اشتراک گذاری

سامسونگ SUHD TV با صفحه نمایشگر کوانتوم دات

سامسونگ SUHD TV دارای صفحه نمایشگر کونتوم دات (Quantum Dot ) می باشد. این ویژگی در تلویزیون های SUHH بسیار مدرن بوده  و تجربه ای جدید و لذت بخش در مشاهد تصاویر را به همراه دارتد. نمایشگر  کوانتوم  دات ، میلیاردها رنگ را به شیوه ای پویا و زنده به نمایش می گذارد و کنتراست فوق العاده آنها ، جزئیات بسیار دقیقی را ارائه می هد بطوری که هرگز چنین چیزی را قبلا در هیچ تلویزیونی  تجربه نکرده اید.علاوه بر آن این صفحه نمایشگرهای فوق العاده ، طول عمر بسیاری دارند و از آنجایی که در ساخت آن از کادمیوم سمی استفاده نشده است ، بسیار سازگار با محیط زیست می باشد.

تلویزیون-SUHD-TV-سامسونگ

نمایش رنگ های زیبا و جذاب با فن آوری کوانتوم دات (Quantum Dot) در سامسونگ SUHD TV

چشم های خود را چند لحظه ای ببندید و مناظر رنگارنگی را تصور کنید ، پس از چند ثانیه هنگامی که چشم خود را باز می کنید ، متوجه خواهید شد که همان تصاویر را به صورت واقعی تر در تلویزیون SUHD TV خود مشاهده می کنید. درواقع کمپانی قدرتمند سامسونگ با ارائه این دستگاه جدید ، تخیل شما را به واقعیت تبدیل کرده است.

فن آوری دات کوانتوم ، دنیا را همان گونه که هست به شما نمایش می دهد. این ویژگی با ارائه ۶۴ برابر طیف رنگی بیشتر نسبت به تلویزیون های معمولی ، تصاویر باکیفیت و واضح تری را برای شما به ارمغان آورده است.

پیشنهاد سایت: قطع شدن صدای تلویزیون

HDR 1000 ( دامنه دینامیکی بالا)

از آنجایی که دامنه دینامیکی بالا (High Dynamic Range ) در این سری از تلویزیون ها ،  اوج روشنایی را با  طیف نوری به میزان ۱۰۰۰ نیت (nit) به همراه دارد ، شما میتوانید تصاویری فوق العاده با جزئیات بیشتری را مشاهده کنید.بافت تصاویر در صفحه نمایشگر تلویزیون به هنگام شب و ارائه لایه های نوری متناسب ، همه و همه  به مانند همان چیزی است که شما در دنیای واقعی مشاهده می کنید. البته این ویژگی های خاص فقط در تلویزونهای دات کوانتوم آن هم به شیوه ای باشکوه و دقیق یافت می شود.

جستجوی کمتر و بهره گیری بیشتر با استفاده از فن آوری Smart Hub

با کمک فن آوری Smart Hub اکنون شما می توانید تلویزیون خود را روشن کنید و سپس به هر عملکرد ضروری و محتوای مورد نظرتان دسترسی آسان و سریع داشته باشید.حتی اگر تلویزیون در حال پخش یک فیلم ، بازی یا یک شو زنده باشد ، باز هم میتوانید با یک اشاره محتوای مورد نظرتان را برای تماشا تغییر دهید. این کار بسیار راحت انجام می شود و قطعا شما ، فقط نیاز به یک ریموت کنترل برای آن دارید.

به عبارت دیگر ، با بهره گیری از فن آوری Smart Hub ، اکنون شما چیزهای زیادی از منابع مختلف برای تماشا کردن در دسترس دارید. فقط کافی است تلویزیون هوشمند خود را روشن کنید و از یک کانال به کانالی دیگر و یا از یک محتوا به محتوایی دیگر دسترسی پیدا کنید . به یاد داشته باشید که استفاده از این ویژگی بسیار ساده است.

فن آوری Ultra Black در سامسونگ SUHD TV

با وجود آنکه نورهای فراوانی از محیط بیرون به صفحه نمایشگر برخورد می کند، شما هرگز انعکاس نوری را در چشم خود احساس نمی کنید. این مشخصه انحصاری یعنی فن آوری Ultra Black بمانند لایه ای بروی صفحه نمایشگر است که مسیرهای نوری ناخواسته بروی صفحه تلویزیون را تغییر میدهد و در نتیجه انعکاس نور را تا حد زیادی کاهش می دهد. در این شرایط شما فقط نورهایی که لازم است خواهید دید و دیگر چشم هایتان اذیت نمی شود.

استفاده از فن اوری Smart View در سامسونگ SUHD TV

شما می توانیداپلیکیش  Smart View را بروی گوشی هوشمند یا رایانه خود نصب کنید ، سپس محتوای آنها را مستقیما بروی سامسونگ SUHD TV خود به اشتراک بگذارید. با کمک از این ویژگی می توانید عکسها ، ویدیوها و حتی فایل موسیقی تان را به روی صفحه بزرگتری آورده و از تماشای آنها لذت بیشتری ببرید.

بهره گیری از فن آوری UHD Dimming در سامسونگ SUHD TV

 با کمک این فن آوری در تلویزیونهای SUHD ، بلوک های رنگی به روی صفحه نمایش به صورت مستقل تجزیه و تحلیل شده و کیفیت تصاویر به شیوه ای چشم گیر افزایش می یابد.با طراحی ظریف و دقیق این سری از تلویزیونها به ویژه بهینه شدن کیفیت رنگ ها و افزایش کنتراست ، اکنون تماشای تصاویر برای شما به گونه ای است که هرگز آن را قبلا تجربه نکرده اید.

ریموت کنترل

تا به حال مدیریت تمام دستگاهها از طریق تلویزیون به این سادگی نبوده است. اکنون شما میتوانید با داشتن یک ریموت کنترل ، عملکرد تمام دستگاههای متصل به سامسونگ SUHD TV را به راحتی و با یک دست کنترل کنید.

خدمات تخصصی نمایندگی سامسونگ: تعویض پنل تلویزیون

تشخیص خودکار

تمام دستگاه های متصل از طریق کابل HDMI ، به طور خودکار شناسایی شده و با نام مربوط به شکل یک آیکون  بروی صفحه تلویزیون ، آن هم به صورت قابل فهم ، نمایش داده خواهد شد.سامسونگ برای راحتی بیشتر در انجام این کار ، فقط یک ریموت طراحی کرده که همان یکی برای کنترل تمام دستگاه ها کافی است وحتی هیچ نیازی به تنظیمات اضافی هم نمی باشد.

ویژگی های صفحه نمایشگر منحنی در سامسونگ SUHD TV

تجربه تماشای تصاویر سه بعدی در این سری از تلویزیونها بسیار فوق العاده می باشد. از سوی دیگر منحنی موجود در سامسونگ SUHD TV ، برای چشم های شما خوشایند بوده و سوا از اینکه منحنی بودن این صفحه نمایشگر ها ، زیبایی فوق العاده ای دارند ، سرگرم کننده و جذاب نیز هستند. با وجود این ویژگی در این سری از تلویزیونها ، تصاویر برایتان بدون تحریف و بسیار زنده می باشد و دیگر اینکه چشم هایتان هرگز خسته و اذیت نمی شوند.

با طراحی انعطاف پذیر و جذاب دراین صفحه نمایشگرها ، بیننده تلویزیون احساس بسیار نزدیکی نسبت به تصاویر پیدا کرده است. این منحنی چنان خلاقانه و ظریف طراحی شده است که با نمونه های موجود در طبیعت و معماری ها ، قابل مقایسه است. به هر حال سه بعدی بودن تصاویر در صفحه نمایشگر سامسونگ SUHD TV نیز قدمی فراتر در ساخت این مدل است. یکی دیگر از نکات مثبت صفحه منحنی در این سری از تلویزیون ها آن است که چشم های شما هرگز از دیدن تصاویر یکنواخت خسته نمی شود.

زیبایی

کاهش قاب حداکثری در سامسونگ SUHD TV ، مشخصه جالب توجهی در این مدل از تلویزیون ها می باشد. به یاد داشته باشید که ارائه سامسونگ SUHD TV ، در نتیجه کار زیاد مبتکران و طراحان کمپانی قدرتمند سامسونگ می باشد. آنها بروی هر عنصر سخت افزاری فکر کرده اند تا بتوانند با ارائه یک طراحی زیبا در ساخت این تلویزیون ، فضای زندگی شما را زیبا تر کنند. طراحی این صفحه نمایشگر اکنون به مانند یک بوم نقاشی بسیار جذاب در خانه شما می باشد.

این مقاله را زا دست ندهید: بهترین تلویزیون های سامسونگ

طراحی ۳۶۰°

سامسونگ SUHD TV ، طوری طراحی شده است که از همه زوایا شما را تحت تاثیر زیبایی خود قرار می دهد. سازندگان سامسونگ SUHD TV می گویند ، ما می دانیم که تلویزیون بخشی جدا ناپذیر از خانه شما است . بنابراین در طراحی های خود نکات غیر ضروری آن را حذف میکنیم  و جزئیات لازم را تصحیح می کنیم.

واحدهای تعمیرات سامسونگ

اقدامات تخصصی در زمینه ی رفع مشکلات محصولات سامسونگ، در واحدهای تعمیرات این نمایندگی انجام می گردد. این واحدها، به سبب برخورداری از ابزار و دستگاه های پیشرفته و نیز به خدمت گرفتن متخصصین زبده، خدمات بسیار با کیفیتی را به کاربران ارائه می نمایند. هریک از انواع محصولات تولید شده در کمپانی سامسونگ، در واحدهای تعمیرات سامسونگ قابل بررسی و تعمیر می باشند. لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تعویض قطعات، همکاران ما در این واحد از قطعات اورجینال استفاده کرده و رعایت این مساله را یکی از مهم ترین اصول کاری خود به شمار می آورند.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ ، انواع خدمات مورد نیاز کاربران در زمینه ی فروش و تعمیرات محصولات سامسونگ را به آنها ارائه می دهد. این مرکز با یاری پروردگار و نیز تلاش کارکنان متعهدش توانسته در جلب رضایت شما کاربران گرامی موفق عمل کند. همکاران ما در این نمایندگی تلاش می کنند با سرلوحه قرار دادن اصول مشتری مداری، رضایت هرچه بیشتر شما را فراهم سازند. فروش جدیدترین محصولات گروه لوازم خانگی، ماشین های اداری، تجهیزات جانبی، لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و … سامسونگ به صورت اورجینال، تعمیرات تخصصی محصولات و نیز سرویس های گسترده ی پس از فروش، عمده خدماتی هستند که درنمایندگی رسمی سامسونگ به کاربران ارائه می گردد.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *