اشتراک گذاری

نمایندگی موبایل سامسونگ

به دنبال خرید گوشی سامسونگ هستید یا به دنبال تعمیر آن؟ اگر دوست دارید یکی از مدل‌های گوشی سامسونگ را خریداری کنید یا اینکه به دنبال مرکز معتبر و متخصصی برای تعمیر موبایل سامسونگ هستید، ما به شما نمایندگی موبایل سامسونگ را پیشنهاد می‌کنیم.

نمایندگی موبایل سامسونگ در کنار ارائه خدمات فروش انواع مدل‌های موبایل سامسونگ، خدمات پس از فروش این دستگاه شامل: گارانتی، عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری را به کاربران ارائه می‌دهد. به گونه‌ای که کارشناسان این مرکز با در نظر گرفتن بودجه و نیاز مشتریان خود بهترین مدل‌های گوشی سامسونگ را به آن‌ها معرفی کرده و تمامی مشاوره‌های لازم را به رایگان به آن‌ها ارائه می‌دهند.

از طرفی تکنسین‌های نمایندگی سامسونگ با عیب‌یابی این دستگاه مشکل اصلی آن را که یا نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری تشخیص داده و با سرعت و دقت بالایی آن را برطرف می‌کنند. ادامه این مطلب را دنبال کنید تا با خدمات ویژه نمایندگی فروش و تعمیرات موبایل سامسونگ آشنا شوید.

نمایندگی گوشی سامسونگ با پاسخگویی شبانه روزی

نمایندگی موبایل سامسونگ در تهران

خوشبختانه نمایندگی موبایل سامسونگ از شعبه‌های متعددی در تهران برخوردار است که خدمات فروش و تعمیرات انواع مدل‌های موبایل سامسونگ را به کاربران ارائه می‌دهند. شعبه‌های نمایندگی سامسونگ در تهران در مناطق:

ستارخان، سعادت‌آباد، فرجام، میرداماد، تجریش، پیروزی و ولیعصر قرار دارند؛ بنابراین کاربران تهرانی موبایل سامسونگ درصورتی که تصمیم داشتند از خدمات ویژه نمایندگی سامسونگ استفاده کنند، می‌توانند به نزدیک‌ترین شعبه نمایندگی سامسونگ نسبت به محل سکونت خود مراجعه کنند.

نمایندگی موبایل سامسونگ در تهران، کرج و شهرستانها

نمایندگی گوشی سامسونگ در کرج

شعبه‌های نمایندگی موبایل سامسونگ تنها به کلان‌شهر تهران محدود نمی‌شوند بلکه این مرکز در کلان‌شهر کرج، منطقه شاهین ویلا نیز شعبه دارد؛ بنابراین کاربران کرجی نیز می‌توانند برای استفاده از خدمات فروش، پس از فروش و تعمیرات تخصصی موبایل‌ سامسونگ به صورت حضوری به نمایندگی گوشی سامسونگ در کرج مراجعه کنند.

نمایندگی موبایل سامسونگ از دو بخش بسیار بزرگ شامل فروش و تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ تشکیل شده است که کارشناسان بخش فروش موبایل سامسونگ، ضمن مشاوره و راهنمایی دقیق کاربران جدیدترین و بهترین مدل‌های گوشی سامسونگ را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند. در بخش تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ نیز تکنسین‌های حرفه‌ای حضور دارند که خدمات عیب‌یابی و تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری موبایل سامسونگ را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

نمایندگی موبایل سامسونگ در شهرستان‌ها

خدمات نمایندگی موبایل سامسونگ تنها شامل حال کاربران کرجی و تهرانی موبایل سامسونگ نمی‌شود. کاربران شهرستانی هم می‌توانند به راحتی از خدمات این مرکز استفاده کنند اما چگونه؟ اگر در شهرستان ساکن هستید و با مشکلی در گوشی خود مواجه شده‌اید برای اینکه بتوانید از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات نمایندگی سامسونگ استفاده کنید باید موبایل خود را به شعبه مرکزی نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران ارسال کنید.

در واقع یکی از مهم‌ترین خدمات این مرکز در شهرستان‌ها، دریافت موبایل‌های معیوب شده کاربران و تعمیر آن‌ها است. به گونه‌ای که کارشناسان گوشی معیوب شده را تحویل گرفته، آن را مورد عیب‌یابی و تعمیر قرار می‌دهند و این دستگاه را مانند روز اول بدون هیچ مشکلی به آدرس مورد نظر کاربر در شهرستان ارسال می‌کنند.

خدمات نمایندگی گوشی سامسونگ

خدمات نمایندگی گوشی سامسونگ

نمایندگی گوشی سامسونگ ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه اعم از تعمیر، بهسازی، فروش، ترمیم، بازیابی اطلاعات، تعویض قطعات و … است. متقاضیان هر یک از سرویس های مذکور می توانند پس از حضور در این مرکز و مراجعه به پارت مربوطه، خدمات تخصصی مورد نظر خود را دریافت نمایند. نمایندگی گوشی سامسونگ با تجهیز کارشناسان خویش به امکاناتِ پیشرفتۀ فروش و تعمیر توانسته است خود را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در این دو حوزه مطرح سازد.

خدمات ارائه شده در واحد تعمیرات این مرکز، محدود به اشکالی خاص نیست و تمامی سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این محصول را دربر می‌گیرد. تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل سامسونگ، بازیابی و ریکاوری اطلاعات گوشی سامسونگ، تعویض باتری معیوب و از کار افتاده کلیه برندهای موبایل، تعویض گلس و صفحه نمایش گوشی سامسونگ، تعمیرات تاچ انواع گوشی سامسونگ و … برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در این مرکز است.

تعمیر برد موبایل سامسونگ

یکی از اقداماتی که در نمایندگی موبایل سامسونگ و با هدف رفع مشکلات این دستگاه انجام می شود، تعمیر برد است. برد یک قطعه تعیین کننده و مهم در انواع محصولات الکترونیکی است که در گوشی های هوشمند نیز تعبیه شده است. این قطعه، درست مثل مادربرد در کامپیوتر، به نوعی کنترل کننده سایر قطعات گوشی است. بخش های مختلفی همچون پردازنده، رم و … روی برد قرار دارند و توسط آن هدایت و کنترل می شوند.

بنابراین بیراه نیست اگر بگوییم خرابی برد یا سوختن آن، می تواند گوشی را به طور کلی از کار بیندازد. تعدادی مقاومت، خازن، سیم پیچ و ترانزیستور در این قطعه وجود دارند که فرایند تعمیر برد موبایل سامسونگ ، روی تعمیر و تعویض آنها متمرکز می شود. چنانچه با تعویض این بخش ها برد با حالت عادی باز گردد، تعمیرات موبایل Samsung به پایان خواهد رسید. اما گاهی، به ویژه وقتی برد می سوزد، تعمیر این قطعه عملا امکان پذیر نبوده و چاره ای جز تعویض آن باقی نخواهد ماند. تعویض برد هزینه بالایی دارد و بهتر است تا حد امکان از آسیب دیدگی این قطعه جلوگیری کنید.

تعویض گلس موبایل Samsung

برای افزایش ضریب امنیت تاچ و ال سی دی گوشی های هوشمند، قطعه ای تحت عنوان گلس در این دستگاه ها تعبیه شده است. تعویض گلس موبایل Samsung زمانی انجام می شود که ال سی دی شکسته باشد و تاچ کار کند. در این شرایط در واقع ال سی دی آسیبی ندیده و گلس به جای آن شکسته است. برای برداشتن گلس آسیب دیده و نصب گلس جدید به شکل بی نقص و کامل، باید دقت بسیاری به خرج داد.

اگر این کار با فشار انجام شود، ممکن است ال سی دی آسیب ببیند. همچنین اگر هوا بین گلس و صفحه نمایش باقی بماند، هم دستگاه چهره زیبایی نخواهد داشت و هم احتمال آسیب دیدگی تاچ در درازمدت وجود دارد. تیم تعمیرات موبایل سامسونگ، فرایند تعویض گلس گوشی سامسونگ را با استفاده از دستگاه لمینیت انجام می دهند. این دستگاه، سرعت عمل و دقت بسیار بالایی دارد و از نفوذ هوا و آلودگی زیر گلس جلوگیری خواهد کرد.

گارانتی خدمات نمایندگی موبایل 

مدیریت نمایندگی موبایل سامسونگ همگام با سازمان های پیشرفته ارائه دهنده خدمات در دنیا بر ضرورت مدیریت گارانتی و خدمات پس از فروش تأکید ویژه‌ای دارد و تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را به ویژه در پارت تعمیرات موبایل سامسونگ گارانتی نموده است. گارانتی خدمات در نمایندگی موبایل Samsung اگرچه بسته به نوع سرویس دریافت شده متفاوت است لیکن تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه را شامل می گردد. گارانتی خدمات ارائه شده دراین مرکز از آن روست که تیمی متخصص از تعمیرکاران و کارشناسان فروش با نمایندگی موبایل سامسونگ همکاری می کنند و میزان خطا در سرویسهای ارائه شده بسیار اندک است.

نمایندگی فروش موبایل سامسونگ

فروشگاه مرکزی سامسونگ ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با فروش گوشی های سامسونگ و خدمات پس از آن به هموطنان گرامی است. متقاضیان خرید هر یک از موبایل های سامسونگ می توانند پس از مراجعه به نمایندگی موبایل سامسونگ و دریافت تخصصی ترین مشاوره ها و راهنمایی های بایسته، کالای مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. کارشناسان ما در نمایندگی فروش موبایل سامسونگ تخصصی ترین اطلاعات و راهنمایی های مورد نیاز را در اختیار خریداران محترم قرار می دهند و بدین واسطه، آنها را در لذتِ داشتنِ یک خرید مقرون بصرفه و مناسب یاری می دهند.

گارانتی خدمات نمایندگی موبایل سامسونگ

تعمیرات سامسونگ

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات سامسونگ محدود به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات کمپانی سامسونگ را شامل می گردد؛ از همین رو شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات محصولات سامسونگ را دریافت دارید و دستگاه های معیوب خویش را تعمیر و ترمیم نمایید. با توجه به تنوع و گوناگونی موجود در محصولات ارائه شده از سوی کمپانی سامسونگ، در پارت های ارائه دهنده خدمات در این مرکز نیز این تنوع و گوناگونی مشاهده می شود.

به عبارتی دیگر در مرکز تعمیرات سامسونگ خدمات مرتبط با هر محصول در پارت جداگانه – مثلاً در پارت نمایندگی موبایل سامسونگ – و به دست کارشناسان همان حوزه  ارائه می گردد. 

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در تلاش است تا با ارائه خدمات باکیفیت رضایت تمامی کاربران سامسونگ را کسب نماید. در این راستا مدیریت نمایندگی سامسونگ، تیمی از خبره ترین کارشناسان را به همکاری فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار آنان قرار داده است. همکاری این دو مجموعه، سبب گشته تا «کیفیت» و «دقت» جزء لاینفک تمام خدماتی گردند که در این مرکز ارائه می گردد.

دارندگان و کاربران محصولات سامسونگ می توانند با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقا و سرویس را دریافت نمایند. کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز به دلیل اطمینان از سطح خُبرگی و تخصص کارشناسان و مهندسان، به همراه ضمانت و گارانتی انجام می پذیرد.

نمایندگی سامسونگ
5/5 (2 امتیاز)

۲ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید