نمایندگی سامسونگ سرویس ، تخصصی ترین مرجع ارائه دهنده تعمیرات محصولات سامسونگ در ایران است و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات تخصصی محصولات سامسونگ را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیرات محصولات سامسونگ راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از تجربه ۲۰ ساله در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات سامسونگ را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم  ارائه می دهد.

[/vc_column_text]
محصولات سامسونگ

  سامسونگ از زمان تاسیس خود به عنوان یک شرکت کوچک صادراتی در تائگو کره ,تا امروز به یکی از بزرگترین شرکتهای الکترونیکی دنیا تبدیل شده است, که در زمینه تجهیزات و رسانه های دیجیتال, نیمه هادی ها,حافظه و یکپارچه سازی سیستم ها تخصص دارد. خلاقیت و کیفیت برتر محصولات و فرآیند های samsung امروزه در جهان زبانزد خاص و عام است. آنچه در پی می آید شرحی است خلاصه از نقاط عطف مهم تاریخچه samsung که چگونه توسعه خطوط تولید شرکت و گسترش زمینه های کاری و افزایش درآمد و سهم بازار آن را در راه بهتر کردن زندگی مصرف کنندگان در سرتاسر جهان نشان میدهد

[/vc_column_text]

  بر اساس داستاني قديمي، يکي از اولين تلفن هاي همراه samsung که در سال ۱۹۹۵ ساخته شد به درستي کار نمي کرد. وقتي کان هان لي – Kun-Hee Lee رييس samsung متوجه اين قضيه شد، از کارخانه ساخت تلفن ها بازديد کرد و ظاهراً کل موجودي گوشي ها را با آتش سوزاند.

  بعد از شکست هاي آغازين، samsung در اواخر دهه ۱۹۹۰ نگاه جدي تري به تلفن هاي موبايل انداخت. اين شرکت يکي از اولين تلفن ها با قابليت اتصال به اينترنت را در سال ۱۹۹۹ ساخت. موبايل هم اکنون تبديل به سودآور ترين صنعت شرکت samsung شده است.

   در اواخر دهه ۱۹۹۰، samsung پيشرفت هاي بيشتري در صنعت تلويزيون کرد. اين شرکت اولين تلويزيون ديجيتال با توليد انبوه در جهان را در سال ۱۹۹۸ توليد و تا سال ۱۹۹۹ خط توليد کاملي از تلويزيون هاي ديجيتال ايجاد کرد.

  samsung در اوايل دهه ۲۰۰۰ شروع به ساخت تلويزيون هاي اچ دي کرد. بعداً اين شرکت شروع به توليد پخش کننده هاي بلوري و سينماهاي خانگي کرد. امروزه، samsung مجموعه اي از بهترين تلويزيون هاي اچ دي در جهان را توليد مي کند.

  samsung اولين پرچمدار تلفن هاي اندرويدي خود به نام گلکسي اس را در همايش جهاني موبايل در سال ۲۰۱۰ معرفي کرد. هم اکنون نسل سوم اين تلفن هم وارد بازار شده و از بهترين تلفن هاي هوشمند موجود در بازار به شمار مي رود.

  samsung در پاييز ۲۰۱۰ تبلت گلکسي تب را عرضه کرد. اين گجت ۷ اينچي اولين تبلت اندرويدي samsung بود.

  samsung در نمايشگاه محصولات مصرفي الکترونيکي در سال ۲۰۱۳ برنامه خود براي آينده تلويزيون ها را به رخ همگان کشيد. تلويزيون هوشمند جديد اين شرکت اطلاعات برنامه ها را از شرکت کابلي يا ماهواره اي شما دريافت و مي تواند برنامه هاي تلويزيوني و فيلم هاي سينمايي دلخواهتان را به شما پيشنهاد کند.

   و بالاخره به زمان کنوني مي رسيم. به لطف موفقيت بازاريابي و محصولات فوق العاده، samsung بيشتر از هر شرکت ديگري اسمارت فون مي سازد. اين شرکت به ساخت تمام انواع محصولات الکترونيکي ادامه مي دهد.

محصولات samsung

شرکتي که همه چيز از ماشين ظرفشويي گرفته تا اسمارت فون مي سازد، تبديل به يکي از قدرتمندترين و شناخته شده ترين نام ها در دنياي تکنولوژي شده است.

  خيلي از مردم samsung را در کنار شرکت هايي همچون اپل، فيسبوک، مايکروسافت، آمازون، و گوگل به عنوان مهم ترين کمپاني هاي تکنولوژي در جهان مي شناسند.

اما samsung چگونه به اين نقطه رسيد؟

  در پايين نگاهي گذرا داريم به تاريخچه شرکت samsung، که از سال ۱۹۳۸ زماني که اين شرکت ماهي خشک شده به چين صادر مي کرد آغاز شد:

  samsung در سال ۱۹۳۸ توسط بيونگ چول لي در شهر تائگو در کره جنوبي تأسيس شد. اين شرکت فعاليت خود را به عنوان صادر کننده مواد غذايي آغاز و محصولاتي همچون ماهي خشک شده و آرد به چين صادر مي کرد.

  samsung در دهه هاي ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ وارد ساير صنايع از جمله خدمات بيمه و توليد پارچه شد.

  samsung الکترونيکز در سال ۱۹۶۹ آغاز به کار کرد. اين بخش بيشتر بر روي ساخت تلويزيون متمرکز بود. اولين تلويزيون سياه و سفيد سامسونگ در سال ۱۹۷۰ براي فروش وارد بازار شد.

samsung در دهه ۱۹۷۰ وارد پنج حيطه فعاليتي جديد، از جمله محصولات پتروشيمي شد. همچنين شروع به ساخت ماشين هاي لباسشويي، يخچال، و مايکروويو کرد.

  samsung در دهه ۱۹۸۰ تمرکز بيشتري بر روي محصولات الکترونيکي کرد. اين شرکت شروع به ساخت تلويزيون هاي رنگي، کامپيوترهاي شخصي و ضبط صوت کرد. در اين دهه همچنين شرکت سامسونگ صادرات محصولات خود به آمريکاي شمالي را گسترش داد.

  samsung در سال ۱۹۸۹ با BP همکاري کرد تا شرکت مواد شيميايي Samsung BP را تشکيل دهد. اين کمپاني محصولات شيميايي را در کشور کره مي فروشد.

   در اوايل و اواسط دهه ۱۹۹۰، samsung شروع به توليد حافظه و هارد درايو براي استفاده در کامپيوترهاي شخصي نمود. اين صنعت همچنان بخش بزرگي از تجارت samsung در حال حاضر را تشکيل مي دهد.

محصولات samsung

نمایندگی تعمیر تخصصی محصولات سامسونگ/ نمایندگی تعمیر تخصصی محصولات samsung

نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ/ نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات samsung

نمایندگی رسمی فروش محصولات سامسونگ / نمایندگی رسمی فروش محصولات samsung

نمایندگی اصلی فروش محصولات سامسونگ/ نمایندگی اصلی فروش محصولات samsung

فروش محصولات سامسونگ با گارانتی اصلی / فروش محصولات samsung با گارانتی اصلی

نمایندگی ال جی/ نمایندگی samsung

نمایندگی محصولات ال جی/ نمایندگی محصولات samsung

نمایندگی رسمی محصولات سامسونگ / نمایندگی رسمی محصولات samsung

نمایندگی اصلی محصولات سامسونگ / نمایندگی اصلی محصولات samsung

نمایندگی تعمیرات محصولات سامسونگ/ نمایندگی تعمیرات محصولات samsung

نمایندگی تعمیر محصولات سامسونگ / نمایندگی تعمیر محصولات samsung

نمایندگی تعمیرات تخصصی محصولات سامسونگ / نمایندگی تعمیرات تخصصی محصولات samsung

لینک مرتبط : محصولات سامسونگ / محصولات samsung / مرکز سخت افزار ایران

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+