اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی سامسونگ است که در پی درخواستهای مکرر کاربران مبنی بر نیاز به اعزام کارشناس تعمیر تلویزیون سامسونگ به محل صورت گرفته است. در طول سالهای اخیر کاربران بسیاری با مرکز تعمیرات تلویزیون samsung تماس گرفته و خواستار حضور کارشناس تعمیر در محل گشته اند از همین رو مدیریت نمایندگی سامسونگ برآن شدند تا با تشکیل تیمی از زبده ترین و متخصص ترین کارشناسان تعمیر و تجهیز آنان به پیشرفته ترین ابزار، امکانات لازم جهت این کار را فراهم آورد.

در حال حاضر نمایندگی سامسونگ تمامی امکانات لازم جهت ارائه خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل را فراهم آورده است و شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به این سرویس از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت اقدام نمایید. کارشناسان ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی پرسش های شما عزیزان خواهند بود و راهنمایی ها و مشاوره های لازم را به شما ارائه خواهند نمود.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل با ضمانت نامه

مراحل تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل

اولین و مهم‌ترین مرحله برای تعمیر تلویزیون سامسونگ که توسط تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ به صورت تخصصی انجام می‌شود، عیب‌یابی اصولی تلویزیون سامسونگ است؛ درواقع عیب‌یابی اصولی علاوه‌بر اینکه مشکل اصلی این دستگاه را نشان می‌دهد بلکه موجب سرعت بخشیدن به پروسه تعمیرات آن نیز می‌شود. پس از عیب‌یابی دقیق تلویزیون سامسونگ نوبت به برآورد هزینه توسط تعمیرکاران نمایندگی تلویزیون سامسونگ می‌رسد؛ کارشناسان این مرکز متناسب با نوع مشکل تلویزیون سامسونگ، تعمیر یا تعویض قطعه‌ای در این دستگاه و مدت زمانی که تعمیرات آن به طول می‌انجامد، هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ را برآورد کرده و به کاربر اطلاع می‌دهند تا درصورت تمایل او پروسه تعمیرات این دستگاه را آغاز کنند.

حالا نوبت به تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ است که توسط تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون سامسونگ با سرعت و کیفیت بالایی انجام می‌شود. درنهایت نیز نوبت به تست و بررسی تلویزیون سامسونگ می‌رسد تا تعمیرکاران نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ از رفع مشکل این دستگاه اطمینان حاصل کنند. جهت بهره‌مند شدن از تمامی این خدمات در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ می‌توانید با نمایندگی تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ در محل

هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ در محل به عوامل متعددی از جمله: نوع خرابی و مشکل تلویزیون، تعمیر یا تعویض قطعات تلویزیون، مدت زمانی که تعمیرات تلویزیون به طول می‌انجامد و … بستگی دارد؛ البته جای نگرانی نیست چراکه تعمیرکاران نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ پس از تماس شما به محل مورد نظر اعزام شده و به عیب‌یابی تخصصی تلویزیون سامسونگ می‌پردازند تا بتوانند هزینه تعمیرات آن را برآورد کنند؛ درنتیجه نیز شما را در جریان هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ قرار می‌دهند تا درصورتی که تمایل داشتید، پروسه تعمیرات تخصصی این دستگاه را آغاز کنند.

خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

عیب یابی تلویزیون سامسونگ در محل

درصورتی که تلویزیون سامسونگ شما دچار مشکل شده است و به عیب‌یابی تخصصی نیاز دارد، می‌‌توانید با نمایندگی تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید؛ تکنسین‌های این مرکز پس از تماس شما در محل مورد نظر حاضر شده و به عیب‌یابی این دستگاه می‌پردازند. خوشبختانه تکنسین‌ها و کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ از تجربه و مهارت بالایی در زمینه عیب‌یابی انواع مدل‌های تلویزیون سامسونگ برخوردار هستند و از همه مهم‌تر با تمامی مشکلات این دستگاه و تکنیک‌های برطرف کردن آن‌ها به خوبی آشنایی دارند؛ بنابراین می‌توانند تلویزیون سامسونگ را با سرعت و کیفیت بالایی مورد عیب‌یابی قرار دهند.

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ یکی از خدمات مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ است. بک لایت در تلویزیون ها منبع تولید کننده نور برای نمایش تصویر هستند. یک بک لایت از صفحات مشعب، لامپ های SMD یا معمولی و نوارهای مسی یا آلمینیومی تشکیل شده است. نوارهای مسی یا آلمینیومی که زیر لامپ ها قرار دارند وظیفه خنک نگاه داشتن لامپ ها را بر عهده دارند. خرابی بک لایت در هر تلویزیونی امکان پذیر است؛ از تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی گرفته تا تلویزیون های جدید؛ اما نوع خرابی بک لایت در هر تلویزیونی با توجه به ساختاری که دارد، متفاوت خواهد بود.

با توجه به ساختار قطعات و بالا بودن استهلاک تلویزیون های جدید، تعمیر بک لایت تلویزیون های سامسونگ دامنه وسیعی دارد؛ برای آن باید بخش هایی نظیر لامپ های بک لایت، مدارات و قطعات تامین کننده و… بررسی شوند. معمولا خرابی بک لایت به دلیل فعال شدن مدارات پروتکتور در اثر نیمه خراب شدن قطعات بخش بک لایت است؛ در نتیجه نور بک لایت تلویزیون بعد از مدتی مثلا نیم ساعت قطع می شود و نیاز به تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ است. در این تعمیر تست قطعات و کنترل کیفیت تعمیرات انجام شده اهمیت بسیار زیادی دارد. تمام خدمات واحد تعمیر تلویزیون سامسونگ همراه با ضمانت نامه های معتبر است.

تعمیر برد تلویزیون سامسونگ

تعمیر مین‌برد تلویزیون سامسونگ

تمامی لوازم الکترونیکی از یک برد اصلی برخوردار هستند که عملکردهای مختلف آنها را هدایت و کنترل می کند. در تلویزیون این برد با اصطلاح مین برد معرفی و شناخته می شود. مین برد، متشکل از قطعات الکترونیکی نظیر آی سی، پردازنده، ترانزیستور و غیره است که پردازش تمامی قسمت های تلویزیون از جمله صدا و تصویر را انجام می دهد. بنابراین در صورت خرابی مین برد، بخشی یا همه عملکردهای تلویزیون مختل می شود.

برای مثال ممکن است صدای تلویزیون قطع شود و یا اینکه دستگاه به طور ناگهانی خاموش و روشن شود. در این شرایط برای رفع مشکل دستگاه بهتر است آن را روشن نکرده و در اسرع وقت برای تعمیر تلویزیون سامسونگ خود اقدام کنید. توجه داشته باشید در صورتی که مین برد به موقع تعمیر نشود و در عین حال از دستگاه نیز استفاده به عمل آید، ممکن است خرابی یک بخش منجر به خرابی بخش های دیگر شود.

 • تعمیر تلویزیون قدیمی سامسونگ
 • تعمیر تلویزیون آب خورده سامسونگ
 • تعمیر تخصصی تلویزیون آب خورده سامسونگ
 • تعمیرات تلویزیون آب خورده سامسونگ
 • تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ
 • تعمیر تخصصی تلویزیون پلاسما سامسونگ
 • تعمیرات تلویزیون پلاسما سامسونگ
 • تعمیر تلویزیونی که روشن نمی شود
 • تعمیرات تلویزیون ال ای دی سامسونگ
 • تعمیر تلویزیون منحنی سامسونگ
 • تعمیر تخصصی تلویزیون منحنی سامسونگ
 • تعمیرات تلویزیون منحنی سامسونگ
 • تعمیر تلویزیون سه بعدی سامسونگ
 • تعمیر تخصصی تلویزیون سه بعدی سامسونگ
 • تعمیرات سه بعدی تلویزیون سامسونگ
 • تعمیر تلویزیون crt سامسونگ
 • تعمیر تخصصی ال ای دی تلویزیون سامسونگ
 • تعمیرات ال ای دی تلویزیون سامسونگ
 • تعمیرات تخصصی ال ای دی تلویزیون سامسونگ
 • تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ
 • تعمیر تخصصی تلویزیون ال سی دی سامسونگ
 • تعمیرات تلویزیون ال سی دی سامسونگ
 • تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ
 • تعمیر تخصصی تلویزیون ال ای دی سامسونگ

تعمیرات تلویزیون در تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون از شعبه‌های متعددی در تهران از ستارخان گرفته تا پیروزی، ولیعصر، سعادت آباد، تجریش، فرجام و میرداماد برخوردار می‌باشد؛ اما این مسئله بدین معنا نیست که تنها مردمی که در این مناطق سکونت دارند، می‌توانند از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون در تهران استفاده کنند بلکه این مرکز خدمات تعمیر تلویزیون در محل را به کاربران ارائه می‌دهد؛ بنابراین در هر کجای تهران که باشید از گیشا، آزادی، پونک، صادقیه و جنت‌آباد در غرب تهران گرفته تا مولوی، شوش، منیریه، امیریه و نازی‌آباد در جنوب تهران، می‌توانید تنها از طریق تماس با نمایندگی تعمیر تلویزیون از خدمات این مرکز در منزل خود بهره‌مند شوید.

تعمیرات تلویزیون در کرج

خوشبختانه نمایندگی تعمیرات تلویزیون نه تنها خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون را به کاربران تهرانی ارائه می‌دهد بلکه این خدمات را به کاربرانی که در کرج نیز سکونت دارند ارائه می‌دهد؛ با وجود اینکه نمایندگی تعمیر تلویزیون در منطقه شاهین ویلا کرج شعبه دارد اما در هر کجای کرج که سکونت داشته باشید می‌توانید از خدمات تعمیرات تلویزیون در محل توسط این مرکز بهره‌مند شوید؛ تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص آن به آدرس مورد نظر شما جهت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون اعزام شوند.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای ارائه دهنده خدمات

نمایندگی سامسونگ با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری محور و پیاده سازی پارامترهای لازم جهت ارائه خدمات مرتبط با تعمیر فضایی فراهم ساخته که در آن امکان ارائه تمامی خدمات تخصصی مورد نیاز کاربران سامسونگ فراهم گشته است. نمایندگی سامسونگ چه در عرضه محصولات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری با تعدادی از مجربترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است و به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مراکزی است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک سازد.

این مرکز از بدو تأسیس تا کنون رضایت کاربران سامسونگ را با خود به همراه داشته و در تلاش است تا با برآورده سازی خواست ها و نیازهای متنوع کاربرانِ خویش لبخند رضایت را بر لب آنان بنشاند. کارشناسان نمایندگی سامسونگ در تلاشند تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با تمامی محصولات سامسونگ اعم از موبایل، تبلت، لپ تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… را به کاربران ارائه نمایند و مشتریان خویش را از مراجعه به دیگر جهت دریافت خدمات مورد نیاز بی نیاز سازند. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با پارتهای گوناگون ارائه دهنده خدمات در نمایندگی سامسونگ به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل و اخبار مرتبط

 در نمایندگی سامسونگ این امکان فراهم گشته است تا برخی از خدمات ارائه شده در این مرکز بصورت سرویس در محل به مشتریان و هموطنان گرامی ارائه گردد. این سرویسها به ویژه در مورد تجهیزاتی با ابعاد و وزن بالا نظیر دستگاه های کپی و تلویزیون ها انجام می پذیرد. یکی از سرویس های مذکور سرویس تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل  است که به منظور آسایش و رفاه حال هر چه بیشتر همشهریان گرامی در طول سالهای اخیر در لیست خدمات ارائه شده در این مرکز گنجانده شده است.

در سیستم تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل به دلیل حضور کارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل این امکان برای صاحبان دستگاه ها فراهم می شود تا بر جریان کار و چگونگی تعمیرِ دستگاه توسط کارشناسان تعمیر نظارت داشته باشند و از این راهرو از کیفیت ارائه شده اطمینان حاصل کنند. کارشناسان اعزامی جهت تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل دانشِ تخصصی تعمیرات را با حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین المللی کسب نموده‌اند و مهارت فنی آنان با برگزاری آزمونهای از سویِ این مرکز مورد سنجش قرار گرفته است. شما کاربران گرامی می توانید بخشی از اطلاعات و اخبار مرتبط با کمپانی سامسونگ و محصولات این کمپانی را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل و مقالات این حوزه

سرویس تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل راهکاری است جهت تعمیر و ترمیمِ تلویزیون‌های سامسونگ که به ‌هر روی ممکن است صاحبانشان امکان حمل و جابجایی آن‌ها را نداشته باشند. کاربران تلویزیون سامسونگ با بهره ‌مندی از این سرویس دیگر از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه تلویزیون خود، جستجوی‌های زمان بر و کسالت بار به منظور یافتن تعمیرگاه مناسب و مجاز و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت.

تعمیرکاران اعزام شده جهت سرویس تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل، گروهی از مجرب ترین کارشناسان تعمیر هستند که به دلیل در اختیار داشتن مجموعه ای از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر قادر به عیب یابیِ کارشناسی و تخصصی تلویزیون سامسونگ و تعمیر آن می باشند. بنابراین در صورتی که تلویزیون شما به هر دلیل دچار افت عملکرد و خرابی شده است اما امکان جابجایی و انتقال آن را به تعمیرگاه ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل است. جهت استفاده از سرویس تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت نمایندگی سامسونگ با ما تماس بگیرید.

کارشناسان سرویس تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر تلویزیون را آغاز می‌کنند. کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن اقدام نماید. آرشیو قطعات جانبی، با توجه به مدل ذکر شده از مشتری، مجموعه ای از قطعات اصلی و اورجینال همان مدل از تلویزیون سامسونگ است. شما کاربران گرامی می توانید بخشی از مطالب و مقالات مرتبط با این حوزه را از طریق بخش زیر مطالعه نمایید.

محصولات سامسونگ

شرکت کره ای سامسونگ به دلیل دارا بودن محصولاتی با طراحی های کاربردی، قابلیت های بالا، قیمت های مناسب و ساختار مستحکم توانسته است بخش عمده ای از بازارهای جهانی را به تسخیر خویش درآورد. شرکت سامسونگ در ۲۰۰۵ توانست عنوان برترین تولیدکننده لوازم برقی را به خود اختصاص دهد. خالی از لطف نیست بدانید که کلمه سامسونگ در زبان کره ای به معنای « سه ستاره» است. این شرکت در سال ۱۹۳۸ توسط «لی بیونگ چول» به عنوان یک شرکت تجاری در شهر دایگو راه‌اندازی شد.

مقر اصلی این کمپانی در حال حاضر در شهر سئول کره‌جنوبی واقع شده است. گروه سامسونگ، یک شرکت چند ملیتی و چند منظوره است که در زمینه تولید و ساخت محصولات الکترونیکی، کشتی‌سازی، صنایع شیمیایی و نیز خدمات بیمه و مالی فعالیت می‌کند. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر با محصولات سامسونگ آشنا شوید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل و پاسخگویی به پرسش های کاربران

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل یکی از خدمات تخصصی ارائه شده توسط مهندسان نمایندگی سامسونگ است که در پی تقاضا و درخواست تعداد بیشماری از کاربران در لیست برنامه های کاری این مرکز گنجانده شده است. سرویس تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل برای بسیاری از کاربرانِ امروزیِ این دستگاه، ضروری و بایسته به‌نظر می‌رسد؛ ضروری از آن روی که ابعاد و ظرافت بالای دستگاه حمل و جابجایی آن را دشوار ساخته است. این دشواری سبب گشته است تا بسیاری از کاربران در زمان خرابی دستگاه، اولویت را به حضور کارشناسِ تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل دهند و قید جابجایی و حمل آن را بزنند.

استفاده از سرویس تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، زمینه ساز کاهش هزینه هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی آن متحمل گردند. در این روش، کاربر این امکان را می یابد تا بر عملکرد کارشناس تعمیر نظارت داشته باشد و از راهنمایی ها و مشاوره های ارائه شده توسط کارشناسان استفاده نماید. شما کاربران گرامی می توانید پرسش های خویش در رابطه با خدمات ارائه شده در این مرکز را از طریق بخش زیر با کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان ما تمامی پرسش های دریافت را بررسی کرده و پاسخگوی آنها خواهند بود.

لینک های مفید :

 نمایندگی رسمی اپلنمایندگی رسمی ایسوستعمیرات تلویزیون توشیباتعمیرات تلویزیون شارپ / نمایندگی رسمی دلنمایندگی رسمی فوجیتسو / نمایندگی رسمی ریکو /تعمیرات تلویزیون پاناسونیک / تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزلنمایندگی هوآوی / نمایندگی رسمی ایسر / تعمیرات تلویزیون ال جی / تعمیرات تلویزیون سونی / نمایندگی رسمی کانننمایندگی رسمی اچ پی نمایندگی رسمی زیراکسنمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / نمایندگی رسمی لنوو / نمایندگی رسمی اچ تی سی /نمایندگی کپی ماشین / نمایندگی تعمیرات موبایل / نمایندگی تعمیرات تبلت / مرکز سخت افزار ایران

 نمایندگی اپل / نمایندگی ایسوس / تعمیرات تلویزیون توشیبا / تعمیرات تلویزیون شارپ / نمایندگی دل / نمایندگی فوجیتسو / تعمیرات تلویزیون پاناسونیک /نمایندگی ریکو /تعمیرات تلویزیون سونی /نمایندگی ایسر / تعمیرات تلویزیون ال جی /تعمیرات تلویزیون سامسونگ /نمایندگی برادر /نمایندگی کانن / نمایندگی اچ پی / نمایندگی زیراکس / نمایندگی لنوو / نمایندگی کیوسرا

نمایندگی اپل در ایراننمایندگی ایسوس در ایران / تعمیرات تلویزیون توشیبا / تعمیرات تلویزیون شارپ / نمایندگی دل در ایران / نمایندگی فوجیتسو در ایران / تعمیرات تلویزیون پاناسونیک / نمایندگی ریکو در ایران / تعمیرات تلویزیون سونی / نمایندگی ایسر در ایران / تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ / نمایندگی برادر در ایراننمایندگی کانن در ایران / نمایندگی اچ پی در ایران / نمایندگی زیراکس در ایران  / نمایندگی کونیکا مینولتا در ایراننمایندگی لنوو در ایران

امتیاز شما به این نوشته