اشتراک گذاری

سرویس اسپلیت سامسونگ در محل

دارندگان اسپلیت‌های سامسونگ می‌توانند در صورت بروز ‌خرابی در عملکرد کولر مورد استفاده‌شان از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرند و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس «سرویس اسپلیت سامسونگ در محل» را ثبت نمایند. توصیه می شود در زمان تماس، مدل دستگاه، اشکال پیش آمده در آن، فوریت یا عدم فوریت در دریافت تعمیرات، علت اشکال پیش آمده و مواردی از این دست را با کارشناس مربوطه در میان گذاشته شود.

کارشناسان اعزامی از سوی نمایندگی تعمیرات سامسونگ، علاوه بر آرشیوی جامع از ابزارآلات تعمیر، آرشیوی کامل نیز از قطعات جانبی دستگاه اسپلیت را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض هر یک از قطعات دستگاه اقدام نمایند. این کار –یعنی به همراه داشتن آرشیوی از قطعات- به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند سرویس اسپلیت سامسونگ در محل صورت گرفته است. نکته‌ی آخر آنکه، تعمیرکاران اعزامی جهت سرویس اسپلیت در محل، محدودیتی در زمینه تعمیر و انجام سرویس ندارند و قادر به رفع، تعمیر و ترمیم هرگونه عیب و نقص ایجاد شده در دستگاه‌های شما می‌باشند.

خدمات ارائه شده در سرویس اسپلیت سامسونگ در محل

خدمات ارائه شده در سرویس اسپلیت سامسونگ در محل منحصر به مورد خاصی نیست و کلیه خدمات مرتبط با این دستگاه نظیر شارژ گاز، شستشوی پنل خارجی، گردگیری و شستشوی پنل داخلی، تعویض موتور و … را شامل می‌گردد. در این سرویس، کارشناس مربوطه پس از مشاهده دستگاه، فرآیند عیب یابی را آغاز می کند و بسته به نوع اشکال –سخت افزاری یا نرم افزاری بودن-، تعمیرات لازم را اعمال می نماید. در صورت نیاز و تشخیص کارشناس سرویس اسپلیت سامسونگ در محل مبنی بر نیاز به تعویض هر یک از اجزاء اسپلیت، تلاش می‌گردد تا با استفاده از نمونه اورجینال و شرکتی، دستگاه کیفیت اولیه خود را بازیابد. (تعویض هر قطعه‌ی معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت). پس از اتمام تعمیر، دستگاه توسطِ کارشناس تعمیر و در حضور صاحب دستگاه تست می گردد تا از بهبود عملکرد اسپلیت، اطمینان حاصل شود. برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان واحد تعمیر و سرویس اسپلیت سامسونگ در محل عبارت است از:

خدمات تعمیر در محل کولرگازی سامسونگ

 • نصب کولر گازی و سرویس اسپلیت سامسونگ
 • جابجایی کولر اسپلیت
 • تعمیر برد اسپلیت معمولی و اسپلیت اینورتر
 • نشت‌یابی و شارژ گاز اسپلیت سامسونگ
 • لوله‌کشی توکار جهت نصب اسپلیت سامسونگ
 • تعمیر شیر برقی (تعویض شیربرقی)
 • تعمیر موتور فن (تعویض موتور برقی)
 • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی
 • تأمین تمام قطعات کولر گازی (اینورتر ومعمولی) سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی اینورتر سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی کم مصرف سامسونگ
 • سرویس و تعمیر اسپلیت سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی اینورتر سامسونگ
 • شارژ گاز اسپلیت سامسونگ
 • جابه‌جایی اسپلیت
 • ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب اسپلیت سامسونگ
 • تعمیر و تعویض برد اسپلیت سامسونگ
 • تعمیر و تعویض کمپرسور اسپلیت سامسونگ
 • تعمیرات تخصصی کولر گازی سامسونگ
 • سرویس سالیانه اسپلیت و کولر گازی
 • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
 • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر

چه زمانی از «سرویس اسپلیت سامسونگ در محل» استفاده کنیم؟

استفاده از خدمات ارائه شده در روش «سرویس اسپلیت سامسونگ در محل» زمانی پیشنهاد می شود که شما نمی دانید اشکال پیش آمده در دستگاه مربوط به کدام قطعه و کدام بخش از دستگاه است. در این شرایط نیاز است تا کارشناس تعمیر خود در محل حضور یافته و با طی مراحل عیب یابی، قطعه معیوب را شناسایی کند. بدیهی است در شرایطی که بدانید اشکال پیش آمده مربوط به کدام قطعه است و بتوانید این قطعه را از دستگاه جدا کنید و به تعمیرگاه تحویل دهید، نیازی به استفاده از سرویس در محل نخواهید داشت (مگر در مواردی خاص چون ضیق وقت، دوری از تعمیرگاه و …).

موقعیت دیگری که استفاده از روش سرویس در محل را ضروری می سازد، خراب بودن قطعه ای در دستگاه و نیاز به تعویض آن است. در چنین وضعیتی نیز، توصیه می شود از روش سرویس اسپلیت سامسونگ در محل استفاده نمایید. مگر آنکه مهارت تعویض و تعمیر قطعات دستگاه معیوب را داشته باشید و بتوانید با تهیه قطعه، خود نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. در نیاز به سرویس های دوره ای دستگاه، تعمیر قطعات مهم و بزرگ دستگاه، تعمیر قطعاتی که امکان جداسازی آنها از دستگاه وجود ندارد و موقعیت هایی از این دست نیز توصیه می شود از روش سرویس در محل استفاده نمایید.

تعمیرات اسپلیت سامسونگ

تعمیرات اسپلیت سامسونگ یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات سامسونگ است که توسط کارشناسان این حوزه، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و نیز سازگارترین شیوه های تعمیر انجام می پذیرد. کارشناسان ما با بروز هر گونه اختلال در این دستگاه در کنار شما خواهند بود و تا زمان رفع کلیه اشکالات پیش آمده به کار خود ادامه خواهند داد. آنچه که شما در پایان کار تحویل خواهید گرفت دستگاهی سالم و بی عیب و نقص است که تمامی اشکالات آن رفع شده و کیفیت نخستین خویش را بازیافته است. کارشناسان ما در نمایندگی سامسونگ در طول سال های اخیر موفق به ارائه تخصصی‌ترین خدماتِ مرتبط با تعمیرِات و سرویس اسپلیت سامسونگ در محل گشته‌اند که این امر مرهون بیست سال سابقه مدیریتی و فعالیت در زمینۀ طراحی، فروش و اجرای سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، به‌ویژه سیستم تهویه مطبوع و اسپلیت می ‌باشد.

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ با بهره مندی از سال‌ها تجربه و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات سامسونگ را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. سرویس و تعمیر محصولات سامسونگ در این مرکز محدود به محصولی خاص نیست و تمامی لوازم خانگی و الکترونیکی این برند اعم از یخچال، لباسشویی، کولر گازی، تلویزیون سامسونگ و … را شامل می‌گردد. کارشناسان مرکز لوازم خانگی سامسونگ با تمرکز بر محصولات این برند خوش‌نام و واکاوی تعداد بیشماری از آنها، تسط بالایی بر ساختار این دستگاه ها یافته اند به گونه‌ای که عیب‌ یابی هر یک از آنها را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند. سرویس اسپیلت سامسونگ در محل یکی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز است که در بخش‌های فوق با آن آشنا شدید)

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

مدیریت نمایندگی تعمیرات سامسونگ، تیمی از خبره ترین کارشناسان را به همکاری فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار آنان قرار داده است. همکاری این دو مجموعه، سبب گشته تا «کیفیت» و «دقت» جزء لاینفک تمام خدماتی گردند که در این مرکز ارائه می گردد. دارندگان و کاربران محصولات سامسونگ می توانند با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقا و سرویس را دریافت نمایند. کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز به دلیل اطمینان از سطح خُبرگی و تخصص کارشناسان و مهندسان، به همراه ضمانت و گارانتی انجام می پذیرد. واحدهای ارائه‌دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات سامسونگ در بخش زیر معرفی شده است.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با دو حوزه فروش و تعمیر محصولات سامسونگ به مراجعان است. متقاضیان سرویس های مذکور می توانند با حضور در نمایندگی مجاز سامسونگ و مراجعه به پارت مربوطه، خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی Samsung منحصر به محصول و سرویسی خاص نیست و کلیه تولیدات این برند –اعم از تبلت، موبایل، لپ تاپ، مانیتور، لوازم خانگی و … را شامل می گردد. وجه اشتراک کلیه پارت‌های ارائه دهنده خدمات در نمایندگی سامسونگ همکاری با خبره‌ترین کارشناسان و استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات دو حوزه فروش و تعمیر محصولات سامسونگ است.

برای مطالعه مقالات تخصصی و عمومی در زمینه تعمیرات سامسونگ، به این بخش مراجعه نمایید.

1/5 (1 امتیاز)