اشتراک گذاری

گلکسی ایکس سامسونگ معرفی میشود

کمپانی سامسونگ در تلاش است  از اولین گوشی خود که قابلیت تا شدن دارد رونمایی کند.اگر قرار باشد این گوشی در آینده‌ای نزدیک معرفی شود، قطعا پشت سر گوشی جدید اپل یعنی آیفون ایکس قرار خواهد گرفت. همانطور که سری آیفون ۸ باهم معرفی شدند، احتمالی گلکسی اس ۹ و گلکسی ایکس نیز باهم معرفی شوند؛ همان کاری که همیشه اپل انجام می‌دهد.

قطعا هیجان‌انگیز خواهد بود که این گوشی‌ها همزمان در مقابل یکدیگر رقابت کنند. اما همانطور که از قبل نیز شاهد بودیم، گوشی‌های بدون حاشیه مانند آیفون ایکس، برای کاربران بسیار جذاب بود و قطعا گوشی تاشوی سامسونگ نیز برای آن‌ها جذابیت بالاتری خواهد داشت.

اطلاعات بدست آمده از گوشی گلکسی ایکس سامسونگ از یکی از مدیران اجرایی رده بالای این کمپانی بدست آمده است. کو دونگ‌جینگ دو هفته‌ پیش در بیانیه‌ی خود اشاراتی به گوشی جدید سامسونگ داشت. وی اشاره داشت که گوشی تاشوی سامسونگ بتازگی تأییدیه‌ آژانس رادیویی ملی (NRA) کره‌ی جنوبی را هم دریافت کرده است.

ویژگی‌های گوشی گلکسی ایکس سامسونگ

 

از جمله مشخصات گوشی گلکسی ایکس سامسونگ می توان به استفاده از اندروید مارشمالو ۶٫۰ در این گوشی اشاره نمود. این موضوع کمی غیر منتظره است . زیرا اندروید اوریو عرضه شده و انتظار می رود در این گوشی مورد استفاده قرار گیرد ، گمانه زنی ها حاکی از این است که در زمان عرضه شاهد برخی تغییرات در این گوشی خواهیم بود.

Galaxy X از یک نمایشگر ۵ اینچی بهره می برد. گفته شده است این گوشی در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. طبق آخرین خبرها ، به دلیل این که این نام با آیفون X مشترک است ، احتمالا کمپانی سامسونگ نام محصول خود را تغییر خواهد داد. این گوشی با نام مدل SM-G888N0 در آژانس رادیویی ملی کره معرفی شده است

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

کاربران گرامی با مراجعه به نمایندگی سامسونگ ضمن بهره‌مندی از خدمات ارائه شده، می‌توانند با به‌کارگیری مشاوره‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه، بهترین تصمیمات را در زمینه خرید و یا تعمیر هر یک از دستگاه‌های سامسونگ اتخاذ نمایند.کارشناسان بخش تعمیرات پیش از هر اقدامی، پرسش‌هایی در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در دستگاه را از صاحب دستگاه خواهند پرسید. تعمیرات سامسونگ در نمایندگی رسمی سامسونگ و در واحدهای مجزا انجام می‌گردد. جهت آشنایی با خدمات دیگر واحدهای تعمیرات سامسونگ روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

امتیاز شما به این نوشته