعده های غذایی و لیست خرید خود را برنامه ریزی کنید و در عین حال انرژی صرفه جویی کنید. Family Hub™ میتواند به شما در برنامه ریزی وعده های غذایی، مشاهده دستورات آشپزی، ایجاد لیست های خرید و موارد دیگر با ویژگی های داخلی خود کمک کند. همچنین به راحتی قابلیت های  Fresh Direct، Nespresso، Perdue Farms، Instacart و Shop Rite قابل استفاده میباشد.

ویژگی های خانه هوشمند

Family Hub™ در یخچال سامسونگ با اتصال به دستگاه های هوشمند متعددی از جمله Ring، SmartThings، HomeAdvisor، Bixby و Amazon Dash باعث میشود تا ویژگی ها و دسترسی های مختلف برای هوشمند سازی ساختمان را بدست آورید. با این ویژگی ها، به راحتی میتوانید ببینید که چه کسی در درب اصلی شما است، اتاق های مختلف را همزمان نظارت کنید، دمای ترموستات یخچال خود را تنظیم کنید و موارد دیگر را مورد بررسی قرار دهید.

ویژگی های سرگرم کننده

از اوقات فراغت خانواده خود را با استفاده از پخش موسیقی از برنامه های موسیقی مورد علاقه خود، تماشای برنامه های تلویزیونی یا فیلم ها و تکرار صفحه تلویزیون سامسونگ روی درب یخچال به خوبی استفاده کنید. Family Hub™ به Spotify، Amazon Music، Pandora، iHeart Radio، TuneIn و NPR نیز متصل میشود.

کنترل از راه دور

کاربران میتوانند از راه دور از طریق یک برنامه موبایل، وضعیت یخچال خود را بررسی کنند، مواد غذایی را سفارش دهند، و حتی کنترل کنند که چه موادی در داخل یخچال قرار گرفته و خارج شوند.

اطلاعات مفید این مقاله را از دست ندهید: معنی کلمات نمایشگر یخچال چیست؟

نمایشگر لمسی

Family Hub دارای یک نمایشگر لمسی بزرگ است که به کاربران امکان مدیریت لیست خرید، تقویم خانواده، نمایش توصیه های آشپزی، و محتوای مرتبط با اینترنت را فراهم میکند. با توجه به این ویژگی ها، Family Hub در تجربه خرید و مدیریت خانه خانواده ها تاثیر بسیار زیادی دارد و به آنها امکان میدهد تا به هوش مصنوعی و تکنولوژی هوش مصنوعی در خانه هایشان دسترسی داشته باشند.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *