تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

یکی از خدماتی که جهت تعمیرات موبایل سامسونگ ، در نمایندگی انجام می شودتعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ می باشد.

به منظور رفع مشکلات ال سی دی گوشی مهندسان ماهری در این مرکز، مشغول فعالیت می باشند. وجود ابزارآلات پیشرفته ی تعمیر در این مرکز موجب شده که این مهندسان، به شکل تخصصی تری اقدام به عیب یابی و تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ کنند.

 شایان ذکی است ، جهت تعمیر و تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ، چنانچه لازم باشد، تعویض این قطعه نیز انجام می گردد. آن چه در تعویض ال سی دی گوشی اهمیت ویژه ای دارد جایگزینی آن با قطعه ی اصل و اورجینال می باشد. متخصصین  مرکز تعمیرات موبایل به تمامی اصول مهم در تعمیر و تعویض قطعات گوشی مسلط هستند.

تعمیرات گوشی سامسونگ

نکات مهم در تعمیر و تعویض گوشی سامسونگ

پیش از اقدام به تعمیر و تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ باید به این نکته توجه نماییم که ، آیا مشکل به وجود آمده سخت افزاری است یا نرم افزاری اگر مکشل مربوط به نرم افزار گوشی باشد ف متخصصین با تعمیرات نرم افزاری گوشی سامسونگ مشکل را حل خواهند نمود.

امااگر مشکل سخت افزاری باشد و ال سی دی گوی از بین رفته باشد ، اقدام جهت تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ ضروری می باشد.

مشکلاتی که ممکن است در ال سی دی گوشی اتفاق بیفتند عبارتند از : داغ شدن ال سی دی، کند شدن سرعت گوشی، کار نکردن تاچ پد ال سی دی، نفوذ مایعات در ال سی دی و کم شدن و یا محو شدن نور صحه نمایش و…

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

تعمیر تخصصی ال سی دی گوشی سامسونگ

ال سی دی قطعه ای حساس بوده و کوچترین سهل انگاری در مراقبت از آن ممکن است موجب ایجاد مشکلات جبران ناپذیر گردد. در بسیاری موارد امکان تعمیر ال سی دی وجود ندارد و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ باید توسط مهندسین و متخصصین انجام گردد. زیرا بی دقتی در تعویض ال سی دی موجب اسیب رسیدن به دیگر قطعات گوشی خواهد شد. تکنسین های مرکز تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ معتقدند که تنها در دو حالت امکان تعمیر این قطعه وجود دارد.

شکستن گلس روی ال سی دی

در صورتی که گلس روی ال سی دی (شیشه ی بیرونی) شکسته باشد. در این حالت، آسیبی به خود ال سی دی وارد نشده و به همین دلیل، تنها با تعویض گلس، می توان کارکرد ال سی دی را به حالت اول بازگرداند.

تعویض گلس

حالت دوم زمانی است که ال سی دی، تصویر داشته باشد و تاچ گوشی به خوبی کار کند. در چنین شرایطی نیز، تعویض گلس، می تواند مشکل را حل کند.

چگونگی تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

در صورتی که خرابی ال سی دی گوشی سامسونگ ناشی از مواردی باشد به طوری که آسیب جدی به این قطعه وارد شده باشد، دیگر امکان تعمیر وجود نداشته و حتما باید ال سی دی را تعویض نمود. نکته ی بسیار مهمی که در تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ باید به آن توجه کرد، استفاده از قطعه ی ارجینال به جای ال سی دی از کار افتاده است. با توجه به هزینه ی بالایی که این کار برای کاربر در پی دارد، اگر ال سی دی جایگزین شده اصل نبوده و از کیفیت لازم برخوردار نباشد، آسیب جدی به دستگاه وارد می شود. اما نگران نباشید؛ در مرکز تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ، مجموعه ای از ال سی دی های فابریک و اورجینال وجود دارد که در تعویض این قطعه مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از دستگاه لمینت

جهت تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ، از دستگاه لمینت استفاده می شود. اجزای این دستگاه شامل: سیستم کنترل ال ‌سی ‌دی، پنکه ی رادیاتور، پنل لمینت، اگزوز دستی، درب اتوکلاو، صافی آب، رابط برق، دریچه ی باز شونده اضطراری، کمپرسور و پاور می باشد. این دستگاه، امکان تعویض هرچه بهتر گلس ال سی دی و به تبع آن، تعمیر با کیفیت ال سی دی گوشی سامسونگ را برای متخصصین این مرکز فراهم می کند.

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ پیشگام در ارائه ی خدمات تعمیر و فروش محصولات سامسونگ به کاربران محصولات این کمپانی در تلاش است تا خدماتی با کیفیت و متمایز را به کاربران گرامی ارائه نماید.

این مرکز با یاری پروردگار و نیز تلاش کارکنان متعهدش توانسته در جلب رضایت کاربران گرامی موفق عمل کند. تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ در واحد تعمیر گوشی سامسونگ به صورت تخصصی انجام می شود. واحدهای مجزا جهت تعمیرات Samsung  در نظر گرفته شده است . در صورت تمایل خدمات ما را در واحدهای تعمیرات سامسونگ مطالعه نمایید.

در صورتی که مایل به پیگیری اخبار، مقالات ، محصولات و سوالات متداول سامسونگ هستید خدمات ما را در دیگر صفحات سایت پیگیری نمایید.

مقالات

اخبار

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+