اشتراک گذاری

پایان عمر گلکسی اس ۶

گلکسی اس 6 ششمین پرچم‌دار خانواده‌ی اس سامسونگ به‌شمار می‌رود که در روز دهم اسفند ماه سال ۱۳۹۳، در جریان ‌همایش MWC شهر بارسلونای اسپانیا، رونمایی شد. اگر چه تا مدت ها پس از این تاریخ، گلکسی اس 6 محبوب بسیاری از کاربران بوده و از آن با القابی چون زیبا، قدرتمند، متفاوت و بسیار جذاب یاد می شده است اما کمپانی تولید کننده این محصول، یعنی سامسونگ، تصمیم گرفته تا به عمر این محصول پایان دهد و آن را از خط تولید خود کنار بگذارد. البته گلکسی اس 6 تا به امروز توانسته عمری ۳ ساله در بازارهای هوشمند موبایل برای خود رقم بزند که این میزان در مقایسه با عمر ۲ دوساله‌ گوشی های تلفن همراه سامسونگ زمان نسبتاً مناسبی است.

پایان عمر گلکسی اس 6 با اندروید ۷

پایان عمر گلکسی اس 6 با اندروید ۷ رقم خواهد خورد. به عبارتی دیگر آخرین اندروید عرضه شده از سوی کمپانی سامسونگ برای این گوشی اندروید ۷ بوده است  و کمپانی سامسونگ اعلام کرده است که دیگر برای این محصول به روز رسانی جدیدی عرضه نخواهد کرد.  و بدین ترتیب به عمر گلکسی اس 6 پایان خواهد داد. اگر چه کمپانی سامسونگ اعلام کرده است که گلکسی اس 6 عمر خود را با پشتیبانی از سیستم عامل اندروید ۷ به پایان خواهد برد اما این احتمال وجود دارد که بروز رسانی ‌های امنیتی جدید و حتی قابلیت‌هایی از سیستم عامل اندروید ۸٫۱ نیز برای این گوشی عرضه شود.

آخرین آپدیت عرضه شده برای گلکسی اس 6

آخرین آپدیت عرضه‌شده برای گلکسی اس ۶ ، اندروید ۷ نوقا در ۵ فوریه ۲۰۱۸ بود که تا به آن تاریخ تمام مشکلات امنیتی برطرف شد. به عبارت دیگر، دستگاه‌های مذکور آپدیت تمام مشکلات امنیتی در سال‌های اخیر را دریافت کرده‌اند و نگرانی وجود ندارد. بسیاری از مشکلات امینتی این گوشی با آپدیت‌های عرضه شده برای آن رفع شده است. بر اساس بروزرسانی های عرضه شده برای گلکسی اس 6 ، این موبایل هوشمند قادر خواهد بود حتی عمر بیشتری هم داشته باشد اما به هر حال دیگر به روز رسانی جدیدی توسط کمپانی کره‌ای برای آن منتشر نخواهد شد.

گلکسی اس 6 با دارا بودن پردازنده‌ای ۶۴ بیتی و ۳ گیگابایت رم می‌تواند اندروید ۸.۱ اوریو را به‌راحتی اجرا کند و با توجه به این‌که توسعه‌دهندگان دستگاه‌هایی مطرح همانند گلکسی اس 6 را به این زودی رها نمی‌کنند، نسخه پورت‌شده با کمترین باگ ارائه خواهد شد. اما باید حد انتظار خودتان را در نسخه‌های جدیدتر پایین بیاورید. چرا که محدودیت‌های قابل‌ توجهی از نظر میزان قدرت موردنیاز برای پردازش وجود دارد. البته سامسونگ اعلام کرده که هنوز از گلکسی اس 6 اج و اکتیو پشتیبانی خواهد کرد و این تلفن‌های هوشمند توسط این شرکت چند ماه دیگر نیز به روز رسانی خواهند شد.

تعمیرات گوشی سامسونگ

تعمیرات گوشی سامسونگ در صورتی که به دست کارشناسان کاربلد و با استفاده از تجهیزات تخصصی این حوزه انجام پذیرد نه تنها عیوب ایجاد شده در دستگاه را رفع خواهد ساخت بلکه به دلیل اِعمال پاره ای گردگیری ها، تنظیمات تخصصی و عملیات ویژه در حین تعمیر، سبب بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و افزایش عمر مفید آن خواهد گشت. از همین رو مدیریت مرکز تعمیرات گوشی سامسونگ تمامی تلاش و امکانات خویش را بکار گرفته تا از طریق همکاری با برترین کارشناسان این حوزه و بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات تخصصی، بالاترین سطح کیفی تعمیر و خدمات را به کاربران گوشی های سامسونگ از جمله کاربران گوشی های گلکسی اس ۶ ارائه نماید و کیفیت اولیه محصول را به آنها بازگرداند.

تعمیرات سامسونگ

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات سامسونگ محدود به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات کمپانی سامسونگ از جمله گلکسی اس ۶ را شامل می گردد از همین رو شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات محصولات سامسونگ را دریافت دارید و دستگاه های معیوب خویش را تعمیر و ترمیم نمایید. با توجه به تنوع و گوناگونی موجود در محصولات ارائه شده از سوی کمپانی سامسونگ، در پارت های ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات سامسونگ نیز این تنوع و گوناگونی مشاهده می شود. به عبارتی دیگر در مرکز تعمیرات سامسونگ خدمات مرتبط با هر محصول در پارت جداگانه و به دست کارشناسان همان حوزه  ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با  واحد تعمیرات سامسونگ و خدمات ارائه شده در آن به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در تلاش است تا با ارائه خدمات باکیفیت رضایت تمامی کاربران سامسونگ را کسب نماید. در این راستا مدیریت نمایندگی سامسونگ، تیمی از خبره ترین کارشناسان را به همکاری فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار آنان قرار داده است. همکاری این دو مجموعه، سبب گشته تا «کیفیت» و «دقت» جزء لاینفک تمام خدماتی گردند که در این مرکز ارائه می گردد. دارندگان و کاربران محصولات سامسونگ می توانند با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقا و سرویس را دریافت نمایند. کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز به دلیل اطمینان از سطح خُبرگی و تخصص کارشناسان و مهندسان، به همراه ضمانت و گارانتی انجام می پذیرد.

امتیاز شما به این نوشته