اشتراک گذاری

سرویس کولرگازی سامسونگ

سرویس کولرگازی سامسونگ یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی سامسونگ است که توسط تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان انجام می پذیرد. سرویس کولرگازی سامسونگ در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که ضمن برخورداری از دانش علمی این حوزه، برخوردار از یک دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات کولر گازی هستند. همین امر سبب گشته تا کارشناسان مرکز تعمیرات کولر گازی سامسونگ بتوانند با اِعمال پاره ای تنظیمات و سرویس های مورد نیاز، کیفیت اولیه دستگاه را به آن بازگردانند.

تعهد به سرویس کولر گازی در دوره‌های مشخص و سیکل‌های معین سبب می‌گردد تا ضمن پیشگیری از برخی خرابی‌های این دستگاه، میزان مصرف انرژی برق توسط این دستگاه‌ها به حداقل میزان ممکن برسد. کارشناسان توصیه می‌کنند تعمیرات کولرگازی به دست یک سرویس کار مجاز انجام شود تا از بروز خطرات احتمالی پیشگیری شود.

سرویس کولرگازی سامسونگ

آموزش سرویس کولرگازی سامسونگ

آنچه که در سرویس کولر گازی سامسونگ عملی می شود در واقع سرویس فیلترها، کویل‌ها و پره‌های کولر گازی و تعمیر آنها در صورت نیاز است. سرویس دوره ای کولر گازی  تأثیر ویژه‌ای در بهبود عملکرد دستگاه و افزایش عمر مفید آن دارد. در مقابل، نادیده گرفتن سرویس، افول تدریجی راندمان کولر گازی و افزایش میزان مصرف انرژی را در پی خواهد داشت. در بخش های آتی با فرآیند سرویس کولرگازی سامسونگ و قطعاتی که در حین این کار گردگیری می شوند، بیشتر آشنا می شویم.

سرویس فیلترهای کولرگازی

مهترین کار در سرویس کولرگازی سامسونگ ال جی، تعویض و تمیز کردن فیلترها است. فیلترهای کثیف و آلوده مانع از جریان عادی هوا می شوند و بهره‌وری سیستم را به طرز قابل توجهی کاهش می‌دهد. در صورت مسدود شدن جریان هوای عادی، این امکان وجود دارد که هوای موجود در کولر مستقیماً گرد و غبار را به کویل اواپراتور وارد کرده و ظرفیت جذب گرمای اواپراتور را ضعیف کند. در کولر گازی های مرکزی فیلتر معمولا حایی در طول داک برگشتی قرار دارد. در کولر گازی‌های اتاقی، فیلترها در شبکه‌ی جلو که رو به اتاق است قرار دارد.

در سرویس کولرگازی سامسونگ باید به این مسئله توجه داشت که فیلتر استفاده شده در کولرها متنوع است؛ بدین معنا که برخی از آنها یکبار مصرف هستند و با اتمام عمرمفیدشان باید تعویض گردند و برخی دیگر تنها نیاز به شستشو دارند و می توانند بارها و بارها استفاده شوند. نکته آخر آنکه زمان تمیزکردن فیلترها نیز معمولاً هر دو ماه یا سه ماه یکبار است.

این مقاله کاربردی را از دست ندهید : دلیل صدای بلند کولرگازی سامسونگ چیست؟

کویل های کولرگازی

بخش دیگری که در سرویس کولرگازی سامسونگ می بایست مدنظر قرار گیرد، سرویس کویل اواپراتور و کویل کندانسور کولرگازی است. به دلیل آنکه این دو بخش گرد و غبار را در طول ماه‌ها و سال‌ها جمع می‌کنند پس از مدت زمانی نیاز به گردگیری و تمیز کردن دارند.

در صورتی که به سرویس این بخش از دستگاه بی توجهی شود، به مرور زمان گرد و غبار جریان هوا را کاهش و کویل را می‌پوشاند به طوری که قابلیت جذب گرما توسط آن کم می‌شود. در سرویس کولر گازی سامسونگ نیاز است گرد و غبار و آشغال‌های نزدیک دستگاه کندانسور تمیز گردد.

پره های کویل اوپراتور و کندانسور

پره‌های آلومینیومی سومین بخشی است که در سرویس کولرگازی سامسونگ می بایست مدنظر قرار گیرد. وجود گردوغبار در پره های کویل‌های اواپراتور و کنداسور به راحتی می‌تواند مانع جریان هوا به داخل کویل گردد. برای گردگیری این بخش از دستگاه می توان از ابزاری به نام «شانه‌ی پره» استفاده کرد. این ابزار را می توان از فروشگاه های کولرگازی تهیه کرد.

مجاری پنل داخلی

در زمان سرویس کولرگازی سامسونگ می بایست تخلیه مجاری پنل داخلی سامسونگ را نیز مدنظر قرار داد. برای این کار می توان از یک سیم سخت اسفاده کرد و مسیر شلنگ تخلیه را خالی کرد. عدم توجه به تخلیه مجاری کولر سبب می شود کانال‌های مخزن تخلیه کیپ شده و جلوی کاهش رطوبت توسط اواپراتور (پنل داخلی) گرفته شود. به تبع این اتفاق، این امکان وجود دارد رطوبت اضافی درون از داخل دیوار رد شود و رنگ دیوار و کاغذ دیواری را تغییر ‌دهد.

درزهای پنجره ها و کولرگازی

عایق بندی کولرگازی می بایست به درستی انجام شود. این عایق هم در ارتباط با خود کولر و هم در ارتباط با پنجره می بایست لحاظ شود. رطوبت می‌تواند به عایق‌بندی صدمه زده و هوای سرد بتواند از خانه خارج شود.

سرویس کولرگازی سامسونگ و شارژ گاز

انجام صحیح و درست سرویس های کولرگازی سامسونگ نقش بسزایی در افزایش عمر این دستگاه و تداوم کیفیت آن دارد. این کار نیز همچون سایر حوزه ها، اصول و استانداردهای خاص خود را دارد که بی توجهی به آنها، در دراز مدت اشکالاتی را در دستگاه به وجود می آورد. توصیه می شود خدمات تخصصی مرتبط با این دستگاه نظیر شارژ گاز کولرگازی اسپیلت  مواردی از این دست را صرفاً از نمایندگی های مجاز این برند و یا تعمیرگاه های مجاز که تحت نظر اتحادیه فعالیت دارند، دریافت نمایید.

این امر سبب می گردد تا شما از دریافت خدمات اصولی و استاندارد مطمئن گشته و کیفیت دستگاه خود را تداوم بخشید. سرویس های دوره ای، شارژ گاز اسپیلت سامسونگ و سایر خدمات مرتبط با این محصول با حضور در نمایندگی سامسونگ و مراجعه به پارت تعمیر اسپیلت قابل دریافت است. شایان ذکر است خدمات مرتبط با این دستگاه بصورت سرویس در محل اسپیلت نیز قابل دریافت است.

تعمیرات کولرگازی سامسونگ

تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ در صورتی که توسط کارشناسان انجام پذیرد علاوه بر کاهش هزینه های جاری، بالاترین بهره‌وری را با خود به همراه خواهد داشت. اما توصیه های کارشناسان در باب تعمیر کولر گازی سامسونگ چیست؟ در ابتدای فصل تابستان می‌بایست ابتدا کولرها را سرویس کرده و چنانچه نیازی به تعمیر داشته باشند آن‌ها را ترمیم و تعمیر نمود. کارشناسان توصیه می‌کنند سرویس و تعمیرات کولر گازی سامسونگ به دست یک سرویس کار مجاز انجام شود تا از بروز خطرات احتمالی پیشگیری شود؛ اگر در جستجوی یک تعمیر کار متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی Samsung هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات کارشناسان ما بهره‌مند گردید. کارشناسان ما به دلیل سال‌ها کار با این محصولات و تعمیر و سرویس کولرهای گازی سامسونگ، قادر به رفع و بهسازی تمامی اشکالات موجود در این تجهیزات می‌باشند.

تعمیرات سامسونگ

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات سامسونگ محدود به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات کمپانی سامسونگ را شامل می گردد از همین رو شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات محصولات سامسونگ را دریافت دارید و دستگاه های معیوب خویش را تعمیر و ترمیم نمایید. با توجه به تنوع و گوناگونی موجود در محصولات ارائه شده از سوی کمپانی سامسونگ، در پارت های ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات سامسونگ نیز این تنوع و گوناگونی مشاهده می شود. به عبارتی دیگر در مرکز تعمیرات سامسونگ خدمات مرتبط با هر محصول در پارت جداگانه و به دست کارشناسان همان حوزه  ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با واحدهای تعمیرات سامسونگ به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در تلاش است تا با ارائه خدمات باکیفیت رضایت تمامی کاربران سامسونگ را کسب نماید. در این راستا مدیریت نمایندگی سامسونگ، تیمی از خبره ترین کارشناسان را به همکاری فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار آنان قرار داده است. همکاری این دو مجموعه، سبب گشته تا «کیفیت» و «دقت» جزء لاینفک تمام خدماتی گردند که در این مرکز ارائه می گردد.

دارندگان و کاربران محصولات سامسونگ می توانند با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقا و سرویس را دریافت نمایند. کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز به دلیل اطمینان از سطح خُبرگی و تخصص کارشناسان و مهندسان، به همراه ضمانت و گارانتی انجام می پذیرد.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وبسایت قابل پیگیری است.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *