اشتراک گذاری

ترفندهای تمیز کردن لباسشویی سامسونگ

تمیز کردن لباسشویی سامسونگ از جمله اقداماتی است که برای طول عمر و حفظ کیفیت لباسشویی باید انجام داد. با این حال برخی از کاربران از این امر غفلت کرده و یا اینکه روش های تمیز کردن ماشین لباسشویی را نمی دانند. نمایندگی سامسونگ در این مطلب قصد دارد کاربردی ترین ترفندهای تمیز کردن لباسشویی را به شما آموزش دهد تا به واسطه آن بتوانید به آسانی دستگاه را تمیز کرده و از خرابی آن در آینده جلوگیری کنید.

البته برخی از ماشین های لباسشویی سامسونگ برنامه هوشمند پاکسازی دارند و در تنظیمات آن ها گزینه مشخصی برای انجام این کار در نظر گرفته شده است. به هرحال این مطلب برای دارندگان تمام مدل های لباسشویی کاربرد دارد.

تمیز کردن لباسشویی سامسونگ

برای تعمیر ماشین لباسشویی با شماره 1662 تماس بگیرید. کارشناسان نمایندگی 24 ساعته آماده پاسخگویی هستد.

تمیز کردن لباسشویی سامسونگ سلامت آن را تضمین می کند

تمیز نکردن محفظه های لباسشویی می تواند عواقب بدی را برای دستگاه شما به دنبال داشته باشد. در هنگام انداختن لباس‌ها در ماشین لباسشویی ممکن است پرز یا کرک لباس و اشیای دیگر در جیب لباس‌ها بوده و وارد لباسشویی شوند. تمامی این اشیا می تواند باعث آسیب جدی به قطعات دستگاه شده و لوله ها و دریچه تخلیه را مسدود کند.

از سوی دیگر رطوبتی که پس از هر بار شستن لباس ها در ماشین باقی می ماند علاوه بر تولید بوی نامطبوع، باعث انباشته شدن میکروب و باکتری در دستگاه می شود. تجمع باکتری و کپک ها روی واشر درب لباسشویی باعث پوسیدگی و در نهایت خرابی آن می شود. بنابراین تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ نقش بزرگی در سلامت قطعات و البته طول عمر دستگاه دارد. سعی کنید هر چند وقت یکبار با یکی از ترفندهای زیر، ماشین لباسشویی را پاکیزه کنید.

این مطلب کاربردی را از دست ندهید: جرمگیری ماشین لباسشویی

روش های تمیز کردن لباسشویی

1. پاکسازی لباسشویی با استفاده از محلول جوش شیرین و سرکه

از آنجا که، سرکه یک ماده اسیدی است می تواند تا حد زیادی رسوبات و کپک های لباسشویی را از بین ببرد. جوش شیرین نیز در از بین بردن بوی بد کاربرد خوبی دارد. ترکیب این دو ماده می تواند محلول مناسبی برای تمیز کردن لباسشویی سامسونگ به شما ارائه دهد. برای این کار می توانید نصف پیمانه جوش شیرین را با 1 لیتر سرکه مخلوط کرده و در زبانه پودر بریزید. دستگاه را در دمای بالای 90 درجه و در یک زمان طولانی بگذارید. ماشین هایی که درب آنها از بالا باز می شود می بایست ابتدا آن را پر از آب کرده و محلول را اضافه کنید. سپس ماشین را یک دقیقه روشن کرده و بعد خاموش کنید. پس از یک ساعت نسبت به تخلیه آب اقدام کنید.

2. مایع سفید کننده برای تمیز کردن لباسشویی

مایع سفید کننده و آب داغ می تواند پاک کننده خوبی برای دستگاه شما باشد. برای این منظور در دستگاه های قدیمی مایع را داخل دستگاه ریخته و آب داغ به آن اضافه کنید. در مدل های اتوماتیک نیز یک فنجان مایع سفید کننده داخل کشوی مخصوص مایع بریزید و لباسشویی را بدون لباس و با آب گرم روشن کنید. این کار نه تنها باعث ضد عفونی دستگاه می شود بلکه جرم و لکه های سطح داخلی ماشین لباسشویی را نیز تمیز می کند.

3. اسید سیتریک؛ ماده ای قوی تر از سرکه

اسید سیتریک از میوه های اسیدی گرفته شده و دارای کاربردهای بسیاری است. این اسید از سرکه قوی تر بوده و می تواند لکه های بزرگ و رسوبات زیاد لباسشویی را برطرف کند. اگر در کنار اسید سیتریک از جوش شیرین هم استفاده کنید میزان پاک کنندگی آن افزایش می یابد. ترکیب یک پیمانه اسید سیتریک و نصف پیمانه جوش شیرین، محلول مناسبی برای پاک کردن لباسشویی است. در این شرایط نیز دستگاه را با درجه حرارت بالا و آب گرم روشن کنید.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ

نمایندگی لباسشویی سامسونگ طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات لباسشویی، به خوبی از نیازهای کاربران خود آگاه بوده و تلاش می کند به تمامی این نیازها پاسخ درخور و شایسته دهد. فروش محصولات با کیفیت سامسونگ و ارائه خدمات پس از فروش، از فعالیت های اولیه این مرکز می باشد. با توجه به تقاضای روزافزون مردم برای خرید لباسشویی سامسونگ، نیازهای کاربران برای خدمات تعمیر و رفع اشکال این دستگاه نیز افزایش یافت.

از این رو نمایندگی لباسشویی سامسونگ، بخش تعمیرات تخصصی لباسشویی را راه اندازی کرد تا تمامی مشکلات مشتریان سامسونگ در اسرع وقت برطرف شود. شما می توانید با خیالی آسوده زمانی که دستگاهتان با مشکل فنی مواجه شده و نیاز به تعمیر دارد با نمایندگی مجاز لباسشویی سامسونگ تماس گرفته تا ما نیز مجرب ترین تکنسین فنی خود را برای تعمیر به آدرس شما اعزام کنیم. هدف ما رضایت هرچه بیشتر شما و رضایت شما سرمایه ما است.

4.5/5 (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *