تعمیر موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ می‌بایست با رعایت پارامترهای خاص انجام پذیرد تا از آسیب به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری کرده و  بازیابی کیفیت اولیه آن را سبب گردد. اما پرسش ما آن است که آیا پارامترهای مجاز و استاندارد در تعمیر موبایل سامسونگ در همه تعمیرگاه‌های موبایل اجرا می‌گردند؟ پاسخ این سوال متأسفانه منفی است.

غالب تعمیرکاران فعال در مراکز غیر معتبر ، بی‌هیچ دانش تخصصی و آکادمیک و صرفاً با تکیه بر تجربه‌های پیشین خود در تعمیرات گوشی، نسبت به تعمیر موبایل سامسونگ اقدام ‌می‌نمایند؛ از این‌رو اغلب قریب به اتفاق این تعمیرات، منجر به خرابی مجدد دستگاه و چه بسا دوچندانی نقص آن‌ها می‌گردد.

از همین روست که کارشناسان تعمیر موبایل سامسونگ توصیه می‌کنند که در صورت بروز نقض در هرکدام از موبایل‌های سامسونگ، می‌بایست این محصولات را تنها به مراکز مجاز و استاندارد بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را ندارند، بپرهیزید. کاربران گرامی این محصول می توانند جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی و تعمیر موبایل سامسونگ به این مرکز مراجعه نمایند.

تعمیر موبایل سامسونگ

سرویس تعمیرات موبایل سامسونگ

سرویس تعمیرات موبایل سامسونگ، شامل تمام اقداماتی است که برای برطرف کردن ایرادات عملکردی این دستگاه انجام می شوند. این فرایند از زمان رسیدن گوشی به دست تعمیرکار شروع شده و با تست دستگاه و اطمینان از برطرف شدن مشکل گزارش شده، پایان می یابد. در طول عملیات تعمیر گوشی سامسونگ، بخش های مرتبط با ایراد یا ایرادات دستگاه بررسی می شوند. مثلا اگر گوشی خاموش می شود، باتری، مین برد و آی سی شارژ عیب یابی می گردند. پس از آن که مشخص شد ایراد از کدام قطعه است، آن بخش به فراخور شدت آسیب دیدگی، تعمیر و یا تعویض می گردد. به این ترتیب مشکل حل شده و کاربر می تواند مثل روز اول از موبایل خود استفاده کند.

تعمیرات موبایل سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ می‌بایست با رعایت پارامترهای خاص انجام پذیرد تا از آسیب به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری کرده و  بازیابی کیفیت اولیه آن را سبب گردد. اما پرسش ما آن است که آیا پارامترهای مجاز و استاندارد در تعمیرات موبایل سامسونگ در همه تعمیرگاه‌های موبایل اجرا می‌گردند؟ پاسخ این سوال متأسفانه منفی است. غالب تعمیرکاران فعال در این مراکز، بی‌هیچ دانش تخصصی و صرفاً با تکیه بر تجربه‌های پیشین خود در تعمیرات گوشی، نسبت به تعمیر موبایل سامسونگ اقدام ‌می‌نمایند؛ از این‌رو اغلب قریب به اتفاق این تعمیرات، منجر به خرابی مجدد دستگاه و چه بسا دوچندانی نقص آن‌ها می‌گردد.

از این رو اکیداً توصیه می‌شود در صورت بروز اشکال در گوشی مورد استفاده‌تان صرفاً به نمایندگی تعمیرات موبایل Samsung مراجعه نمایید و از تحویل دستگاه خود به سایر مراکز غیرمجاز خودداری نمایید. بد نیست بدانید که سرویس‌های تخصصی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انجام شده در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بر اساس استانداردهای جهانی، توسط خبره‌ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر است. ضمن آنکه تعویض قطعات موبایل تنها با استفاده از نمونه‌های اورجینال و پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه است.

تعمیر گوشی سامسونگ در نمایندگی

آیا گوشی سامسونگ شما اخیرا دچار مشکل شده و به درستی کار نمی کند؟ در این صورت باید برای عیب یابی و تعمیر آن از تکنسین های مجرب تعمیرات موبایل سامسونگ کمک بگیرید. تعمیر گوشی های سامسونگ هم مثل دیگر برندها، در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری انجام می شود که هریک در بر گیرنده ترمیم و رفع بخشی از مشکلات دستگاه هستند.

ایرادهای نرم افزاری موبایل با انجام اقداماتی همچون ویروس کشی، بازیابی اطلاعات، حل مشکل کاهش سرعت اجرای برنامه ها، نصب و بروز رسانی برنامه ها، بروز رسانی سیستم عامل، تعمیر هنگ کردن، رفع مشکل کرش کردن، ترمیم فرمت شدن، رفع مشکلات مربوط به اتصال به اینترنت و آنتن دهی و … برطرف می شوند. تعمیر و تعویض ال سی دی، تعویض گلس، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر قاب، تعمیر آبخوردگی، تعمیر و تعویض تاچ، تعمیر اسپیکر و میکروفن، تعمیرات تخصصی شارژر، تعمیر و تعویض فلت نمایشگر و اقداماتی از این دست هم با هدف تعمیرات سخت افزاری گوشی Samsung انجام می شوند.

تعمیر گوشی سامسونگ

تعمیر دکمه پاور موبایل سامسونگ

از رایج‌ترین دلایل خرابی دکمه پاور موبایل سامسونگ می‌توان به وارد شدن ضربه به دستگاه، شکستگی آن یا آب خوردگی موبایل سامسونگ اشاره کرد. از این‌رو در برخی مواقع می‌توان با تعمیر دکمه پاور گوشی سامسونگ مشکل آن را برطرف کرد اما گاهی اوقات میزان آسیب وارد شده به قدری است که تعمیرکاران مجبور به تعویض دکمه پاور این دستگاه می‌شوند. نمایندگی موبایل سامسونگ به عنوان حرفه‌ای‌ترین مرکز در زمینه تعمیر موبایل سامسونگ، خدمات مربوط به تعویض یا تعمیر دکمه پاور را به کاربران ارائه می‌دهد. از این‌رو اگر شما هم با مشکلاتی در دکمه پاور گوشی خود مانند: سفت شدن دکمه پاور یا عمل نکردن آن مواجه شدید، تعمیر یا تعویض این قطعه را به نمایندگی رسمی سامسونگ بسپارید.

تعمیر دوربین گوشی سامسونگ

یکی از مهم‌ترین قطعات موبایل‌ها که محل قرارگیری آن به گونه‌ای است که بیشتر در معرض آسیب‌دیدگی وجود دارد، دوربین موبایل است. گاهی اوقات افتادن گوشی از ارتفاع یا وارد شدن ضربه به آن می‌تواند، موجب بروز شکستگی در دوربین موبایل شود که در این صورت امکان تعمیر آن وجود نداشته و باید دوربین گوشی را تعویض کرد؛ البته گاهی اوقات هم بروز یکسری مشکلات نرم‌افزاری موجب از کار افتادن دوربین گوشی می‌شود که در این صورت با بررسی منشأ نرم‌افزاری بروز این مشکل و برطرف کردن آن می‌توان دوربین گوشی را تعمیر کرد. تکنسین‌های نمایندگی رسمی سامسونگ با عیب‌یابی دقیق دوربین موبایل سامسونگ با تعمیر یا تعویض آن، مشکلات به وجود آمده برای دوربین گوشی سامسونگ را برطرف می‌کنند.

تعمیر دوربین گوشی سامسونگ samsung

تعمیر هارد موبایل سامسونگ

هارد موبایل سامسونگ حساس‌ترین قطعه این دستگاه نسبت به ضربه است. بنابراین وارد شدن ضربه شدید به موبایل سامسونگ موجب خرابی هارد این دستگاه می‌شود. البته آبخوردگی و نوسان برق هم دیگر عواملی هستند که موجب خرابی هارد موبایل می‌شوند. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ خدمات بازیابی اطلاعات از دست رفته هارد موبایل سامسونگ و همچنین بازیابی اطلاعات هارد سوخته این دستگاه را به کاربران ارائه می‌دهد.

از نشانه‌های خرابی هارد موبایل سامسونگ می‌توان به خاموش شدن گوشی، ریستارت شدن مداوم این دستگاه و هنگ کردن آن اشاره کرد. حتی در گاهی اوقات خرابی هارد موبایل موجب بالا نیامدن گوشی و متوقف شدن آن بر روی لوگوی سامسونگ می‌شود. در صورتی که با هر یک از این مشکلات در موبایل سامسونگ مواجه شدید بهتر است این دستگاه را جهت عیب‌یابی و تعمیر هارد به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید.

تعمیر برد موبایل سامسونگ

برد موبایل همانند مادربرد لپ تاپ و کامپیوتر، بخش اصلی دستگاه بوده که از طریق آن تمامی قطعات، پردازش‌های مورد نظر را انجام می‌دهند. به عبارت دیگر تمامی قطعات با برد در ارتباط بوده و این قطعه اطلاعات هر بخش را به آنان انتقال می‌دهد. هرگونه اختلال در مین برد گوشی می‌تواند عملکرد کلی دستگاه را با مشکل مواجه کند. روی برد قطعات مختلفی قرار دارند که می‌توان به آی سی تغذیه، هارد، پردازنده، چیپست و غیره اشاره کرد.

عوامل مختلفی ممکن است باعث بروز مشکل در این قطعات شده و تعمیر برد را به دنبال داشته باشند. ضربه خوردن گوشی و نفوذ رطوبت به داخل دستگاه دو دلیل اصلی در خرابی برد است. همچنین نوسانات الکتریکی نیز در برخی از مواقع اثر نامطلوبی روی برد گذاشته و باعث اختلال در بخش‌های مختلف آن می شود. در چنین حالاتی تعمیر برد امری اجتناب ناپذیر است. متخصصان با استفاده از دستگاه های پیشرفته اقدام به تعمیر برد موبایل خواهند کرد.

تعویض اسپیکر موبایل سامسونگ

انباشته شدن گرد و غبار، نفوذ آب به داخل بلندگو و ضربه خوردن دستگاه، از دسته عواملی است که باعث خرابی بلندگوی موبایل می شوند. ممکن است در اثر این عوامل، صدای دستگاه قطع شده و یا کیفیت آن به شدت کاهش پیدا کند. بروز هریک از این حالات نیازمند بررسی دقیق دستگاه و عیب یابی اسپیکر می باشد. اگر بلندگو آسیب چندانی ندیده باشد و مشکل تنها در اتصالات آن به مین برد اتفاق افتاده باشد، در این صورت با تعمیر بخش آسیب دیده مشکل آن برطرف می گردد.

اما چنانچه میزان خرابی آن بالا بوده و یا اسپیکر کارایی خود را از دست داده باشد در این صورت باید بلندگو تعویض شود. تعویض بلندگو از جمله تعمیرات تخصصی موبایل محسوب است که نیازمند تجهیزات و ابزارآلات خاصی است. در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ، تعویض بلندگو با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با بهره گیری از قطعات فابریک انجام می شود.

تعمیر میکروفن گوشی سامسونگ

یکی از مهم ترین نکات در تعمیر میکروفن گوشی، تست میکروفن است. این کار با استفاده از مولتی متر برای اندازه گیری مقدار اهم انجام می شود. جالب است بدانید که در جریان تست میکروفن، اهم نمایش داده شده باید از یک طرف زیاد و از طرف دیگر، کم باشد. مقدار نرمال اهم نمایشی کپسول دهنی یا همان میکروفن، عموما بین ۵۰۰ اهم تا ۳کیلو اهم است. حال اگر مولتی متر در تست میکروفن گوشی سامسونگ، اهم کمتر از ۵۰۰ و یا بیشتر از ۳کیلو اهم را نشان دهد، می توان پی به خرابی این قطعه برد. لازم به ذکر است که برای تعمیر میکروفن گوشی سامسونگ می توان از روش های دیگری همچون تست دیوید استفاده کرد، که کاربرد آن تشخیص خرابی کپسول دهنی گوشی سامسونگ است.

میکروفون گوشی سامسونگ

تعمیرات گوشی سامسونگ

اگر شما کاربران گرامی نیز دارنده یکی از گوشی‌های سامسونگ هستید و در طول روزهای اخیر متوجه بروز اشکال و ناکارامدی در دستگاه خود شده‌اید، می‌توانید با مراجعه به تخصصی‌ترین مرکز تعمیر موبایل سامسونگ ، اشکالات پیش آمده در دستگاه خود را مرتفع نمایید.

البته در صورتی که اشکال پیش امده در دستگاه شما حاد نبوده و یا مرتبط با بخش نرم افزاری دستگاه است، می‌توانید با مراجعه به بخش مقالات، روش‌های تعمیر موبایل سامسونگ و برطرف‌سازی آن را مشاهده نمایید. شایان ذکر است در این بخش، آموزش‌های مرتبط با بخش تعمیرات سخت افزاری موبایل نیز ارائه شده است که برای همکاران محترم و یا کاربرانی که ابزار و مهارت این کار را دارند، سودمند خواهند بود.

تعمیرات گوشی سامسونگ

تعمیرات نرم افزاری موبایل سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ علاوه بر خدمات سخت افزاری به ارائه خدمات نرم افزاری به شما همونان عزیز می پردازد. مشکلاتی که در گوشی ها و تبلت ها به وجود می آید به دو دسته نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می شود. تمام مشکلات در موبایل و تبلت به مسائل سخت افزاری منتهی نمی شوند.

وجود کارشناسان متخصص در حوزه تعمیرات نرم افزاری موبایل باعث ارائه خدمات منحصر به فردی به شما عزیزان شده است. این کارشناسان دارای مدارک بین المللی بوده و پاسخگوی انواع نیازهای نرم افزاری موبایل و تبلت ها هستند. در صورت بروز مشکل نرم افزاری در موبایل سامسونگ خود به نمایندگی موبایل سامسونگ مراجعه کنید.

تعمیرات نرم افزاری موبایل سامسونگ

رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در واحدهای تخصصی مرکز تعمیر موبایل سامسونگ

از آنجا که اختلالات ایجاد شده در موبایل سامسونگ ممکن است سخت افزاری، نرم افزاری و یا تلفیقی از هر دو باشد، مرکز تعمیر موبایل سامسونگ با پارت‌بندی‌های تخصصی، این امکان را فراهم ساخته است تا کارشناسان نرم افزاری و سخت افزاری تعمیرات مورد نیاز را در پارت‌های تخصصی اجرایی سازند. کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل و استفاده از به‌روزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات مورد نیاز موبایل‌های سامسونگ را با قطعات اورجینال و هزینه مصوب به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.

واحد تعمیر موبایل سامسونگ به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارد. تمامی تعمیرات موبایل سامسونگ در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌های سازنده صورت می‌پذیرد.

آی سی تغذیه موبایل سامسونگ

تعمیر  ال سی دی گوشی سامسونگ

یکی از خدماتی که جهت تعمیرات موبایل سامسونگ ، در نمایندگی Samsung انجام می شود تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ می باشد. به منظور رفع مشکلات ال سی دی گوشی مهندسان ماهری در این مرکز، مشغول فعالیت می باشند. وجود ابزارآلات پیشرفته ی تعمیر در این مرکز موجب شده که این مهندسان، به شکل تخصصی تری اقدام به عیب یابی و تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ کنند.

شایان ذکر است ، جهت تعمیر و تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ، چنانچه لازم باشد، تعویض این قطعه نیز انجام می گردد. آن چه در تعویض ال سی دی گوشی اهمیت ویژه ای دارد جایگزینی آن با قطعه ی اصل و اورجینال می باشد. متخصصین  مرکز تعمیرات موبایل به تمامی اصول مهم در تعمیر و تعویض قطعات گوشی مسلط هستند.

تعمیر گوشی سامسونگ

تعمیر و تعویض باتری موبایل سامسونگ

برای تشخیص زمان تعویض باتری موبایل سامسونگ –والبته سایر برندهای گوشی- روشهای متعددی وجود دارد. در این میان، برخی نشانه‌های خرابی باتری، آسان و به راحتی قابل تشخیص و برخی دیگر دشوارترند. توصیه می‌شود جهت پیشگیری از خراب شدن باتری، توصیه‌های ذکر شده از سوی کارشناسان جهت افزایش عمر این قطعه را جدی بگیرید.

به یاد داشته باشید که باتری‌ها زباله نیستند، پس آن‌ها را در سطل‌های زباله‌های قابل بازیافت قرار دهید تا در مراکز بازیافت از آن‌ها استفاده شود. حقیقت آن است که در صورت خرابی باتری گوشی سامسونگ، کار چندانی نمی‌توان جهت تعمیر موبایل سامسونگ آن انجام داد و این قطعه از گوشی می‌بایست تعویض شود.

البته در گام نخست، برخی اقدامات نرم افزاری نظیر کالیبره کردن باتری، شارژ و دی‌شارژ باتری، ریست گوشی و مواردی از این دست اجرا می‌شود تا تعمیر باتری موبایل سامسونگ در صورت امکان با برخی اقدامات نرم افزاری انجام شود. اما در نهایت، و در صورتی که روش‌های نرم افزاری جهت تعمیر باتری موبایل سامسونگ کارامد نبود، راهی جز تعویض باتری گوشی باقی نخواهد بود. در تعویض باتری گوشی به این نکته توجه کنید که نمونه جایگزین حتی‌الامکان اورجینال و یا دارای کیفیت خوبی باشد.

تعمیر باتری موبایل

تعویض گلس موبایل سامسونگ

یکی از خدمات نمایندگی موبایل سامسونگ ، تعویض گلس گوشی سامسونگ است. آسیب های وارد شده به گلس موبایل ممکن است به گونه ای باشد که چاره ای جز تعویض گلس نداشته باشیم. ازین رو نمایندگی موبایل سامسونگ آرشیوی جامع از گلسِ انواع مدل های موبایل سامسونگ را فراهم نموده  تا در صورت بروز مشکل در گلس موبایل ، از گلس اورجینال جهت تعویض استفاده نماید.

از آن جا که روزانه شاهد مراجعه ی افراد بسیاری به نمایندگی موبایل سامسونگ جهت تعویض گلس هستیم ، به کاربران گرامی توصیه می کنیم جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به صفحه نمایش موبایل  از گلس های محافظ که در بازار موجود است، استفاده نمایند. این امر ضمن مراقب از گوشی سامسونگ ، از رسیدن آسیب جدی به صفحه نمایش موبایل جلوگیری به عمل خواهد آورد.

به هر روی ، در صورتی که صفحه نمایش گوشی شما آسیب دیده، بدون هیچ گونه نگرانی می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی موبایل سامسونگ تماس بگیرید. تعمیرکاران موبایل سامسونگ پس از عیب یابی اولیه ، با توجه به مدل گوشی شما ، اقدام به تعمیر یا تعویض گلس موبایل سامسونگ خواهند نمود.

تعمیر تاچ موبایل سامسونگ

شکستگی و خرابی تاچ گوشی سامسونگ از آن دست اتفاقات شایعی است که ممکن است برای کاربران گوشی های سامسونگ پیش آید. اگر گوشی سامسونگی شما از فاصله زیاد به زمین بخورد و یا ضربه سنگینی به آن وارد شود، علاوه بر اتفاقات جانبی دیگر، احتمال شکستگی ال سی دی و تاچ در آن بالاست.

اگر تاچ گوشی سامسونگ دچار شکستگی شود و یا از کار بیفتد، ضروری است که بلافاصله اقدامات مورد نیاز جهت تعویض و یا تعمیر تاچ گوشی سامسونگ انجام پذیرد. زیرا تاچ در چنین محصولاتی، رابط میان کاربر و دستگاه است و در صورتی که خراب گردد، گوشی عملاً بی‌استفاده شده و از کار می افتد.

دارندگان گوشی های تلفن همراه سامسونگ می توانند در صورت مواجه با مشکل کار نکردن تاچ گوشی همراه شان به مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کرده و اشکال پیش آمده را مرتفع سازند. مرکز تعمیر موبایل سامسونگ به دلیل برخورداری از آرشیو جامعی از قطعات موبایل سامسونگ در طول سالهای اخیر با حذف واسطه ها، برترین کیفیت را با کمترین هزینه به کاربران تلفن های همراه ارائه نموده است.

تعمیر تاچ گوشی سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ و واحدهای تخصصی تعمیرات سامسونگ

تمامی محصولاتِ ساخته شده درکمپانی سامسونگ، نظیر ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال‌های ساید‌بای‌ساید، تلویزیون ال‌سی‌دی، تلویزیون ال‌ای‌دی، یخچال فریز، مایکروفر (ماکروفر، مایکروویو) و دیگر تجهیزات الکترونیکی (تلفن همراه، لپ‌تاپ و… ) در صورت نیاز به تعمیر، می‌بایست به متخصصان این حوزه سپرده شوند.

کارشناسان فعال در حوزه تعمیر می‌بایست علاوه بر آشنایی با عملکردِ کلی هریک از دستگاه‌ها، اطلاعات جامعی نیز در باب قطعات ریز و درشت این تجهیزات و کارکرد هر یک داشته باشند. دارا بودن چنین مهارت‌هایی، یعنی تسلط بر ویژگی‌های فنی یک دستگاه، موجب می‌شود تا در هنگام بروز نقص و عیب در دستگاه، علتِ این نقص به سرعت شناسایی شده و اقدامات لازم جهت رفع آن انجام گیرد. جهت آشنایی با خدمات واحدهای تخصصی نمایندگی سامسونگ روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

نمایندگی سامسونگ و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ

نمایندگی سامسونگ جهت آشنایی شما کاربران گرامی با جدیدترین محصولات سامسونگ، فضایی از وب‌سایت خویش را به معرفی آن‌ها اختصاص داده است. از این پس شما می‌توانید با مراجعه به بخش زیر با جدیدترین محصولات این کمپانی پرطرفدار اعم از تبلت‌ها، گوشی‌ها، لپ‌ تاپ‌ها، تلویزیون‌ها و … آشنا شوید. با ورود هر یک از محصولات سامسونگ، کارشناسان و متخصصان ما با آنالیزهای تخصصی خویش، اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری آن را استخراج کرده و از طریق بخش زیر در اختیار شما قرار می‌دهند.

نمایندگی سامسونگ چه در امر عرضه محصولات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری تعدادی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است و به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مراکزی است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی نزدیک سازد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیر موبایل سامسونگ

 • بازیابی تنظمیات کارخانه سازنده گوشی در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ
 • تست و بهینه‌سازی ولتاژ موبایل
 • انجام مشاوره‌ در زمینه قطعات سخت‌افزاری و سیستم نرم‌افزاری
 • اصلاح نواقص موجود در دوربین‌ موبایل سامسونگ
 • تعمیر و اصلاح کارت حافظه موبایل سامسونگ
 • تعمیر نواقص میکروفن و اسپیکر
 • تعویض و یا تعمیر صفحه نمایش موبایل سامسونگ
 • برطرف‌سازی مشکلات هنگ موبایل سامسونگ
 • ریست کردن موبایل سامسونگ
 • تعمیر USB موبایل سامسونگ
 • تست اسپیکر گوشی و اصلاح مشکلات آن
 • تعمیر و اصلاح ایراد مشکلات بلوتوث موبایل سامسونگ
 • اصلاح مشکلات ویبره موبایل سامسونگ
 • برطرف کردن مشکل پرش در صفحه نمایش
 • رفع مشکلات آنتن‌دهی موبایل
 • رفع مشکلات سیم کارت در مرکز تعمیر موبایل سامسونگ
 • تعمیر و یا تعویض باتری
 • انجام تست‌های مربوط به تغذیه قطعات
 • فلش، فارسی‌سازی و نصب نرم افزار
 • رسوب‌زدایی با اولتراسونیک
 • شو‌سازی در باطری موبایل سامسونگ
 • برطرف کردن مشکل عدم خواندن سیم کارت از سوی گوشی در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ

نمایندگی سامسونگ و مقالات نمایندگی موبایل سامسونگ

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار و استفاده از به‌روزترین تجهیزات الکترونیکی، قادر به رفع کلیۀ اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل های سامسونگ هستند. نمایندگی موبایل سامسونگ به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع به هموطنان گرامی دارد و در این راستا اقدام به تدوین مقالاتی درباره اشکالات رایج در موبایل های سامسونگ و شیوه رفع آنها نموده است.

جهت دسترسی به پرسش‌ها و مقالات تدوین شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر موبایل سامسونگ می‌توانید به بخش زیر مراجعه نموده و از راهنمایی‌های تخصصی مهندسان نمایندگی سامسونگ بهره‌مند گردید. مقالات این بخش مرتبط با اشکالات رایج پیش آمده در موبایل های سامسونگ، مقالات تعمیرگاه تخصصی سامسونگ، پرسش های مطرح گشته از سوی کاربران و مواردی از این دست هستند.

پرسش و پاسخ تعمیر موبایل سامسونگ

پرسش و پاسخ تعمیر موبایل سامسونگ

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران متشکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها خدمات مرتبط با یکی از محصولات و دستگاه های الکترونیکی، خانگی و ارتباطی پرکاربرد موجود در بازار به کاربران ارائه می گردد. کاربران دستگاه هایی نظیر فتوکپی، پرینتر، تلفن های همراه، تبلت ها، ویدئو پروژکتورها، کولرهای گازی و مواردی از این دست می توانند با مراجعه به این مرکز ضمن بهره مندی از پیشرفته ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی هر یک، از مشاوره ها و راهنمایی های تخصصی کارشناسان حاضر در این مرکز بهره مند گردند.

نکته شایان ذکر در این میان، استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب در حین تعمیر است. در این مجموعه آرشیوی جامع از تمامی قطعات قابل تعویض دستگاه ها وجود دارد تا در صورت نیاز، قطعه معیوب در کمترین زمان و بی هیچ فوت وقتی تعویض گردد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به وب سایت مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

لینک های مفید :

نمایندگی تعمیرات تبلت / نمایندگی تعمیرات موبایل / تعمیرتبلت ایسوس /  تعمیرات گوشی سونیتعمیرات تبلت ایسوس / تعمیرات تبلت سامسونگ   / تعمیر تبلت ایسوس / تعمیرات موبایل سامسونگ / تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ال جی / تعمیرات موبایل هوآوی / نمایندگی اچ تی سی /

 تعمیرات گوشی اچ تی سی / تعمیرات موبایل ایسوس / تعمیرات تبلت ایسوس / نمایندگی هوآوی / تعمیرات گوشی سامسونگ / تعمیرات تبلت سامسونگ / نمایندگی تعمیرات سامسونگ / نمایندگی تعمیرات سونی / تعمیرات گوشی سونی / نمایندگی تعمیرات اپل / تعمیرات موبایل / تعمیرات تبلت   / نمایندگی تعمیرات سامسونگ 

نمایندگی ایسر / نمایندگی اپل / تعمیرات اپل / تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ایسوسنمایندگی کیوسرا / نمایندگی دل / نمایندگی فوجیتسو / نمایندگی اچ پی / تعمیرات گوشی هواوی / تعمیرات موبایل ایسوس /

تعمیر موبایل اپل / تعمیر موبایل هواوینمایندگی کونیکا مینولتا / نمایندگی ال جی / نمایندگی لنوو / نمایندگی ریکو / نمایندگی سونی / نمایندگی شارپ / نمایندگی توشیبا / نمایندگی زیراکس / نمایندگی ایکس ویژن /  نمایندگی پاناسونیک / بازیابی اطلاعات / مرکز سخت افزار ایران

60 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • گوشیم روش آب ریخته یه خرده و تاچش دیگه کار نمیکنه ولی صفحه روشن میشه هیچ مشکلیم نداره شارژم میشه ولی تاچ اصلا کار نمیکنه خاموش روشنم میشه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 • سلام
  آدرس و تلفن شعب منتخب رو لطف کنید تو سایت بزارید
  من گوشیم آسیب دیده نمیدونم به کجا مراجعه کنم

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز. تمامی شعب مورد تایید هستند. آدرس شعب ها ، هم قسمت منوی سایت و هم فوتر سایت هستش.
   شماره تلفن تماس : 02154114

   پاسخ
  • سلام من گوشی a50 دارم چند روزه موقعی که برنامه رو باز میکنم میخوام ببندم حالت هنگ طور میشه

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز. گوشی رو ریست فکتوری کنید مشکل حل میشه . البته با این کار کل اطلاعات پاک می شه. یک بک آپ از اطلاعاتتون تهیه کنید

    پاسخ
 • سلام گوشی من S& edge هست که با پر شدن حافظه هنگ میکرد ولی ایندفعه به کلی خاموش شد و تعمیرات شهرمون،زاهدان نتونستن تعمیرش کنن.امکانش هست که گوشی رو به شعب ،پست یا تیپاکس کنم؟خواهشا هر راهی که ممکنه بگید تا گوشیم درست شه!!

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   24 ژوئن 2020 2:05 ب.ظ

   سلام دوست عزیز، تعمیر گوشی سامسونگ در زاهدان به صورت غیر حضوری انجام میشه. میتونین گوشی رو به نمایندگی سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران ارسال کنین تا همکاران ما اونو عیب یابی و تعمیر کنن. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه نمایندگی سامسونگ در شهرستانها مراجعه کنید.

   پاسخ
  • سلام، من نوت 5 دارم گوشیم نو بود سه سال پیش از دستم افتاد ال سی دی گوشی سوخت گذاشتمش کنار، الان میخوام استفاده کنم ارزش داره تعویض کنم یا دیگه فاقد ارزش هست این گوشی. چون مبلغ تعویض کمی بالا بود
   ممنون

   پاسخ
   • سلام دوست گرامی . بله جزو پرچمدارهای سامسونگ هست و ارزش تعمیر داره به شرطی که ال سی دی اصلی شرکتی نصب بشه

    پاسخ
 • محسن اجلالی
  8 ژوئن 2020 2:43 ق.ظ

  سلام متاسفانه ال سی دی گوشی A50 بنده شکست و همراه ال سی دی فینگر پرینت هم آسیب دید . ال سی دی تعویض کردم ولی فینگرش حتی با تعویض قطعه درست نشد .. ایا واقعا دیگه فینگر درست نمیشه یا متخصصین شما قادر به تعمیر ان هستند؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   24 ژوئن 2020 3:14 ب.ظ

   سلام دوست عزیز. بله جهت تعمیرات گوشی تشریف بیارید در خدمت هستیم

   پاسخ
 • سلام.من گوشیم سامسونگ a20 هست.متاسفانه به دلیل فشاری که بهش وارد شده بود تو جیبم یکم خم شده.چطوری باید مشکل خم شدگی گوشی رو برطرف کنم؟اصلا درست میشه؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   24 ژوئن 2020 3:14 ب.ظ

   سلام دوست عزیز. گوشی رو جهت تست و عیب یابی به یکی از نمایندگی های مرکز سخت افزار ایران بیارید.

   پاسخ
 • سلام
  من اشتباهی سوزن سیم کارت وارد میکروفون تبلت کردم
  میخواستم ببینم امکان آسیب به میکروفون وجود داره؟
  تبلت Galaxy Tab s5e

  پاسخ
 • سلا گوشیم j6_2018 32g هست بردش سوخته نمایندگی برد جدید داره نصب کنم

  پاسخ
 • با درود و خسته نباشید بنده تبلت سامسونگ galaxy not10.1 2014دارم که گلس آن ترکهای زیادی داره ولی تاچ وال سی دی آن سالمه آیا گلس این مدل وجودداره وقابل تعویض هستش وسوال دوم قاب پشت دستگاه وباطری وشارژرآن موجوده یاخیر باسپاس

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  من گوشیم j3 2016 هستش
  باتریش باد کرده بود عوض کردم
  بعد یه مدت دوباره باتریش باد کرد و 3_4 بار تا الان باتریشو عوض کرد یعنی یه 4-5 ماه کار میکنه دوباره باد میکنه از شارژر خود سامسونگ هم استفاده میکنم و گوشیمم زیاد تو شارژ نمیمونه اما نمیدونم مشکلش چیه
  تعمیرات هم بردم نتونستن تشخیص بدن فقط باتری عوض میکردن
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام ، باید از باطری اورجینال استفاده کنید. به دلیل فیک بودن باتری ها باد می کنن . متاسفانه باتری اورجینال در بازار موجود نیست

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید ببخشید شما همه روزه و هرساعتی درنمایندگی حضور دارین؟!

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز جهت اطلاع از تایم کاری مجموعه از منوی سایت به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید

   پاسخ
  • سلام مدتیه گوشی A20 من حافظه ش پر میشه در حالیکه هیچی داخلش نیست تمام کش تلگرام و اینستا هم پاک میکنم فرقی نمیکنه هیچ برنامه ای هم داخلش ندارم تا حالا مجبور شدم چند بار برش گردونم به تنظیمات کارخانه خستم کرده لطفا راهنمایی بفرمایید

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید قیمت تاچ ال سی دی گوشی a50 رو می خواستم واینکه موجود دارید

  پاسخ
  • سلام ، سلامت باشید بله موجود هست . قیمت ها در زمان مراجعه خدمتتون اعلام میشه

   پاسخ
 • سلام من شهر کرمانشاه هستم می خواستم بدونم که آیا هارد گوشیJ4 pulasدارین یا نه اگه دارین من ممنون میشم

  پاسخ
 • سلام من سوکت جا شترجی a80 رو می خواستم موجود هتست

  پاسخ
 • محمد سعید
  27 جولای 2020 12:14 ق.ظ

  سلام گوشی گلکسی a6 باتریش موجود هست برا تعویض در کرمانشاه؟

  پاسخ
 • سلام گوشی من اس ۷ایج هستش که بردش سوخته شما برد هم عوض میکنین بفرستم گوشی رو

  پاسخ
 • سلام گوشی من بازگشت به حالت کارخانه زدم بعد ازمن جیمیل خواست جیمیلم رو وارد کردم وارد گوشی که شد دیدم از ۳۲ گیگابایت حافظ داخلی۸ زده بود الان کل حافظ گوشیه من ۸ گیگابایت هست

  پاسخ
  • سلام و با تشکر از همراهی شما. گوشیتون لازمه که فلش بشه ، به یکی از شعب ما مراجعه کنید

   پاسخ
 • علی تبریزی
  30 جولای 2020 3:09 ب.ظ

  سلام من گوشیم رو الان یه هفته س بردم شعبه مرکزی خبری نیست زنگ میزنیم هی امروز و فردا میکنن بدون گوشی لَنگ گذاشتن ما رو آدم هزار تا کار ضروری داره با گوشی معلوم نیست تحویل بدن یا نه

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز. شماره رسید و شماره تماستون رو به ایمیل موجود در صفحه ی تماس با ما ارسال بفرمایید جهت بررسی

   پاسخ
 • پیمان فراهانی
  5 آگوست 2020 7:36 ب.ظ

  سلام من galaxy note10 plus دارم،کلید های کم و زیاد صدا از جاشون در اومدن،برای تعمیرش باید چیکار کنم و یا به کجا مراجعه کنم

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز. تشریف بیارید جهت تعمیرات موبایل آدرش شعبه ی مرکزی : ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، کوچه ی نجاری پلاک 18 ادرس سایر شعب رو هم می تونید در صفحه ی تماس با ما مشاهده کنید

   پاسخ
 • سلام
  من دو روز پیش ال سی دی گوشیم رو عوض کردم و دوربین جلوی گوشیم تاز نشون میده متاسفانه مجبور شدم در جای دیگری تعویض کنم، امکانش هست راهنماییم کنید که چه اتفاقی افتاده و چیکار میشه کرد؟

  پاسخ
 • محمد فهرجی
  10 آگوست 2020 7:09 ب.ظ

  سلام، من کرمان هستم گلس صفحه من شکسته چون گوشی من نوت۸ هست میترسم بدم اینجا درست کنن چون میگن تعویض گلس امکان خرابی ال سی دی هم وجود داره، چیکار کنم میتونم برای شما تهران بفرستم؟ هزینه تعویض چقدر میشه؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید ببخشید من گوشیمj8هست گوشیم باصفحه به زمین خورده علاوه بر گلسشی کوچولو بغل ال سی دیشم شکسته ولی رنگ صفحه اصن پخش نشده حالا خاستم ببینم باید ال سی دیشو عوض کنم یا گلس ال سی دیش؟؟؟؟؟موجودم دارید؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  کلید ولوم پایین دستگاه من (a7 2017) بر اثر ضربه داخل رفته و گیر کرده.
  خاموش روشن که شد گزینه ی safe mode فعال شده.
  تمامی راه های خاموش کردن safe mode رو انجام دادم حتی تنظیمات کارخانه هم زدم ولی باز این گزینه فعاله.
  اگر میشه راهنمایی کنید.
  و هزینه تعمیر کلید ولوم رو هم بگید.

  پاسخ
 • با درود/گوشی من سامسونگ 7262هستش یک مدت هنگ میکرد و ریست میشد و بعد از چند ماه یک روز صحفه کاملا سفید شد و هیچ تصویری نداشت و فقط نور سفید بعدش باطری را جدا کردم خاموش شد و دیگه روشن نشد ایا این قابل تعمیره ؟چون قدیمی هست میخوام بدونم هزینه تعمیرش حدود چقدر هست؟؟….در ضمن یک گوشی سامسونگ گلکسی s2هم خریدم مشکلی نداره ولی برخی مواقع که داده های گوشی را روشن میکنم و در حالت 3gهستش گوشی خاموش و مجدد روشن میشه و بالا میاد البته این ایراد برخی مواقع در عرض 1ساعت ممکنه تا 3تا 4بار اتفاق بیفته ولی برخی مواقع هم اصلا اینطور نمیشه و فقط هنگام استفاده در حالت 3gاین مشکل پیش میاد .ممنون میشم به سوالاتم جواب بدید

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   7 سپتامبر 2020 1:40 ب.ظ

   سلام دوست عزیز. متاسفانه خدمات برای این مدل قدیمی نداریم
   در ادامه ی سوالتون در مورد اس ٢ حداقل مال ٨ سال پیشه و ۴ جی نداره مدل دقیقش چیه

   پاسخ
 • سلام من گوشیم گلکسی اس ۹ پلاس هست موقع که صدا سر اسپیکر میزارم صدام برای طرف مقابل نمیره و همچین در تماس های تصویری صدام نمیره احتمال میدادم میکروفون بالایی سوخته باشه ولی مدارش مشکل داره چون توی شهرستانی که هستم میکروفون تعویض کرد و گفت مشکل از میکروفون گوشی نیست . من می‌خوام بیام تهران برای تعمیر ولی نمیتونم چند روز بمونم و گوشی رو چند روز تحویل بدم آیا امکان این هست چند ساعته یا یک روزه گوشی رو تعمیر کنید ؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   2 سپتامبر 2020 12:42 ب.ظ

   سلام دوست عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تعمیرات با شماره 02154114 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام من گوشیم j5 2016 هست این دیروز خاموش شد و میزنم توی شارژ شارژ نمیکنه فقط علامت شارژ رو داره درصد نمیاد روشن میشه ولی تا علامت سامسونگ می مونه و بعد علامت شارژ و انتن میاد خاموش میشه و هی باید باطری رو در بیارم تا روشن شه سمت چپ بالای گوشی هم خیلی داغ میکنه

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید وقتی با گوشیم میخوام با کسی مکالمه داشته باشم باید حتما رو بلندگو باشه تا بتونم حرف بزنم، رو حالت معمولی صدایی رد و بدل نمیشه و نمیشه اصلا مکالمه کرد
  مدل گوشیم سامسونگ J7 Prime 2 هستش میخوااستم ببینم آیا هزینه زیادی داره واسم بدم شعبه شما برای تعمیر؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   2 سپتامبر 2020 12:40 ب.ظ

   سلام دوست عزیز برای اطلاع از موجودی و هزینه ها با شماره 02154114 تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+