تعمیرات سامسونگ

تعمیرات سامسونگ و رفع اختلالات ایجاد شده در دستگاه‌های این برند اگرچه ادعای بسیاری از مراکز فعال در سطح شهر می‌باشد لیکن با توجه به پیشروی سامسونگ در ساخت و تولید دستگاه‌های جدید، تعمیرات انجام شده در این راستا نیز می‌بایست به دست کارشناسانی انجام پذیرد که ضمن آشنایی با پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها و فنآوری‌های روز دنیا، دانش فنی مورد نیاز را کسب کرده باشند.

عدم توجه به این امر و مراجعه به مراکز غیرمجاز جهتِ انجامِ تعمیرات سامسونگ، سبب می‌گردد تا بسیاری از دستگاه‌ها پس از تعمیر در مرکز غیرمجاز، هیچ‌گاه کیفیت اولیه خود را بازنیابند و گاه با خرابی بیش از پیش، امکان بهبود و تعمیر آن‌ها برای همیشه از میان برود. از این رو پیشنهاد ما به شما آن است که پیش از مراجعه به یک مرکز، جهت انجام تعمیرات سامسونگ از مجاز و استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنید. مجاز بودن یک مرکز به کاربر این اطمینان را می‌بخشد که خدمات ارائه شده در آن مجموعه بر اساس اصول و ضوابط استاندارد شرکتی و با نظارت سازمان‌های بالاتر انجام می‌پذیرد.

تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ، در ارائه خدمات تعمیرات و خدمات پس از فروش برای محصولات سامسونگ فعالیت می‌کند. این نمایندگی  مجهز به تجهیزات و تکنولوژی های نوین جهت تعمیر محصولات سامسونگ می‌باشند. خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ شامل تعمیرات و خدمات پس از فروش برای محصولاتی مانند تلویزیون، موبایل، لپ تاپ، یخچال، ماشین لباسشویی و… می‌باشد. با مراجعه به نمایندگی تعمیر سامسونگ، حتی در صورتی که محصول شما از دستگاه های قدیمی باشد، می‌توانید از خدمات تخصصی و حرفه‌ای تعمیرات سامسونگ بهره مند شوید.

تعمیرات تخصصی سامسونگ

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات سامسونگ منحصر به دستگاهی خاص نیست و کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع محصولات سامسونگ را شامل می‌گردد. کاربران کلیه دستگاه‌های سامسونگ اعم از لپ تاپ، آل این وان، تبلت، پرینتر، فکس، لوازم خانگی (نظیر یخچال، کولر گازی، تلویزیون و ..)، می‌توانند با حضور در مرکز تعمیرات سامسونگ و یا از طریق تماس با این مرکز، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

شایان ذکر است خدمات مرتبط با برخی از دستگاه‌ها، به صورت سرویس در محل نیز قابل دریافت است. (در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق شماره‌های درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات سامسونگ تماس گرفته و نوع سرویس مورد نیاز خود را ثبت نمایید).

در سرویس در محل سامسونگ، کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و تعمیرات مورد نیاز را بر روی دستگاه اِعمال می‌نمایند. در بخش زیر برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات سامسونگ مورد اشاره قرار گرفته است.

تعمیر گوشی سامسونگ

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع گوشی سامسونگ با حضور در مرکز تعمیر موبایل سامسونگ قابل دریافت است. کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل و استفاده از به‌روزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات مورد نیاز موبایل‌های سامسونگ را با قطعات اورجینال و هزینه مصوب به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.

تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل سامسونگ، بازیابی و ریکاوری اطلاعات موبایل سامسونگ، تعویض باتری معیوب و از کار افتاده کلیه برندهای موبایل، تعویض گلس و صفحه نمایش موبایل سامسونگ، تعمیرات تاچ انواع موبایل سامسونگ و … برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در این مرکز است.

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری، نرم افزاری، ریکاوری اطلاعات، ارتقاء لپ تاپ و … را شامل می‌گردد. مهندسان حاضر در مرکز تعمیرات سامسونگ، عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ‌تاپ‌ها را به گونه‌ای رفع می‌سازند که احتمال بازگشت عیب پس از تعمیر به حداقل میزان ممکن می‌رسد.

هدف نهایی مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ ترمیم و تعمیر قطعات معیوب لپ‌تاپ‌ها است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. اما از سویی دیگر، در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد، به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین شده در نمایندگی تعمیرات سامسونگ از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند.

تعمیرات تبلت سامسونگ

اگر از کاربران تبلت‌های سامسونگ هستید و در حال حاضر به دلیل بروز اختلال در دستگاه‌تان، در جستجوی یک مرکز مجاز تعمیر تبلت هستید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات سامسونگ و حضور در پارت مرتبط با این دستگاه، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید.خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تبلت Samsung، منحصر به اشکالی خاص نیست وکلیه تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تبلت سامسونگ را شامل می‌گردد.

برخی از این مشکلات این دستگاه که در مرکز تعمیر تبلت Samsung رفع می گردند عبارتند از: ویروسی شدن و آلودگی به نرم افزارهای خراب و یا بدافزار، خرابی سیستم عامل، خرابی بخش های مختلف سخت افزار نظیر باطری ها، شکستگی تاچ و ال سی دی، بروز اختلال در تاچ و… . هزینه دریافتی پیش از اقدام به تعمیر، توسط کارشناسان این مرکز به طور تخمینی برآورد شده و به اطلاع صاحب دستگاه رسانده می شود تا در صورت تأیید مراحل مورد نیاز جهت تعمیر آغاز گردد.

برآورد هزینه در نمایندگی تعمیرات سامسونگ

برآورد هزینه در مرکز تعمیرات سامسونگ بر اساس پارامترهای زیر صورت گرفته و به مشتریان گرامی در صورت درخواست پیش از اقدام به تعمیر اعلام می‌گردد:

  • مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر و بازیابی
  • نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات معیوب در حین عملیات تعمیر
  • میزان پیچیدگی عملیات تعمیر
  • عمومی یا تخصصی بودن عملیات تعمیر
  • نیاز یا عدم نیاز به افزودن برخی از قطعات به دستگاه در حین تعمیر

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تخصصی تعمیرات سامسونگ

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات سامسونگ محدود به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات کمپانی سامسونگ را شامل می گردد از همین رو شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات محصولات سامسونگ را دریافت دارید و دستگاه های معیوب خویش را تعمیر و ترمیم نمایید.

با توجه به تنوع و گوناگونی موجود در محصولات ارائه شده از سوی کمپانی سامسونگ، در پارت های ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات سامسونگ نیز این تنوع و گوناگونی مشاهده می شود. به عبارتی دیگر در مرکز تعمیرات سامسونگ خدمات مرتبط با هر محصول در پارت جداگانه و به دست کارشناسان همان حوزه  ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با  واحد تعمیرات سامسونگ  و خدمات ارائه شده در ان به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیرات سامسونگ و اخبار مرکز تخصصی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با سال‌ها تجربه در امر تعمیر و فروش محصولات شرکت سامسونگ، همواره انتخاب نخست مشتریان بوده است. حوزه‌ی فعالیت نمایندگی سامسونگ، تعمیر و فروش انواع محصولات سامسونگ از جمله موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… می‌باشد.

تمامی این خدمات توسط برترین کارشناسان و مهندسین کشور به صورت فوق‌تخصصی و حرفه‌ای ارائه می‌گردد. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت نمایندگی سامسونگ در امر خدمات‌رسانی گشته است. در سال‌های اخیر نمایندگی سامسونگ در ایران، همچون کمپانی سامسونگ در دنیا، مورد استقبال و توجه مشتریان و هموطنان گرامی قرار گرفته است.

نمایندگی سامسونگ و مقالات تعمیرگاه تخصصی سامسونگ

ارائه خدمات به مشتریان به مجموعه فعالیت‌هایی اطلاق می گردد که هدف نهایی آنها جلب رضایت مشتریان در جهت تداوم رشد کسب ‌و کار شرکت و یا اطمینان از برآورده گشتن انتظارات مشتریان از کالا یا سرویس فروخته‌شده به آنان است. بر اساس این تعریف و در راستای برآورده‌سازی بخشی از انتظارات مشتریان مرکز تعمیرات سامسونگ، کارشناسان این مرکز اقدام به تدوین و گردآوری مقالات مرتبط با تعمیرات سامسونگ نموده و آنها را با مشتریان خویش به اشتراک گذاشته اند.

مطالعه این مقالات برای شما کاربران گرامی این امکان را فراهم می سازد تا ساختار و قطعات دستگاه‌های مورد استفاده خویش را بهتر بشناسید. شناخت دستگاه‌ها و اجزای گوناگون آن‌ها سبب می‌گردد تا با استفاده درست و پیاده‌سازی استانداردهای نگهداری، عمر مفید دستگاه خویش را دوچندان سازید. جهت دریافت مقالات مرتبط با دستگاه های سامسونگ و تعمیرات مرتبط با هریک به بخش زیر مراجعه نمایید.

روند تعمیر محصولات سامسونگ در مرکز تعمیرات سامسونگ

پرسنل فنی مرکز تعمیرات سامسونگ، پیش از هر اقدامی، در محیطی آرام، اطلاعات و راهنمایی‌های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهند تا امکان یک انتخاب آگاهانه برای شما فراهم گردد. برای مثال، در صورت نیاز به تعمیر یک دستگاه، در گام نخست، کادر فنی مرکز تعمیرات سامسونگ اطلاعات اولیه و مورد نیاز را در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد.

این اطلاعات شامل پاسخگویی به تمام پرسش‌های مشتریان و نیز مواردی همچون چگونگی تعمیر دستگاه، مدت زمان مورد نیاز، روند تعمیر، برآورد هزینه تعمیر، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات و اطلاعاتی از این دست می‌باشد. در مرحله بعد در صورت تأیید مشتری، کادر فنی نمایندگی سامسونگ اقدام به تعمیر و ترمیم دستگاه خواهد کرد. در این بخش تمام تلاش این مجموعه آن است تا نیازی به تعویض قطعات اورجینال یک دستگاه نباشد.

در غیر اینصورت، -یعنی در صورت نیاز به تعویض قطعات،- این اطمینان به شما داده می‌شود که تمامی قطعاتِ تعویضی اورجینال و اصل ‌باشند. پس از اتمام فرآیند بازسازی و تعمیرات سامسونگ، دستگاه برای بررسی‌های نهایی به کارشناس فنی مرکز تعمیرات سامسونگ تحویل داده می‌شود.

کارشناسان فنی مرکز تعمیرات سامسونگ، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکالِ مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد. شما کاربران گرامی می توانید اطلاعات مرتبط با محصولات سامسونگ و خدمات مرتبط با هریک از آنها را با مراجعه به بخش محصولات سامسونگ مشاهده نمایید.

پاسخگویی به پرسش های کاربران سامسونگ

مرکز پاسخگویی به پرسش های کاربران سامسونگ وظیفه پاسخگویی به تمامی پرسش های دریافتی از سوی کاربران سامسونگ را بر عهده دارد. در این مرکز تیمی از کارشناسان تعمیرات سامسونگ حضور دارند تا پاسخگوی پرسش های حضوری و غیرحضوری کاربران سامسونگ باشند.

راه‌اندازی مرکز پاسخگویی به پرسش های کاربران سامسونگ مبتنی بر این باور بوده که مشتری‌گرایی در یک سازمان از مهمترین عوامل موفقیت در هر سازمان است و این استراتژی باید مبتنی بر رفع مشکلات و مسائل مشتری از طریق شناسائی خواست‌های پنهان و آشکار او چه در زمان حال و چه در آینده باشد.

در همین راستا کارشناسان ما در مرکز تعمیرات سامسونگ پاسخگوی پرسش های ریز و درشت شما کاربران خواهند بود تا حتی الامکان برطرف کننده پاره ای از مشکلات و مسائل شما باشند. شما کاربران گرامی می توانید هر گونه پرسش در زمینه تعمیرات سامسونگ را با کارشناسان این مرکز در میان گذاشته و پاسخهای خویش را دریافت نمایید.

ذکر برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات سامسونگ

آموزش‌های اولیه و ابتدایی در مورد کار با هریک از محصولات سامسونگ / ارائه مشاوره و راهنمایی در زمینه شیوه‌های نگهداری هریک از دستگاه‌های سامسونگ / مشاوره‌ی تخصصی و عمومی پیش از تعمیر در تعمیرات سامسونگ / تعمیر و رفع عیوب موبایل سامسونگ در تعمیرات سامسونگ / تعمیر و رفع عیوب لپ‌تاپ های سامسونگ در تعمیرات سامسونگ /

 تعمیر و رفع عیوب مشکلات پروژکتورهای سامسونگ در تعمیرات سامسونگ / تعمیرو رفع عیوب مانیتور سامسونگ در تعمیرات سامسونگ / تعمیر و رفع عیوب  تبلت‌های سامسونگ در تعمیرات سامسونگ / ارائه‌ی خدمات مربوط به شبکه و سرور در تعمیرات سامسونگ / ارائه‌ی انواع لوازم جانبی محصولات سامسونگ در تعمیرات سامسونگ / تعویض قطعات با نمونه‌ی اورجینال در تعمیرات سامسونگ

موارد تعمیرات سامسونگ

تعمیر دستگاه‌های صوتی و تصویری سامسونگ / تعمیر انواع تلویزیون سامسونگ (ال‌سی‌دی، پلاسما و ال‌ای‌دی) / تعمیر انواع تبلت و موبایل سامسونگ / تعمیر انواع لپ‌تاپ سامسونگ / تعمیر مدل‌های گوناگون مانیتور سامسونگ در مرکز تعمیرات سامسونگ / تعویض قطعات معیوب و از کار افتاده با قطعات اصلی و اورجینال /

 تأمین و فروش کلیه مواد مصرفی دستگاه‌های سامسونگ و قطعات یدکی اصلی / ارایه خدمات گارانتی محصولات سامسونگ در مرکز تعمیرات سامسونگ / سرویس و تعمیر تمامی دستگاه‌های سامسونگ / مشاوره و راهنمایی جهت خرید و یا تعمیر هر یک از محصولات سامسونگ /

عقد قراردادهای سرویس و نگهداری محصولات سامسونگ با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف / انجام کلیه‌ی خدمات مربوط به تعمیر و ترمیم محصولات سامسونگ

لینک های مفید :

 تعمیرات اپل / تعمیرات ایسوس / تعمیرات کانن / تعمیرات دل /  تعمیرات ال جی / تعمیرات زیراکس / تعمیرات پاناسونیک / تعمیرات سونی / تعمیرات ایسر / تعمیرات فوجیتسو / تعمیرات لنوو مرکز طراحی شبکه مرکز بازیابی اطلاعات / تعمیرات توشیبا / تعمیرات شارپ / تعمیرات ریکو تعمیرات اچ پی / تعمیرات کونیکا مینولتا / مرکز سخت افزار ایران / تعمیرات ups

تعمیرات تخصصی ایسوس / / تعمیرات تخصصی اپل / تعمیرات تخصصی کانن / تعمیرات تخصصی دل / تعمیرات تخصصی فوجیتسو / تعمیرات تخصصی کونیکا مینولتا / تعمیرات تخصصی لنوو / تعمیرات تخصصی ال جی / تعمیرات تخصصی ریکو / تعمیرات تخصصی سامسونگ / تعمیرات تخصصی شارپ / تعمیرات تخصصی سونی / تعمیرات تخصصی توشیبا / تعمیرات تخصصی زیراکس / تعمیرات تخصصی پاناسونیک / تعمیرات تخصصی مادربرد