اشتراک گذاری

تعمیرات samsung

تعمیرات Samsung و سایر فعالیت های مرتبط با بازیابی کیفیت دستگاههای معیوب، تنها در صورتی مفید و سودبخش خواهد بود که پس از طی مراحل عیب یابی آغاز شود. به عبارتی دیگر، عیب یابی دستگاه و تشخیص صحیح این موضوع که اشکال پیش آمده در دستگاه، ناشی از کدام بخش است، نقش بسزایی در تعمیرات Samsung و بهسازی عملکرد دستگاه های تعمیر شده دارد. از همین رو مدیریت نمایندگی سامسونگ ، بروزترین تجهیزات عیب یابی را در اختیار پارت های تعمیراتی موجود در مجموعه خویش نهاده و در تلاش است تا برترین سطح کیفی خدمات را به کاربران دستگاه های سامسونگ ارائه نماید.

مهندسان (انفورماتیک، مکانیک و الکترونیک) حاضر در مرکز تعمیرات Samsung، عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه‌های سامسونگ را به گونه‌ای رفع می‌سازند که احتمال بازگشت عیب پس از تعمیر به حداقل میزان ممکن برسد. این امر، هم به دلیل بهره‌مندی مهندسان این مجموعه از به‌روزترین دانش تعمیر و هم به دلیل در اختیار داشتن ابزارآلاتی است که بالاترین سطح سازگاری و تناسب را با محصولات سامسونگ دارند.

مرکز تعمیرات Samsung

مرکز تعمیرات Samsung متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی یکی از دستگاه های سامسونگ به مراجعان ارائه می گردد. مدیریت مرکز تعمیرات Samsung، مجموعه‌ای از باتجربه‌ترین کارشناسان تعمیر را به همکاری فراخوانده و با ایجاد فضایی مملو از تخصص و تجربه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات تعمیر گشته است.

این مرکز به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان، یکی از به‌روزترین و متعهدترین مراکز ارائه خدمات تعمیرات Samsung می‌باشد که موفق به کسب حداکثر میزان رضایت مشتریان و همکاران خود گشته است؛ دلیل این امر پایبندی به اصول و قواعدی است که در بسیاری دیگر از مراکز نادیده گرفته شده و توجهی به آن‌ها نمی‌شود. مدیریتِ مرکز تعمیرات سامسونگ، همواره بر ضرورت مدیریت گارانتی و خدمات پس از فروش تأکید ویژه‌ای داشته و پرسنلِ متخصص خود را ملزم به اجرای اصول مشتری‌مداری نموده است.

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات Samsung

عقد قراردادهای سرویس و نگهداری محصولات Samsung با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف

 • تعمیر انواع تبلت Samsung (تعمیرات حرفه‌ای و تخصصی انواع تبلت Samsung) در کم‌ترین زمان و با بهترین کیفیت
 • تعمیر انواع گوشی Samsung (تعمیرات حرفه‌ای و تخصصی انواع گوشی موبایل Samsung) در کم‌ترین زمان و با بهترین کیفیت
 • تعمیرات انواع لپ‌تاپ، تبلت، موبایل Samsung، تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گوشی‌های هوشمند و فبلت‌ها و تبلت‌های Samsung، تعمیرات پرینتر Samsung، تعمیرات مانیتورهای Samsung و …
 • تعمیرات پرینتر samsung، تعمیرات کپی سامسونگ، تعمیرات اسپیلت سامسونگ و… در مرکز تعمیرات samsung
 • تعمیر انواع لپ تاپ Samsung (تعمیرات حرفه‌ای و تخصصی انواع لپ تاپ-نوت بوک Samsung) در کم‌ترین زمان و با بهترین کیفیت
 • تعویض قطعات معیوب و از کار افتاده با قطعات اصلی و اورجینال
 • تأمین و فروش کلیه مواد مصرفی دستگاه‌های Samsung و قطعات یدکی اصلی
 • ارایه خدمات گارانتی محصولات Samsung در مرکز تعمیرات Samsung
 • سرویس و تعمیر تمامی دستگاه‌های Samsung
 • مشاوره و راهنمایی جهت خرید و یا تعمیر هر یک از محصولات Samsung
 • تعمیر دیگر محصولات Samsung با بهترین ابزارآلات، در کم‌ترین زمان و با بهترین کیفیت

نمایندگی Samsung و واحدهای تعمیرات Samsung

نمایندگی Samsung با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌محور، ویژگی‌های منحصر به فردی را در زمینه ارائه خدمات فراهم ساخته است و از این‌ طریق توانسته رضایت هموطنان را بیش از پیش جلب نماید. نمایندگی Samsung چه در عرضه محصولات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری با تعدادی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است. این مجموعه، به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مراکزی است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی نزدیک سازد.

حوزه‌ی فعالیت نمایندگی سامسونگ، تعمیر و فروش انواع محصولات سامسونگ از جمله موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… می‌باشد.. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت نمایندگی سامسونگ در امر خدمات‌رسانی به ویژه در حوزه تعمیرات Samsung گشته است. جهت آشنایی بیشتر، واحدهای تعمیرات Samsung در بخش زیر معرفی می گردند.

امتیاز شما به این نوشته