اشتراک گذاری

هنگ کردن موبایل سامسونگ

هنگ کردن موبایل، تبلت و کامپیوتر از آن دسته اتفاقاتی ست که احتمالا خیلی از ما تا به حال آن را تجربه کرده ایم. این اختلال یکی از معمول ترین مشکلاتی ست که به دلایل مختلف در این گجت ها، رخ میدهد. کندی عملکرد موبایل میتواند دردسرهای زیادی را برای کاربران به دنبال داشته باشد. این مشکل محدود به برند و مدل خاصی نیست و تقریبا هیچ گوشی موبایلی به طور کامل از آن در امان نخواهد بود. به طور حتم وقتی صحبت از هنگی یا کندی سرعت عملکرد گوشی موبایل به میان می آید، کاربران گوشی های موبایل سامسونگ نیز حداقل برای یک بار ، متوجه هنگ کردن موبایل سامسونگ خود شده اند.

هنگ کردن موبایل میتواند دلایل نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی داشته باشد. در همین خصوص این مقاله را به اصلی ترین و مهم ترین دلایل هنگ کردن موبایل سامسونگ و راه های مقابله با آن اختصاص داده ایم. از دارندگان گوشی های موبایل سامسونگ دعوت میشود برای آگاهی بیشتر با این مشکل ، تا انتهای این مقاله همراه ما بمانند. این عزیزان میتوانند در صورت مواجهه با این مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ نیز بهره مند گردند.

5 دلیل اصلی هنگ کردن موبایل سامسونگ

1- اجرا کردن هم زمان برنامه های سنگین :

یکی از متدوال ترین دلایل هنگ کردن موبایل سامسونگ استفاده ی همزمان از برنامه های نسبتا سنگینی ست که پردازنده ی گوشی را تحت فشار قرار میدهند. برای جلوگیری از بروز این مشکل، توصیه میشود از به کار بردن هم زمان برنامه ها تا حد امکان بپرهیزید.

2- ویروسی شدن فضای گوشی موبایل :

یکی دیگر از دلایل هنگ کردن موبایل سامسونگ و هر گوشی موبایل دیگری آلوده شدن فضای دستگاه به ویروس و بدافزارهای مخرب است. این برنامه ها، مستقیما عملکرد گوشی موبایل را تحت الشعاع قرار میدهند. استفاده از آنتی ویروس های قوی برای جلوگیری از بروز این مشکل امری ضروری تلقی میشود.

3- پر شدن حافظه ی موبایل :

پر شدن فضا یا حافظه ی دستگاه ، یکی دیگر از رایج ترین دلایل هنگ کردن موبایل سامسونگ است. توصیه میشود، از انباشته کردن اطلاعات غیر مهم یا تکراری که فضای گوشی را اشغال میکند خودداری نمایید.

4- آپدیت نبودن نرم افزارها :

آپدیت نبودن نرم افزار های نصب شده بر روی گوشی ، میتواند به هنگ کردن موبایل سامسونگ منجر شود و ناراحتی هایی در این خصوص به دنبال داشته باشد. آپدیت نرم افزارهای گوشی ، در حفظ سرعت عملکرد دستگاه موثر است.

5- قدیمی بودن سخت افزارهای موبایل :

هنگ کردن موبایل سامسونگ ، بیشتر در نسخه های قدیمی و ابتدایی رخ میدهد. استفاده از سخت افزارهای قوی در گوشی های جدید تر تا حدود زیادی از بروز چنین مشکلی میکاهد.

مهم ترین راه های مقابله با هنگ کردن موبایل سامسونگ

برای پیشگیری و مقابله با مشکلاتی نظیر هنگ کردن موبایل سامسونگ راه کار های ساده ی زیر میتواند بسیار موثر باشد :

1- خرید و نصب آنتی ویروس های قوی

2- استفاده از ورژن های آپدیت شده ی سیستم عامل

3- غیر فعال نمودن بخش location services

4- حدف دیتاهای اضافه و غیر ضروری از فضای گوشی سامسونگ

5- استفاده از گوشی های جدید

6- انتقال دادن اپلیکیشن ها از حافظه ی داخلی بهSDکارت

7- بستن برنامه های فعال در پس زمینه

تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیرات موبایل سامسونگ ،یکی از تخصصی ترین خدماتی ست که نمایندگی مجاز سامسونگ به مشتریان و کاربران خود ارائه میدهد. در شعب مختلف این نمایندگی، تمرکز بر حوزه ی خدمات پس از فروش، با جدیت بسیار بالایی دنبال میشود. چنین خدماتی تنها با تکیه بر دانش و تجربه ی بالای متخصصین و برخورداری از لوازم و قطعات اورجینال امکان پذیر است. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ ، برای اطمینان بالای کاربران خود، تمامی خدماتش را به صورت گارانتی شده و به همراه ضمانت نامه ی کتبی ارائه میدهد. این نمایندگی شعب و واحدهای فعال متعددی دارد و این امر به حرفه ای و تخصصی تر شدن امور پشتیبانی می انجامد. شما عزیزان نیز در صورت بروز مشکل در گوشی تلفن همراه سامسونگ خود، میتوانید از بالاترین سطح از خدمات عیب یابی و تعمیر نمایندگی سامسونگ گردید.

امتیاز شما به این نوشته