اشتراک گذاری

تعمیر داغ شدن تلویزیون سامسونگ

یکی از اشکالاتی که سبب می شود دارندگان تلویزیون های سامسونگ به تعمیرگاه مراجعه کنند، داغ شدن این دستگاه است. داغ شدن تلویزیون سامسونگ گاه تا بدانجا پیش می رود که اختلالاتی در عملکرد سایر قطعات ایجاد می کند و کاربر را ناچار می سازد که جهت پیشگیری از بروز خرابی های بیشتر دستگاه را به تعمیرگاه منتقل کند. اگرچه داغ شدن تلویزیون سامسونگ می تواند علل متعددی داشته باشد اما تنها راه حل رفع این اشکال، مراجعه به یک مرکز مجاز برای تعمیر داغ شدن تلویزیون سامسونگ است. تعمیرگاهی که علل داغ شدن تلویزیون سامسونگ را پس از بررسی های دقیق دستگاه و طی فرآیندهای عیب یابی شناسایی کرده و اقدامات مورد نیاز جهت رفع این اشکال را پس از کسب اجازه از دارنده تلویزیون بر روی این دستگاه اعمال نماید.

مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ یکی از مجموعه های مجاز و فعال در حوزه تعمیرات تلویزیون است که با حضور در آن می توان تخصصی ترین سرویس های تعمیر، بهسازی و ترمیم تلویزیون های سامسونگ را دریافت کرد. کارشناسان فعال در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ ضمن آشنایی با ویژگی‌های خاص این تولیدات، به دلیل در اختیار داشتن تجهیزات خاص تعمیر -که بالاترین سطح سازگاری با هر یک از تلویزیون های سامسونگ را دارند- قادر به تعمیر و ترمیم تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه های سامسونگ از جمله تعمیر داغ شدن تلویزیون سامسونگ هستند.

داغ شدن تلویزیون سامسونگ

دلایل داغ شدن تلویزیون سامسونگ چیست؟

  • قرارگیری در کنار منبع گرما
  • عدم وجود فضای کافی برای گردش هوا
  • خراب بودن منبع تغذیه
  • خراب شدن پریز دستگاه

تعمیر داغ شدن تلویزیون سامسونگ در مدل های LCD

اگرچه داغ شدن تلویزیون سامسونگ در مدل های LCD بسیار کمتر از مدل های پلاسما است اما این اتفاق در این دستگاه ها نیز مشاهده می شود. این امر از آن روست که در تلویزیون های ال سی دی نور بک لایت بوسیله لامپ های فلورسنت تامین می شود. گرم شدن تلویزیون های ال سی دی سامسونگ ارتباط مستقیمی با میزان زمان روشن ماندن این دستگاه دارد.

با بالا بودن زمان روشن ماندن تلویزیون و عدم تبادل حرارتی کافی میزان حرارت این دستگاه از حد مطلوب خارج می شود و عاملی برای استهلاک تلویزیون و مخصوصا صفحه نمایشگر دستگاه می شود. شما کاربران گرامی می توانید خدمات مرتبط با تعمیر داغ شدن تلویزیون سامسونگ را با حضور در نمایندگی سامسونگ دریافت نمایید.

خدمات تخصصی سامسونگ سرویس: تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ

گرم شدن تلویزیون سامسونگ در مدل های پلاسما

داغ شدن تلویزیون سامسونگ در مدل های پلاسما بسیار بیشتر از مدل های ال سی دی و ال ای دی است. این امر از آن روست که تولید نور در این دستگاه توسط پیکسل های نمایشگر انجام می شود. از سویی دیگر، بخش‌هایی از پیکسل تلویزیون های پلاسما نور سفید مورد نیاز برای دیده شدن پیکسل را فراهم می کند و این امر گرمای تولید شده را دوچندان می کند.

از طرفی ولتاژ بالای مورد نیاز برای تغذیه پنل تلویزیون پلاسما هم مدارات خاصی با قطعات با توان بالا می خواهد که این قطعات هم تلفات گرمایی زیادی دارند و حرارت آنها هم به حرارت کلی دستگاه می افزاید. شما کاربران گرامی می توانید خدمات مرتبط با تعمیر داغ شدن تلویزیون سامسونگ در مدلهای پلاسما را با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ دریافت نمایید. راه های ارتباطی با این مرکز در وب سایت ذکر شده است.

مشکل داغ شدن تلویزیون سامسونگ

رفع مشکل داغی بیش از حد تلویزیون سامسونگ در مدل های LED

خوشبختانه مشکل داغ شدن تلویزیون سامسونگ تا حدود زیادی در مدل های جدید LED مرتفع شده است. در تلویزیون های LED که نور بک لایت تلویزیون سامسونگ به وسیله لامپ های ال ای دی ایجاد می شود حرارت بسیار کمی در بخش بک لایت تلویزیون ایجاد می شود.

به علاوه با تغییر مکان فلت های پنل از بالا به پایین میزان استهلاک این تلویزیون ها به کمترین حد ممکن رسیده است. شما کاربران گرامی می توانید خدمات مرتبط با تعمیر داغ شدن تلویزیون سامسونگ در مدل های LED را با حضور در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ دریافت نمایید. راه های ارتباطی با این مرکز در وب سایت ذکر شده است.

روش های رفع مشکل داغ شدن تلویزیون سامسونگ

1. قرارگیری در کنار منبع گرما

اولین و مهم‌ترین موضوعی که در این زمینه باید به آن اشاره کرد، قرار دادن تلویزیون در کنار یک منبع گرما است. این منبع گرما می‌تواند شامل مواردی همچون بخاری، شوفاژ، هیتر برقی و… باشد. طبیعتاً گرمایی که توسط این دستگاه‌ها تولید می‌شود به‌صورت مستقیم بر روی دمای تلویزیون نیز اثر می‌گذارد. در برخی از موارد، شاهد آن هستیم که محل قرارگیری تلویزیون دقیقاً در جلوی پنجره است. در این حالت، نور خورشید در تمام طول روز پشت تلویزیون را گرم می‌کند و در نهایت به آن آسیب‌‌های جبران‌ناپذیری وارد می‌کند.

2. عدم وجود فضای کافی برای گردش هوا

علت داغ شدن تلویزیون سامسونگ و سایر تلویزیون‌های محبوب موجود در بازار ممکن است به عدم وجود محیط کافی جهت گردش هوا ارتباط داشته باشد. بعضی از تلویزیون‌ها در یک کنج بسته قرار می‌‌گیرند و همین امر امکان گردش هوا به‌صورت صحیح را غیرممکن می‌کند. علاوه بر این، احتمال دارد که دریچه‌های پشت تلویزیون به‌علت گردوغبار به‌طور کامل گرفته شده باشند و چرخش مداوم جریان هوا انجام نگیرد. در هر یک از این شرایط، وقتی که تلویزیون برای مدت مشخصی روشن باقی می‌ماند، دمای‌ آن به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند به نحوی که با لمس قسمت بالایی فریم دستگاه می‌‌توان این افزایش دما را حس کرد.

3. خراب بودن منبع تغذیه

یکی دیگر از دلایل داغ شدن تلویزیون می تواند مربوط به خراب شدن منبع تغذیه آن باشد. منبع تغذیه همان قسمتی است که وظیفه دارد انرژی انتقالی از طریق پریز را به انرژی قابل مصرف توسط تلویزیون تبدیل کند. اگر این قسمت خراب باشد، نه‌تنها شاهد افزایش دمای تلویزیون خواهیم بود، بلکه احتمال دارد بخش‌های مهمی همچون برد دستگاه نیز به‌طور کامل آسیب ببینند و غیرقابل استفاده شوند. در این حالت علاوه بر افزایش دمای تلویزیون و گرم شدن آن، در زمان روشن بودن دستگاه بوی سوختگی نیز به مشام می‌رسد.

3. خراب شدن پریز دستگاه

علت داغ شدن تلویزیون سونی و برندهای معتبر مشابه، خراب شدن پریزی است که دوشاخۀ دستگاه را به آن متصل کرده‌اید. خبر خوش آن است که در این حالت عموماً قطعات داخلی دستگاه آسیب ندیده‌اند و تنها با رفع مشکلات مربوط به پریز می‌توان چنین موضوعی را حل کرد. به‌منظور امتحان کردن پریز تلویزیون باید از دستگاه‌های ویژه‌ای استفاده شود که تنها در اختیار تعمیرکاران حرفه‌ای قرار دارند؛ بنابراین به‌هیچ‌عنوان خودتان به‌تنهایی عملکرد پریز را مورد آزمایش قرار ندهید. اگر پریز خراب شود ممکن است با مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون نیز مواجه شوید.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تلویزیون سامسونگ با توجه به پرفروش بودن این محصول در بازارهای داخلی کشور یکی از خدمات ضروری و مورد نیاز غالب کاربران این محصول است که ممکن است به هر دلیل، در عملکرد دستگاه‌ مورد استفاده آن‌ها خللی ایجاد شده باشد. 

در راستای تأمین این نیاز، مرکز تعمیر تلویزیون Samsung با همکاری مجموعۀ متخصص و کارآمد خویش ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر و ترمیم انواع مدل‌های تلویزیون سامسونگ می‌باشد تا شما کاربران گرامی، دارندۀ هر کدام از مدل‌های تلویزیون سامسونگ که باشید،- بتوانید با مراجعه به این مرکز، تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه نظیر تعمیر داغ شدن تلویزیون سامسونگ، تعمیر مشکلات صدا در تلویزیون، سیاه شدن تصویر تلویزیون و مواردی از این دست را دریافت نمایید.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با سال‌ها تجربه در امر تعمیر و فروش محصولات شرکت سامسونگ، همواره انتخاب نخست مشتریان بوده است. حوزه‌ی فعالیت نمایندگی سامسونگ، تعمیر و فروش انواع محصولات سامسونگ از جمله موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… می‌باشد. تمامی این خدمات توسط برترین کارشناسان و مهندسین کشور به صورت فوق‌تخصصی و حرفه‌ای ارائه می‌گردد.

صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت نمایندگی سامسونگ در امر خدمات‌رسانی گشته است. متخصصین نمایندگی سامسونگ ملزم به حضور در دوره‌های ملی و بین‌المللی هستند که هر ماه به منظور به‌روز رسانی مهارت‌ها و دانش تخصصی آنان‌ برگزار می‌گردد. جهت آشنایی با خدمات ارائه شده در نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ به بخش زیر مراجعه نمایید.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *