اشتراک گذاری

خرید کولرگازی سامسونگ

در خرید کولرگازی سامسونگ –والبته سایر کولرهای موجود در بازار- مؤلفه‌های هستند که می‌بایست مدنظر قرار گیرند. برخی از این موارد عبارتند از: نوع کولرگازی –اسپلیت، پنجره‌ای، پرتابل، ایستاده و … -، قیمت کولرگازی، توجه به وضعیت آب و هوایی منطقه، متراژ محل مورد نظر، تعداد پنجره ها، ساعات استفاده از کولر گازی، تعداد افراد ساکن در محیط اطراف کولر گازی، کاربری مکان و … .

بی‌توجهی به این موارد در حین خرید کولرگازی سامسونگ سبب می‌گردد تا دستگاه خریداری شده، توان ارائه عملکرد مناسب را نداشته و سطح خنک‌کنندگی آن یا بسیار بالا و یا بسیار کم باشد. بنابراین توصیه می‌شود پیش از اقدام به خرید اطلاعات ضروری در ارتباط با خرید این محصول را به خوبی کسب کرده و در صورت نیاز از مشاوره‌های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی فروش کولرگازی سامسونگ بهره ببرید.

فاکتورهای مهم در خرید کولرگازی سامسونگ

در صورتی که شما نیز قصد خرید کولرگازی Samsung را دارید پیشنهاد ما به شما حضور در نمایندگی فروش کولر گازی و کسب اطلاعات پیش از خرید است. بخشی از اطلاعات مورد نیاز نیز از طریق بخش زیر در اختیار شما قرار داده شده است. کارشناسان نمایندگی فروش کولرگازی پیشنهاد می کنند پیش از اقدام به خرید کولرگازی سامسونگ این دستگاه نکات و موارد زیر را بخاطر داشته باشید:

کسب اطلاعات جامع:

پیش از اقدام به خرید اطلاعات نسبتاً جامعی را نسبت به انواع کولرهای اسپیلت، کولرهای پنجره ای و کولرهای ایستاده کسب نمایید. (مدلهای دیگری نیز از این دستگاه وجود دارد لیکن غالب کاربرد در کشور ما از این سه نوع است).

توجه به پنل:

اگر قصد خرید کولرگازی سامسونگ از نوع اسپلیت را دارید به طراحی پنل آن نیز توجه داشته باشید زیرا آنچه که شما تا مدتها پس از نصب با آن سر و کار خواهید داشت نقش و بدنه پنل است. اگرچه احتمالاً زیبایی پنل اندکی بر قیمت این دستگاه افزوده و آن را گرانترمی کند.

میزان قدرت خنک‌کنندگی کولر:

نکته سوم در باب خرید کولرگازی سامسونگ توجه به میزان قدرت خنک کنندگی آن پیش از خرید است که برآورد این مسئله نیاز به دانش و تجربه کافی دارد از این رو بهتر است پیش از اقدام به خرید از مشاوره ها و راهنمایی های یک کارشناس در این زمینه بهره مند گردید زیرا انتخاب یک کولر گازی بدون توجه به این نکته سبب می گردد تا یا با عدم کارایی کافی دستگاه مواجه گردید یا به دلیل ظرفیت بالای دستگاه از سرما یخ بزنید!

کمپرسور:

نکته چهارم توجه به نوع کمپرسور است زیرا در کولرهای گازی کمپرسورها نقش بسزایی دارند. در کولرهای امروزی کمپرسور روتاری پرکاربردترین است و انواع اسکرول با وجود آنکه عملکرد بهتری دارند کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اینورتر:

نکته دیگری که باید در خرید کولرگازی سامسونگ به آن توجه کرد استفاده یا عدم استفاده از اینورتر در دستگاه است. کولرهایی که از اینورتر استفاده می کنند با کاهش مصرف انرژی سبب میگردند تا کاربر هزینه کمتری بابت برق پرداخت نماید. موتورهای اینورتر مشابه موتورهای معمولی، مرتبا خاموش و روشن نمی‌شوند و تنها در سرعت گردش خود تغییر ایجاد می‌کنند.

یکی از مواردی که باعث بالا رفتن مصرف برق می‌شود، شروع به کار موتور است که جریان بالایی را از منبع تغذیه می‌کشد. اصلاً همین روشن و خاموش شدن پیوسته‌ی کمپرسور، باعث مصرف بیش ‌از حد برق می‌شود. حال وقتی موتور نیاز به روشن شدن‌های پی‌درپی نداشته باشد، مصرف برق دستگاه به‌‌شدت کاهش می‌یابد. همین موضوع است که باعث معروف شدن کولرهای اینورتر شده ‌است.

واحد BTU:

نکته دیگر که می‌بایست در خرید کولرگازی سامسونگ مدنظر قرار بگیرد توجه به واحد بی تی یو است. برای اندازه‌گیری دستگاه‌های اسپیلت از واحد (BTU) بی تی یو استفاده می‌شود. واحد BTU واحدی است که جهت اندازه‌گیری دستگاه‌های اسپیلت از آن استفاده می‌شود. این معیار در واقع مشخص‌کنندۀ میزان سرمادهی کولر است. هرچه میزان BTU بالاتر باشد، میزان سرمادهی اسپیلت در واحد زمان بیشتر خواهد بود (نه اینکه دمای باد کولر خنک‌تر است بلکه میزان سرمایی که وارد محیط می‌شود بیشتر خواهد بود).

بر این اساس اندازه اسپیلت‌ها از  ۹۰۰۰BTU  آغاز شده و تا ۹۶۰۰۰ پیش می‌رود. اندازۀ استاندارد اسپیلت که البته پرفروش‌ترین نیز می‌باشد ۱۸۰۰۰ است. این میزان اندازۀ استاندارد و مناسبی برای یک خانه ۱۰۰متری است. کاربرد اندازۀ بزرگ‌تر این اسپیلت‌ها یعنی ۹۰۰۰ و۱۲۰۰۰ بیشتر در فضاهای بزرگتری نظیر شرکت‌ها و ساختمان‌ها می ‌باشد.

مساحت فضا و خرید کولرگازی سامسونگ

یکی دیگر از نکاتی که سبب می گردد شما انتخاب مناسبی داشته باشید و کولر گازی کم مصرف و سازگار با شرایط خود را خریداری نمایید توجه به ابعاد اتاق و توان کولر گازی است. در هنگام خرید به خصوصیات کولر گازی مناسب با توجه به ابعاد مکان و توان کولر گازی توجه داشته باشید. توصیه می‌شود خرید کولرگازی سامسونگ با توجه به ظرفیت ارائه شده در این جدول و مساحت درج شده انجام شود.

خدمات ارائه شده در نمایندگی فروش کولر گازی سامسونگ

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی فروش کولرهای گازی سامسونگ اطلاعات ضروری پیش از خرید کولرگازی سامسونگ را دریافت دارید؛ نکاتی چون: توجه به میزان مصرف برق، دقت به EER، توجه به میزان پرتاب باد، اهمیت دادن به میزان صدای کولر، فیلتر داشتن یا نداشتن کولر جهت تهویه هوا، خرید کالای با ضمانت یا بدون ضمانت و … . برخی دیگر از خدمات نمایندگی فروش کولر گازی سامسونگ عبارتند از:

  • ارائه کلیه خدمات مرتبط با فروش (شامل گارانتی، خدمات نصب، پشتیبانی و … )
  • ارائه دیگر اطلاعات و اخبار مورد نیاز مشتری و …. در نمایندگی فروش کولر گازی سامسونگ
  • ارائه اطلاعات مرتبط با کیفیت ساخت و سازگاری هر یک از کولر های گازی (با دمای محیط)
  • مقایسه کولر گازی انتخاب شده توسط مشتری با سایر کولرهای موجود در نمایندگی فروش کولر گازی سامسونگ
  • ارائه کلیه خدمات و اطلاعات پیش از خرید کولرگازی سامسونگ
  • ارائه اطلاعات فنی و تخصصی هر یک از کولرهای گازی
  • ارائه مشاوره های مورد نیاز جهت داشتن یک انتخاب مناسب و شایسته
  • صداقت در اعلام ویژگی های کولر گازی و عرضه بروشورهای مرتبط (حاوی اطلاعات شرکتی هر یک از کولرهای گازی)

نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ

 یکی از شرکت های معروف و پیشرو در ارائه تجهیزات برودتی، در طول چند سال اخیر، سامسونگ بوده است که تولیدات آن هم به دلیل تنوع و هم به دلیل کیفیت بالا مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. اما کولرهای این برند نیز، همچون سایر کولرهای گازی، به دلیل عدم توجه کاربران به سرویس های دوره ای و یا نکات مهم در نگهداری از آنها، گاه دچار خرابی و اختلال می گردند.

در این میان، آنچه که مهم است تعمیر کولر گازی  به شیوه ای اصولی و استاندارد است. تا هم قطعه معیوب و مشکل پیش آمده در آن تعمیر گردد و هم از بروز اختلالات دوچندان در دستگاه پیشگیری شود. مرکز تعمیر کولرگازی سامسونگ یکی از مجموعه های فعال در حوزه تعمیر و سرویس دوره ای کولر های گازی سامسونگ است که در این راه از همکاری با تعمیرکارانی مجرب و تجهیزاتی پیشرفته بهر برده است. در این مرکز امکان تخصصی‌ترین مشاوره‌های خرید کولرگازی سامسونگ نیز ارائه می‌گردد.

مشخصات نمایندگی فروش کولر گازی سامسونگ

نمایندگی فروش کولر گازی سامسونگ مکانی است که شما کاربران گرامی می توانید با حضور در آن و صرف مدت زمانی اندک، کولر گازی مورد نظر خویش را سفارش داده و تهیه نمایید. کولرهای عرضه شده در این مرکز، برخوردار از تمامی سرویس ها و خدمات پس از فروش هستند از اینرو کارشناسان نصب و راه‌اندازی پس از خرید این دستگاه، با خریدار همراه شده و تمامی عملیات مورد نیاز جهت نصب و راه‌اندازی آن را انجام می دهند.

کاربران گرامی با مراجعه به مرکز فروش کولر گازی سامسونگ می ‌توانند ضمن بهره‌‌مندی از خدمات ارائه شده در حوزه فروش، با به‌کارگیری مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه، بهترین تصمیمات را در زمینه خرید کولرگازی سامسونگ اتخاذ کنند.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تلاش است تا با ارائه خدمات باکیفیت رضایت تمامی کاربران سامسونگ را کسب نماید. در این راستا مدیریت نمایندگی  تعمیرات سامسونگ، تیمی از خبره ترین کارشناسان را به همکاری فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار آنان قرار داده است. دارندگان و کاربران محصولات سامسونگ می توانند با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقا و سرویس را دریافت نمایند. کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز به دلیل اطمینان از سطح خُبرگی و تخصص کارشناسان و مهندسان، به همراه ضمانت و گارانتی انجام می پذیرد. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات سامسونگ در بخش زیر معرفی شده‌اند.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی مجاز سامسونگ ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با دو حوزه فروش و تعمیر محصولات سامسونگ به مراجعان است. متقاضیان سرویس های مذکور می توانند با حضور در نمایندگی مجاز سامسونگ و مراجعه به پارت مربوطه، خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی Samsung منحصر به محصول و سرویسی خاص نیست و کلیه تولیدات این برند –اعم از تبلت، موبایل، لپ تاپ، مانیتور، لوازم خانگی و … را شامل می گردد. وجه اشتراک کلیه پارت‌های ارائه دهنده خدمات در نمایندگی سامسونگ همکاری با خبره‌ترین کارشناسان و استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات دو حوزه فروش و تعمیر محصولات سامسونگ است.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش‌های وبسایت قابل پیگیری است.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *