اشتراک گذاری

عیب‌یابی و تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S7

  • چرا دوربین گلکسی S7 کار نمی‌کند؟
  • دلیل خالی شدن سریع گلکسی اس 7 چیست؟
  • چرا گلکسی S7 بالا نمی‌آید؟
  • علت روشن نشدن گلکسی اس 7 چیست؟

تمامی این سوالات از رایج‌ترین مشکلاتی هستند که کاربران گوشی سامسونگ گلکسی s7 با آن مواجه می‌شوند و به تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه می‌کنند. بروز هر یک از این مشکلات در این گوشی هم می‌تواند به دلایل نرم‌افزاری باشد و هم به دلایل سخت‌افزاری؛ با این وجود پیدا کردن منشا بروز هر کدام از آن‌ها به عیب‌یابی دقیق نیاز دارد؛ 

بنابراین اگر شما هم با هر کدام از این مشکلات یا هر مشکل دیگری در گلکسی اس 7 مواجه شده‌اید، بهتر است آن را به تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ بسپارید تا گوشی شما را با دقت بالایی مورد عیب‌یابی قرار دهند و منشا بروز مشکل در آن را پیدا کرده و برطرف کنند.

تعمیر گلکسی S7 سامسونگ

هزینه تعمیر گلکسی S7 سامسونگ

مطمئنا هر یک از کاربران گلکسی اس 7 سامسونگ، زمانی که با مشکلی در این گوشی مواجه می‌شوند، این سوال را از خودشان می‌پرسند که هزینه تعمیر گلکسی اس 7 چقدر می‌شود؟ زمانی که مشکلی برای هر گوشی هوشمندی به وجود می‌آید تا قبل از عیب‌یابی آن نمی‌توان گفت که دقیقا هزینه تعمیرش چقدر می‌شود؛ با این وجود اگر تمایل دارید قبل از اینکه گوشی شما تعمیر شود، هزینه تعمیرات آن را بدانید، لازم است که گوشی خود را جهت عیب‌یابی به نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ بسپارید.

تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق گوشی معیوب شده شما، منشا بروز مشکل در این دستگاه را پیدا کرده و تشخیص می‌دهند که مشکل آن نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری؛ درصورتی که مشکل گوشی سخت‌افزاری باشد، تشخیص می‌دهند که قطعه معیوب شده قابل تعمیر است یا باید تعویض شود. درنهایت نیز هزینه تعمیر گوشی را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند تا درصورت تمایل شما پروسه تعمیرات آن را آغاز کنند.

خدمات تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S7

تعویض تاچ ال سی دی S7 به جای تعویض ال سی دی گلکسی S7

همانطور که اشاره کردیم زمانی که روی صفحه‌نمایش گلکسی S7 در اثر وارد شدن ضربه و فشار به آن ترکی بیفتد اما همچنان تاچ و ال سی دی این گوشی بدون هیچ مشکلی کار کند، یعنی اینکه تنها شیشه پرس شده بر روی مجموعه تاچ و ال سی دی شکسته است و نیاز به تعویض دارد؛ در حالیکه اگر ضربه و فشار وارد شده به نمایشگر گلکسی اس 7 موجب از کار افتادن تاچ و ال سی دی آن شود، یعنی اینکه به تاچ و ال سی دی این گوشی آسیب وارد شده است و نیاز به تعویض دارد؛ در این صورت بهتر است به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید تا تکنسین‌های این مرکز به تعویض تاچ و ال سی دی گلکسی S7 بپردازند.

تعمیر یا تعویض دوربین گلکسی S7

اول از همه بهتر است بدانید که چه عواملی موجب خراب شدن یا از کار افتادن دوربین گلکسی S7 می‌شوند. درواقع وارد شدن ضربه و فشار به دوربین این گوشی، آبخوردگی گوشی و همچنین ایجاد خط و خش بر روی دوربین Galaxy S7 موجب خرابی دوربین این دستگاه می‌شوند. گاهی اوقات هم هیچ یک از این مشکلات فیزیکی موجب خرابی دوربین گلکسی اس 7 نمی‌شوند و تنها ویروسی شدن این گوشی یا نصب یکسری بدافزار بر روی آن موجب از کار افتادن دوربین S7 می‌شود.

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با عیب‌یابی دقیق و تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S7 منشأ مشکل به وجود آمده برای دوربین این دستگاه را پیدا کرده و آن را برطرف می‌کند. با این وجود بهتر است که درصورت بروز هرگونه مشکلی برای دوربین اس 7، تعمیرات آن را به نمایندگی موبایل سامسونگ بسپارید. تعمیرکاران این مرکز با سرعت بالایی دوربین این دستگاه را تعمیر می‌کنند اما اگر امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد دوربین گلکسی S7 را با کیفیت بالایی تعویض می‌کنند.

تعمیر برد گلکسی S7

اگر از موبایل S7 استفاده می‌کنید و شاهد خاموش شدن یا هنگ کردن پی در پی این دستگاه هستید باید بدانید که برد گوشی اس 7 با مشکل روبه‌رو شده است و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد. مهم‌ترین عواملی که موجب آسیب‌دیدگی برد موبایل می‌شوند شامل: آبخوردگی، وارد شدن ضربه به گوشی و همچنین نوسان برق می‌باشند.

درصورت بروز هر یک از این اتفاقات برای موبایل شما به احتمال زیاد برد آن دچار آسیب‌دیدگی می‌شود و به تعمیرکار حرفه‌ای نیاز پیدا می‌کند که با دقت و مهارت بالایی آن را تعمیر کند. خوشبختانه نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ از اینچنین تعمیرکاران حرفه‌ای تشکیل شده است که با تجربه بالایی که دارند سریعاً به عیب‌یابی گوشی S7 می‌پردازند و اگر مشکل از برد آن باشد به صورت حرفه‌ای آن را تعمیر می‌کنند. درنهایت نیز با تست و بررسی نهایی این دستگاه از رفع مشکل آن مطمئن می‌شوند.

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی گلکسی S7

منظور از گلس یا شیشه ال سی دی آن گلسی نیست که شما به عنوان لوازم جانبی برای موبایل خود خریداری می‌کنید و روی صفحه نمایش آن می‌اندازید بلکه منظور یک شیشه یا لایه محافظ است که توسط شرکت تولید کننده گوشی بر روی مجموعه تاچ و ال سی دی قرار داده می‌شود تا از آن‌ها محافظت کند. گاهی اوقات که فشار یا ضربه وارد شده به ال سی دی گوشی زیاد نیست تنها این لایه محافظ دچار شکستگی می‌شود درصورتی که مجموعه تاچ و ال سی دی سالم هستند و مشکلی برای آن‌ها به وجود نیامده است.

درواقع زمانی که ال سی دی گوشی شما ترکی برمیدارد اما همچنان تاچ و ال سی دی آن کار می‌کنند به این معناست که تنها گلس یا لایه شیشه‌ای محافظ بر روی نمایشگر گوشی دچار آسیب‌دیدگی شده است و تنها با تعویض آن می‌توان مشکل گوشی را برطرف کرد و دیگر نیازی به تعمیر یا تعویض تاچ و ال سی دی نیست. تعمیرکاران نمایندگی موبایل سامسونگ که در زمینه تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S7 خبره هستند با نهایت دقت به عیب‌یابی تاچ و ال سی دی این دستگاه می‌پردازند تا اگر دچار آسیب‌دیدگی نشده‌اند تنها به تعویض گلس اکتفا کنند.

تعویض ال سی دی گلکسی S7

اما گاهی اوقات هم ضربه‌ای که به ال سی دی گلکسی S7 وارد می‌شود به حدی زیاد است که موجب آسیب‌دیدگی تاچ و ال سی دی آن می‌شود که در این حالت راهی جزء تعویض ال سی دی این گوشی وجود ندارد. اگر پس از وارد شدن ضربه‌ای سنگین به نمایشگر موبایل اس 7 متوجه شدید که تاچ و ال سی دی آن از کار افتاده‌اند لازم است بدانید که علاوه‌بر آسیب‌دیدگی گلس یا لایه محافظ ال سی دی، مجموعه تاچ و ال سی دی نیز آسیب‌دیده و باید تعویض گردد. در این صورت بهتر است به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید تا تعمیرکاران این مرکز ضمن عیب‌یابی دقیق این دستگاه به تعمیر یا تعویض تاچ و ال سی دی آن بپردازند.

فیلم آموزش تعمیر گلکسی S7 سامسونگ

اگر به عیب‌یابی و تعمیر گوشی علاقه‌مند هستید و دوست دارید که خودتان مشکل اصلی گوشی معیوب شده را پیدا کرده و برطرف کنید، بهتر است فیلم آموزشی که تیم تولید محتوا نمایندگی موبایل سامسونگ در این خصوص آماده کرده‌اند را از دست ندهید. در این فیلم آموزشی سعی داریم نحوه عیب‌یابی و تعمیر گوشی گلکسی S7 سامسونگ را به شما آموزش دهیم؛ تا ضمن آشنایی با قطعات این گوشی، نحوه عیب‌یابی آن را بیاموزید و سپس با نحوه تعمیر کردن آن آشنا شوید.

نمایندگی فروش و تعمیرات موبایل سامسونگ

کاربران موبایل سامسونگ همیشه از این نظر که مرکز معتبری وجود دارد که خدمات فروش و تعمیرات انواع مدل‌های موبایل سامسونگ را ارائه دهد، خیالشان راحت است. به همین دلیل زمان خرید یا تعمیر موبایل خود انتخابی به جزء نمایندگی فروش و تعمیرات موبایل سامسونگ نخواهند داشت. اگر شما هم دوست دارید که یکی از مدل‌های موبایل سامسونگ را با خدمات پس از فروش ویژه شامل: عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری خریداری کنید فرصت مراجعه به یکی از شعبه‌های نمایندگی موبایل سامسونگ را از دست ندهید.

درضمن جالب است بدانید که اگر روزی موبایل سامسونگ شما با مشکل مواجه شد و به تعمیرات تخصصی نیاز پیدا کرد لازم نیست که خیلی خودتان را اذیت کنید و حتماً به صورت حضوری به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید تنها کافیست که موبایل خود را به شعبه مرکزی نمایندگی سامسونگ در تهران ارسال کنید. تعمیرکاران این مرکز موبایل آسیب‌دیده شما را دریافت کرده و به عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن می‌پردازند. درنهایت نیز موبایل شما را مانند روز اول بدون هیچ گونه مشکلی برایتان ارسال می‌کنند.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *