اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون LED سامسونگ

مرکز تعمیر تلویزیون LED سامسونگ از جمله مراکز تخصصی  تعمیر تلویزیون  سامسونگ در سطح ایران و تهران است. این مرکز با بهره مندی از ابزارآلات مجهز و پیشرفته، قادر است بهترین خدمات تعمیر تلویزیون LED سامسونگ را به کاربران برند پرطرفدار سامسونگ ارائه دهد. کمپانی سامسونگ همواره در سال های اخیر روندی صعودی در کمیت و کیفیت تولیدات خود داشته است و از یک شرکت محدود تولید کننده لوازم صوتی و تصویری به یک تولید کننده بزرگ همه لوازم خانگی تبدیل شده است. تلویزیون تنها بخشی از تولیدات انبوه این کمپانی بنام است. این محصول هم همانند هر محصول دیگری، ممکن است دچار اختلال و ایراد شود؛ هر چند جزئی و محدود. امروز اختصاصا درباره تلویزیون های LED سامسونگ صحبت خواهیم کرد و اهمیت تعمیرات تلویزیون را متذکر می شویم.

تعمیر تلویزیون LED سامسونگ در محل

تلویزیون LED سامسونگ

تلویزیون های LED سامسونگ تفاوت چندانی با LCD ها ندارند و تنها در نوع نور پس زمینه متفاوت هستند. این تغییر در نور پس زمینه به عنوان یک مرحله رشد در تولید تلویزیون محسوب می شود، هر چند که در کل تفاوت فاحشی را ایجاد نمی کند؛ به هر حال به موازات این رشد در بخش تولید، بخش خدمات و تعمیر تلویزیون LED سامسونگ هم شرایط جدیدی پیدا  می کند.

 سامسونگ همواره از بهترین متریال و قطعات در ساخت تی وی های خود بهره می برد، اما به هر حال اختلال و ضعف کارایی، بخشی جدا نشدنی از همه تولیدات بشر است. تعمیر تلویزیون LED سامسونگ از آن جهت به طور جداگانه و اختصاصی بررسی می شود که این دستگاه معایب و مزایای ویژه خود را دارد. پیدایش هرگونه اختلال در این دستگاه و عدم توجه به آن می تواند پیامد های جبران ناپذیر داشته باشد.

چگونگی تعمیر تلویزیون LED سامسونگ

 در میان انبوه تولیدات سامسونگ در سال های گذشته مواردی از ضعف در طراحی و تولید در برخی از مدل های این دستگاه گزارش شده که بیشتر مربوط به بخش Back Light آن بوده است. گاهی استفاده از LED های ضعیف و کم کیفیت، در مدت کوتاهی دستگاه را دچار نقص می کند و تعمیر تلویزیون LED سامسونگ را لازم و واجب می سازد. تعمیر کاران مرکز تعمیر تلویزیون LED سامسونگ به دلیل تجربه بسیار زیاد و موفقی که در زمینه تعمیرات این دستگاه دارند، به راحتی می توانند عیوب دستگاه را شناسایی کنند و برای برطرف سازی آن اقدام نمایند.

تعمیر تلویزیون LED سامسونگ

عیوب متداول تلویزیون LED سامسونگ

آنچه در زیر می آید تنها بخش محدودی از مشکلاتی است که به دنبال آنها تعمیر تلویزیون LED سامسونگ برای کاربر ضرورت پیدا می کند؛

  • قطع و وصل شدن تصویر پس از مدت زمان طولانی استفاده از تلویزیون LED سامسونگ
  • چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد
  • خاموش و روشن شدن خودکار و ناگهانی
  • کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون LED سامسونگ
  • تلویزیون دیر روشن می شود یا روشن نمی شود
  • مشکل در نمایش رنگ تصاویر تلویزیون LED سامسونگ ( پخش شدن و پراکندگی رنگ ، ایجاد خطوط افقی یا عمودی در صفحه نمایش )
  • شکستن پنل تلویزیون LED سامسونگ بر اثر افتادن، ضربه و فشار به هنگام تمیز کردن
  • نداشتن تصویر تلویزیون LED سامسونگ = خرابی بک لایت یا برد مین
  • نداشتن صدا تلویزیون LED سامسونگ = نقص در برد مین
  • نداشتن صدا و تصویر تلویزیون LED سامسونگ

خرابی بک لایت LED سامسونگ

خرابی بک لایت در تلویزیون های سامسونگ مدل N بسیار رایج و فراگیر است. به همین دلیل تعمیر تلویزیون LED سامسونگ در این مدل بسیار ضروری است. بک لایت در روشن کردن صفحه تلویزیون نقش دارد تا تصویر به طور واضح دیده شود. وقتی بک لایت دچار خرابی می شود، تصویر از بین می رود، ولی تلویزیون صدا دارد.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ، پاسخگویی طیف وسیع مشکلات پیش آمده در محصولات این کمپانی است. این نمایندگی با رعایت قوانین و ضوابط گمرکی، اقدام به واردات همه تولیدات این کمپانی می کند و به همین دلیل است که می تواند گارانتی اصل شرکتی را در اختیار همه کاربران خود قرار دهد. از طریق مراجعه  به مرکز نمایندگی سامسونگ ضمن یک خرید هوشمندانه می توانید از خدمات پس از فروش سامسونگ بهره مند شوید.

تعمیرات سامسونگ

مرکز تعمیرات سامسونگ با استفاده  از مجهز ترین دستگاه های تعمیر و ترمیم محصولات سامسونگ  قادر است بهترین کیفیت تعمیراتی را به همه کاربران این کمپانی ارائه دهد.فن کاران  تکنسن ها ما در بخش های جداگانه و اختصاصی به ارائه خدمات می پردازند. جدا سازی واحد های تعمراتی در مرکز تعمیرات سامسونگ، عامل بسیار مهم و تاثیر گذاری در کیفیت بالای تعمراتاین مرکز است.

اخبار ، مقالات ، محصولات وسوالات متداول را در دیگر صفحات سایت پیگیری نمایید.

 

محصولات سامسونگ
سوالات متداول سامسونگ
اخبار سامسونگ
مقالات سامسونگ
امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید