اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
  • خانه
  • آموزش
  • آموزش فعال و غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ

آموزش فعال و غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر دائم نگران این مسئله هستید که بعد از روشن کردن لباسشویی، کودک بازیگوشتان به سراغ لباسشویی می رود و با دستکاری کردن دکمه های لباسشویی هم برای خودش و هم برای این دستگاه مشکل ایجاد می کند، می توانید از قفل کودک لباسشویی استفاده کنید. قفل کودک یکی از بهترین قابلیت های لباسشویی است که فعال کردن آن موجب می شود تمامی کلیدهای لباسشویی به جز کلید پاور این دستگاه از کار بیفتند؛

بنابراین با فعال کردن قفل کودک لباسشویی، هیچ خطری کودک شما را تهدید نمی کند. اگر از ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده می کنید با نحوه فعال کردن قفل کودک در این دستگاه آشنایی ندارید یا اینکه قفل کودک لباسشویی سامسونگ را فعال کرده اید اما نمی دانید چطور باید آن را غیرفعال کنید، ادامه این مطلب را از دست ندهید؛ چراکه قرار است نحوه فعال و غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ را به شما آموزش دهیم.

طرز کار قفل کودک لباسشویی چگونه است؟

قفل کودک لباسشویی با این هدف طراحی شده است که اگر کودک دل بند شما تصمیم به شیطنت گرفت و به سراغ کلیدهای ماشین لباسشویی رفت، هیچ مشکلی رخ ندهد؛ چراکه مکانیزم قفل کودک به این شکل است که وقتی آن را فعال می کنید، تمامی کلیدهای ماشین لباسشویی به جز پاور آن غیرفعال شده و از کار می افتند؛ از این رو هر چقدر که کودک شما بازیگوش باشد باز هم نمی توانید بلایی سر ماشین لباسشویی بیاورد.

اما این تمام داستان نیست! زمانی که قفل کودک ماشین لباسشویی فعال است حتی با خاموش شدن این دستگاه یا اتمام پروسه شستشوی لباس ها باز هم درب لباسشویی باز نمی شود؛ با این وجود هیچ خطری کودک شما را تهدید نمی کند.

قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ

مراحل فعال و غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ

از آن جایی که امکان دارد فعال و غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ در برخی از مدل های این دستگاه یکسری تغییرات جزئی داشته باشد، بهترین راه برای پی بردن به مراحل فعال یا غیرفعال کردن آن استفاده از دفترچه راهنمای لباسشویی است که از آن استفاده می کنید؛ منتهی اگر دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی در دسترستان نیست، می توانید از مراحلی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم استفاده کنید؛ چراکه این روش ها، عمومی ترین روش هایی هستند که برای فعال و غیرفعال کردن قفل کودک لباسشویی سامسونگ استفاده می شوند.

فعال و غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ به یکی از سه روش زیر امکان پذیر است:

  • فشردن دکمه‌های temp و spin/rinse با هم به مدت 3 ثانیه
  • فشردن دکمه‌های temp و spin با هم به مدت 3 ثانیه
  • فشردن دکمه‌های – و + با هم به مدت 3 ثانیه

معمولا با فعال شدن قفل کودک لباسشویی سامسونگ می توانید کد CL را بر روی پنل آن مشاهده کنید.

فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ
غیر فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ
امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

12 − 10 =